Hirdetés

2024. június 13., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-26 14:36:02

LOGOUT.hu

Vásárlási segédlet - Karbantartás - Egyéb hasznos dolgok
Mielőtt kérdeznél olvasd el a téma összefoglalót, vagy használd a keresőt

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#170382) itouchfan


itouchfan
senior tag

Na, a mai nap gondoltam nyomok egy Balaton felvidéki MTB GranFondot, kicsit kalandosra sikeredett :B
Kezdve ott, hogy átestem a kormányon, mikor egy útra keresztbe állt fát próbáltam át"ugratni" (eleje, háta szépen külön külön), de az első kerekem beakadt egy fű alatt rejtőző kőbe, abban a pillanatban, hogy azon volt az összes súlyom. :U Itt hagytam el a kulacsom (amit nem vettem észre), így a 15-20.ik km-nel a tervezett 100-ból. Utána Kab-hegyre felfelé egy 4 nagy és kb 8-10 kölyök vaddisznóból álló csordába botlottam, a kicsik persze széjjel szaladtak, az egyik nagy meg berágott és elfutás helyett velem szemben 10 méterre elkezdett szépen röfögni és igencsak nézegetett, úgyhogy inkább visszavonulót fújtam. Majd pár perc várakozás után, miután áthaladtam a vaddisznós területen, kaptam egy defektet. Még mindig csak 23 km-nel tartottam de volt már egy pár esemény. :D
Na mindegy, Kab-hegy, Szentgál, Nemesvámos, Tótvázsony volt az útvonal, ivást megoldottam kutakból, illetve egy kocsmában vett fél literes üveget töltögettem újra a mezzsebben tárolva. :D
Amikor meg fel akartam tölteni a Brytonrol a fit filet stravaba, ismét nem engedte (idén 3. Vagy 4. Alkalom), mondván sérült a fájl... (Méret: 0 byte). Most arra jöttem rá, hogy amikor betelne a tárhely, törlöm, törlés után az első rögzített file mindig kuka, nem tudom másnak is történt-e ilyen de valszeg ez lehet.... Bosszantó. Szép kis kör volt, élvezetes is.

De elgondolkodtató egy olyan computer, ami tud navigálni is rendesen, pláne úgy, hogy sajnos ez a Bakony, Balaton felvidék a legnépszerűbb helyiektől eltekintve nagyon gyéren van jelölve, annak ellenére, hogy direkt jelzett turista utakat választottam, sokszor 5-6 km-en keresztül semmiféle jelzéssel nem találkoztam...

6030D: gratula Törökbálinthoz! :R
Mi a következő célpont?
Bükk, Zselic, Balaton?

„Elvetsz egy cselekvést, és egy szokást aratsz. Elvetsz egy szokást, és egy jellemet aratsz. Elvetsz egy jellemet, és amit aratsz, az a sorsod.”

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.