Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox Series X|S (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-03-11 12:19:40

LOGOUT.hu

Üdvözlünk az Xbox Series topikjában

Lenyitás után a az Első lépéseket és a Gyakran ismételt kérdéseket olvashatjátok, teljes összefoglaló közben készül.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#30401) DJosef


DJosef
őstag

Üdv Urak!

[link]

13:12-nél,hogy kell átszakítani a köveket ?
Előre is köszönöm!

[ Szerkesztve ]

Forget about it

(#30402) Corpuscle válasza Wesder (#30397) üzenetére


Corpuscle
őstag

A wqhd az nem 16:9? Ne zavarj össze. :)

(#30403) Wesder válasza Zoltn (#30400) üzenetére


Wesder
félisten

Ja hogy az a 1440p. Oké, így megvan.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#30404) 30z.Samu válasza Phoen|x (#30389) üzenetére


30z.Samu
félisten

Hát benne van a nevében, hogy extreme. Mi olyan meglepő ezen? ;]

Sic Parvis Magna

(#30405) iammatt77


iammatt77
újonc

Sziasztok,

Olyan problémám lenne, hogy két xbox felhasználó között szeretném megosztani a megvásárolt játékokat. A neten találtam is rá tutorialt, minden jól van beállítva, de nem működik dolog. A következő a helyzet:

Felhasználó 1 (aki megvette a játékokat) bejelentkezve Xbox 1-en és Xbox 1 beállítva otthoni konzolnak. Felhasználó 2 bejelentkezve Xbox 1-en. Felhasználó 1 bejelentkezve Xbox 2-n.

Xbox 1-en amikor Felhasználó 2 játszani akar Felhasználó 1 játékával, akkor Felhasználó 1-nek be kell jelentkezve lennie Xbox 1-en, különben azt írja, hogy be kell jelentkezni azzal a felhasználóval, amelyik megvásárolta a játékot. Viszont ha bejelentkezik Xbox 1-en Felhasználó 1 is, akkor Xbox 2-n nem enged Felhasználó 1-el játszani, mivel Xbox 1-en már bejelentkezett.

Van akinek működik ez a dolog? Lehet egyáltalán játszani párhuzamosan így két gépen, vagy ez csak egy gépen belül működik de párhuzamos játékra nem alkalmas? Létezik, hogy a legutolsó november végi - december elejei update rontotta ezt el és előtte működött?

Előre is köszi, ha valaki elolvasta és van valami tanácsa ezzel kapcsolatban!

(#30406) l.skywalker válasza iammatt77 (#30405) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Nézd meg az összefoglalóban a Home-olásra vonatkozó részt és aszerint csináljátok. A lényeg, hogy mindenki a MÁSIK gépét állítsa be Home-nak.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#30407) ProEvoFan


ProEvoFan
nagyúr

Xbox oldalon van olyan profil összefoglaló oldal, mint Playstationra a psnprofils[link] ?

[ Szerkesztve ]

(#30408) craftsman01


craftsman01
senior tag

Hali,kontrollert telefontöltőbe nyugodtan bedughatom ugye?

Csak óvatosan legyél kemény ,mert mindig van tőled keményebb.

(#30409) l.skywalker válasza ProEvoFan (#30407) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

TrueAchievements esetleg

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#30410) Ctrl+Alt~Del válasza Zoltn (#30394) üzenetére


Ctrl+Alt~Del
senior tag

Tényleg eleg nagy, kell a hely benne annak a lila világító valaminek. :D

W | W | H | W | W | W | H

(#30411) ProEvoFan válasza l.skywalker (#30409) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Köszi.
Oh, ott a vezető hír, hogy Xboxon is elindult a Cyberpunk digitális refund...

(#30412) kovacszk válasza craftsman01 (#30408) üzenetére


kovacszk
senior tag

De miért?

A jó kolléga nem csak igér, be is tart!

(#30413) craftsman01 válasza kovacszk (#30412) üzenetére


craftsman01
senior tag

Hali mert,bill-t és egeret használok füles az a kontrollerbe van bedugva de mindig kikapcsol adott idő után,de már bedugtam töltőbe merr a boxon nincs hely,de itt is kikapcsol. :W

Csak óvatosan legyél kemény ,mert mindig van tőled keményebb.

(#30414) MunezXBK válasza craftsman01 (#30413) üzenetére


MunezXBK
nagyúr

Béta ringes vagyok, nekem már nem kapcsol ki.

