Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox Series X|S (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-03-11 12:19:40

LOGOUT.hu

Üdvözlünk az Xbox Series topikjában

Lenyitás után a az Első lépéseket és a Gyakran ismételt kérdéseket olvashatjátok, teljes összefoglaló közben készül.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#84101) section9


section9
őstag

Kiporgettem a Free Play hetvege alatt a Far Cry 6 fo storylinet. Jatekmenetben volt boven fura megoldas, de megis azt kell mondanom, hogy osszessegeben az egyik legjobb Far Cry resz. Ha beesik 8k korulre DLC-vel akkor biztos bezsakolom.

(#84102) beyruth82 válasza section9 (#84101) üzenetére


beyruth82
veterán

Ugyan ezt gondolom mint te. Játszottam 3,4,5,new dawn és most a 6. Én 14 ezerért vettem meg a 3,4,5,6-ot egyben mert önmagában a 6. rész 12 ezer volt.+2 ezerért kaptam még 3 részt(HA-n vettem vpn-est).Pc-n jatszottam a 3,4,5, new dawnal. A 6 az első amit xboxon 4k-ban nyomok.Nekem nagyon tetszik.Úgy érzem az összes eddigi részt(a 3.óta) összegyúrtak és mindegyikből belevették ami jó, és kihagytak ami rossz volt.

[ Szerkesztve ]

(#84103) .LnB válasza Moby (#84087) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Fulloztad az ER-t?! Az biztos melós volt. Grath!

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#84104) Wesder válasza beyruth82 (#84100) üzenetére


Wesder
félisten

Elvileg szimpla update, nem külön letöltős DLC.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#84105) Bad Pritt válasza .LnB (#84103) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Annyira nem. Öld meg a főbb bossokat, szedj össze pár kacatot, nézd meg a három befejezést és kész is.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#84106) Moby válasza .LnB (#84103) üzenetére


Moby
addikt

Nem volt különösebben. 96 óra volt. Egy helyen szívtam nagyon, azon kívül nagyon élvezetes volt.

/az első két területet megcsináltam 100%-ra, az volt csak valami 67 boss :D

[ Szerkesztve ]

(#84107) Bad Pritt válasza Moby (#84106) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Melyik helyen? Van tippem. :D

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#84108) Moby válasza Bad Pritt (#84105) üzenetére


Moby
addikt

A szedj össze pár kacatot nagyrésze opcionális bossokat jelent. Nem kell minden boss-t levágni a maxoláshoz (nagyon nem), de nagyságrendileg többet, mint egy egyszeri végigjátszáshoz.

(#84109) Moby válasza Bad Pritt (#84107) üzenetére


Moby
addikt

Nem, nem az, amire Te gondolsz, azt nagyon élveztem. Gondolom Maleniára tippeltél, de szerintem Fire Giant nehezebb volt tőle, és azt is nagyon élveztem. Putrid Tree Spirittel szenvedtem marhanagyot, nem élveztem, szar volt, és nagyon nehezen ment le. Majdnem abbahagytam miatta a játékot.

(#84110) Bad Pritt válasza Moby (#84108) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Tudom, de fényévekre van a DS3 vagy Bloodborne platinájától multis szintlépésekkel meg chalice dungeon végigjátszással meg minden mütyür összeszedésével. Meg is lepődtem, ahogy daráltam a bossokat, hogy a végére csak a befejezések, a legendary fegyverek meg egy eldugott boss maradt az acsi listában, 5 órás ng+ alatt megvoltak azok is.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#84111) Bad Pritt válasza Moby (#84109) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Malenia szimplán egy szar boss design, amint az ember elfogadja, leveri, soha nem néz arra többet. :D Fire Giant szerintem is egy epic harc, nagyon eltalálták a hangulatát.
A Tree Spirit silány minden szempontból, de engem az akasztott ki többször is (mert hát nyilván belerakták egy tucatszor, olyan király), hogy nincs se normális hitbox, se normális collision modell alatta.
Aztán egy élelmes forma megfejtette, hogy a Tree Spirit meg az Elden Beast mozgás animációja ugyanaz, mikor elúsznak a játékos mellől, csak el van forgatva térben néhány fokkal, viszont arra nem figyelt a From, hogy ne ússzon ki a boss arénákból, ami a Beastnél nem probléma, de a Spiritnél baromi gáz.

