Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox Series X|S (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-03-11 12:19:40

LOGOUT.hu

Üdvözlünk az Xbox Series topikjában

Lenyitás után a az Első lépéseket és a Gyakran ismételt kérdéseket olvashatjátok, teljes összefoglaló közben készül.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#29251) l.skywalker válasza Bad Pritt (#29227) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Ez nem végleges Content Vault. Bungie szerint túl sok volt, és már nem tudták volna rendesen karban tartani, így vannak helyszínek amiket "jegeltek" de később még visszatérhetnek.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#29252) vg válasza l.skywalker (#29250) üzenetére


vg
addikt

Nagyon jó. Köszi.

(#29253) Dawide@axele


Dawide@axele
aktív tag

A warzone megy nálatok?

Playstation 4 , Iphone 7 Plus , Iphone XR 128GB, Iphone 12 mini, Iphone 14, Appe Watch, XBOX Series S, Surface Pro, Steam Deck 512

(#29254) Bad Pritt válasza l.skywalker (#29251) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Tudom, olvastam az elméletet mögötte, biztos, hogy az idő előrehaladtával sűrűn fogják cserélgetni a vaultban a cuccokat. Csak jelenlegi formájában nem egy koherens, sztoriközpontú élmény a játék, bár már a D1-ben sem volt túl fontos a történet (sajnos).

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#29255) Döglött Róka válasza Bad Pritt (#29254) üzenetére


Döglött Róka
veterán

Egy looter shooterrol beszelunk. Ha sztorit akarsz, akkor ne itt keresd:)

Ikea Tafjord, Kínai indukciós töltő, Victorinox Traveler, 10 Tojás M (3 már hiányzik),Rádiós ébresztőóra piros kijelzővel, Varta akkutöltő

(#29256) Bad Pritt válasza Döglött Róka (#29255) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Nem zárja ki egymást a kettő.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#29257) l.skywalker válasza Döglött Róka (#29255) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Nem tudom, te játszol-e vele, de nekem a Destiny 2 sokkal inkább szól a történetről, a lore-ról, az univerzumról mint a looting-ról. Persze napi szinten a grind megy, de amint jön egy új tartalom, ami mögött van sztori is, iszom a szavakat.

A Vaultnak is van története.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#29258) craftsman01 válasza MarioAna (#29243) üzenetére


craftsman01
senior tag

Hali várom a tapasztalatott,mert nekem a baloldalt kattog ha megmozdítom a fejem.

Csak óvatosan legyél kemény ,mert mindig van tőled keményebb.

(#29259) l.skywalker válasza craftsman01 (#29258) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Kiropraktőr látott már? :D ;]

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#29260) Oistrakh1


Oistrakh1
tag

Az alábbi játékokhoz keresek játékostársakat, Destiny 2,cold war, rainbow six siege, gamertagem: xXOistrakhXx

(#29261) craftsman01 válasza l.skywalker (#29259) üzenetére


craftsman01
senior tag

Rá kellett keresnem mert nem halottam még ezt a szót. :) Viccet félre téve elég idegesítő,de nem küldtem vissza annyira nem volt drága,még várok hátha összekopik ha nem,szétszedem aztán csinálok vele valamit.

Csak óvatosan legyél kemény ,mert mindig van tőled keményebb.

(#29262) Hunt3r22 válasza Dawide@axele (#29253) üzenetére


Hunt3r22
őstag

Gears warzone megy.

;]

Xr

(#29263) Dawide@axele válasza Hunt3r22 (#29262) üzenetére


Dawide@axele
aktív tag

COD Warzone-ra gondoltam.Nálam nem megy Online.

Playstation 4 , Iphone 7 Plus , Iphone XR 128GB, Iphone 12 mini, Iphone 14, Appe Watch, XBOX Series S, Surface Pro, Steam Deck 512

(#29264) Dawide@axele válasza Oistrakh1 (#29260) üzenetére


Dawide@axele
aktív tag

Destiny 2 meg cold war mehet majd!Fölveszlek!

Playstation 4 , Iphone 7 Plus , Iphone XR 128GB, Iphone 12 mini, Iphone 14, Appe Watch, XBOX Series S, Surface Pro, Steam Deck 512

(#29265) AMD Power


AMD Power
titán

Csak nem megtőrtént? :F

Megvették a Warner Bros-t?

