Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox Series X|S (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-03-11 12:19:40

LOGOUT.hu

Üdvözlünk az Xbox Series topikjában

Lenyitás után a az Első lépéseket és a Gyakran ismételt kérdéseket olvashatjátok, teljes összefoglaló közben készül.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#84251) Wesder válasza csuvicsuva (#84245) üzenetére


Wesder
félisten

A Bonus Bundleben csak az X|S verzió van. A Crossgen most 25€

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#84252) csuvicsuva válasza Steve1207 (#84249) üzenetére


csuvicsuva
őstag

A Mega Bundle-nál tényleg nem írja az alapjátékot, de alul ott van. Most nézem, hogy munkatársa, tehát tényleg nincs benne. Nem értem, hogy keresésre miért nem dobja fel.

[ Szerkesztve ]

"Nincsen más, csak a hit és a dac / A tiéd csak az marad, amit másoknak adsz"

(#84253) Wesder válasza csuvicsuva (#84252) üzenetére


Wesder
félisten

Azért van ott alul az alapjàték, mert az kell hozzá. Ez a "Mega Bundle" csak egy Starter Pack, ha megvetted màr a jàtékot.

[ Szerkesztve ]

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#84254) csuvicsuva válasza Wesder (#84251) üzenetére


csuvicsuva
őstag

Tudom, vannak ugyanebből One verziók is, de minket már nem érint. Annyira.

"Nincsen más, csak a hit és a dac / A tiéd csak az marad, amit másoknak adsz"

(#84255) minilego


minilego
senior tag

Akkor a bonus bundle éri meg a legjobban, ha series gépe van az embernek.

(#84256) NemMo válasza krx21 (#84235) üzenetére


NemMo
őstag

Vicces! :DD
Én mondjuk a helyében a székemre szereltem volna a force feedback-et nem az asztalra

(#84257) minilego


minilego
senior tag

Megvettem az NBA Bonus Bundle-t... De nem látom a gépen. Hogyan tudom ezt telepíteni? :F

(#84258) Wesder válasza minilego (#84257) üzenetére


Wesder
félisten

Melyiket vetted meg pontosan? Linkeld be ide pls.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#84259) Steve1207 válasza minilego (#84257) üzenetére


Steve1207
veterán

Indítsd újra a konzolt, hogy utána listázza-e box alatt vagy pc-n nézd meg, hogy mit ír az alapjátékra: [link]. Elméletileg ennél írnia kell, hogy megvan.

.

(#84260) minilego válasza Wesder (#84258) üzenetére


minilego
senior tag

Amit csuvicsuva linkelt a bonus bundle-t, jelenleg a link nem megy.

[link]

[ Szerkesztve ]

(#84261) minilego


minilego
senior tag

Latom, hogy valami appon keresztül kell ezt telepíteni, de nem tudom hogyan.

(#84262) Wesder válasza minilego (#84261) üzenetére


Wesder
félisten

Ott kell lennie a megvásàrolt jàtékaid között, ha nincs, akkor a Store-ban keress rà, és onnan is tudod telepíteni.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#84263) csuvicsuva válasza minilego (#84261) üzenetére


csuvicsuva
őstag

Rákerestem, redditen írta valaki két hete, hogy a 2K21-ben jött fel az ajánlat (valószínűleg azért nem dobja ki a store keresésnél). A megoldás pedig valóban az alapjáték store-ból való telepítése lesz.

Szerk: Előbb nekem se töltött be az alapjáték linkje, most jó. Vagy konzolról, vagy ha engedélyezve van a remote funkció, akkor a telefonos appból tudod telepíteni.

[ Szerkesztve ]

"Nincsen más, csak a hit és a dac / A tiéd csak az marad, amit másoknak adsz"

(#84264) hm_guesswho


hm_guesswho
tag

Mással is történt olyan AC Valhalla alatt, hogy betölti a legutolsó mentést, és totál csupasz Evior fogad? Megnyitom az inventoryt, és az aktuális (kimaxolt) szett nulladik szinten és az összes titanium és alapanyag pedig külön.
Annyit csinálok ilyenkor, hogy egy korábbi mentést töltök vissza, de ez roppant kínos. (bár tudom, ubisoft, és ez legyen velük a legnagyobb gond :D) Ja, ezt csak a Ragnarök telepítése után kezdte el.

(#84265) minilego


minilego
senior tag

Kis idő múlva a standard verzióra már mutatta hogy owned. Nekem ez a telefonos remote dolog amúgy sem megy. :R

[ Szerkesztve ]

(#84266) csuvicsuva válasza minilego (#84265) üzenetére


csuvicsuva
őstag

Nem baj, működik és az a lényeg.:C
Most néztem, hogy a One verzió meg 4800, azt hittem, hogy legalább egy ezressel olcsóbb.

Én még kivárok, hátha áprilisban már jön GP-be.

A remote install csak instant onban működik azt hiszem.