[ Szerkesztve ]

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#84112) Peat76


Peat76
őstag

Már lassan egy éve tart a zárt tesztja a Forza Motorsport 8-nak,de semmi hír...vajon ez a felvétel valós?...mert van egy olyan érzésem hogy agyonveri a GT7-et..
[link]

Sony OLED XR-55A83J + Xbox Series X + PS5 DiscE., Nintendo Switch & Wii U + PS3 FAT 4 db 60GB US, Iphone 14 Pro Max 256GB+AW7 Cellular+Airprods Pro csakis a futás miatt! Csak azért is kiírom, attól még nem vagyok prosztó!

(#84113) luise178


luise178
tag

Sziasztok!

Olyat kérdeznék, hogy Series X verzióm van, és vettem mégy egy kontrollert, hogy együtt tudjunk játszani a gyerekkel többszemélyes játékokat. Egy konzol, két kontroller, egy gamepass. De valahogy nem jön össze a dolog. Egy kontrollernek látja a kettőt. Valamit elkutyafáltam a telepítésnél, vagy mi lehet a gond?

Előre is köszi a válaszokat! ;)

ASUS B150M-K D3; INTEL I7-7700k; Gainward GeForce® GTX 1660 Ti Ghost OC videokari; 16Mb@1600Hhz; Samsung evo SSD 240Gb;Samsung evo SSD 480Gb; 4 Tb WD; 3 Tb WD; 2 Tb WD; ASUS SONAR hang;

(#84114) Steve1207 válasza Peat76 (#84112) üzenetére


Steve1207
veterán

Ott írják alatta többen, hogy Assetto pc-s mod-ból vették fel.

[ Szerkesztve ]

.

(#84115) beyruth82 válasza Wesder (#84104) üzenetére


beyruth82
veterán

Akkor argentín kódra kilőve?HA-n vettem vpn-es kódos formában

(#84116) Norb79 válasza luise178 (#84113) üzenetére


Norb79
őstag

Csinálj külön profilt a gyereknek és akkor tudod azt mondani a rendszernek, hogy a második kontroller az a másik profil.

(#84117) Wesder válasza beyruth82 (#84115) üzenetére


Wesder
félisten

Nem értem a kérdést. Ez a Rambo questline nem DLC, mint írtam, hanem update-tel jött. Majd megtalàlod valahol, valamikor a játékban.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#84118) luise178 válasza Norb79 (#84116) üzenetére


luise178
tag

oks, megpróbálom, köszi! ;)

ASUS B150M-K D3; INTEL I7-7700k; Gainward GeForce® GTX 1660 Ti Ghost OC videokari; 16Mb@1600Hhz; Samsung evo SSD 240Gb;Samsung evo SSD 480Gb; 4 Tb WD; 3 Tb WD; 2 Tb WD; ASUS SONAR hang;

(#84119) Moby válasza Bad Pritt (#84110) üzenetére


Moby
addikt

Fényévekre azért nincs, BB platina is meglett ennyi idő alatt (DS3 nem ment platinára, azt én nem szerettem, kivétel a DLC, a Friede meg faterkája az egyik legjobb from bossfight ever). Én nem bánom, hogy nem gurult el a gyógyszerük legalább ebben. Meg már a Sekiro is elég olcsón adta a platinát.

