Hirdetés

2024. május 17., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-26 14:36:02

LOGOUT.hu

Vásárlási segédlet - Karbantartás - Egyéb hasznos dolgok
Mielőtt kérdeznél olvasd el a téma összefoglalót, vagy használd a keresőt

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#287851) Ringman válasza dom1n0 (#287848) üzenetére


Ringman
nagyúr

ja, lehetett volna több légmozgás, majd jövő alkalommal beteszünk plusz ventilátort is, ami fúj, kb kétharmadnál már eléggé meleg volt.

(#287852) lsebestyen válasza dom1n0 (#287848) üzenetére


lsebestyen
addikt

Milyen fordulaton csinálod a ramp tesztet?

Egyébként én is azt figyeltem meg eddig rövid wattmajom karrierem alapján, hogy kint a magasabb wattokat sokkal könnyebben tudom tartani hosszabb ideig, mint a görgőn, mert túlmelegszem nagyon gyorsan.
Első héten rendesen meg is lepődtem, hogy kint mennyivel jobban jönnek a magasabb wattok. Nem hinném, hogy pontatlan lenne bármelyik mérő (suito, inpeak), mert a z2 wattjaimhoz tök ugyanazok a pulzusok kellenek normál körülmények között.

[ Szerkesztve ]

(#287853) Ringman válasza lsebestyen (#287852) üzenetére


Ringman
nagyúr

pf nálam ma 70 és 90 között volt, 170-es hajtókarral ez kb OK, 85 fölött komfortos nálam

ha választanom kéne, akkor 85-90-nel mennék végig

(#287854) dom1n0 válasza lsebestyen (#287852) üzenetére


dom1n0
senior tag

Megnéztem a companion appba, jó alacsony, 65RPM átlag :o Ami nekem tuti kevés, 90 körül megyek kint, de dombosabb terepen 100rpm.
Lehet ez okozza az alacsony tesztet?(Logikus lenne..)

(#287855) velizare


velizare
nagyúr

közben dekásappba APP10 kóddal 10% kedvezmény

Tudod, mit jelent az, hogy nemezis? Az érintett, erősebb fél kinyilatkoztatása a méltó büntetés mértékét illetően. Az érintett fél jelen esetben egy szadista állat... én.

(#287856) lsebestyen válasza dom1n0 (#287854) üzenetére


lsebestyen
addikt

Szerintem igen! Tudom, hogy te szeretsz jobban pörgetni, a megszokott rpm-mel kéne menned, amíg nem érzed nagyon nehéznek addig mehet a 90, utána akár jobban is pörgethetsz.

(#287857) dom1n0 válasza lsebestyen (#287856) üzenetére


dom1n0
senior tag

Köszi! Na majd egy esős napon nyomok egy MyWoosh tesztet és próbálom bika fordulaton aztán jöhetnek a nagy wattok :D

(#287858) Hasaggymeg válasza 6030D (#287838) üzenetére


Hasaggymeg
Topikgazda

...a végére egy Fertőt, ha mégis kevésnek bizonyulna. ;]

#287837balintbaba...ez mennyi lesz végül, 350/1500? 😳

[ Szerkesztve ]

"Végy egy kerékpárt,nem fogod megbánni...feltéve ha életben maradsz."Samuel Langhorne Clemens link: https://cdn.rios.hu/dl/upc/2024-02/02/91209_d2j2gi0v6zwls7lx_1000006503.jpg

(#287859) Tin válasza FeniX- (#287792) üzenetére


Tin
veterán

Mesélhetnél róla kicsit, mert itt a topikban tényleg mindenki ajánlja, de nem tudom, hányan használták is. Így leárazva már tényleg jó vételnek tűnik, csak nem tudom, hogy ez a 36-os tányérhoz illesztett 11-36-os MicroShift kazetta (11-13-15-18-21-24-28-32-36) mennyire élhető. Nem az átfogásra gondolok, az rendben van, hanem a fokozatkiosztásra. Meg hogy a fék mennyire használható. És milyen teló van rajta, nagyon gagyi?

