Hirdetés

2024. június 14., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-26 14:36:02

LOGOUT.hu

Vásárlási segédlet - Karbantartás - Egyéb hasznos dolgok
Mielőtt kérdeznél olvasd el a téma összefoglalót, vagy használd a keresőt

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#241459) flash-


flash-
veterán

ti amikor keményen toljátok (1-2 órás kört ) akkor van valami bevált energia italporotok?

unalmas napjaimban utána nézegettem és a leginkább használt,és ajánlott az a csak maltodextrint és fruktózt tartalmazó por (esetleg gél)
(lényeg hogy e kettő más transzpndert használ így mindkettő egyszerre tud hasznosulni)
régebben ,sőt még most is sokan a 2:1 maltodextrin:fruktóz arányt tartották-tartják a legjobbnak (ilyen italport amire ez így rá lenne írva hogy 2:1 nem sokat találtam..)

viszont! újabb kutatások szerint a maltodextrin:fruktóz 1:0.8 arány mégjobb, így óránként 90g ch környékére is lehet menni gasztro gondok nélkül. [link]
ebből mindjárt van a SIS-nek termékei(gélek, porok) amely ugye pro márka, de van egy kedvezőbb árú márka, Nduranz, ami még olcsóbb is mint pl a decathlon gélje.. vagy a biotech túlárazott tricarb isotonicja
sőt 1.5kg malto:fruktóz 1:0.8 arányú italpora nem is olyan horror árú:[link]
(és ráadásul a ch mellett kálium nátrium kalcium magnéziumot is tartalmaz)
nekem nem okozott gondos és teljesen jó az ize.

nem nem reklámozok, csak aki keresne izotóniás port(az az ajánlott a hiopotoniással szemben) szerintem ezzel sokkal jobban jár mint a sokkal drágább és gyengébb biotech iso toniccal vagy más összetételü szénhidrátokkal teletüzdelt (tricarb vagy egyéb hangaztos elnevezésű)és túlárazott izotóniás italporokkal

[ Szerkesztve ]

"Embrace our fellow man, no longer vilified"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.