Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox Series X|S (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-03-11 12:19:40

LOGOUT.hu

Üdvözlünk az Xbox Series topikjában

Lenyitás után a az Első lépéseket és a Gyakran ismételt kérdéseket olvashatjátok, teljes összefoglaló közben készül.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#85851) Busaboy válasza Norb79 (#85844) üzenetére


Busaboy
aktív tag

Grat. :Y :C Annyit én tuti nem tudok/akarok beletenni, így az alap sztori végén is úgy voltam, hogy legyen màr vége. Érdekel, meg kellenek benne a jó cuccok, a maradék cultistákat még szanaszét akarom vegzàlni...de rengeteg benne a copy/paste(Ubisoft, drága Ubisoft) tenni való. A hajós csatàkat se toltam túl, azzal külön akarok foglalkozni anélkül, hogy a map egyik végéről kéne àtvaràzsolnom magam a màsikra valami sültbolond megbízàsa miatt... 10-20 óràt szànok rà még(Blade of Yumminess még kell és az Amazon szettből a Circlet és belenézek a dlc-kbe).
Valhalla a felénél tart, azt akarom teljesen előről kezdeni majd.

[ Szerkesztve ]

(#85852) hombre[EU] válasza thedivision2 (#85837) üzenetére


hombre[EU]
veterán

a monitoroknál inkàbb a firmwaren múlik és nem a szabványokon. illetve,ha már 120hz akkor kell mellé vrr is, ami szintén nem mindig sikerül 1440p mellett monitoroknál.
helyedben olyan típust keresnék,ami tutira le van tesztelve (youtube,redditen is vannak xbox monitor threadek). pl. ez a Benq fullos

Life, Uh, Finds A Way

(#85853) Wesder válasza NJanika (#85839) üzenetére


Wesder
félisten

Elden Ringen nem lehet bukni, ha meg nem megy, akkor git gud.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#85854) ANOka válasza sch_a (#85823) üzenetére


ANOka
őstag

Egy újszülöttnek minden vicc új!

(#85855) thedivision2


thedivision2
aktív tag

Köszönöm szépen a segítséget, meg fogom fogadni a tanácsokat.

(#85856) Norb79 válasza Busaboy (#85851) üzenetére


Norb79
őstag

Pc-n is maxoltam, ps5ön folyamatban. :DDD

(#85857) Steve1207


Steve1207
veterán

Ez a Remnant napja, én is befejeztem, péntek este kezdtem, tegnap/ma hajnal meg a fő volt a végén. Ma lenyomtam és már csak kis mászkálás volt. Én offline toltam, Ixillis és a fő boss-on kívül nem tűnt nehéznek, bár anno pont azt hittem, hogy nehéz, de javarészt minden ellenfél megvolt pár próbálkozásból egymagam is.
Bugokkal csak annyival találkoztam, hogy néha kivágott out of memoryval a dashboardra (2-3 alkalom) és volt, hogy ki- és belépés után adott meg megszerzett dolgokat egyszer.
Még mindig lenne benne bőven tartalom és felfedezni való, simán 8 feletti nálam, vétek nem végigjátszani, kiváló.

.

(#85858) Steve1207


Steve1207
veterán

Cloning Clyde, Braid és Joe Danger 2: The Movie ingyen behúzható golddal.

.

(#85859) Bad Pritt válasza Steve1207 (#85858) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Braid mekkora játék amúgy, egyik kedvenc platformer-puzzle játékom volt abban a generációban.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#85860) AssAssynn válasza Steve1207 (#85858) üzenetére


AssAssynn
őstag

Köszi.

Alul feldobta nekem ezt is ingyenesnek:
Yoku's Island Express

"Igen nagy hiábavalóság – mondja a Prédikátor –, minden hiábavalóság!" (Préd 12,8)

(#85861) Wesder válasza Steve1207 (#85858) üzenetére


Wesder
félisten

A hörcsög boldog.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#85862) AMD Power válasza Steve1207 (#85857) üzenetére


AMD Power
titán

Tényleg? Én egy bugal sem találkoztam. :N

Én amikor először kezdtem el vele játszani, kb 2 éve akkor sokkal nehezebbnek éreztem. Most sem volt , könnyű (nekem) de most jobban élveztem mint akkor.