Asszonynak kéne, szerintem nem sokat fog bringázni, de azért egy hétvégi 50 km-es túrát azért bírjon ki. Elvittem már pár hete Decathlonba, ült is rajta, nyilván nem tetszik neki annyira, de ez nem egy szépségdíjas bicaj, viszont hiába venne 2x ennyiért valamit, ha komolyan bringázni kezdene (amit nem hiszek), akkor az is kevés lenne egy idő után, addig meg ez is jó. Vagy legalábbis én így gondolkozom.

(#287860) -=RelakS=-


-=RelakS=-
veterán

Jó ez a Tannus Armor, de egy ilyen tövisnek nem ellenfél :Y
[kép]

Itt streamelek játékot időnként: https://www.twitch.tv/relaks__

(#287861) Speedy007 válasza Tin (#287859) üzenetére


Speedy007
őstag

Nekem az első hajtóműn van 40T hátul 11-13-15-17-20-23-26-30-34-39T kiosztással nekem teljesen vállalható utálok pörgetni ("kutya úszást")szeretek erőből menni jó időben szélcsendben vagy hátszél esetén éppen hogy nem kevés hanem pont határ eset sík terepen. Emelkedőn kicsit hátrányos ez a kiosztás ha nem vagy gyakorlott kerékpáros szerintem 43 vagy a 48-s kazetta jobb lenne erre a célra de mivel ritkán megyek 10%-nál nagyobb emelkedőre így kibírom. 40T-s alatti hajtómű kiosztás szerintem azoknak jó akik szeretel pörgetni meg kevésbé gyakorlott kerékpáros

[ Szerkesztve ]

(#287862) HEAHEA válasza -=RelakS=- (#287860) üzenetére


HEAHEA
tag

A montim bár TL ready, de belsővel használom. Már az elején kapott ilyesmi szúrásos defekteket. Beszereztem a Fundax defektvédő szalagját. Legutóbbi tekerésem után 4 db. kisebb tüskét szedtem ki a gumiból. Kíváncsi leszek, hosszabb távon mennyire válik be.

(#287863) Tin válasza Speedy007 (#287861) üzenetére


Tin
veterán

Nem az átfogásról beszélek, azt ismerem. A Hyde-on 3x9 volt, annak a középső tárcsája 36T, a kazetta meg 11-13-15-17-20-23-26-30-34, és teljesen el lehet lenni ezzel az átfogással síkon és kisebb emelkedőn-lejtőn. Ha valaki nem akar tartósan 30 felett menni, vagy hegyet mászni, akkor a 36:11 és az 1:1 is elég a két végén.

A Riverside fokozatkiosztására (11-13-15-18-21-24-28-32-36) gondolok. Én a fent említett középső tárcsán síkon általában 36:15-ben mentem, esetleg 36:17, a "könnyű" (lassú) fokozat meg a 36:20 volt. A 3 legkisebb ugyanaz, de középen nekem kicsit szellős a kiosztás, persze ha 9 fokozatot kell elosztani, akkor nyilván csak így lehet. Szimplán csak a használati tapasztalat érdekelt.

(#287864) Rodzser Mór


Rodzser Mór
senior tag

Tök jól meg lehet figyelni az embereket bringázás közben.
Én csak életre_nem_valók-nak hívom őket. Sajnos egy jelentős részük ilyen (vannak persze normális túrázók is):
1. Megy az erdőben vezető úton az autójával meleg, napos időben, és olyan sebességgel, hogy a huzat nem lehet zavaró (max. 30-40 km/h) , összes ablak koppra felhúzva.
2. A célponthoz egész közel parkol le az autójával, nem áll meg kicsit távoleső parkolóban, Inkább behajt az erdészeti, egysávos, engedélyköteles útra. Nehogy 300-800m-t gyalogolni kelljen.
3. Kiszáll az autóból az erdős, jó levegőjű részen, egyből rágyújt egy cigarettára. Aki meg körülötte van gyalogos vagy bringás, az szívhatja a kiszabott cigifüstöt. A legjobb, amikor sétálás közben fújja a füstöt, akkor minden mögötte menő szívhatja hosszabb időn át.
4. Elmennek a kirándulóhelyre, kisvártatva kipakolják a fejenként 5000 kilokaloriát, amit feltétlenül fel kell zabálniuk, nehogy éhenhaljanak az alatt az 1-2 óra alatt. Egyébként ha 10 napig nem ennének, akkor is még 20 kg túlsúly lenne rajtuk.

Ezért kár otthonról kimozdulniuk és rontaniuk a levegőt.

