Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox Series X|S (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-03-11 12:19:40

LOGOUT.hu

Üdvözlünk az Xbox Series topikjában

Lenyitás után a az Első lépéseket és a Gyakran ismételt kérdéseket olvashatjátok, teljes összefoglaló közben készül.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#84951) icemad válasza Busaboy (#84949) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Viszont a mikrofon nem fog működni.

fant0mi: tws fülhallgatón biztosan nincs jack.

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#84952) fant0mi válasza icemad (#84951) üzenetére


fant0mi
addikt

Japp. Nem figyeltem erre a tényezőre.

(#84953) Busaboy válasza icemad (#84951) üzenetére


Busaboy
aktív tag

Az igaz. 🤣 Az igények közt nem volt feltüntetve, de jogos. :R l
Igazából bàrmit ki lehet találni, de csak egy megoldás van: Xbox Wireless Headset a neve. :K

[ Szerkesztve ]

(#84954) Wesder válasza Busaboy (#84953) üzenetére


Wesder
félisten

Vezetékmentesre több megoldàs is van, csak a gyàri azért van ajànlva mert viszonylag olcsó.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#84955) Busaboy válasza Wesder (#84954) üzenetére


Busaboy
aktív tag

Igen tudom, én a legkézenfekvőbbet mondtam, de akkor fogalmazzunk màsként. Az ő headsetevel nem fog működni, be kell szerezni egy olyat amivel műkődik, ami licencelt.

Egyébként làttam a neten ezeket a kontiba dugós vackokat, szétszedve is... Meg nem gyaláznàm vele a kontrolleremet, ha működik, ha nem. :DD

[ Szerkesztve ]

(#84956) AssAssynn


AssAssynn
őstag

Nekem is van BT fülesem, ami TV-hez van kötve, és teljesen jól használható. Mikrofont nem tudom, nem használom.

"Igen nagy hiábavalóság – mondja a Prédikátor –, minden hiábavalóság!" (Préd 12,8)

(#84957) Moby válasza Busaboy (#84949) üzenetére


Moby
addikt

Van késés, csak úgy van késés, hogy a képet hozzákéslelteti a hanghoz. Nem az A/V szinkron fog elmenni, hanem a button-to-pixel. Az én oledem konkrétan ki is írja, hogy ő most akkor kikapcsol game módból a csatlakozatott BT füles miatt.

(#84958) Zeki válasza 30z.Samu (#84896) üzenetére


Zeki
nagyúr

Remélem is, mert most azért durva, hogy nem kell "sokat" hozzátenni egy 500 gigás ssd-s kártyához és veszek egy másik Series S-t.

(#84959) Wesder válasza Zeki (#84958) üzenetére


Wesder
félisten

Bővel elég egy HDD. Azon mennek a Classic/X360/One játékok. A Series X|S játékokat meg lehet parkoltatni.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#84960) Busaboy válasza Moby (#84957) üzenetére


Busaboy
aktív tag

Az enyém is kiírja, hogy a hang és a kép eredetibe vàlt... Akkor ezért, akkor ennek nem is tulajdonítottam nagy jelentőséget. Igazából az én részemről mindegy is, mert csak kipróbáltam. Viszont akkor ez a tv-s dolog sem tűnik egy jó megoldásnak, plàne, hogy ugye a mic se működik.

(#84961) GalaHU válasza Busaboy (#84953) üzenetére


GalaHU
őstag

Meg Steelseries 9x és Steelseries 7x, hogy pontosak legyünk. Kényelemben, hangminőségben azért az MS felett van, igaz árban is… :)

Az empátia kifogyott, szimpátia nem is volt!

(#84962) Busaboy válasza GalaHU (#84961) üzenetére


Busaboy
aktív tag

Art Answer: Job done! 🤣🤪

(#84963) heavygrip


heavygrip
aktív tag

Sziasztok. Nem találtam a kérdésemre választ a téma összefoglalóban.
Ezért szeretnék egy kis segítséget kérni.
2 héten belül úgy néz ki veszek egy Series Xet, arra lennék kíváncsi,hogy muszály Game passet elő fizetni? 2 játékot fixen meg szeretnék venni rá,de ennyi,kifújt.(Megtetszett a SW Fallen Order illetve várom a folytatást)
Feleslegesnek tartom elő fizetni a szolgáltatást, mivel időm nincs azt a rengeteg játékot ki próbálni.
Előre is köszönöm. Lehet hülye kérdés volt,de nem vagyok tisztában a konzolokkal, évekig számítógépen toltam/tolom.