[ Szerkesztve ]

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#85863) Busaboy válasza Norb79 (#85856) üzenetére


Busaboy
aktív tag

:R

🤣🤣🤣

(#85864) l.skywalker


l.skywalker
Topikgazda

Games With Gold

2022 / Május I.
(a store linkért kattints a képre)

Május 1-től május 15-ig:

Május 1-től május 31-ig:

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#85865) l.skywalker


l.skywalker
Topikgazda

Következő felvásárlás: az Embracer Group megvette a Square Enix pár stúdióját és ~50 IP-t mint pl. Tomb Raider, Deus Ex stb. [link]

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#85866) Wesder


Wesder
félisten

Akkor az MS màr nem veszi meg a Crystal Dynamics-ot. Ugye ők most besegítenek a Perfect Dark-ba. A felvàsàrlàsuk szerencsére nem érinti ezt a együttműködést.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#85867) Bad Pritt válasza Wesder (#85866) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Ez a felvásárlás felhasználóként gyakorlatilag nem fog senkinek feltűnni, SE logó helyett Nordic lesz majd a játékok elején és ennyi.

De legalább így van halovány remény egy új Deus Ex játékra, ha már a Square egy töketlen szar volt vele.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#85868) l.skywalker válasza Bad Pritt (#85867) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

És igen :D
Deus Ex IP will be revived by Eidos Montreal with Embracer Group deal | Shacknews

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#85869) Bad Pritt válasza l.skywalker (#85868) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Cool, kövi kommentben légyszi a Legacy of Kain feltámasztását linkeld, ha már gyereknap van. :D

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#85870) Wesder válasza Bad Pritt (#85867) üzenetére


Wesder
félisten

Aki nem FF-n dolgozik a Square alatt, az amúgy is jobb, ha menekül tőlük.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#85871) l.skywalker válasza Bad Pritt (#85869) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Sajnos téves a fenti információ úgy néz ki:

Nibel on Twitter: "Just checked the Embracer Group conference call and there has never been a mention of a new Deus Ex game (deleted the previous tweet)" :F

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#85872) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

LEGO® Star Wars™: The Skywalker Saga
Itt tartunk a hétvége után: [link]

Rohadjon meg ez a játék... :D Eddig a Tatooine-on van kettő terület kipucolva a háromból. És azok se 100%-re, mert mint kiderült, itt sok dolog összefügg, és pár karakterhez elég összetett követelmények vannak. De kvázi ki vannak pucolva ettől függetlenül. És ha belegondolok, hogy még mennyi helyszín van... baahh.

Pénzre (Studs-ra) már nem lesz gondunk, mert fullos a szorzó. Szóval innentől kezdve nincs jelentősége. Már tényleg csak gyűjtögetni kell a maradékot.
Most tartunk 49 óránál. Sokat azért nem játsszuk. Jó idő van, nem kockolunk bent.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#85873) Bad Pritt válasza l.skywalker (#85871) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Szomorú vagyok, hogy átvertél. Azért még kíváncsian várom, mit kezdenek ezekkel a címekkel, ha megnézzük a csoport leányvállalatait és azok portfólióját, a Gearboxon kívül nem igazán volt AAA játékokat fejlesztő cég köztük, most meg a nyakukba szakadt a 90-es évek végét, 2000-es évek elejét meghatározó franchise-ok közül három is, amikbe azért lehet önteni a pénzt.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#85874) l.skywalker válasza Bad Pritt (#85873) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Át lettünk verve fiatal barátaim! :D

De amúgy valszeg lesz valami DeusEx csak ez légbőlkapott cikk amit először találtam.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#85875) Steve1207


Steve1207
veterán

FM8-ról már azt beszélik béta fázisban van és egyre több a behívott béta tesztelős emberke.

.

(#85876) ProEvoFan válasza Steve1207 (#85875) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Jövő februárban várom szeretettel. :K

(#85877) Wesder válasza ProEvoFan (#85876) üzenetére


Wesder
félisten

Jó lesz az november is, ha most béta.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#85878) Steve1207 válasza ProEvoFan (#85876) üzenetére


Steve1207
veterán

Szerintem most a showcase-en már lesz egy rendes bemutató meg őszre egy időpont. Ha 6 év kell egy meglévő széria új részéhez akkor mondjanak fel és keressenek más melót :D legyen bármekkora is a fejlődés.

