Hirdetés

2024. május 6., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox Series X|S (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-03-11 12:19:40

LOGOUT.hu

Üdvözlünk az Xbox Series topikjában

Lenyitás után a az Első lépéseket és a Gyakran ismételt kérdéseket olvashatjátok, teljes összefoglaló közben készül.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#94451) .LnB válasza ρσгτσ (#94442) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Öhh... Na azt nem láttam a trailerben azért, hogy ez pénzt érne. :D Azt hittem ingyenes lesz.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#94452) l.skywalker válasza ρσгτσ (#94424) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

A hónap elején még voltak tesztek és még nem volt a játék kiadható minőségben.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#94453) l.skywalker válasza Moby (#94432) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Nem, nem az anime miatt. Az anime időzítése egybe esett azzal, hogy a játék majdnem kerek 1 évvel a megjelenés után került abba az állapotba ahogy ki kellett volna adni. Az Anime is azért jött ki szinte majdnem ugyanakkor, hogy ennek reklámot csináljon. Az 1.6-os Patch-nek konkrétan Edgerunners Patch a neve

Nézd meg, nem olyan hű, de azért én 1 éve pont ezt mondtam, hogy simán várhattak volna vele ennyit még és most kellett volna kiadni:
Cyberpunk 2077 1.0 vs 1.6 javítás – Fizika és Részletek összehasonlítása - YouTube

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#94454) ρσгτσ válasza l.skywalker (#94452) üzenetére


ρσгτσ
őstag

Szeptember 19 -cel ért véget a technikai teszt. Valószínű az ásta el a projektet még jópár hónapra, de én is csak tippelni tudok. Az sem elsősorban a hibák, hanem állítólag a felépítést, játékmenetet érintő kritika miatt.

Ebből kiindulva az sem biztos, hogy az új megjelenési időpont végleges.

ZX Spectrum - Commodore 64

(#94455) l.skywalker válasza ρσгτσ (#94454) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Igen, pontosan. Sok luk van azon a kalózhajón.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#94456) .LnB válasza ρσгτσ (#94454) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Én nagyon kíváncsi leszek, hogy mi lesz így a kormánnyal kötött adókedvezményes szerződéssel. Mert az azt tartalmazza, hogy legkésőbb 2022-ben meg kell jelennie a játéknak.

Sebaj, meg fogja érni a 70€-s árat, jó lesz.. ;]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#94457) Moby válasza l.skywalker (#94453) üzenetére


Moby
addikt

Szerintem ennek a játéknak sohasem a bugok voltak a legnagyobb baja. Ez soha a büdös életben nem fogja azt az állapotot elérni, ahogyan ki kellett volna adni, most már csak azt érte el, amiben ki LETT VOLNA SZABAD adni, vagy erősebben fogalmazva amiben nem lett volna orbitális pofátlanság kiadni, de ez jelen állapotában, és a mindekori állapotában is a videójátéktörténelem egyik legnagyobb vaporware-e marad.

(#94458) Döglött Róka válasza Moby (#94432) üzenetére


Döglött Róka
veterán

Szar, nem szar, a marketing már csak ilyen :D

Ikea Tafjord, Kínai indukciós töltő, Victorinox Traveler, 10 Tojás M (3 már hiányzik),Rádiós ébresztőóra piros kijelzővel, Varta akkutöltő

(#94459) Bazsi1987 válasza ρσгτσ (#94454) üzenetére


Bazsi1987
őstag

Ez addig amig csak hajókal kell csatázni addig 0 lesz nem egy 70 eurós cucc ha lenne eszük akkor tennének bele több szarázföldi tevékenséget ami egy kalóz csinál.. alapok meg vannak ahohy lattám csak fel kénne tuningolni ;)

(#94460) ρσгτσ válasza .LnB (#94456) üzenetére


ρσгτσ
őstag

2022 -ben már ugye biztosan nem fog megjelenni, de én továbbra sem érzem biztosnak az új időpontot sem. Mert nem szimplán a hibák javításáról van szó.

Nem tudom milyen állapotba sikerül majd hozni jövő tavaszra, de a belső problémák után elég kockázatosnak tartom a fejlesztő megítélését, ha nem startol jól.

Itt a lehető legjobb döntés az volt, hogy csúsztatták. Jelenleg...

