Hirdetés

2024. június 14., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-26 14:36:02

LOGOUT.hu

Vásárlási segédlet - Karbantartás - Egyéb hasznos dolgok
Mielőtt kérdeznél olvasd el a téma összefoglalót, vagy használd a keresőt

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#181500) maximilian4 válasza xy.zsolt (#181490) üzenetére


maximilian4
addikt

Nem tudom. Nekem így tök kényelmes amúgy. A kép becsapós, szerintem a kameraszög miatt tűnik nagyon előredőltnek, de valóságban nem durva. Karban sosem zsibbadtam amúgy, nem is fáradt el, átlag bicajoshoz képest szerintem elég erősek. (Nem kell egyből stravan csekkolni, de tényleg 😈). Sokat megyek alsófogásban a kurva szél miatt (itt az Alföldön mindig szemből fúj (nem csak a menetszél :D ) és így adta ki nekem. Meg jobban szeretem ha elől többet kitartok a testsúlyomból, elég szarok a csipőizületeim (autoimunn betegség...), és úgy tapasztaltam hogy így sokkal ritkábban gyullad be.

Mára még egy meglepetés a fulcrum zárógyűrűk mellé (Kusz Matyi nem tudom mit művelt, de tegnap kértem tőle sos szívességet du. 4-5 fele, reggel 9kor itt volt a futár az alkatrészekkel Szolnokon a Bringalandból). Megjött a magene speed és cadence sensor Kínából! Kevesebb mint 2 héten belül. Élesben nem próbáltam még viszont felraktam a hajtókarra, agyra, párosítottam garminnal, tökéletesen műxik, érzékel, számol! Bodottá van.

[ Szerkesztve ]

Maxi

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.