.

(#85879) Wesder válasza Steve1207 (#85878) üzenetére


Wesder
félisten

A Polyphony Digitalnak lenne hozzád egy-két szava ezek után. :DDD

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#85880) Bad Pritt


Bad Pritt
nagyúr

Kis hét eleji ömlengés: rég játszottam annyira jó játékkal, mint a Tales of Arise.

Egyik korábbi rész sem húzott be (vagyis azok, amik megjelentek PS4-re, Zestiria, Berseria, Vesperia), meg úgy általánosságban a jrpg-kkel mindig van valami gondom, megrekedtem a Final Fantasy meg Dragon Quest mellett, de ez az Arise telitalálat.
Öt órát szántam rá a hétvégén, a sztori nagyon jó, a karakterekkel sincs semmi problémám, szép a játék, tükörsimán fut, a harcrendszer elképesztően sokrétű, ha az ember beleássa magát, de egyszerű arpg, ha csak püfölni akar, a zenéje elképesztően gyönyörű.
Nagyon az elején vagyok még, de eddig csak szuperlatívuszokban tudok beszélni róla, fantasztikus a játékélmény minden szempontból még úgy is, hogy alapvetően idegenkedem a zsánertől, egyik korábbi rész sem húzott be (vagyis azok, amik megjelentek PS4-re, Zestiria, Berseria, Vesperia), meg úgy általánosságban mindig van valami gondom a jprg-kkel (kivétel a FF, DQ széria, de ezeknél se minden rész), ez az Arise viszont telitalálat.
Talán egy dolog zavaró, ha az ember érzékeny rá: az effektek nagyon látványosak, de néha pont emiatt zavaróak lehetnek. Nincs olyan nagy csillámdara, mint sok más keleti játékban, inkább tényleg az, hogy a kiterjedésük óriási, rengeteg helyet foglalnak a képernyőn.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#85881) Wesder válasza Bad Pritt (#85880) üzenetére


Wesder
félisten

Vesperia-val jàtszottam egy keveset, amíg Pass-os volt. Egész jól elvoltam vele, pedig nem szeretem a JRPG-t annyira. Ha idén beesik az Arise, szerintem adok neki egy esélyt. Csak jót hallottam róla.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#85882) Bad Pritt válasza Wesder (#85881) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Én is azért mertem elkezdeni, mert mindenhol azt olvasom, hogy szélesebb közönséget akartak megszólítani és sok dolgon változtattak. Eddig maximálisan sikerült.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#85883) thedivision2


thedivision2
aktív tag

Na beüzemelve és beállítva a Series X, SS-ről váltás volt. Had szóljon! :D :Y

(#85884) Busaboy válasza Norb79 (#85856) üzenetére


Busaboy
aktív tag

Gondolom akkor ide is ide talàltàl, én random tévedtem ide, mondvàn megnézem innen fentről a làtvànyt. 🤣 Erre ez fogadott, kàr, hogy nem egy hasznàlhato item. Kihúzzam volna. 😁 [kép]

thedivision2: Nem fogsz csalódni, max pozitívan. Sok sok óra gamet. Terítő nem kell rà, porosodni fog és tényleg ilyen halk. 🤣🤣🤣 Minden jó tanàcsot megkaptàl. XD

[ Szerkesztve ]

(#85885) thedivision2 válasza Busaboy (#85884) üzenetére


thedivision2
aktív tag

Igen, ezekkel tisztában vagyok, köszi! :DD Eddig Warzone amit próbáltam, de hatalmas a különbség, szóval már megérte.

[ Szerkesztve ]

(#85886) Wesder válasza Busaboy (#85884) üzenetére


Wesder
félisten

Beragadt a "ROFL" meg "XD" gombod. Lehet nem vetted észre.

Az SS-nek a legnagyobb problémàja a kevés tàrhely, mert ha az ember csak jàtszani akar akkor nem fogja érdekelni hogy nemnégyká. Nàlam elmaradt a hűha 8 hónappal ezelött, mikor lecseréltem az S-t.

Simàn lehet egyébként hogy a frissített Series S-ben màr 1TB SSD lesz, (24-25 körül vàrom) akkor meg 300$-ért bestbuy lesz.

