Hirdetés

2024. június 8., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-26 14:36:02

LOGOUT.hu

Vásárlási segédlet - Karbantartás - Egyéb hasznos dolgok
Mielőtt kérdeznél olvasd el a téma összefoglalót, vagy használd a keresőt

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#124672) emiki6 válasza SSJmeszes (#124664) üzenetére


emiki6
veterán

Szerintem 2x már linkelték, de sosem elég, mert tényleg jó, bár számomra annyira nem relatable, mert nem montizom, nem is nagyon vinne rá semmi, de akkor is elég motiváló tud lenni.

Más: kezdem kicsit kapiskálni merre folytassam utam. Próbáltam a futást, de nem jött be igazán, a tekerés annál inkább, így az marad állóképességi sportnak. Persze nekem az általános edzettség a cél, így az alap továbbra is az erőedzés lesz, ám mivel a falmászás nagyon tetszett (meg a tény miatt, hogy húzásban vagyok erősebb és nincs többletsúlyom), ezért ki fogom próbálni a bouldert, amiből akár még sziklamászás is lehet. Talám. Nomeg a parkour mozgásmintáit is jó lenne magamba szívnom, hogy tudjam hogy kell hatékonyan átjutni akadályokon, illetve felmászni, feljutni dolgokra. 🤔
Ti milyen egyéb sportokat csináltok a tekerés mellett, miért? Mit próbálnátok ki szívesen?

Kívánom neked, hogy mindent megkapj az élettől, hogy rájöjj, nem elég. - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - Quad Era-1, Grado Hemp & Neumann NDH-30 "salesman"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.