[ Szerkesztve ]

ZX Spectrum - Commodore 64

(#94461) l.skywalker válasza Moby (#94457) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Szerintem a bugoktól eltekintve teljesen jó játék... lett mostanra. Én előrendeltem PC-re day1 játszottam vele, teljesen jól futott. Jött az első patch és onnantól kezdve játszhatatlan volt. Most fogom újra elővenni, ahogy 20 millió másik ember is :D

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#94462) l.skywalker válasza Bazsi1987 (#94459) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Van benne szárazföldi tevékenység. Küldetések, kikötők, saját hírnév fejlesztése stb.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#94463) .LnB válasza ρσгτσ (#94460) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

A lehető legjobb döntés a törlése volna. Erről nyilatkoztak is fejlesztők a Kotaku-nak, hogy ha nem lenne a megállapodás a kormánnyal, és a több 100 milliós fejlesztési költség, már rég törölték volna.

"Some current and former Ubisoft developers speculated the game would have been canceled long ago if not for the hundreds of millions spent and a contract with the Singapore government to eventually ship the game in return for generous tax subsidies."
[link]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#94464) minilego válasza l.skywalker (#94453) üzenetére


minilego
senior tag

Ez alapjan az jon le,hogy az 1.6 szarabb, mint az erdeti megjelenes... :F

(#94465) Norb79 válasza .LnB (#94463) üzenetére


Norb79
őstag

Szerintem őrületes igény van egy sea of thieves klónra! Főleg most, hogy a sea of thievest kipofozták játszhatóra és van benne már single tartalom is, ráadásul még akár értelmezhetőnek is nevezhető módon.

(#94466) Moby válasza l.skywalker (#94461) üzenetére


Moby
addikt

Nekem ebből csak annyi derült ki, hogy óriási az igény a kataszrófaturizmusra :D

(#94467) l.skywalker válasza Moby (#94466) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

¯\_(ツ)_/¯

Mindenki játszik amivel szeretne.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#94468) T.Peter válasza l.skywalker (#94453) üzenetére


T.Peter
őstag

A videot megnezve nekem meg mindig az igenytelenseg jut eszembe. Pl a hydrant resznel megis mennyibol tartott volna a vizsugarat konkretan oda rakni ahol a hydrant volt? Helyette mellette van vagy 15 centivel. Az ilyeneket egyszeruen nem ertem. Ez nem penz kerdese vagy egyeb eroforrase.

(#94469) l.skywalker válasza T.Peter (#94468) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Idő. Ők is mint ahogy most a Skulls & Bones kapcsán az Ubisoft kaptak pénzt a lengyel kormánytól is pl. ami miatt megadott határidő előtt meg kellett jelentetni a játékot vagy vissza kellett volna fizetni a pénzt. Így minden csipcsup dolgot letojtak.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#94470) T.Peter válasza l.skywalker (#94469) üzenetére


T.Peter
őstag

Ez az 1.6 patch utani allapot. Erre mar nem magyarazat az ido hianya.

(#94471) .LnB válasza T.Peter (#94468) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

És mennyire reális az, hogy ezt nézegeted a játék közben?! Aki ilyeneket nézeget, és komoly problémának titulálja, az nem játszani akar, hanem kötözködni. Az ilyeneknek meg sose lesz jó, kész a játék.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#94472) ρσгτσ válasza .LnB (#94463) üzenetére


ρσгτσ
őstag

Túl sok pénzt és időt raktak már bele, de ezt ugye említi a fenti forrás is. Ezen a szinten már nem igazán éri meg lemondani. Max. lesz benne még 1 csúszás.

[ Szerkesztve ]

ZX Spectrum - Commodore 64

(#94473) Bad Pritt válasza .LnB (#94471) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Alapvetően semennyire, de ugyanennyire reális az, hogy a Last of Us Part 1-ben ráállsz a mérlegre. Attention to detail, az egyik csökkenti, a másik növeli a beleélést tudat alatt is.
A Division első részének gameplay trailere volt egy jó példa erre, hogy ott autó mögötti fedezék közben becsukja emberünk a résnyire nyitott kocsiajtót és aztán virális lett a megjelenés után, hogy a végtermékben nem csinál ilyet. :D

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#94474) T.Peter válasza .LnB (#94471) üzenetére


T.Peter
őstag

Alapbol nem volt nehez eszrevenni es egyebkent nem azt irtam, hogy komoly problema, hanem hogy igenytelenseg az ilyet benne hagyni.

