Hirdetés

2024. május 8., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Építő/felújító topik (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#16151) alázógyík válasza Jovanny2 (#16148) üzenetére


alázógyík
őstag

:Y :W

(#16152) DeFranco válasza Jovanny2 (#16148) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Há' mi folyik itt Gyöngyösön??? :Y

(#16153) Nkboy válasza Jovanny2 (#16148) üzenetére


Nkboy
senior tag

Gondolom azért kaptál ilyen válasz mert igaz amit írtál. Nemhiába, mindenkinek az igazság fáj a legjobban. :K

A fekete kormánylégzsák a bézs utastérben felér egy őszinte vallomással

(#16154) Jovanny2 válasza Nkboy (#16153) üzenetére


Jovanny2
őstag

Jött még 3 hasonló, eléggé felidegesíthettem, gondoltam írok neki egy hasonló habitusút, de addigra letiltott. :) Hát persze, hogy igaz, amit írtam. Tapasztalatot osztottam meg. Az a legnagyobb fájdalom, hogy több százat eladott már ebből, és tele van pirossal, mert az embereknek nincs idejük rendesen tesztelni, a vetera már pár nap után zaklat, hogy értékeld az üzletet.

Az élet túl rövid a hardverek biztonságos eltávolításához.

(#16155) runner 125 válasza Jovanny2 (#16154) üzenetére


runner 125
nagyúr

Nem vagyok agresszív, de az ilyen majmot szívesen pofán verném egy személyes találka alkalmával.

..amúgy tényleg nonszensz, h az emberek amúgy is sanyarú helyzetén akar meggazdagodni.
130 aukciófigyelőből vegye meg 100, az 500.000FT tiszta haszon.

mod.

Az ilyen megérdemli, h fel legyen tolva a NAV-nál.

Postoljak neki, egy NAV-os üzit? ;]

[ Szerkesztve ]

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#16156) Met válasza runner 125 (#16155) üzenetére


Met
Topikgazda

A Fógyasztó Védelemnél is fel lehetne nyomni, amúgy az üzijéből ítélve kb. 10 éves :)

"If in doubt, flat out!" Colin McRae

(#16157) szilchi válasza Met (#16156) üzenetére


szilchi
őstag

Viszont ha tényleg tizenéves,akkor lehet még felelősségre sem vonható :( .Meg vaterán sem lehet jelenteni,mert a jelentés résznél nincs olyan,hogy "át akarja vágni a vevőket". :((( .Meg gondolom amíg kapják a jutalékukat,nem is érdekli őket.

Honda ---- The power of dreams // A bizonyíték hiánya nem a hiány bizonyítéka!!//...To be a rock and not to roll...Skoda Octavia 2010 1.9 TDI Ambiente...

(#16158) Met válasza szilchi (#16157) üzenetére


Met
Topikgazda

Néztem én is, nem lehet csalással jelenteni, de kérdeztem az eladót ;)

"If in doubt, flat out!" Colin McRae

(#16159) runner 125 válasza Met (#16158) üzenetére


runner 125
nagyúr

Mit írtál neki?

Mert, ahogy látom ami ott volt is törölte.
Egyébként nem hinném, h 288 adás-vétellel tizenéves lenne. Bár, mai világban ki tudja.

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#16160) FatalEror válasza Met (#16158) üzenetére


FatalEror
addikt

Fölösleges az ilyennel foglalkozni,mivel tipikusan az az eladó,akinek az a lényeg,hogy csengessenek és kész,az ő szava szent,és sosem tévedhet,illetve ha valami gikszer történik azért ő szintén nem felel. :W :W :W Na mindegy ha érne is valamit,vagy csak nem átverésnek szánná az ügyfél akkor próbált volna valami magyarázatot adni nem elküldeni a francba emberünket! :K Amúgy nem tudom,én speciel én valamiért sosem tudok hinni ezekbe a varázslatokba.