/inkább a nioh-któl van messze. Azokban van 160 óra darabonként a paltináért. És még utána legalább ennyi a továbbiaktól :D

[ Szerkesztve ]

(#84120) zozika84 válasza Peat76 (#84112) üzenetére


zozika84
őstag

Ez filmfelvételnek néz ki. Nem hinném, hogy a játékból van ingame, de ne legyen igazam :)

PSN:d3xter19841205 ; Xbox GT: D3xter1098405

(#84121) Bad Pritt válasza Moby (#84119) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Szerintem is korrekt az acsi lista, nem kell összegyűjteni mindent, legyilkolni mindenkit, sokkal kevesebb a missable.
Mondjuk az valahol egy jó látlelet a játékról, hogy első végigjátszás után néztem, miért írja, hogy nincs meg a Mohg the Omen achivement, hisz levertem a csávót, meg is van a tridentje. Keresem, nézem, nem értem, aztán leesett, hogy két Mohg boss van és mindkettő acsit ér. Újrahasznosítás maxra járatva.

Nioh 2 platina nekem meg se lett végül, végigvittem, meguntam, otthagytam.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#84122) frankdelgado válasza péjé (#84052) üzenetére


frankdelgado
őstag

Hali!

Ha tisztában vagy az xboxhoz használatos fejesekkel és tényleg csak az USB-s megoldások érdekelnek, akkor azt tudom mondani, hogy sovány a felhozatal. Amiket én nézegettem, a Platronics rig700 HX, Hyperx CloudX Flight, meg áprilisban jelenik meg a Turtle Beach Stealth 600 max, meg van dpd lvl50, meg a Razernek is van talán, azt több nem is jut eszembe hírtelen....persze én csak a megfizethető kategóriában nézelődtem, vannak még a az ms saját szabványát használó fejesek, itt a fórumon a legtöbben az MS wireless headsetet használják. Vagy vezetékest a kontrollerbe dugva. Nehéz okosnak lenni a témában, de egy Hyperxel biztosan nem lősz mellé, ráadásul az Alzán most 31 papírért megkapod.

(#84123) GoTReX


GoTReX
őstag

Sziasztok!

Párommal tervezünk konzolt venni. Mivel mindig Xboxunk volt ezért adja magát,hogy ez is az legyen. Először használt garis sorban néztem szét. 4k tv van, de nem tudom érdemes-e emiatt X-et venni. A másik kérdés a tárhely. S 512gb már nagyon elavult, vagy érdemes még? Nagyon rég pc-t használók és x360 Elite óta nem vagyok ebben már naprakész!

Köszönöm a segítséget! :R

XBOX ID: GoTReX #4839 KERESEK: JÓÁRASÍTOTT BLUE Switches billentyűzetet

(#84124) parandroid válasza GoTReX (#84123) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Teljesen vállalható a Series S, főleg ha nem akarsz sokat költeni. Tárhelyet tudod külső meghajtóval bővíteni, ha kell (kis kompromisszumokkal: series játékok csak a belső meghajtóról, vagy drága, gyári külső bővítőről mennek, de régebbi játékok gyak. bármilyen külső usb-eszközről), illetve a 4k textúrapakkok hiánya miatt eleve kisebb méretűek az S-re letöltött játékok. Ezzel együtt ha telik rá, és kapható, akkor jobb vétel a Series X, főleg hosszabb távon.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#84125) Ctrl+Alt~Del válasza GoTReX (#84123) üzenetére


Ctrl+Alt~Del
senior tag

“Mivel mindig Xboxunk volt ezért adja magát,hogy ez is az legyen”

E logika mentén még mindig barlangokban élnénk…

Érdemes azért kitekinteni, mert ez a “mindig is úgy csináltuk, csináljuk ezért ugyanúgy” szerintem rossz tanácsadó.

A vége még lehet ettől ugyanaz, de akkor is..

W | W | H | W | W | W | H

(#84126) GoTReX válasza parandroid (#84124) üzenetére


GoTReX
őstag

Köszönöm a válaszod! Az zavart meg kicsit hogy van itt series X 85-ért de 185-ért is.... Új alaplap mint annó volt x360-on, vagy mi szüli ezt a borzasztó nagy differenciát?