[ Szerkesztve ]

"Nincsen más, csak a hit és a dac / A tiéd csak az marad, amit másoknak adsz"

(#84267) Steve1207 válasza csuvicsuva (#84266) üzenetére


Steve1207
veterán

Azért store-ban is jó értékeléseken áll az 5 csillagból... németben 1,7, usa-ban 1,8. Azt amúgy nem értem, hogy miért húzzák le ennyire, mert azért látszik egy kis előrelépés és alkalmi kosarazásra jó móka, ez a bundle is korrekt. Nekem ott vette el a kedvem, hogy 125gb, pár meccs miatt még ingyen se telepíteném szerintem.

.

(#84268) csuvicsuva válasza Steve1207 (#84267) üzenetére


csuvicsuva
őstag

A mikrotranzakciók miatt. Bizony, ha mindent akarsz azonnal, akkor vagy ráfizeted a gatyád, vagy iszonyat sokat játszol. Én utóbbival élek és teljesen jól elvagyok. Csomó játékmód van benne, mindenki megtalálja a magának megfelelőt. Ha esetleg jön GP-be, akkor majd próbáld ki mindenképpen.

Mindig a Fifát hozom fel ellenpéldaként: ott csak az UT-ben kapsz zsetont, itt viszont dobja a kreditet a barátságos meccs, a karrier is (ebből tudsz fejleszteni, MyTeamben pakkokat venni), MT pontokat viszont csak MyTeamben tudsz szerezni, a piacon csak ebből tudsz vásárolni, de egy szezont simán ki lehet pörgetni fele idő alatt minimális virtuális pénz költéssel.

[ Szerkesztve ]

"Nincsen más, csak a hit és a dac / A tiéd csak az marad, amit másoknak adsz"

(#84269) szimszonos válasza hm_guesswho (#84264) üzenetére


szimszonos
őstag

Érdekes,nekem sosem volt semmi gondom a mentésekkel,szerintem pont a Ubisoft játékoknak vannak az egyik legjobb mentés mechanikája.Most az AC Odysseyt viszem de 1-2 percenként automatikusan menti a játékállást,ha nem sikerül valami nem kell sokkal előbbről visszatöltenem így.

[ Szerkesztve ]

(#84270) negyven2


negyven2
veterán

The Stanley Parable Ultra Deluxe - Release Date Trailer

Április 27

"Fact. Bears eat beets. Bears. Beets. Battlestar Galactica."

(#84271) Ferfiu válasza hm_guesswho (#84264) üzenetére


Ferfiu
tag

Szintén zenész.
Berserker settel a leggyakoribb a fórumos visszajelzések alapján.
Elvileg a fejlesztésre költött nyersanyagot visszakaptad. Én nem ellenőriztem le, mérgemben félre raktam egy javításig a játékot. Messze vagyok a kovácsoktól, és amúgy is bosszankodtam eleget az elveszett felhő mentéses buggal, nem a szép emlékeket hívja elő...

(#84272) hm_guesswho válasza Ferfiu (#84271) üzenetére


hm_guesswho
tag

Nálam a ragnarökhöz kapott armor settel kezdte el csinálni. Szerencsére a sűrű autosave-nek, nem kell nagyon messzi állást visszatöltenem. Az mindig megoldja, ha egy előző napi utolsó mentést nézek, amikor épp abbahagytam a játékot. De nagyon frusztráló. A kedvencem az volt mikor egy főküldetés dialógusa közben hopp már meztelen is.

(#84273) Ferfiu válasza hm_guesswho (#84272) üzenetére


Ferfiu
tag

Jó neked.
Én amikor visszatöltöttem, a töltő képernyőn örültem, hogy végre van ruhája a főhősnek, de amint betöltött a játék, ismét meztelen volt, downgrade-elt tárgyakkal. :U
Szóval csak óvatosan! :) (Lehet, hogy el kell engednem azt a settet...)

(#84274) homerhamm


homerhamm
addikt

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#84275) negyven2


negyven2
veterán

Microsoft is moving ahead with an Xbox Game Pass Family Plan

"Fact. Bears eat beets. Bears. Beets. Battlestar Galactica."

(#84276) csuvicsuva válasza negyven2 (#84275) üzenetére


csuvicsuva
őstag

Jöhetne már áprilisi első lista. Csak ne homerhamm linkelje. ;]

"Nincsen más, csak a hit és a dac / A tiéd csak az marad, amit másoknak adsz"

(#84277) Wesder válasza negyven2 (#84275) üzenetére


Wesder
félisten

Ha tippelnem kéne akkor 300$/év lesz ez a Family Plan. Egy 5fős "csalàdnak" simàn megérné. 60$/fő/év.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#84278) icemad válasza Wesder (#84277) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Szerintem meg ezt nem lépik meg külön előfizetésként. Ha az xbox family tagjai elérik a gpu dolgokat, amire a családfő fizet elő, akkor megvan oldva az egész. Másként meg úgysem tudják megoldani.