HardCore is my LifeStyle

(#16161) DeFranco válasza csemberlen (#16130) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Körbenéztem, sehol nem lehet kapni, google sem dob fel semmit, egyszerűen nem találok egy helyet sem Budapesten, ami ezzel foglalkozik. Az eszem megáll...

Valaki tud olyan árnyékolástechnikai boltot, (vagy más helyet), ahol redőnyzsinórt lehet kapni)Budapesten? A II vagy a XIV. kerület lenne a legjobb, de most már kb. mindegy.

(#16162) biker válasza DeFranco (#16161) üzenetére


biker
nagyúr

de miért jó a zsinór? rohadt sz@r húzni, a lapos gurtni sokkal kellemesebb :)

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#16163) DeFranco válasza biker (#16162) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Erre van kiképezve az ablak, így van fúrva-szerelve, a gurtnit be sem tudnám rakni. Másrészt nekem nincs bajom vele, nálunk nem nehéz húzni ezt sem.

(#16164) biker válasza DeFranco (#16163) üzenetére


biker
nagyúr

értem...

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#16165) lindermen


lindermen
aktív tag

Sziasztok!

Nem vagyok benne biztos, hogy jó helyen járok, tehát elnézést ha elnéztem a topikot.
Az alábbi kérdésem:
Szükségem lenne egy gépre, ami kisebb méretű alu öntvényeket hatékonyan darabol, az alábbi szempontok szerint:

-könnyű kezelhetőség
-ne szórjon szikrát, kevésbé forgácsoljon

Így elsőre a Bosch GOP 300 CE-re gondoltam, de nem vagyok benne biztos, hogy a hozzá kapható fém fűrészlap állja a sarat. Valakinek van-e esetleg ilyen jellegű tapasztalata, használt-e már ilyen vagy hasonló gépet (pl. PMF 180, Fein multi) fém darabolásra? Ha igen, akkor milyen gyorsan kopik a lap éle?

Köszi előre is!

(#16166) _Petya_ válasza lindermen (#16165) üzenetére


_Petya_
őstag

Nekem Bosch PMF 180 E-m van, 1-es acéllemezt vágtam vele, kb 80 cm-hosszan, a gyári fémfűrész lappal. Kb. fél óra alatt sikerült a művelet, a fűrészen kopás nem látható, csak 2 fog tört le, de esélyes, hogy csak én voltam ügyetlen, és azért törtek le a fogai. A hangja sem volt semmi, egy flex-el számottevően hamarabb végeztem volna, de nem volt kéznél...

Alumíniummal sajnos nincs tapasztalatom, de ha gondolod valamelyik nap ki tudom próbálni...

Petya

Fontos feladatot soha ne bízz olyan gépre, amit egyedül is fel tudsz emelni!

(#16167) lindermen válasza _Petya_ (#16166) üzenetére


lindermen
aktív tag

Ha van aluöntvény vagy csak egyszerű alu anyagod, akkor megköszönném.
Nekem pedig nem jó a flex, a körülmények nem teszik lehetővé, mindenképpen szikramentes és olyan cuccot keresek, ami a legkevésbé dobálja szét a forgácsot, ezért gondoltam erre a gépre.

Köszi előre is!! :R

(#16168) FatalEror válasza lindermen (#16167) üzenetére


FatalEror
addikt

[link]

HardCore is my LifeStyle

(#16169) werszomjas


werszomjas
őstag

Üdv!

Ha festéket szeretnék kikevertetni, mennyi az a legkisebb mennyiség, amit még kikevernek nekem?

És hol?

A lakáshoz kéne egy kis javító festék, nem kell sok, nagy dobozokra nincs szükségem, csak néhány vonásnyi.

Illetve falba fúrt tipli / csavar helyét mivel szokás javítani?

egy lámpa került áthelyezésre és el kéne tüntetni a nyomokat :)

[ Szerkesztve ]

üdv

(#16170) FatalEror válasza werszomjas (#16169) üzenetére


FatalEror
addikt

Asszem Bauhausba annyit kevernek amennyit kérsz.
Ó egy lukat le lehet gipszelni,ki lehet nyomni festhető akril tömítő anyaggal,le lehet glettelni.