XBOX ID: GoTReX #4839 KERESEK: JÓÁRASÍTOTT BLUE Switches billentyűzetet

(#84127) ρσгτσ válasza GoTReX (#84126) üzenetére


ρσгτσ
őstag

85 -ért nincs Series X. Az elírás vagy kamu. Egy verzió van belőle.

[ Szerkesztve ]

ZX Spectrum - Commodore 64

(#84128) Ctrl+Alt~Del válasza GoTReX (#84126) üzenetére


Ctrl+Alt~Del
senior tag

Szerintem te kevered az X1X-szel, de talán 85-ért meg az sincs.

W | W | H | W | W | W | H

(#84129) csuvicsuva válasza negyven2 (#84098) üzenetére


csuvicsuva
őstag

Nem indul nulláról, amíg nem csinálsz cache ürítést.

Egyébként át fogom állítani energiatakarékosra (csak mindig elfelejtem), mert egyrészt a frissítés és a betöltés is gyors, másrészt meg így teljesen jogos, hogy az égvilágon semmi értelme.

"Nincsen más, csak a hit és a dac / A tiéd csak az marad, amit másoknak adsz"

(#84130) ProEvoFan válasza Peat76 (#84112) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Remélem nem idén jön.
Erre az évre bőven elég nekem a FH 5 és a GT 7. :K
Gyakorlatilag az FH 5 megunhatatlan....még az.

(#84131) vicces válasza ProEvoFan (#84130) üzenetére


vicces
addikt

a forzanak egyátalán mikor van vége?? nekem a 4-esből is van még jópár esemény ami várat magára. illetve a legos részt még csak épphogy elkezdtem :K
amíg ez nincs kész addig az 5-öst el sem kezdem. csak nem tudom mikor van vége ;]

:)

(#84132) Wesder válasza vicces (#84131) üzenetére


Wesder
félisten

Nagyjàból akkor, mikor megunod.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#84133) ProEvoFan válasza vicces (#84131) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Minden verseny, pr mutatvány, történeti szál...stb aranyra készen van. Mióta játszom, azóta heti feladatokat mindig megcsinálom. Az elismerés pontszámokkal is jól állok.Itt nyilván nem lesz kész az összes, mert a közönségi elismerések sosem lesznek fullosan kész, hiszen nem vagyok nagy tunningos meg autó festő művész.
De még így sem unom. Ma is mentem három 55 kilométeres versenyt. Csak úgy, mert jó a játék. :K

(#84134) parandroid válasza vicces (#84131) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Az FH4 nekem olyan 800+ óra lett, de online csak azt csináltam, amit muszáj volt, illetve a kreatív cuccokkal sem foglalkoztam (festés, tuning, pályák). Az FH5 olyan 250 óra körül van, nagyjából kész, heti feladatokkal kell mindig haladni, illetve online, kreatív lásd fent. De itt még jön hetente friss content, meg lesz 2 DLC is.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#84135) stewe780


stewe780
őstag

Ez a fórum jobban pörög, akik series s-en fortnite-oznak, megnéznétek a videómat:
[link]
:R

A bug addig bug amíg nem dokumentálják, onnantól feature.

(#84136) negyven2 válasza csuvicsuva (#84129) üzenetére


negyven2
veterán

A 0-ról való indulást a sima energy saving módra értem. Mert ugye áramtalanítás esetén a Cache-ben lévő dolgok is törlődnek.

"Fact. Bears eat beets. Bears. Beets. Battlestar Galactica."