(#94475) persil válasza Bad Pritt (#94473) üzenetére


persil
nagyúr

De csinal ilyet. :U

Egyebkent magara a beszelgetesre: igen, ahogy irod, immersion. Egyreszt rengeteget szamit, masfelol meg, ha az ember jatszik es a tuzcsap MELLOL jon fel a viz, azt nem kell kulonosebben nezegetni. Epp forditva, ha valaki nem veszi eszre es nem zavarja, az a figyelmetlenseg/igenytelenseg. Plane annal a jateknal, aminel olyan volt a start, amilyen...

[ Szerkesztve ]

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#94476) Bad Pritt válasza persil (#94475) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Bepatchelték.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#94477) persil válasza Bad Pritt (#94476) üzenetére


persil
nagyúr

Akkor valszeg nagyon rovid ido alatt, mert en megjelenes utan nem sokkal kezdtem jatszani es akkor mar csukodott minden.

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#94478) Bad Pritt válasza persil (#94477) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Arra már nem emlékszem, mikor, de folyamatosan adták hozzá ezeket a dolgokat, amiket hiányoltak az emberek a gameplay trailer alapján, lábnyomok a hóban, lehelet a hidegben meg ilyen hülyeségek. Kb. mint itt a Cyberpunknál.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#94479) .LnB válasza Bad Pritt (#94478) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Előbb nézd meg ezt, mielőtt folytatod. Volt ajtó csukás is, és lábnyom is. : [link]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#94480) Bad Pritt válasza .LnB (#94479) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Akkor becsukta. Én mondjuk tisztán emlékszem rá, hogy volt, amit nem csukott, meg a lábnyom sem mindig látszódott launch verziónál.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#94481) Moby


Moby
addikt

Úristen mennyire jó még mindig annak a DIV1-nek a hangulata .

(#94482) Bad Pritt válasza Moby (#94481) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Hát amúgy igen... és még a kocsi kerekét is ki lehet lőni, ez ugye referencia. :D

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#94483) persil válasza Bad Pritt (#94478) üzenetére


persil
nagyúr

Ja, írtelek.

Mondjuk szaraz teny, hogy a division jatekok megjelenestol kezdve 12 millio fenyevvel voltak jobb allapotban, mint a cp2077 valaha is lesz. :D

[ Szerkesztve ]

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#94484) persil válasza Moby (#94481) üzenetére


persil
nagyúr

Underground! ❤️

Faszomert nem lehetett a kettobe is beletenni. Annak olyan atmoszferaja volt, hogy nem igaz.

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#94485) .LnB válasza Moby (#94481) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Hallod. Eskü elkezdtem nézegetni, hogy megvan e nekem valamelyik konzolra. Aztán láttam, hogy nincs mert azt még PC-n játszottam. Aztán most meg a kulcs árakat nézegetem. :D Járnék egyet NY-ban, most, hogy szóba került. :)

Szerk.: A kettő megvan azt tudom, de azzal én nem sokáig jutottam, pedig párszor nekiálltam már. Valahogy az a New York az igazi nekem.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#94486) Bad Pritt válasza .LnB (#94485) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

De játsszák még? Nálunk mindenki átment Division 2-re, aztán rövid úton Destiny 2-re. :D

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#94487) NoOne1976 válasza Bad Pritt (#94486) üzenetére


NoOne1976
őstag

Rengetegen.

(#94488) .LnB válasza Bad Pritt (#94486) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Mittomén'. Sétálni egyedül is tudnék benne egy órácskát. :D

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#94489) Moby válasza .LnB (#94485) üzenetére


Moby
addikt

Áh, a kettő a lába nyomába nem ért. Az apokaliptikus new york a maga idejében, az akkorát ütött, mint a mozdony. Olyan atmoszfrája volt az egésznek, hogy még a csíterek folyamatos jelenléte sem tudta elvenni a kedvem tőle. Rendesen vártam az estéket, hogy alámerülhessek a latyakos felfordulásba. Azóta sem adta ezt semmi. Mai szintre felhúzva, RT-vel, simán lehozná azt, ami a bemutatás volt (de a megejelnéskori változatnak sem kellett szégyenkeznie).