(#30415) craftsman01 válasza MunezXBK (#30414) üzenetére


craftsman01
senior tag

Aksival sem?Én is lehetek az?

[ Szerkesztve ]

Csak óvatosan legyél kemény ,mert mindig van tőled keményebb.

(#30416) MunezXBK válasza craftsman01 (#30415) üzenetére


MunezXBK
nagyúr

Akksival sem.

(#30419) Steve1207


Steve1207
veterán

Itt a Control twitteres videó jó minőségben, ha még nem volt (nem láttam/találtam a fórumban még).

.

(#30420) Zsol90


Zsol90
csendes tag

Sziasztok!

Mi a reális ár az Xbox Series X-ért? Annyiféle árat látni.
Valahol 199 ezer, de láttam 249-ért is.
Gondolom ez a karácsonyi hip miatt van. A kishúgom szeretne egyet, ezért érdeklődök, de nem fontos a karácsonyra. (persze szépen mutatna a fa alatt.) Esetleg várható, hogy január, februárban lejjebb megy az ára 160 - 170 közé? Vagy stagnálni fog ilyen 185 - 200 között még jó ideig?

(#30421) Wesder


Wesder
félisten

Van baj...

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#30422) szimszonos válasza Wesder (#30418) üzenetére


szimszonos
őstag

Lehet hogy nem az övé,de a nevét adja és az ő profilja alatt megy a hirdetés.Én pedig nem mondtam egy szóval sem hogy Telekomos.Mások is megszólták,és véleményem szerint jogosan.Topicgazdának ilyenektől tartózkodni kellene ha a topicban pont ez ellen papolunk.

[ Szerkesztve ]

(#30423) Wesder válasza szimszonos (#30422) üzenetére


Wesder
félisten

Szerintem engedd el. Engem pl rohadtúl nem érdekel hogy ki mit mennyiért miért àrul. Magànügy.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#30424) Norb79 válasza Zsol90 (#30420) üzenetére


Norb79
őstag

Stagnálni fog és az a reális ára (185-200k), aki figyeli mondjuk csak ezt a topikot, az előbb-utóbb tud venni vhol, mert sokan beírják ide, ha itt-ott látnak egyet.

(#30425) Remiel válasza Zsol90 (#30420) üzenetére


Remiel
őstag

Készlethiány van, már szinte mindenhol megy fel az ára, gondolod februárban lejjebb megy? Ha áresést vársz az (szerintem) max jövő év végén BF környékén esetleg, de ugye ezt sem lehet tudni csak tipp

"Never stop dreaming" - Freddy Krueger

(#30426) szimszonos válasza Wesder (#30423) üzenetére


szimszonos
őstag

Nem is érdekelt volna már az egész,de ezt már sunyiságnak tartom hogy valaki kiforgatja a szavamat és bejelenti,holott tudja hogy én nem akartam venni itt a topicban tőle series x.et.Na ez az ami már aljas munka.Gratulálok hozzá.

(#30427) belan válasza Wesder (#30391) üzenetére


belan
addikt

Jah

Playstation 5 slim & SS Nova 7 & LG OLED65C9.Best games Last of us. Metal Gear Solid 1,2,3,4. ELDEN RING

(#30428) AMD Power


AMD Power
titán

Gears Tactics tolta már végig valaki? :K

Lassan a második chapter végén vagyok. Szerintem nagyon hangulatos lett.

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#30429) Hunt3r22 válasza Zsol90 (#30420) üzenetére


Hunt3r22
őstag

Ajánlott fogyasztói ára perpill 185000 Ft. Biztos, hogy nem fog februárban 160-170e forintra csökkenni. :U

Xr

(#30430) Zsol90


Zsol90
csendes tag

Köszönöm a válaszokat !

Rendeltem is és vissza is igazolták, ha minden igaz 22-én hozzák, most van raktáron az Emag-on 199,990 ft-ért. Akinek kell még az most rendeljen :)

(#30432) #20411392 válasza AMD Power (#30428) üzenetére


#20411392
törölt tag

Én végigjátszottam. Kellemes élmény volt, de a 3. chapterben már skippeltem a side questeket. (Elindítottam őket egy random katonával akit kinyírtam).

(#30433) Bad Pritt válasza AMD Power (#30428) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Rögtön az első játék volt nekem új generáción. :K

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#30434) gabriel26


gabriel26
tag

Akcios most storeban az immortals fenyx rising. Behuztam es nem bantam meg :DD
Aki meg nem probalta es meger neki ennyit ajanlom...

