Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox Series X|S (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-03-11 12:19:40

LOGOUT.hu

Üdvözlünk az Xbox Series topikjában

Lenyitás után a az Első lépéseket és a Gyakran ismételt kérdéseket olvashatjátok, teljes összefoglaló közben készül.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#30801) chipesz válasza Madoc (#30758) üzenetére


chipesz
őstag

Elhiszem neked, de amint látod nem a kisujjamból szoptam, ez a hivatalos kommunikáció.

Samsung Galaxy S22 Ultra 256 GB

(#30802) laerdridam válasza chipesz (#30801) üzenetére


laerdridam
lelkes újonc

Ezekszerint a hivatalos kommunikacio es a valosag/gyakorlat nem ugyanaz ;)

(#30803) l.skywalker válasza chipesz (#30801) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Xbox One*
...
* Before purchasing the game, always make sure with the shop which region the game is from. Some shops have non-local versions in their offer.

Az Xbox régió függetlensége ezzel nem feltétlen egyenesen arányosan működik. PC-n és PS-en tényleg ezek a nyelvi korlátok vannak.

[ Szerkesztve ]

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#30804) Hunt3r22 válasza Hunt3r22 (#30788) üzenetére


Hunt3r22
őstag

Természetesen most 1. meglett. :N

Lehet, hogy valami az auto save-vel volt, régebbit töltöttem vissza.

Xr

(#30805) l.skywalker


l.skywalker
Topikgazda

Megint úgy néz ki el van árazva a Fishing Sim World, most a The Catch: Carp & Coarse-vel közös bundliban:


Fishing Sim World: Pro Tour + The Catch: Carp & Coarse

1.600.- HUF

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#30806) Lifer092 válasza Bep (#30782) üzenetére


Lifer092
senior tag

Valóban nagyon jó konzolon is, kontrollerrel. :) Korábban rengeteget mentem vele PC+kormány kombóval, eSport rendezvényen/versenyeken is. Kormány után az első időszakban rettenet fura volt, kb. úgy csapkodtam az autóval kanyarokban mint hal a szatyorban. :DDD Többek között ugye a pontos FFB hiánya azért érezhető volt, plusz meg azért egy FH4 vs ACC nem egy kategória kontrollerrel. De én is azt mondom hogy aki már azért kontrollerezik egy ideje, és szereti a szimulátorokat nyugodtan kipróbálhatja mert tényleg nagy élmény még így is.

Btw, remélem jövőre Kunos bácsi elgondolkozik majd egy esetleges S|X Patchen. :P
Az még korrekt lenne. :K

(#30807) everest140


everest140
tag

Meg tudja mondani valaki, hogy a series x kontroller elemcsere kb hány óra játék után esedèkes?

(#30808) AMD Power válasza vendingo (#30780) üzenetére


AMD Power
titán

Nem tudod Magyar nyelv van benne? :)

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#30809) dunc


dunc
nagyúr

Sziasztok aki Limited Géppel vette a CP2077 et, annak is jár az ügyfélszolgálat elmondása alapján a visszatérítés, most beszéltem hosszasan az ügyfélszolgálattal, és azt mondták ezzel a játékkal nem akadékoskodnak. Elindítottam a visszatérítés kérését. Simán a játéknál az accountnál nem jelenik meg ez az opció "manuálisan" kitöltögetve kell igényelni a visszatérítést! itt

[ Szerkesztve ]

(#30810) Wesder válasza dunc (#30809) üzenetére


Wesder
félisten

De milyen visszatérítést kapsz egy ingyenjàték utàn? Jóvàírnak 21k-t az egyenlegeden?

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#30811) dunc válasza Wesder (#30810) üzenetére


dunc
nagyúr

Lehet, mondták nem számít! De mivel fullos kiadás, lehet többet is. Kijárom az utat, és jelzek!