[ Szerkesztve ]

They are rage,brutal, without mercy,but you,you will be worse, Rip and Tear until it is done.

(#84964) icemad válasza heavygrip (#84963) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Miért lenne kötelező? Megveszed azt a két játékot és kész. Ha multizni akarsz, akkor is elég a gold. Viszont, mivel a gold és a gpu éves előfizetés között 300 forint a különbség, így jobban megéri a gpu.

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#84965) kakuk.tamas válasza Busaboy (#84962) üzenetére


kakuk.tamas
addikt

Én is használtam már a Sony fejesem tv-re csatlakozva BL-on. Igaz, akkor nem is volt követelmény a mikrofon.

Most egy JBL Quantum 100-ast használok, leginkább R6S-re. Tökéletesen jól megy eddig, mindent meghallok vele.

Hopp, nem válasz akart lenni…

[ Szerkesztve ]

Úriember vagyok, az a gecirendes fajta. ~ Győr ~  Apple iPhone 14 Pro  ~  Apple Watch 8 Cellular 45mm  ~ Xiaomi Mi Electric Scooter 3 ~ EBFEC VIPER MTB2 ~ Telekom 2000/1000 ~

(#84966) thedivision2


thedivision2
aktív tag

Mielőtt ti is felesleges köröket futnátok. A next gen GTA 5 sztori mód önmagában nem indul el, csak akkor ha meg van az online is. Igen, ott van a leírásban, viszont ez volt az utolsó dolog amit feltételeztem volna. Ment is a refund.. :W

(#84967) Roland2722


Roland2722
csendes újonc

Sziasztok! Olyan kérdésem lenne, hogy 1 hete a bal analóg(joystick) felfelé húz magától, azaz hozzá sem érek és úgy érzékeli időnként, mintha felfele nyomnám. Erre van valami egyszerű megoldás? Mit lenne ilyenkor érdemes tenni, kitisztítani? Egyébként augusztusban lesz 1 éves a kontroller, és azért nem volt annyit nyúzva. Előre is köszönöm a válaszokat! :)

(#84968) Busaboy


Busaboy
aktív tag

Ehj, amikor du. 4-kor gyanútlan letöltöd a True Colors-t, aztán hajnal 3-kor ràeszmélsz, hogy beszippantott és kijátszottad... :)) :Y

[ Szerkesztve ]

(#84969) sityuka89


sityuka89
tag

Más is észrevette, hogy a series S-nek visszaesett a grafikája, a One X-hez képest?. szinte minden játékban jobban teljesített a One X.. pedig ugyanúgy 1080p-be játszottam.

Az S esetében, kicsit aggasztónak gondolom, hiszen mégiscsak új generációs konzolról van szó.

(#84970) heavygrip válasza icemad (#84964) üzenetére


heavygrip
aktív tag

Értem, na az király. A játék vásárlás ugyanúgy működik mint a steamen? Már csak arra lennék kíváncsi, hogy ott is fiókot csinálok és lesz könyvtáram amiben a megvásárolt játékok vannak?

They are rage,brutal, without mercy,but you,you will be worse, Rip and Tear until it is done.

(#84971) consono válasza sityuka89 (#84969) üzenetére


consono
nagyúr

Nem visszaesett, mindig is így volt One játékoknál, azoknál a One S verziót futtatja. A One X GPU-ban erősebb, a Series S meg CPU-ban, de más az architectura, Series optimalizált játékokban kiegyenlítődik, vagy még inkább meg is fordul a különbség. Ha ehhez hozzá veszed, hogy mennyi volt a One X nyitóára vs. a Series S-é, nem lepődsz meg annyira :)

"In God we trust. All others must bring data"