(#84137) Döglött Róka


Döglött Róka
veterán

Jómagam, mikor rájövök 50 óra után, hogy a capitalban a döglött sárkányt meg lehet és kell mászni:

Ikea Tafjord, Kínai indukciós töltő, Victorinox Traveler, 10 Tojás M (3 már hiányzik),Rádiós ébresztőóra piros kijelzővel, Varta akkutöltő

(#84138) Bad Pritt válasza Döglött Róka (#84137) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Nem csak a sárkányt kell és érdemes... ;)

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#84139) Döglött Róka válasza Bad Pritt (#84138) üzenetére


Döglött Róka
veterán

Az egesz sorozat ott a hátam mögött, szal számítottam ilyen hulyesegekre.:D

Ikea Tafjord, Kínai indukciós töltő, Victorinox Traveler, 10 Tojás M (3 már hiányzik),Rádiós ébresztőóra piros kijelzővel, Varta akkutöltő

(#84140) csuvicsuva válasza negyven2 (#84136) üzenetére


csuvicsuva
őstag

Ja, értem. Annyira sugallták, hogy megviseli az embereket az óraátállítás, hogy tényleg megviselt, pedig nem szokott. Meg is lepődtem volna, hogy pont tőled ilyet olvasok. :R

"Nincsen más, csak a hit és a dac / A tiéd csak az marad, amit másoknak adsz"

(#84141) GoTReX válasza Ctrl+Alt~Del (#84128) üzenetére


GoTReX
őstag

Igen, biztos ez történt.

XBOX ID: GoTReX #4839 KERESEK: JÓÁRASÍTOTT BLUE Switches billentyűzetet

(#84142) Moby


Moby
addikt

Szuper, hogy ebben a Tunicban van magyar nyelv, mert így legalább van egy pozitív dolog, amit le lelet írni róla. És ettől többet nagyon nem is érdemes. Ha valaki arra kíváncsi, hogy miként lehet ezt jól csinálni, amit rettenetesen ad elő ez a kétpálcás izé, annak irány a Death's Door, ezt meg feledje nagyon gyorsan.

(#84143) Steve1207


Steve1207
veterán

Halo bakancs volt már?

.

(#84144) .LnB válasza Moby (#84142) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Tegnap majdnem kipróbáltam, mert rég óta letöltöttem már, de helyette inkább a Shredders-t néztem meg. Az kellemes snowboard-os játék. Nem egy nagy AAA cím, de amit nyújt, azt jól adja elő. Kétlem, hogy sokat játszanék vele a jövőben, de abszolút nem tűnt egy rossz játéknak.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#84145) Moby válasza .LnB (#84144) üzenetére


Moby
addikt

Kicsit vicces mennyire felszopják a tesztekben, namost aki szerint ez jó, annak kimaradhatott az elmúlt 5 év nem kicsi , és minőségben nem szűkölködő komplett indie soulslike és roguelite felhozatala.Csak belekezdenek, mert ilyen cukkermukker gyerekjátéknak tűnik, közben meg egy vérsouls játék, és arra jönnek rá ez a semmilyenség által, hogy mennyire jó ez a zsáner, csak azt nem tudják szegények, hogy van ebben sokkal több, meg jobb is.

(#84146) jox0425


jox0425
csendes tag

Sziasztok! Lehet csak en nem talalom, de hol lehet megnezni meddig akcios egy jatek? Esetemben a FC6 erdekelne, meg csak gyozkodom magam, csak nem tudom meddig erek ra vele :D.

(#84147) .LnB válasza Moby (#84145) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Jahogy ez is ilyen soulslite játék?! Ezt én se tudtam, csak, hogy cukker-mukker. :D

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#84148) fogtunder


fogtunder
nagyúr

Sziasztok,

kezeli a gép a vezetékes X360 kontrollereket?

I hate morning people. And mornings. And People.

(#84149) Wesder válasza fogtunder (#84148) üzenetére


Wesder
félisten

Nem kezeli.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#84150) homerhamm válasza Steve1207 (#84143) üzenetére


homerhamm
addikt

Valószínűleg a tulajdonosa nem ebbe megy ki kapálni a kertbe. :DDD

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox Series X|S (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.