(#30812) Wesder válasza dunc (#30811) üzenetére


Wesder
félisten

Fullos? Egy verzióban jelent meg a CP2077. Nincs Deluxe meg Ultimate kiadàs.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#30813) Silεncε válasza dunc (#30811) üzenetére


Silεncε
őstag

Úgy érzem, ez g.ci sokba fog kerülni a CDPR-nek

(#30814) laerdridam válasza dunc (#30811) üzenetére


laerdridam
lelkes újonc

Nem fullos.Alap kiadas jart hozza.En is olyat vettem.

(#30815) Gaben360 válasza laerdridam (#30814) üzenetére


Gaben360
senior tag

Meg az első DLC is.

Az éj sötét,és tele iszonyattal! "Néha szívesen lennék egy régi gyárépület ablaka....csak állnék ott beb@szv@"

(#30816) prokxy


prokxy
veterán

CP 2077 digit kód hol most a legolcsóbb, amiben van magyar nyelv? Persze olyasmi kellene, ami a megbízhatóbbak közé tartozik. :)

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#30817) laerdridam válasza Gaben360 (#30815) üzenetére


laerdridam
lelkes újonc

En adtam is tovabb mert nem erdekelt a jatek,de ahogy wesder írta, egyfajta kiadas volt neki,nem?

(#30818) consono válasza Silεncε (#30813) üzenetére


consono
nagyúr

Már most sokba került. Most magam, magunk ellen beszélek, de szerintem hülyék voltak, hogy ebbe belekezdtek. Nincs még rutinjuk... Pl. az Ubisoft mit csinált az AC: Valhalla-val? Semmit. Adott ki patcheket, javítja a teljesítményt, de ennyi. Az is most jött ki, az is bugos, mint az állat... Persze ez csak az én véleményem, nem kell egyetérteni :)

"In God we trust. All others must bring data"

(#30819) dunc


dunc
nagyúr

"Xbox One X Cyberpunk 2077 Limited Edition Bundle"
Igen , igaz alap, mondtam melyik verzió, azt mondtak nem sz@roznak, nagyon rugalmasan állnak hozzá, (a sony miatt is ), a lényeg pár nap amire válaszolnak, megnézzük mit ajánlanak fel!

[ Szerkesztve ]

(#30820) NoOne1976 válasza consono (#30818) üzenetére


NoOne1976
őstag

Azért a bugok, meg a gyakorlatilag játszhatatlan a prev.gen konzolokon, amikre fejlesztették, nem ugyanaz. Egyik javítható, másik meg kérdéses...

(#30821) consono válasza NoOne1976 (#30820) üzenetére


consono
nagyúr

Nézd meg az 1.0.5-ös patchel mennyit javult a teljesítmény prevgenen! Szerintem ha ebben az állapotban jött volna ki, mint ahogy most van a játék, akkor is lett volna ekézés, mert, mindenki felszállta a hype train-re 7 év alatt, de nem lett volna ekkora botrány.

"In God we trust. All others must bring data"

(#30822) vendingo válasza AMD Power (#30808) üzenetére


vendingo
veterán

Nincs, de nem vészes. Ha már játszottál monopolyt, akkor érthető.

Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#30823) Zoleee83


Zoleee83
addikt

Lemezes, Konzolvilágos CP2077 visszatérítésről van valakinek infója?
Elhajtják az embert, vagy van értelme elmenni a boltba visszakérni az árát?

* You can't stop me to love the world with all its lies - Guano Apes *

(#30824) belan válasza Steve1207 (#30792) üzenetére


belan
addikt

Jó tanács ahogy 1,2 szintet tudsz lépni souls like játékokban azonnal ted meg. ;]

Playstation 5 slim & SS Nova 7 & LG OLED65C9.Best games Last of us. Metal Gear Solid 1,2,3,4. ELDEN RING

(#30825) sirkope válasza everest140 (#30807) üzenetére


sirkope
tag

A hozzá csomagolt elemekkel kb 1 hét, napi 2-3 óra játék után írta gyereknek Forza 4 alatt, hogy kéne cserélni.