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#84279) Wesder válasza icemad (#84278) üzenetére


Wesder
félisten

A Family Plan mindenhol külön előfizetés, itt sem lesz ez másként szerintem. Esetleg az lesz hogy a mostani előfizut lehet majd csalàdiba àtrakni.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#84280) l.skywalker válasza Wesder (#84279) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Video streaming platformokon nincs külön. Netflix, HBO, Prime - ami itthon van azt a családban 5 különböző fiókkal tudjuk használni.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#84281) Wesder


Wesder
félisten

The previous Minecraft Preview build available to Xbox Insiders inadvertently included prototype code for raytracing support on Xbox consoles. This early prototype code has been removed from Preview and doesn't signal near future plans to bring raytracing support to consoles.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#84282) Wesder


Wesder
félisten

Idén nem lesz E3.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#84283) beyruth82 válasza Wesder (#84282) üzenetére


beyruth82
veterán

Lecsengőben lévő covid 19, vagy orosz-ukrán haború, eseteg inflació miatt? 🤪🤪🤪

(#84284) icemad válasza beyruth82 (#84283) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Vagy azért, mert már tavaly sem volt nagyon tartalom rá... Idén meg még annyit sem várnak...

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#84285) Bad Pritt válasza Wesder (#84282) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Hát ezt inkább úgy mondanám, hogy az E3, mint rendezvény halott az idei évtől kezdve.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#84286) homerhamm válasza Wesder (#84282) üzenetére


homerhamm
addikt

Nem is baj, úgyis mindent előre kiszivárogtatnának.

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#84288) homerhamm válasza hombre[EU] (#84287) üzenetére


homerhamm
addikt

Erre már számítottam, csak nem hajnalban. :DDD

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#84289) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Jön az Uncharted Xbox-ra.

;]

Live-Die-Respawn

(#84290) Bilux


Bilux
veterán

Na, a mai nap lesz az hogy inkább nem olvasok semmi hírt, kiírást, választ, új hozzászólást :DDD :C

Ne feledd: amatőrök építették Noé bárkáját - profik a Titanicot!

(#84291) oriic válasza Bilux (#84290) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Az én hozzászólásomban semmi fake infó nincs :DDD

Live-Die-Respawn

(#84292) Bilux válasza oriic (#84291) üzenetére


Bilux
veterán

Pedig majdnem bevettem :D

Ne feledd: amatőrök építették Noé bárkáját - profik a Titanicot!

(#84293) beyruth82 válasza negyven2 (#84275) üzenetére


beyruth82
veterán

Ugyan ez magyarul is a hozzám hasonló elsöprő többség kedvéért :)
[link]

(#84294) Norb79 válasza beyruth82 (#84293) üzenetére


Norb79
őstag

Mondjuk az elég meredek, hogy azzal indokolják a gpu árcsökkenést, hogy belekerül a mai nappal az ubi+ is az ea play mellé és az ubi játékok annyira lehúzzák az átlagos színvonalat, hogy emiatt csökkentik a gpu árát. Vajon a 300 forintos akció is olcsóbb lesz így? :DDD

;]

(#84295) beyruth82 válasza Norb79 (#84294) üzenetére


beyruth82
veterán

Ubi+ is alap része lesz a gpu-nak?Mondjuk én nagy far cry rajongó vagyok. Összes részt megvettem xbox-ra.Most nyomom a far cry 6-ot és nagyon nagyon bejön. :DD
A 3-4-5 és new dawn összes jó részét kivették, összegyúrtak, a hibákat meg nagyreszt kiküszöbölték.Ez a legjobb far cry rész szerintem.A 3 hangulata és az összes többi technikai újítasa egybe gyurva. Nagyban akciózok
, ropognak a fegyverek, szakadnak le az emberi testrészek, fröcsög a vér, felgyullad és robban minden erre lassan beúszik alafestésnek ez a zene:
[link]

Agyamat eldobtam 😂😂😂

[ Szerkesztve ]

(#84296) csuvicsuva


csuvicsuva
őstag

Be akartam írni, hogy április 8-tól hetente jönnek GP-be a Dark Soulsok, 29-én pedig az Elden Ring, de aztán rájöttem, hogy felesleges.

De azért csak beírtam. :U

Remélem egyébként valami ütős listát villantanak ma, ha villantanak valamit egyáltalán.

"Nincsen más, csak a hit és a dac / A tiéd csak az marad, amit másoknak adsz"

(#84297) beyruth82 válasza csuvicsuva (#84296) üzenetére


beyruth82
veterán

Elden ring game passba?Trial verzió gondolom, ugye?

(#84298) Bad Pritt válasza beyruth82 (#84297) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Április 1.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#84299) vg válasza Bad Pritt (#84298) üzenetére


vg
addikt

Ez a nap will smith-es pofont érdemel.

(#84300) beyruth82 válasza Bad Pritt (#84298) üzenetére


beyruth82
veterán

Basszus!Tényleg 😂😂😂

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox Series X|S (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.