(#287865) balintbaba válasza Hasaggymeg (#287858) üzenetére


balintbaba
tag

Ahogy én számolom 330-340 km a táv és olyan 1300 méter a szintemelkedés. A szintet nem is néztem ameddig nem írtad, mert olyan huplik vannak az egész távon, amit az ember észre sem nagyon vesz.

Igazából ezt a Divide egyik főpróbájának szánom, ha ez nem megy, akkor nincs is értelme benevezni. :DDD

Rodzser Mór: Ez van, nincs mit tenni, otthon kell maradni zwiftelni. Vagy esetleg a másik lehetőség a ma már kitárgyalt, pisztolyos/fegyveres megoldás. ;]

[ Szerkesztve ]

(#287866) parandroid válasza Rodzser Mór (#287864) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Az kimaradt, hogy képes egy egy sáv széles, amúgy nap mint nap teljesen kihalt, de a hirtelen jó időre tekintettel hirtelen M7@siófok forgalmú mezőgazdasűgi úton 1,5 órán keresztül parkolóhelyet keresni a kétoldalt parkoló, a padkát, és a mezőt szétcsesző sorstársainak kocsisorai között forogva, tolatgatva, araszolva, beszorulva, ezzel természetesen teljesen megbénítva a gyalogos, és kerékpáros közlekedést is, lehetetlenné téve a gyerekek járműves elhaladásá, és a kutyasétáltatást (azno tevékenységeket, amikre az az út egyébként való). Közben ideges, mint állat, lila a feje, a felhúzott ablakon keresztül üvöltözik mindenkivel, aki arra jár, legyen az gyalogos, kerékpáros, másik autós, vagy egy, a hirtelen tömegtől teljesen megzavarodott réti galamb. De a legszebb az, hogy ha van előtte véletlenül mégis 10-12m üres szakasz, akkor természetesen padlógázzal kell közlekednie a nyugaton leselejtezett, és okosban importált, és levizsgáztatott, sűrű fekete füstöt okádó (valaha) prémium SUV-vel.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#287867) Sleek válasza zsocy (#287808) üzenetére


Sleek
senior tag

A Jucus nem egy átlagos csaj :D

<OLYMPUS E-M10II VÁZ + EZ-M1442 II><Kross Level A2 Merida Scultura 300 ,Wilier GTR Team Rim Giant Xtc Slr 2 >

(#287868) arcitec válasza zsocy (#287808) üzenetére


arcitec
addikt

Ugyan mán. Ez a nem semmi, 9-12 napon belül 4800km ;] [link]

[ Szerkesztve ]

(#287869) ReFleXx válasza balintbaba (#287817) üzenetére


ReFleXx
addikt

Ti mivel waxoljatok a gazpisztolyt? ;]

2020-as dakota közmondás: "Intel a csórók AMD-je"

(#287870) ReFleXx válasza balintbaba (#287837) üzenetére


ReFleXx
addikt

Jelenleg ennyire nem vagyok kemeny, de ha egyszer az leszek mindenkepp :D

2020-as dakota közmondás: "Intel a csórók AMD-je"

(#287871) Nutra válasza Rodzser Mór (#287864) üzenetére


Nutra
tag

Azért a kirajzó hétvégi bringásfajta is tud érdekeseket produkálni.
Tegnap mentünk egy rövid Dkeszi-Vác odavisszát a párommal.
Egymás mellett tekerő csellengők, akik meglepődnek, ha náluk kicsit gyorsabb érkezik. Amikor sikerül elmenni mellettük, azonnal visszazár, behúzódik, mer'ugye csak ők vannak többen, velem biztos nem jön senki. Kanyarokat teljesen kiszámíthatatlan íven vevők és egyéb állatfajták....
Amúgy az átlag 20,4 volt, ami talán nem a mindenkit lenyomó eszetlen száguldozás, aminek máshol a helye :D

(#287872) ZavaBalazs válasza ReFleXx (#287869) üzenetére


ZavaBalazs
őstag

nem smoove-val :((( bikeinn chat:
"SMOOVE Universal Chain Lube 125ml Red One Size
We are waiting for the following item to arrive from the supplier end please wait once we have it we will ship the order ASAP. The item may arrive in the next few days but we do not have any specific date from the supplier at the moment"
jövő hétfő reggel még egyszer rákérdezek, ha akkor nincs konkrét válasz, akkor kukázom a smoove-ot a kosárból. squirt neked kell helyette? vagy akkor már inkább az itthon is kapható soudal, decathlon wax vagy bánom is én mi...? vallas szintén nyilatkozzon. :K
most épp ilyen van a láncon, mert ebből volt egy kis kölcsönadós maradékja a cimborámnak, mondjuk nagyon nyilatkozni nem tudok róla, 80 km-t mentem vele kb.