(#30826) Bad Pritt válasza Steve1207 (#30792) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Első DS3 végigjátszásom alatt nagyjából másfélmillió lelket vesztettem összesen, már a szemem se tikkelt a végére.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#30827) H1F0N1CS


H1F0N1CS
tag

Sziasztok. Van egy fura anomaliám, mikor akut cserélek a kontrolerben, teljesen megbolondul a gép. Nem csatlakozik automatikusan vissza csak villog mint állat.. Akkor szűnik meg ez a jelenség ha casht törlöm, éskihuzom a tápkábel 10mp-ig. Ettöl megjavul... Élhető igy is a box de kvára zavar hogy mi a wtf :U

[ Szerkesztve ]

Nagy Imréné Marika Xbox gt: StealthXBeat

(#30828) Hunt3r22 válasza H1F0N1CS (#30827) üzenetére


Hunt3r22
őstag

Másik kontrollerel is csinálja ezt?

Xr

(#30829) H1F0N1CS válasza Hunt3r22 (#30828) üzenetére


H1F0N1CS
tag

Igen, sztem valami szoftveres szarsaga van :O ;]

[ Szerkesztve ]

Nagy Imréné Marika Xbox gt: StealthXBeat

(#30830) sirkope


sirkope
tag

Nekem GOG pre-order CP2077-em van, magyar felirat + kezelés kiválasztható... a következő belépésig. Ráadásul csak főmenüben állítható, játékon belül nem. Patch óta még csak egyszer indítottam, akkor újra be kellett állítani, ha hazamegyek kipróbálom, hogy megjegyezte-e.

(#30831) NJanika válasza matex (#30704) üzenetére


NJanika
aktív tag

Köszönöm szépen ! :R

"Többet megtudhatsz másokról egy óra játék, mint egy év beszélgetés alatt." Platón

(#30832) Hunt3r22 válasza H1F0N1CS (#30829) üzenetére


Hunt3r22
őstag

Factory resetet esetleg próbáld meg.. ha ugyanúgy csinálja, akkor support. Nincs több ötletem. (Nekik is ez lesz az 1. amit javasolni fognak.)

Xr

(#30833) Darth_Revan


Darth_Revan
veterán

Akit érdekel SX az nézegesse az emag oldalát. Kb óránként feltűnik 1-1 db, gondolom tegnapi nagyobb készletből lassan mondogatják lefele ahogy látják, hogy nem tudnak meggazdagodni belőle.

(#30834) zsolti72837 válasza AMD Power (#30779) üzenetére


zsolti72837
őstag

Gratula! :C

ELADÓ KONTROLLER JOYSTICK VÉDŐ KUPAKOK!! Zsolt XBOX ONE GAMERTAG: TenthCentaur291 ツ 223 pozitív értékelése van és 0 negatív értékelése ELADÓ termékek http://hardverapro.hu/tag/zsolti72837

(#30835) soundsonic


soundsonic
aktív tag

Gratula a nyerteseknek :)

(#30836) hyggelig


hyggelig
senior tag

A Konzolvilág küldött ma egy e-mailt, miszerint átadták a futárnak a Venomakku/ töltőt és egy Cyberpunk könyvet.
Még a múlt héten jött az email, hogy nem tudják a könyv rendelésem teljesíteni, ezért vegyem ketté az eredeti rendelést. Megtettem.
Aztán a párom mondta, hogy felhívta a KV-ot és idén már nem lesz készleten az akku/töltő, pedig ő is akart nekem egyet venni.
Most meg minden van. Könyv is meg töltő is. :D

(#30837) hooligan72 válasza Wesder (#30810) üzenetére


hooligan72
csendes újonc

Na akkor csődbe is mennének :D

(#30838) gabriel26 válasza Zoleee83 (#30823) üzenetére


gabriel26
tag

Elhajtanak. Magyar boltok szoftvert nem vesznek vissza csak akkor ha bontatlan

(#30839) belan válasza Wesder (#30810) üzenetére


belan
addikt

Erre én is kíváncsi lennék!