[ Szerkesztve ]

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#85887) Mizol29 válasza thedivision2 (#85885) üzenetére


Mizol29
senior tag

Mondjuk ott nem csoda hiszen a Series S-en warzone-t nézve a One S verzió fut, mivel nem kapott semmilyen nextgen frissítést, szóval az nem a gép gyengesége, hogy úgy fut SS-en ahogy.

[ Szerkesztve ]

(#85888) vicces válasza Mizol29 (#85887) üzenetére


vicces
addikt

meg a series s sem nagyon tér el teljesitményben a one-tól. meg árban sem nagyon..
ssd, meg tud raytracinget hardveresen. meg 4k-t dinamikus felbontásban... :P

:)

(#85889) l.skywalker


l.skywalker
Topikgazda

Xbox Game Pass

Elhagyó a konzol:

Május 15.
• GTA San Andreas: The Definitive Edition
• STEEP
• Final Fantasy X/X-2 HD Remaster
• The Wild at Heart
• The Catch: Cart & Coarse Fishing
• Enter the Gungeon

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#85890) Busaboy válasza Wesder (#85886) üzenetére


Busaboy
aktív tag

"Beragadt a "ROFL" meg "XD" gombod. Lehet nem vetted észre."

Megesik, de nem hat meg. :)) Lehet mert jó kedvemben vagyok és nem a kötekedésre vagyok kihegyezve mint egyesek. :R

🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

(#85891) Steve1207


Steve1207
veterán

Thymesia trailer, május 9-én jön belőle demo is.

.

(#85892) Marcsello31 válasza Busaboy (#85890) üzenetére


Marcsello31
őstag

;] Nem Értem hogy miről írsz, XD Meg AZ LMAFAO ÉS a WTFET Sem értem mi lehet
a baj vele. "vicc" :P

(#85893) hombre[EU] válasza Steve1207 (#85891) üzenetére


hombre[EU]
veterán

errōl a pinokkiós bloodborne jutott eszembe :)

Life, Uh, Finds A Way

(#85894) Bad Pritt válasza hombre[EU] (#85893) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Az is jöhetne már.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#85895) Steve1207 válasza hombre[EU] (#85893) üzenetére


Steve1207
veterán

Ú arról meg is feledkeztem, a steampunk stílusú. Amúgy pont most jött róla hír, hogy 1440p/60 lesz performance-ben, 4k-ban meg a "szokásos" 30.

[ Szerkesztve ]

.

(#85896) persil válasza hombre[EU] (#85893) üzenetére


persil
nagyúr

Wtf. :D
Azmiaz?

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#85897) Bad Pritt válasza persil (#85896) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Lies of P

Amúgy mikor azt írtam a Tales of Arise kapcsán, hogy nem csillámos villogósak az effektek, akkor nagyjából ilyesmire gondoltam. :D Ha nem tudnám, akkor is egyértelmű lenne, hogy ázsiai fejlesztők munkája ez a játék.

[ Szerkesztve ]

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#85898) persil válasza Bad Pritt (#85897) üzenetére


persil
nagyúr

Azt a kutya mindenit.

Na, kiserem, nezem, hogy ebbol mi lesz. Kosz.

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#85899) MrPeekaboo válasza darkstreet89 (#85706) üzenetére


MrPeekaboo
senior tag

Mikor megkaptuk Gold-ban, akkor én rárepültem, mert magyar felirat is van benne, meghogy horror. HLTB-n 6 óra játékidőt írnak a teljes achi-ra, nekem 18 lett, de csak a felét szedtem össze. Úgy rémlik, hogy ide is írtam pár szösszenetet róla korábban. A feliratot mintha visszaraktam volna angolra, pár jump scare van benne és annyira nem voltam odáig érte, de kíváncsi voltam a végére.

(#85900) Steve1207


Steve1207
veterán

Lords of the Fallenben, mielőtt felveszem az elhullott experiencem tudom mókolni a checkpointnál a karaktert úgy, hogy az ne vesszen olyankor oda? Csak mert úgy gondolnám, hogy amikor megint rányomok, akkor el fog tűnni. Vagy csak ismételt halál esetén?

.

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox Series X|S (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.