Hirdetés

2024. május 7., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox Series X|S (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-03-11 12:19:40

LOGOUT.hu

Üdvözlünk az Xbox Series topikjában

Lenyitás után a az Első lépéseket és a Gyakran ismételt kérdéseket olvashatjátok, teljes összefoglaló közben készül.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#84031) elder troll válasza negyven2 (#84027) üzenetére


elder troll
senior tag

Nem működik a nethúzós verzió, a router mellett van az xbox. Csak arra jó, hogy ha eladás közben támadnak meg, akkor fél egységgel kevesebb lesz a késztermék, és nem az egész megy a levesbe. 1-2 másodperc után azonnal kivág, te 5-8 másodpercet írtál. A router babrálást egyelőre kihagyom, a heist-ekhez tudtommal crew kellett, de még nem kapcsoltam össze a kőcsillag fiókommal, így még az sem opció. Vagyis a lester-es heist-eknél ebbe futottam bele. Már sikerült egy őskori freemail-ről átírni a fiókot egy másik mailcímre, de pont a hsz-ed miatt nem mertem összekötni. Az b@szna be, ha még a pc-s 100 millás fiókom is menne a levesbe. Pc-n is nagyon para volt a modderek miatt a pénzeső témakör, hogy még töltőképernyőn is láttad ahogy emelkedik a pénzed. Szóval mielőtt tudtál volna üres szervert csinálni, már kaptad a csalt pénzt, amiért banán járhatott, és töltőképernyőn ki sem tudod védeni.
Egyelőre pihentetem a játékot, de köszi a tippeket :R

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox Series X|S (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.