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#29266) l.skywalker válasza Dawide@axele (#29264) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Destiny-ben nekem is van egy konzolos karakterem, aki gondolja vegyen fel: DreYnreh. Néha esténként NoOne1976-tal járjuk a vidéket :D

[ Szerkesztve ]

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#29267) l.skywalker válasza AMD Power (#29265) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

De!

Az Xbox az új Space Jam filmet promótálja :D
https://twitter.com/Xbox/status/1338529185996951554

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#29268) TayRol válasza AMD Power (#29265) üzenetére


TayRol
veterán

Elvileg de.

(#29269) Silεncε válasza AMD Power (#29265) üzenetére


Silεncε
őstag

Az mondjuk már tényleg durva lesz akkor

(#29270) Wesder válasza AMD Power (#29265) üzenetére


Wesder
félisten

Szerintem csak XGS publikàlàsban lesz egy Space Jam jàték. Adnàm.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#29271) AMD Power válasza l.skywalker (#29267) üzenetére


AMD Power
titán

Pedig de jó lett volna! :C

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#29272) l.skywalker válasza Wesder (#29270) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Még csak játék sem lesz szerintem, hanem a filmet reklámozzák. A Twitter bejegyzésben lehet beírni játék ötletet :D

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#29273) l.skywalker válasza l.skywalker (#29272) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Ettől még lehet, végül is a Control is bekerült a GP-be :D

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#29274) Wesder válasza l.skywalker (#29272) üzenetére


Wesder
félisten

Az is lehet, de ugye pont beleillene a "több PG3-as jàték kellene az Xboxra" szlogebe.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#29275) szabogabor10


szabogabor10
veterán

Forza 4 Horizon Life problémára ezt válaszolták nekem ma:

”There is a known issue right now with the latest update and disconnects that is being looked into. We do not have an ETA on a fix yet.”

Hihetetlen. Hogy tehet meg ilyent egy ekkora fejlesztőcég? Csak épp az online részt sikerült kinyírniuk az új konzolokon, amúgy semmi extra...
Gondolom a devek már megkapták az év végi prémiumot, mostmár szarnak rá.

[ Szerkesztve ]

iPhone 14 Pro Max -- iPad Pro -- tv 4K -- Watch — Mac — AirPods Pro 2nd gen

(#29276) Dawide@axele válasza l.skywalker (#29266) üzenetére


Dawide@axele
aktív tag

Jelöltelek!

Playstation 4 , Iphone 7 Plus , Iphone XR 128GB, Iphone 12 mini, Iphone 14, Appe Watch, XBOX Series S, Surface Pro, Steam Deck 512

(#29277) pzstm válasza szabogabor10 (#29275) üzenetére


pzstm
titán

nyugi a régin mikor megjelent a Forza közel 1 hónapig ez volt nekem :DDD :C

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#29278) szabogabor10 válasza pzstm (#29277) üzenetére


szabogabor10
veterán

Nem csak a telekomosoknak volt problémájuk ezzel? Nálam nem volt gond, akkor még nem voltam telekomos.

[ Szerkesztve ]

iPhone 14 Pro Max -- iPad Pro -- tv 4K -- Watch — Mac — AirPods Pro 2nd gen

(#29279) pzstm válasza szabogabor10 (#29278) üzenetére


pzstm
titán

jah az lehet, ez kimaradt nekem :DDD

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#29280) szimszonos válasza MarioAna (#29243) üzenetére


szimszonos
őstag

Ez a cloud stinger vs cloud stinger core összehasonlítás engem is érdekelne.Melyik a kényelmesebb és melyik szól jobban játékoknál?