(#84972) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Help! Most, hogy a Life is Strange: True Colors bekerült GP-be, eszembe jutott, hogy 1000 éve tervezem végig játszani az első Life is Strange-et. Tegnap néztem, hogy van jó pár változata. Elvileg ingyenes is az első? Látom, hogy van Remastered kiadás is, érdemes inkább azt megvenni? Kicsit káosz ez a sok kiadás meg DLC. Tegnap letöltöttem az ingyeneset, de nem tudom, hogy a teljes sztori (első évadét) tartalmazza e. Néztem összehasonlító videót a Remastered-del, de nem igazán tűnt szebbnek.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#84973) Bad Pritt válasza .LnB (#84972) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Szerintem elég a régi, az ingyenes az csak az első epizód, van egy 4000 forintos változat, az az összes részt tartalmazza.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#84974) sityuka89 válasza consono (#84971) üzenetére


sityuka89
tag

Persze, én ezt megértem, csak első bekapcsolásnál hatalmas volt a csalódás részemről.. tudom, 1080p 120FPS. Míg 1440p 60FPS.
Számomra túlzásnak tűnik, de lehet, hogy csak szimplán nem értek ehhez..
Nagyon sok helyen olvastam azt, hogy sokszor visszaesik a felbontás, hogy megmaradjon az FPS.

Nem tudom, várom, hogy jöjjön egy frissítés vagy valami ami majd helyrerakja a dolgokat 🙂

(#84975) .LnB válasza Bad Pritt (#84973) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Aha, köszi. Ezt a Life is Strange Complete Season (Episodes 1-5) verziót, tegnap én nem is láttam. :D "De jó, hogy ennyi van." :)

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#84976) icemad válasza heavygrip (#84970) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Ha van már bármilyen Microsoft emailcímed (live.com,outlook.com,stb.), használhatod azt, mert az automatikusan xbox profil is. De csinálhatsz teljesen újat is.
Ha digitálisan vásárolsz, akkor az bekerül a profilodhoz, ugyanúgy, mint steamen. Később ugyanúgy letudod tölteni. Xboxon is van egy menüpont, ahol látod az összes megvett tartalmat.
A vásárlás menete kb. ugyanaz, mint steamen. Kiválasztod mit szeretnél, fizetsz, letöltöd. Kb ennyi.

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#84977) Bad Pritt válasza .LnB (#84975) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

A MS Store keresője egy akkora hulladék, amekkorát a keresők története nem látott még. :D Nekem se hozta ki normálisan a teljes szezont, viszont mikor rámentem az ingyenes első epizódra, akkor egyből jött ez a compare editions ablak és ott már listázta.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#84978) 30z.Samu válasza Bad Pritt (#84977) üzenetére


30z.Samu
félisten

Ritka xar a Store keresője. :D

Sic Parvis Magna

(#84979) .LnB válasza Bad Pritt (#84977) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Most néztem PS Store-ban is, nem tudom, hogy ott is a kereső hibája e, de én ezt a complete-et ott nem találom. Nem tudom, hogy melyikre vegyem meg, gondoltam megnézem ott is.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#84980) icemad válasza Roland2722 (#84967) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Mindenképpen cseréltesd, amíg tart a garancia. Kb 2 hét az egész procedúra.

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#84981) icemad válasza Bad Pritt (#84977) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Szerintem nem a kereső rossz, hanem ezek a mostani játékkiadások. Gold, deluxe, ultimate kiadás, collectors edition, goty kiadás, season pass 1,2,3, tizenhetvenkettő dlc... Az ember csak a fejét kapkodja...

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#84982) Bad Pritt válasza .LnB (#84979) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Ott szerintem első epizód ingyen meg SP van.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#84983) Bad Pritt válasza icemad (#84981) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Az se segít, de ez a compare feature legalább sokat dob a használhatóságán.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#84984) consono válasza .LnB (#84979) üzenetére


consono
nagyúr

PS-en mintha lett volna PS+-ban, lehet, hogy már meg is van ;)

"In God we trust. All others must bring data"

(#84985) Busaboy válasza icemad (#84981) üzenetére


Busaboy
aktív tag

Emlékszem amikor megjelent a GTA5 Next Gen változata, egy betűvel egy képpel nem jelezte sehol a Store, hogy elérhető lenne, külön rà kellett keresni és ugye majdnem így futottam bele sokad magammal abba, hogy a majdnem a premiumot vettük. Meg az a Spring Sale ami most is van, errort ír az oldalra a konzol, a Spring Sale-be is trükközve, Store oldalsàvról kivàlasztva lehet odatalàlni... Nah ez a next gen élmény, a menü gördülékeny...persze, mert sok funkciót be sem tud màr tölteni(sarkítok) de van benne némi igazsàg.