[ Szerkesztve ]

wir haben pflichtmitten unter heimblatt - savanyú káposzta van a bőrgatyámban

(#287873) jjeahh


jjeahh
nagyúr

Akit érdekel, a "Superdeals" fülön megtalálja őket, linkelni asszem nem lehet ennyiért.

Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

(#287874) ReFleXx válasza ZavaBalazs (#287872) üzenetére


ReFleXx
addikt

Haaaat en inkabb maradok a smoovenal, soudal nem valt be, squirtet nem probaltam.
multkor mondjuk 200km utan kerte a waxot, igaz akkor 1500 szint volt benne, valszeg hamarabb keri ha ugyanazon a tavon tobb volt a szint.

2020-as dakota közmondás: "Intel a csórók AMD-je"

(#287875) Tin


Tin
veterán

Apropó, egy fokkal talán értelmesebb kérdés: az mitől van, hogy a nagy első tányérhoz a 11 sebis hátsó kazettán a 6 kisebb kerék kussban van, ha a 7-en van a lánc, az elég hangos, a 8-9-nél egy fokkal csendesebb, a 10-11-et meg ugye nem használom. Szóval mitől van, hogy hangosabbak a felsők? A trim benyomva, szóval nem attól.

Olyan, mintha kerepelne. Nem vészesen, csak nem tudom, hogy ennek ilyennek kell lennie? Mert a többi fokozatnál meg kussban van.

[ Szerkesztve ]

(#287876) Maximum1


Maximum1
őstag

Mai Dupla-térdes:

(#287877) mauimagic


mauimagic
aktív tag

Kicseréltem a kerekeket a nyári műanyag kínai foschra ;] ...
Ha már úgyis a kezemben volt, gondoltam megnézem mi újság a maximum 6 hónapot futott Deore hátsó aggyal. Ez asszem az MT410-B, vagyis "ipari csapágyas"...

Addig rendben van, hogy 3 kalapácsosra downgradeelte magát a kazetta, mert ugye annyira q.rva erős vagyok:
...De hogy az egyébként elmebeteg szar kialakítású tengelyvég is letörik a p.csába szétszedésnél, az priceless:

Természetesen a csapágyak már most darálnak, well done Shiman0 :C

Asszem a kínaiak csinálnak ugyanebben a méretben DT Swiss koppintást, úgyhogy lehet érdemes is lenne elengedni a kezét ennek az ipari műremeknek, úgyis annyiért kapnék hozzá kazettát, mint egy új agy, de lehet drágábban, amolyan jappánosan :U

Ezúton kérek minden kommentemért elnézést, amikben Shinan0 agyak teljesen jogos pocskondiázására reakcióként védelmembe vettem ezeket a szarokat, ígérem többé nem fordul elő :O

[ Szerkesztve ]

(#287878) -=RelakS=- válasza ReFleXx (#287869) üzenetére


-=RelakS=-
veterán

Annak nem olaj kell?
Amúgy meg a lényeg, hogy időnként rendesen el kell mosni:

Itt streamelek játékot időnként: https://www.twitch.tv/relaks__

(#287879) jjeahh válasza mauimagic (#287877) üzenetére


jjeahh
nagyúr

Aztak*rva :Y . Pedig a régi gyorszáras kónuszos agyak viszonylag sokat bírnak, de úgy tűnik sikerült azt a szériát is elcsesszék :U

Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

(#287880) kuntics


kuntics
aktív tag

Régi polar h7-es pulzusmérőm kezd elég furcsán mérni mostanság. Az utóbbi pár mosás kissé meggyalázta a szíjat (itt már azért én is szedegettem le belőle), okozhatja ez a problémát? Érdemes még ehhez a kb 8 éves mérőhöz szíjat venni, vagy inkább vegyek egy komplett újat? Nem adnék ki fölöslegesek 6-9k-t egy szíjra, ha alapból a mérő is lehet rossz, vagy amúgy sincs már sok hátra neki. Bírhatják ezek 10+ évig is?