(#94490) .LnB válasza Moby (#94489) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Én is így voltam vele. Hiába lőttek le a pálya alól folyamatosan DZ-ben. Mi minden este összegyűltünk négyen, és nyomtuk.
Aztán szép lassan kiderült végül az is, hogy a társaságból csak én nem csaltam. :DDD Gyanús volt, hogy mindenki tudta, hogy merre kell menekülni ha rogue-á váltunk. Meg úgy lőttek, mint ha lézerfegyverük lenne. Én meg csak pislogtam, hogy mi folyik itt. Sose mondták, csak amikor rákérdeztem. Fórumos arcok voltak egyébként. De még így is marha jól szórakoztam vele.
Pár száz óra beleszaladt. És hiába volt más, mint amit bejelentettek, a hangulat azóta is utánozhatatlan. Talán kicsit a Spider-Man játékok hozták vissza, csak azok nem többjátékosak.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#94491) persil válasza Bad Pritt (#94486) üzenetére


persil
nagyúr

A kettoben mindig van csapat, a legrosszabb eset, hogy valami specifikus hulyesegre keresel embert es, akkor par perc

De siman egy matchmaking, az gyakorlatilag instant.

Az egyben azert mar erezhetoen kevesebben, de a "megeros" activity-kre ott is talalni. Meg mondjuk otezer eves jatek.

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#94492) zozika84 válasza .LnB (#94485) üzenetére


zozika84
őstag

Így, hogy kapott FPS boost-ot, tuti beszerzem akciósan :C

PSN:d3xter19841205 ; Xbox GT: D3xter1098405

(#94493) Bad Pritt válasza persil (#94491) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

A 2 nekem nagyon nem adja. :( Nem tudom megmondani, miért, lehet amit .LnB mond, hogy New York hangulata jobb volt, mint a másodikban Washington, de az tuti, hogy nagyon hamar kikopott alóla a 7-8 fős társaságunk.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#94494) persil válasza Moby (#94489) üzenetére


persil
nagyúr

Ezzel csak egyerteni lehet. Legfokepp az utolso mondatoddal.

Annyit tennek hozza, hogy a 2 is kibaszottul jo minden tekintetben, de valahogy nekem is nehezebb volt belezugni. Vagy 3x elkezdtem, aztan egyszer ennel is eljott a kattanas. Az egynek 2 perc kellett kb. a szerelemhez. :D

Mondjuk, ha looter shooter, akkor division es destiny, minden mas csak kullog csondesen fenyevekkel lemaradva.

[ Szerkesztve ]

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#94495) persil válasza Bad Pritt (#94493) üzenetére


persil
nagyúr

Mondom, nekem is "sokaig tartott" mire raereztem. A hangulat is, meg sok apro valtoztatas az 1-hez kepest. De, ha egyszer rendesen belegyogyulsz, akkor 10/10, es mar sok okbol kifolyolag sem mennek az egyre vissza(egyedul az underground hianyzik, de az mocskos mod).

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#94496) Wesder válasza zozika84 (#94492) üzenetére


Wesder
félisten

15€-ért van EU/UK kód Gamivo-n meg Cdkeys-en. (Gold Edition)

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#94497) Moby válasza persil (#94495) üzenetére


Moby
addikt

Máig nem adtam fel lélekben, hátha beadja a második rész, de csak ritkán próbálkozom már. Nem engedtem még el teljesen. Az elsőnél ilyenre nem volt szükség.

(#94498) persil válasza Moby (#94497) üzenetére


persil
nagyúr

Tobbektol is ugyanezt hallottam es magamon is igy vettem eszre, de mar csak siman orulok, hogy bekattant a ketto is. :D

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#94499) zozika84 válasza Wesder (#94496) üzenetére


zozika84
őstag

Szuper, köszönöm szépen :R :R :R

PSN:d3xter19841205 ; Xbox GT: D3xter1098405

(#94500) .LnB válasza zozika84 (#94499) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Eneba-n meg 7,5€ a sima.
Nem hiszem, hogy kell a Gold. Valószínűleg azokat a tartalmakat úgy se játszanád már, amik a Gold-ban vannak nem?! Persze ha hosszabb távon tervezel vele, akkor jó lehet.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox Series X|S (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.