Hirdetés

2024. június 13., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-26 14:36:02

LOGOUT.hu

Vásárlási segédlet - Karbantartás - Egyéb hasznos dolgok
Mielőtt kérdeznél olvasd el a téma összefoglalót, vagy használd a keresőt

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#276737) parandroid válasza Tin (#276733) üzenetére


parandroid
nagyúr

Jóvan, le is beszéltél róla. :DDD

Amúgy mennyit mentem volna, egész nyáron nyomorék voltam, csak a roki bike-ot hajtottam a phyzión, mire biciklire tudtam ülni, vége lett a szezonnak. Szóval remélem, nem ez az elmúlt év lesz az etalon. A Variáról meg még mindig nem vagyok meggyőzve…

Az a gondom amúgy, hogy a cross trekking arra kiváló, hogy az asszonnyal kirándulgatni járjunk, bár most, hogy pedelecet kapott, lehet, hogy ahhoz is kevés lesz (mégiscsak kéne rá egy nagyobb első fogaskerék a 32-es helyett - hátul 11-50 van rajta, az elég bármire). Tavalyelőtt viszont azon kaptam magam, hogy munkába is inkább a karbon orbeával mentem, mert annyival jobb tekerni, viszont azt meg kicsit azért féltem ott hagyni a melóhely előtt. Bár eddig mindig le tudtam tenni úgy, hogy más a közelébe sem tudta rakni a biciklijét, szóval egyedül állt, oszlophoz zárva, gyakorlatilag a 24 órás portaszolgálat orra előtt, fedett helyen, bekamerázva. De mindig bennem van a kisördög, hogy valami balfasz meglöki, és sérül a karbon váz… Hazafelé viszont nagyon jó kis 30 km körüli edzős köröket lehet menni, jó utakon, rendes szinttel, amire a cross trekking teljesen alkalmatlan (illetve kevés).

Vallas: Szép paripa, és pont a méretem! A hidrós fék kell rá!

p

[ Szerkesztve ]

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.