(#287881) Roland861010


Roland861010
addikt

Helló
Szerintetek megéri a + 20k-t ez az Explorer 500 hoz képest.
Kaptam rá kupont.

(#287882) arcitec válasza Roland861010 (#287881) üzenetére


arcitec
addikt

"Az utóbbi pár mosás" És hogy mostad? Nem kell ám azt "nagymosásnak" kitenni! Finoman langyos vízben, estleg némi folyékony mosószerrel kilotykolni. Akkor amikor már esetleg a só látszik rajta. Vigyed be egy boltba kimérik neked mi a hibás a szíj, vagy a mérő. Azért 8 év az nem kevés egyébiránt...

(#287883) avl válasza jjeahh (#287873) üzenetére


avl
aktív tag

sajnos nalam nem:

vajh miert ???

(#287884) Dark Archon válasza jjeahh (#287873) üzenetére


Dark Archon
addikt

Má' rendeltem 11$-ért 2 mezt. Mellény meg valami teljesen értelmetlen ruhadarab kerékpárra.

Megrendeltem 2 db 32-584 GP 5000-ret is, hátha nem sikerül megjavítani a külsőt. Aztán idővel ez is csak drágább lesz.

Dark Archon | i5-12600KF - RTX 3070 | Canyon Endurace 7 | BF4: DarkArchonHUN

(#287885) Roland861010 válasza arcitec (#287882) üzenetére


Roland861010
addikt

Ez nem nekem akart jönni szerintem :D

(#287886) bulikavagyok válasza Apophis (#287813) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

Köszi a tippet! A gázpisztolyt inkább kihagynám.. :D Szerintem első körben veszek egy nadrágra akasztható bors sparyt.

jjeahh: Megfogadom a tanácsodat! Köszönöm!

zsocy: :D Egyébként már nem olyan veszélyes az Avas, főleg a kilátó környéke. Ettől függetlenül nagyon ritkán járok már arra. Plusz idén inkább Budapest környékén fogok bringázni. :)

(#287887) Rodzser Mór válasza Nutra (#287871) üzenetére


Rodzser Mór
senior tag

Na igen! Sok ilyen és hasonló érthetetlen cselekvésű egyén van.

A fönti posztomban az életre_nem_valókat jellemeztem. Amit te írsz, az más kategória. Ez is megér egy külön fejezetet. A mai világban kiveszőben van a másikra tekintettel levés. A körültekintés, etikusság. Az ego van (náluk) mindenek felett. (Sokszor persze nem tudatosan. Ők így nőttek fel, eddig terjed jelenleg képességük. De lehet ezt fejleszteni, csak még nem jutottak el oda, hogy fejlesszék.) Erre sarkal a sokféle flexelős szósölmédiás bejegyzés, tiktokvideók, yt shortsok stb. Mekkora király vagyok ÉN ÉN ÉN ÉN. És aki lemarad, az kimarad. Na sikerült szentbeszéd irányába kanyarodnom :D

Járok olyan parkban, ahol jó széles a bringás+gyalogos út,fel is van festve. Persze ott a 6 ember egymás mellett sétafikál. Elfoglalva teljes szélességben a széles aszfaltcsíkot.

(#287888) ReFleXx válasza -=RelakS=- (#287878) üzenetére


ReFleXx
addikt

Az olaj az annyira 70es evek, wax a meno ;]

2020-as dakota közmondás: "Intel a csórók AMD-je"

(#287889) jjeahh válasza avl (#287883) üzenetére


jjeahh
nagyúr

Super deals fülről nyitottad meg? Nálam is csak onnan megnyitva ilyen olcsó, ha máshol, pl. Kemaloce store-ben klikkelek rá ugyanezekre, már drágábbak.
Super Deals:

Kemaloce Store:

Ettől független mondjuk Magyarországról böngészve mindíg minden drágább valamivel, a német webshopokban is :D

[ Szerkesztve ]

Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

(#287890) ReFleXx válasza mauimagic (#287877) üzenetére


ReFleXx
addikt

Ajjaj nekem is ez van csak a sima nonboostos valtozat, amugy van egy olyan jelenseg a bringaval, hogy neha szabadon futas utan ujra a pedalba taposva jon egy kattanas es mintha ugrana a lanc, lehet amugy az is a szabadonfuto problemara vezetheto vissza. Nalad volt amugy barmi hibajelenseg?

