Hirdetés

2024. június 16., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-26 14:36:02

LOGOUT.hu

Vásárlási segédlet - Karbantartás - Egyéb hasznos dolgok
Mielőtt kérdeznél olvasd el a téma összefoglalót, vagy használd a keresőt

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#242779) jjeahh válasza 6030D (#242772) üzenetére


jjeahh
nagyúr

Pfuj azok a markolatok, hasonlót vettem tavaly, gondoltam majd a használattól bepuhul, mint az ESI, de a francokat puhult, még mindíg kemény, mint a kő. Pedig gondoltam jó lesz low budget ESI alternatívának, de meg sem közelíti azt a szintet :( .

Eddig szilikonból amúgy próbáltam Bontragert, az jó, de szintén drága, lock-on Sram-ot, ami nem is értem miért létezik, hisz szilikon vagy szivacs markolatra nem kell bilincs :F , cserébe legalább nem valami puha... random noname kínait próbáltam még és Rockbros-t, azok használhatatlanok voltak és nemrég megmarkolásztam a haverom ODI koppintását, na ez marhajó, ESI szerű jó minőségű puha szilikon, de nem értem miért fényes-csúszós a felülete :W . Most azon vagyok, hogy valamikor berendelek egy Liteprot, hátha beválik.

#242777 itouchfan: Pilisbike útvonalak úgy látom nem BP-ről indulnak, odáig még el kell jutni bringával. Crosskovácsi érdekes lenne gondolom, de sehol egy Komoot vagy Bikemap útvonaltervet nem találtam, még gpx-et sem :Y

Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.