Playstation 5 slim & SS Nova 7 & LG OLED65C9.Best games Last of us. Metal Gear Solid 1,2,3,4. ELDEN RING

(#30840) Lacr0ix válasza gabriel26 (#30838) üzenetére


Lacr0ix
tag

Cyberpunk esetén van lehetőség elállásra.
Max az a cég fog elzavarni, aki szürkézik.

Microsoft 365 Családi előfizetésért lehet nálam érdeklődni. (Régi Office 365 Home)

(#30841) belan válasza Lacr0ix (#30840) üzenetére


belan
addikt

Én mm-be vettem géppel együtt a letöltőkódot nem hinném ha mediamarkt vissza visszem a felhasznált kódot kapok valami pénzt vissza!

Playstation 5 slim & SS Nova 7 & LG OLED65C9.Best games Last of us. Metal Gear Solid 1,2,3,4. ELDEN RING

(#30842) Lacr0ix válasza belan (#30841) üzenetére


Lacr0ix
tag

Dobozos szoftverről érdeklődött Zolee83. Amire reagált Gabriel26
Azoktól ellehet állni most kivételesen konzonolon CSAK Cyberpunk esetén.
Series X Gép mellé csomagolt játék nem egyenlő a gép sorozatszámához igényelhető játékkal.
A Series X Token egyszer használatos. A limitált Xbox One X gépnél több ember is tudja igényelni a játékot beváltás után. Supporton keresztül a profilodra teszik. Volt is erre példa és talán írták is ezt a One-os topikban.

Microsoft 365 Családi előfizetésért lehet nálam érdeklődni. (Régi Office 365 Home)

(#30843) belan válasza Lacr0ix (#30842) üzenetére


belan
addikt

Értem frissítés óta jobb lett amúgy a játék és már nem is homályos annyira!

Playstation 5 slim & SS Nova 7 & LG OLED65C9.Best games Last of us. Metal Gear Solid 1,2,3,4. ELDEN RING

(#30844) l.skywalker válasza Lacr0ix (#30840) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

A fogyasztóvédelmi törvények szerint nem kell visszavenniük. Ezért is írta a CDPR, hogy őket kell emailben megkeresni dobozos refund ügyében.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#30845) ProEvoFan válasza belan (#30843) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Én az XSX/XSS/PS5 verziót biztosan megtartanám...

(#30846) belan válasza ProEvoFan (#30845) üzenetére


belan
addikt

Nem valók meg tőlle csak kérdeztem, végig játszom!

Playstation 5 slim & SS Nova 7 & LG OLED65C9.Best games Last of us. Metal Gear Solid 1,2,3,4. ELDEN RING

(#30847) vicces


vicces
addikt

ha fullhd monitort használnék series s-el akkor milyen hátrányaim lennének a series x-el szemben?? fps, képrészletesség az adott felbontáson vagy bármi??

az egyik a tárhely, ez világos. ezt kipótolnám esetleg külső ssd-vel, de egyidejűleg csak kevés játékkal játszok.
a lemezes meghajtó sem hiszem hogy hiányozna. ez is világs.

:)

(#30848) Bad Pritt válasza vicces (#30847) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

A Series S a One S játékokat futtatja, úgyhogy a One X Enhanced képességektől búcsút kell inteni.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#30849) Gergi válasza Bad Pritt (#30848) üzenetére


Gergi
aktív tag

de csak akkor futtatja a játékok One S verzióját, ha nincs optimalizálva az adott játék a Series S-re.
Amúgy én egy 65ös fullhd tévén használom (egyenlőre) és előtte volt one x-em is és azoknál a játékoknál amik optimalizálva vannak rá, nem rosszabbak mint a one x-en.
Kíváncsi leszek, hogy az igazi nextgen játékoknál milyen lesz...

[ Szerkesztve ]

(#30850) hooligan72 válasza Bad Pritt (#30848) üzenetére


hooligan72
csendes újonc

Ha olyan játékkal játszik ami kapott series patchet akkor 1080p-1440p lesz a felbontás.Persze ha olyannal ami régebbi és nem kapott még patchet ott tényleg a One S verziót futtatja ami akár full hd felbontás alatt is lehet 720p-900p akár.

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox Series X|S (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.