[ Szerkesztve ]

HardCore is my LifeStyle

(#16171) biker válasza FatalEror (#16170) üzenetére


biker
nagyúr

min 5l, csak bizonyos színekből van 1l

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#16172) FatalEror válasza biker (#16171) üzenetére


FatalEror
addikt

:R

HardCore is my LifeStyle

(#16173) csemberlen válasza DeFranco (#16161) üzenetére


csemberlen
őstag

amit belinkeltél webáruház az nem jó???

Hja kérem az élet nem egy habostorta

(#16174) biker válasza FatalEror (#16172) üzenetére


biker
nagyúr

igazából az alapfesték mennyisége a korlát.
arktis fehér 5 ill 10l kiszerelésben van, de normál fehér van 1l-ben is.

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#16175) werszomjas válasza FatalEror (#16170) üzenetére


werszomjas
őstag

Ó egy lukat le lehet gipszelni,ki lehet nyomni festhető akril tömítő anyaggal,le lehet gletteln

És ezekből melyik a legolcsóbb? :)

2db lyukról van szó.

Festéket köszi, felkeresem a bauhaust :R

üdv

(#16176) FatalEror válasza werszomjas (#16175) üzenetére


FatalEror
addikt

Nem tudom,de szerintem ott érdemes megvenni,ahol veszed a festéket,de ha bauhaus közelébe van másik bolt is,érdemes ott is megnézni,mivel bauhaus nem a legolcsóbb!Alapvetően talán jobb lenne ez a festhető cucc,de a gipsz sem rossz!

HardCore is my LifeStyle

(#16177) Ton-ton válasza DeFranco (#16161) üzenetére


Ton-ton
tag

Budakalászon egész biztosan van. Mondjuk színeket nem biztos hogy lehet választani...
Ugyan nem redőnyös, csak egy jól felszerelt vasbolt.
(Még mielőtt megkérsz, a III. kerületben vagyok, tehát nem fog menni hogy lefotózzam...)

http://qtp.hu

(#16178) DeFranco válasza Ton-ton (#16177) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Köszönöm szépen a tippet, de végül is az lett a megoldás, hogy az egyik ismerősöm szerzett az ismerősétől, vidékről, ha minden igaz, szerdán ér ide. Egy bolt van, ahol egyébként lehet kapni, de most nekik sem volt (ide szállít be az ismerős ismerőse). A bolt nevére nem emlékszem, de holnap azért beírom ide a topicba, hogy mások is megtalálják.

Azért lett volna relatíve sürgős, mert a szúnyogháló már ki van szedve, azt már nem akartam tovább nyomorgatni a további kivétellel-betétellel, így viszont ablakot sem lehet nyitni, ezért akartam ma vagy lekésőbb holnap megcsinálni. Ezt most az élet felülírta, túlélem, hogy pár napig így marad.

Mindenesetre köszönöm a tippet, amint tudom, én is bedobom az enyémet ide a "közösbe" :)

(#16179) #47053824


#47053824
törölt tag

Sracok, aki ert villamossaghoz:

ha jol tudom uj haznal EPH halozatot kell kialakitani. na most a kerdesem az lenne, hogy (a vegyestuzelesu kazan, pufferrel a pinceben lesz, ezekre ra tudom kotni, meg ertem is, hogy mi a celja) a lakoterben mi a manot kossek ra, ha nincs:
- radiator, mert falfutes van muanyag csoben
- gaz egyaltalan nincs
-mosogep lent van szinten a pinceben

Egyedul a furdoben lehetne mondjuk a csapokat, zuhanyzot ratenni, de azt is minek? Ha a vizzel valahol erintkezne, akkor is a puffer vagy kazannal ra van mar kotve.

Jol gondolom, hogy felesleges a lakoterhez?

(#16180) Fire/SOUL/CD


Fire/SOUL/CD
félisten

Sziasztok!