(#30435) Phoen|x válasza 30z.Samu (#30404) üzenetére


Phoen|x
őstag

Mea culpa. :DDD

Go Gunners!

(#30436) Wesder válasza gabriel26 (#30434) üzenetére


Wesder
félisten

Szerintem is jó volt.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#30437) kiki22


kiki22
senior tag

sziasztok ! hasznal valaki discordot a csoportban ?

(#30439) Phoen|x válasza Wesder (#30436) üzenetére


Phoen|x
őstag

Néztem róla videókat. Bejövős. Sztem beruházok énis, de olyan dömping van, hogy nem igaz.

Go Gunners!

(#30440) Darth_Revan válasza Zsol90 (#30430) üzenetére


Darth_Revan
veterán

Etr nem hiszem el...már megint..ranyomkk fizetésre, majd error és már nincs raktáron :DDD

(#30441) szimszonos


szimszonos
őstag

Egyesült Királyságban megelégelték a konzol és hardware neppereket :)
[link]

[ Szerkesztve ]

(#30442) vendingo


vendingo
veterán

Ugyan nem series x, de ez azért már nagyon durva.

Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#30443) Phoen|x válasza szimszonos (#30441) üzenetére


Phoen|x
őstag

Hát milyen kapitalizmus ez? De teljesen jogos. :K

Go Gunners!

(#30444) Zoleee83 válasza vendingo (#30442) üzenetére


Zoleee83
addikt

Sőt, ez már a gusztustalan kategória nálam, esetleg a gyanútlan vevő megtévesztése.
Valamelyik nap egy fórumtársnak kerestem XSX konzolt, hátha tudok segíteni, álltam a polc előtt és csóváltam a fejem.
Egymás mellett volt a One S és a Series S, megtévesztésig hasonló egymás mellett a két doboz egy átlagos (ebben nem jártas) vásárlónak.
One S 109k az SS 114k volt...
Tudom mindent el lehet adni, de én biztosan nem vennék egy hardveresen rég elavult konzolt szinte ugyanolyan árban, a boltok meg próbálják nagy haszonnal kiszórni,és volt is akit láttam kosárba tenni. Gáz.

* You can't stop me to love the world with all its lies - Guano Apes *

(#30445) DaveHutt


DaveHutt
őstag

No, immár két hete én is büszke tulaja vagyok (ismét) egy Series X-nek. Az előző megdöglése után előrendeltem mindenhol, ahol csak tudtam. Végül a BestBytetól jött meg leghamarabb. Utána két napra lett a konzolvilágnál és az MM-nél is egy napon készlet.
Végre ez a gép úgy működik, ahogy kell, most már le merem írni két hét után.

(#30446) Zsol90 válasza Darth_Revan (#30440) üzenetére


Zsol90
csendes tag

Sajnálom :(((

Én reggel kezdtem el nézegetni az árukeresőn, de akkor még nem volt, majd most este vettem észre ahogy újra ránéztem, hogy Emag raktáron van. Pont jól jött ki, mert előtte kérdeztem, hogy mi a reális ára és gondoltam gyorsan megrendelem, de utána egyből ki is írtam ide, szóval ez az egész történet nagyon gyorsan lezajlott.

(#30447) Scholes9 válasza Wesder (#30421) üzenetére


Scholes9
nagyúr

:Y

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#30448) zozek válasza hadam98 (#30231) üzenetére


zozek
tag

Most kipróbáltam én is hogy feltoltam a hangerőt és nekem is megszünt a sistergés,érdekes :F
Nekem egy olcsóbb fejesem van JVC RX 500
Csak így most mindehol külön kell levenni a hangerőt.

(#30449) Zoleee83


Zoleee83
addikt

Azoktól kérdezném akik játszottak a Control kiegészítőivel, hogy megéri az akciós 6k-t a két említett kieg, vagy elég az alapjáték? (A nextgen verzió annyira nem érdekes számomra.)
Kicsit elbizonytalanodtam , eddig azt gondoltam kell a fullos a teljes élményhez, de van aki szerint így is teljes az alapjáték.

* You can't stop me to love the world with all its lies - Guano Apes *

(#30450) IntelKiller7 válasza vendingo (#30442) üzenetére


IntelKiller7
Topikgazda

Mielőtt az Emagot is elkezditek ekézni, ez nem az ő hirdetésük, hanem egy viszonteladóé.

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox Series X|S (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.