2020-as dakota közmondás: "Intel a csórók AMD-je"

(#287891) Rodzser Mór


Rodzser Mór
senior tag

Embelek!

Azt vettem észre, hogy nincs jól beállítiva a kormányom a kerékhez. Mindig korrigálni, azaz visszakormáynozni kell menet közben. Már állítottam rajta párszor. Ezek szerint nem sikerült.
Van valami házilagos tuti módszer a jó beállításhoz?

(#287892) szuszinho válasza Rodzser Mór (#287891) üzenetére


szuszinho
őstag

Egyik szemed becsukod célzás közben ;]

(#287893) Maximum1 válasza jjeahh (#287889) üzenetére


Maximum1
őstag

Ilyen macskást rendeltem 3+ éve, ez nagyon vastag volt, méretre már nem is emléxem, elajándékoztam.
Amit most linkelsz az vékony ?
182/90kg mi lehet a jó? XXl ajánlja, jó lehet vagy vegyem a 3Xl-t?

(#287894) sepyi


sepyi
aktív tag

Szép Napot!
Teljesen el vagyok veszve. Tegnap mondtam, hogy szeretném a bringám kerekeit lecserélni, de ez önállóan nem fog menni annyira fogalmatlan vagyok. Kónuszos, gyorszáras, átütős, centerlookkos, tárcsás felnifékes, 25-30 kitudja hány küllős simano agyas meg mittomén milyen agyas. Biztos van aki ezt meg tudja jegyezni. Aki igen, annak nagy+. Triban rc500-hoz szeretnék egy kerékszettet. Ami mondjuk 1500 g körüli.A bringán 9sebis sora set van, és a tárcsákat 6csavar fogja fel. Tudna valaki segíteni? Max 100000-re gondoltam. Ha van vállalható olcsóbb az nem baj. :R

Tedd vagy ne tedd! De ne próbáld! (Yoda mester)

(#287895) vallas válasza ZavaBalazs (#287872) üzenetére


vallas
senior tag

Hali,
Persze, ha nem tudják, dobjad ki nyugodtan az enyémet.... majd akkor spórolok a még meglévővel, vagy kipróbálom azt a drágát amit valaki linkelt absolute black talán :DDD

.............IHB-MBM............. Let's Go MAVS!

(#287896) MPowerPH


MPowerPH
félisten

A fozos wax felmelegiteset ki hogyan oldja meg? Gazon, rezson?

Don't Tread On Me

(#287897) -=RelakS=- válasza MPowerPH (#287896) üzenetére


-=RelakS=-
veterán

Rezsó. Annak lehet állítani a hőmérsékletét, és nem égeti meg a tűz a wax egy részét.
Gondolom ha van indukciós melegítő, az még jobb.
Ha meg csak gáz van, akkor vízzel telt edénybe teszed a waxos edényt, úgy 100 foknál nem kellene, hogy melegebb legyen, ha nem forr el a víz.

Itt streamelek játékot időnként: https://www.twitch.tv/relaks__

(#287898) kuntics válasza arcitec (#287882) üzenetére


kuntics
aktív tag

Gépben sport programon a többi birngás cucc között. Meg közben megnéztem, nem 8 év, hanem több, mint 9. 2015 januári vásárlás. Akkor lehet érdemesebb újat venni, vagy marad az instinct2 mérése. Az én szintemen az is elég lesz.

(#287899) vallas válasza sepyi (#287894) üzenetére


vallas
senior tag

Újban 100 ezerért 1500g körüli nincsen.... :( [link] ez jó lehet... 220 euro szállítással kb az belefér a keretbe.

.............IHB-MBM............. Let's Go MAVS!

(#287900) velizare válasza mauimagic (#287877) üzenetére


velizare
nagyúr

:Y kemény vagy, csoki!

Tudod, mit jelent az, hogy nemezis? Az érintett, erősebb fél kinyilatkoztatása a méltó büntetés mértékét illetően. Az érintett fél jelen esetben egy szadista állat... én.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.