Megkértek, hogy segítsek gipszkarton festésében, ami önmagában nem lenne még gond, csak épp -sajnos- a szokásos dolog állt elő, azaz egy igen trehány brigád szerelte fel a gipszkartonokat és ebből adódóan máris nem olyan egyszerű a dolog. Szóval

1. A gipszkarton teteje és a mennyezet közt több helyen 10-20mm-es "hézag" tátong, nem hinném, hogy ezt bármilyen hézagerősítővel meg tudnám fogatni. A karton nem ragasztva van a falra, hanem párnafára van felcsavarozva, azaz a fal és a karton belső fele közt is van jó pár centi. Így ilyen vastagságban képtelenség a mennyezet és a karton teteje közti hézagba "benntartani" bármilyen erős glettanyagot.
Ha esetleg tudtok valami "csodaszer-t", akkor mondjátok meg mi az...
(Jelenleg azt tartom kivitelezhetőnek, hogy hungarocell stukkóval megoldani..)

2. Az egyik falra(gipszkartonra) tapétát szeretnének. VARIO-s a karton, ez esetben is kell hézagerősítő? Ha igen, akkor a tapétázás miatt nem kell az adott teljes gipszkartonfalat beglettelni? (Ezt csak azért kérdem, mert józan paraszti ésszel azt feltételezem(aztán ez esetben lehet, hogy rosszul), hogy akármilyen vékony is a hézagerősítő háló, de azért van egy kis vastagsága, plusz a glettanyag, ami takarja, szóval lesz egy kis szintkülönbség és ha esetleg pont oda jön ki a tapéta széle, akkor esetleg az látszani fog)
(Persze ezen a falon is megvannak az 1.pontban említett "finom" hézagok, tapéta teteje sem loboghat a semmin, szóval a hézagokat valahogy meg kell szüntetni)

Elnézést, ha másoknak egyértelmű dolgokat kérdezek, nem ez a szakmám, ezért nincs ilyen alap dolgokban sem infóm.

[ Szerkesztve ]

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#16181) Z0mbi


Z0mbi
senior tag

Sziasztok
Nem tudom hol kellene keressek ablakra matricat ami a belatast akadalyozza. Hogy hivjak ezt?
Olyasmit szeretnek mint a tejuveg. Minel kevesebb fenyt blokkoljon (tehat azert maradjon vilagos) viszont be ne lehessen latni... (orvosi rendelokon szokott ilyen lenni)
Hol keressek ilyet? (a legtobb helyen ahol eddig kerdeztem azt mondtak hogy a beszallito megszunt (kikaba kerdeztem meg hasonlo helyeken))
Koszi

(#16182) Morris válasza Fire/SOUL/CD (#16180) üzenetére


Morris
veterán

Szia!

Az általad említett hungarocell-es megoldás jó. Sőt, esetleg még pur habbal kinyomod és száradás után szépen szintben levágod.
De van még egy lehetőség: polisztirol díszléc a mennyezet és a gipszkarton közötti rés áthidalására. Ez még jól is néz ki! :U

E rés tömítésére a glett nem lesz jó, mert szinte biztos, hogy meg fog repedni a vastagság miatt.

A gipszkarton lapok közé mindenképpen kell háló és glett. Ettől lesz sima a felület. A gipszkartont teljesen fölösleges "telibe" glettelni. Csak a csavarok helyét és az illesztéseknél kell a glett.
Szerk: kis résnél elég lesz szerintem egy kevés szerelési ragasztóval kitölteni a rést. Ez elég rugalmas és biztos, hogy nem fog repedni. De én ezt csak tapéta alá raknám.
Tapétázás előtt mindenképpen érdemes mélyalapozóval lekenni a gipszkartont. Így elkerülhető a tapétaragasztó azonnali száradása, ennek eredményeképpen fenn fog maradni a tapéta.
Sok sikert ;)

Z0mbi: [link] Ezt találtam, hátha segít! :U

[ Szerkesztve ]

(#16183) Fire/SOUL/CD válasza Morris (#16182) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

Köszönöm a gyors és hasznos választ! :R

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#16184) Z0mbi válasza Morris (#16182) üzenetére


Z0mbi
senior tag

WOhoooo. Koszi. Ezen eltudok indulni.
Udv
Z

(#16185) canniball válasza Z0mbi (#16181) üzenetére


canniball
nagyúr

Üvegtapéta a neve, szerintem bármelyik barkácsáruházban találsz (én is ott vettem pár éve).

https://tinyurl.com/ycoexz4o *** Only the good die young...