.LnB: A az éjjeli True Colors ràfüggés utàn még a Steph's storyt ma kiviszem, azután én is ráàllok az első Life Is Strangere...aztán a többire. Fura mert megvan pc-re, megvan konzolra full-ba, de egyszer nem jàtszottam ki, pedig tudom milyen zseniális. Egy próbaköröm volt az első résszel, talàn két chaptert meg is csinàltam még pc-n.

(#84986) Bad Pritt válasza Busaboy (#84985) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

A 2 most le is árazva, én is megveszem szerintem őket.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#84987) csuvicsuva válasza Bad Pritt (#84986) üzenetére


csuvicsuva
őstag

Before the Stormot se felejtsétek el. Előzmény az első részhez és szintén zseniális. A Deluxe verzióban pedig van egy kis történet, az első rész két főszereplőjének a gyerekkorából.

"Nincsen más, csak a hit és a dac / A tiéd csak az marad, amit másoknak adsz"

(#84988) csuvicsuva


csuvicsuva
őstag

Axis Football 2021 szuper olcsón, gyűjtőknek. Magyar store-ban nem kapható, licensz pedig nyilván nincs.

"Nincsen más, csak a hit és a dac / A tiéd csak az marad, amit másoknak adsz"

(#84989) Busaboy válasza Bad Pritt (#84986) üzenetére


Busaboy
aktív tag

Megvan a teljes Life Is Strange széria, csak egy kis akarat kell a végigjàtszàshoz.😁 True Colors-nàl első talàn fél óràban kicsit rezgett a léc, lassan indult be, màr az uninstallon gondolkoztam, de aztàn elkapott a flow, nem is kicsit. :)) Spoiler nélkül: Nekem a 3. chapter volt egyedül ami "mérsékelten tetszett" azon kívül az egész sztori vitt magàval.

(#84990) Menni


Menni
csendes tag

Valaki próbált mostanában telenor mobilszámlárol fizetni? Másnál se működik vagy nálam rossz valami?

(#84991) csuvicsuva válasza Menni (#84990) üzenetére


csuvicsuva
őstag

Nincs már Telenor, Vettel Yettel van, gondolom azért.

[ Szerkesztve ]

"Nincsen más, csak a hit és a dac / A tiéd csak az marad, amit másoknak adsz"

(#84992) csuvicsuva válasza Busaboy (#84989) üzenetére


csuvicsuva
őstag

Nekem az első rész életem egyik legnagyobb játékélménye, közvetlenül utána játszottam a Before the Stormot, amit szintén imádtam. A második részt GP-ben kezdtem el, de mire kijött a második epizód, addigra lankadt az érdeklődés és egyszer csak bejelentették, hogy kikerül, akkor meg már nem folytattam. Hozzáteszem, egy epizód alapján a két elődöt meg sem közelítette nálam, a karakterek olyan semmilyenek voltak.

"Nincsen más, csak a hit és a dac / A tiéd csak az marad, amit másoknak adsz"

(#84993) ρσгτσ válasza Menni (#84990) üzenetére


ρσгτσ
őstag

Igen, működött a Yettel.

ZX Spectrum - Commodore 64

(#84994) Menni válasza ρσгτσ (#84993) üzenetére


Menni
csendes tag

Nálam csak telenor enged kiválasztani, nincs yettel

(#84995) ρσгτσ válasza Menni (#84994) üzenetére


ρσгτσ
őstag

Az nem gond, nekem is Telenor -t ír. Próbáld meg hogy eltávolítod a fizetési módok közül, aztán újra hozzáadod.

Működnie kell függetlenül attól, hogy mit ír. Telenor vagy Yettel.

Szerk.:

[ Szerkesztve ]

ZX Spectrum - Commodore 64

(#84996) Menni válasza ρσгτσ (#84995) üzenetére


Menni
csendes tag

Azt már próbáltam, nem tudom hozzáadni mert nem küld kódot

(#84997) Wesder


Wesder
félisten

Elhagyó a konzol:

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#84998) nincsnév007 válasza sityuka89 (#84969) üzenetére


nincsnév007
őstag

melyik játék?

(#84999) csuvicsuva válasza Wesder (#84997) üzenetére


csuvicsuva
őstag

Holnap meg akkor áprilisi maradék bejövő, ugye?

"Nincsen más, csak a hit és a dac / A tiéd csak az marad, amit másoknak adsz"

(#85000) Wesder válasza csuvicsuva (#84999) üzenetére


Wesder
félisten

Elvileg igen.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox Series X|S (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.