(#16186) Z0mbi válasza canniball (#16185) üzenetére


Z0mbi
senior tag

A vicc az hogy most hogy googlizom ezeket mar talaltam a praktikerben is (fugonyok alatt...)
Durva!
Koszi mindenkinek. Igy egy ev utan vegre nem kell felnem attol hogy a youtube-on talalom magam furdes kozben...vagy az asszonyt :D

(#16187) canniball válasza Z0mbi (#16186) üzenetére


canniball
nagyúr

Lehet már fent vagy(tok), csak még nem tudsz róla... ;]

[ Szerkesztve ]

https://tinyurl.com/ycoexz4o *** Only the good die young...

(#16188) Met válasza Morris (#16182) üzenetére


Met
Topikgazda

+1 a hungarocell profilra
sziloplaszttal felragasztod és kész, gyorsan fel lehet rakni, festhető és takarja a réseket amit ha csak kijavítasz jó eséllyel újra megjelennek

"If in doubt, flat out!" Colin McRae

(#16189) Morris válasza Met (#16188) üzenetére


Morris
veterán

jaja, nekünk is ilyen van az egész lakásba. Én nagyon szeretem, mert jól néz ki és full egyszerű felrakni.
Mondjuk én nem szilóval hanem mester stukkó/díszléc ragasztóval szoktam ezeket felrakni. Kegyetlen jó ez a cucc.

(#16190) harry válasza Morris (#16189) üzenetére


harry
veterán

Van pár helyen nálunk is ilyen, de az egyik szobában ez nagyon rosszul sikeredett. Elsőre talán oda se próbáltuk, csak egyből ment a ragasztó, és a díszléc fel a sarokba, és csak akkor néztük, hogy borzasztóan egyenetlen a fal, vagy a mennyezet, a lényeg, hogy nem lehetett értelmesen felrakni, nem állt szépen, szóval le kellett venni. Na igen, csak a ragasztónyomok meg ott maradtak.
Majd megnézem én ezt valamikor, valahogy csak fel lehetne tenni... Nem tudom, nincs-e valami rugalmasabb anyag, jobban követné a fal egyenetlenségét.

Theoretically, this damn thing oughta work now.

(#16191) Morris válasza harry (#16190) üzenetére


Morris
veterán

Nekünk Obi-s díszlécünk van fenn, az elég rugalmas szerintem. A mester ragasztó meg nagyon szépen odafogta. :K

(#16192) _Petya_


_Petya_
őstag

Sziasztok,

Vízvezeték szerelés volt, kicseréltettem az összes víz és lefolyó csövet. Emiatt az új csövek mellett maradtak elég nagy hézagok, ezeket szeretném valamivel tömíteni. Használhatok erre PUR habot, nem fogja a csöveket összenyomni? Ha van annak veszélye, hogy összenyomja a csöveket, milyen anyagot ajánlanátok helyette?

Mindjárt teszek fel képeket is.

Petya

Fontos feladatot soha ne bízz olyan gépre, amit egyedül is fel tudsz emelni!

(#16193) FatalEror válasza _Petya_ (#16192) üzenetére


FatalEror
addikt

Szerintem nem fogja összenyomni,mivel pont hogy körbe teríti a csövet aztán keményedik,de vigyázz,mert ha valami gebasz lesz akkor soha nem fogod kiszedni a purhabot a cső nélkül.

HardCore is my LifeStyle

(#16194) Jovanny2 válasza _Petya_ (#16192) üzenetére


Jovanny2
őstag

Én a nagy réseket tégladarabokkal és olcsó csemperagasztóval javítottam, azzal lett lehúzva is, és nagyon pöpec lett. A csöveknél még szereléskor gipsz lett néhány helyen kenve, hogy megtartsa szerlés alatt, de gondolom ezen már túl vagy, csak a harci nyomokat kell eltüntetni. :)

@FatalEror: és a csövet sem purhab nélkül. :DDD

[ Szerkesztve ]

Az élet túl rövid a hardverek biztonságos eltávolításához.

(#16195) _Petya_ válasza Jovanny2 (#16194) üzenetére


_Petya_
őstag

Csináltam képeket:

[link]
[link]
[link]
[link]

Petya

Fontos feladatot soha ne bízz olyan gépre, amit egyedül is fel tudsz emelni!

(#16196) Morris válasza _Petya_ (#16195) üzenetére


Morris
veterán

hú basszus, jó nagy réseket hagytatok! Erősen gondolkodom, hogy mi lenne a jó...
Lehet érdemesebb lett volna le-gipszkartonozni a wc hátulját. Vagy ha még nem jár nagy bontással akkor lehet el kellene gondolkodni rajta.
Az a baj, hogy nincs ami megtartsa az anyagot a "másik oldalon" :F

szerk: vagy esetleg lecsempézni az összeset. Bár ez meg pénzes munka...

[ Szerkesztve ]

(#16197) biker válasza Fire/SOUL/CD (#16180) üzenetére


biker
nagyúr

+1 a díszlécre. nálunk is repedt, itt is kitárgyaltuk télen.
végül el kellett szikével vágjam az összes üvegszövetes szart, mert repedt végig, és raktam fel cirka 77m-t a lakásban, olyan 8 kartus akrilos mester tömítővel :)

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#16198) Jovanny2 válasza _Petya_ (#16195) üzenetére


Jovanny2
őstag

Visszaszívtam, nálam tégla van, nem fémlemez. Sorry. :U Ez panel? A lemezek mögött a "végtelen űr" van? Mert akkor sok doboz PURhab kell. :B Szerintem is a csempézés lenne a legjobb megoldás, alatta maradhatnak a lyukak. Csak nagyon macerás a sok cső miatt, de az nézne ki a legprofibban. Vagy ilyen hungi álmennyezet táblák, azokat könnyű faragcsikálni...az nem olyan iparos, de ennél szebb lenne. :F

@Fire/SOUL/CD: Esetleg egy ilyen? :DD

[ Szerkesztve ]

Az élet túl rövid a hardverek biztonságos eltávolításához.

(#16199) alázógyík válasza Jovanny2 (#16198) üzenetére


alázógyík
őstag

Hűű de bazári bakker. :D

(#16200) _Petya_ válasza Jovanny2 (#16198) üzenetére


_Petya_
őstag

Igen, panel, és az ott a strang, amiben a csövek vannak. Elsősorban az első képen lévő mosogató kiállással kellene kezdeni valamit, esztétikusnak nem kell lennie, hiszen konyha szekrény lesz előtte, semmi nem fog belőle látszani. Csak a hézagot szeretném megszüntetni, mert ilyen helyen szoktak mindenféle élőlények (csótány stb.) közlekedni...

A WC-ben lévő fémlemezt nem nagyon szeretném teljesen legipszkartonozni, mert akkor utána baj van, ha hozzá kell valamelyik csőhöz nyúlni. Elég volna ha hátulról valamit (fém vagy műanyag lapot?) fel lehetne ragasztani, és akkor azt az 1mm-es mélyedést már akril tömítővel ki tudnám húzni.

Pl. a WC tartály töltő sarokszelep és a cső között van 2 db réz "toldó" elem, azokat talán be lehet purhabozni, azokat könnyű cserélni, ha gond adódna.

Mit gondoltok?

Petya

Fontos feladatot soha ne bízz olyan gépre, amit egyedül is fel tudsz emelni!

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Építő/felújító topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.