[ Szerkesztve ]

(#29281) pzstm


pzstm
titán

most olvasom, hogy a magyar VR stream-el és 4-5 óra side missionökkel együtt letolta 22,5 óra alatt Cyberpunkot..... :U

nyilván sokkal többet lehet side missionozni, de beletekerve a véleményébe elég sok tekintetben keserű az a szájíz :F

ezzel az a baj, hogy sk ember már a januári patchig, de februáriig tuti le fogja darálni.... :U

[ Szerkesztve ]

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#29282) .LnB válasza pzstm (#29277) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Forza Horizon 3-nál is volt már ez, amikor megjelent.(PC-n)

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#29283) gduck válasza pzstm (#29281) üzenetére


gduck
addikt

Sok ember csak átrohan a játékon, mint ők is :) Én inkább benne élek egy kicsit :P

[ Szerkesztve ]

(#29284) Gáboromm


Gáboromm
tag

Egy ilyen egyértelmű csaló eladó céget hogy lehetne feljelenteni?

https://www.jofogas.hu/szabolcs_szatmar_bereg/Microsoft_Xbox_Series_X_1TB_Jatekkonzol__uj__garis_113476569.htm

Szabolcsban van a hirdetés, de az már egy pesti? céghez irányít. És hogy persze olcsóbb series x-et árul!

Na persze!

Nézzétek a webshop mögötti tulajt!

És gondolom sokan bedőlnek, mert karácsony előtt még szeretnének ráadásul olcsóbban, mint bárhol (ahol meg nem kapni).

[ Szerkesztve ]

Eladó cuccaim, kontrollerek, játékok: http://bit.ly/2Y5nUyA

(#29285) toome1985


toome1985
tag

Ha valakinek vannak Németországban rokonai akik mostanában jönnek haza azoknak egy lehetőség. [Német ebay] Ez nem a hivatalos ebay, valami német belsős csoda. Használt cuccokat árulnak. Nekem innen lesz szombatra xsx.

(#29286) krx21 válasza tunkiih (#29191) üzenetére


krx21
nagyúr

Nekem is rossz sajnos...

(#29287) Wesder válasza pzstm (#29281) üzenetére


Wesder
félisten

Így lassan 40 óràhoz érve nem érzem azt, hogy haladni kéne a főstoryval. Egész jó kis mellékstoryk vannak. Azt se tudom mennyi van még hàtra, meg pontosan hol tartok. A start menüben 3 féle szàzalékot làtok, ami most 75% 20% és 30% (balról jobbra haladva)
Pontosabban nem írom le hogy ezek mihez kapcsolódnak, mert spoiler, de aki jàtszik a jàtékkal, az érteni fogja.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#29288) AMD Power válasza pzstm (#29281) üzenetére


AMD Power
titán

22.5 óra? Az iszonyat kevés! Ez biztos?

[ Szerkesztve ]

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#29289) MarioAna válasza szimszonos (#29280) üzenetére


MarioAna
senior tag

csak majd a mezei Clouddal [link] tudom összehallgatni, nem a sima Stingerrel (olyanom nincs, még :DDD ).

[ Szerkesztve ]

(#29290) F_Peter válasza AMD Power (#29288) üzenetére


F_Peter
őstag

Az talán a leggyorsabb befejezés és az is rohanva. Az egyik befejezéséhez ha jól tudom eleve kell 4-5 mellék küldit csinálni ami után megnyílik a lehetősége.

(#29291) vendingo válasza AMD Power (#29288) üzenetére


vendingo
veterán

https://howlongtobeat.com/game?id=2127

Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#29292) boost válasza pzstm (#29281) üzenetére


boost
addikt

hát igen, én is behúztam a féket. A hétvégén tettem bele annyit a story missionbe, hogy elindult a játék, tudom mi a helyzet, miért játszom, és most menj ide, menj oda küldetéseket csinálok, de azt is lassan és keveset. Szeretném RT-vel játszani.

(#29293) Steve1207 válasza AMD Power (#29288) üzenetére


Steve1207
veterán

Nincs azzal gond, én pl utálom, ha a fő szál 30-40+ órás, mert unalomba fullad, ha a többi cuccért is mászkálok közben még csak felületesen is. Sose értettem a kimondott végigrohanást gondolkodás nélkül. Ha benézek kb minden terület elejére (és akkor se találok meg mindent) kb megduplázza a játékidőt mindenhol. És nem vagyok lomha, egyszerűen szeretem bejárni a területet és megnézni az átvezetőket, nem elnyomkodni (sokan azt is átléptetik a francba).
Most pl A Plague Tale: Innocence-t játszom, érdekességképp 17 chapterből áll, most kezdem az 5-ös részt, de beletoltam ma jó 4 órát. de átlagosan 8-10 órának írják az egészet, de van aki ledarálta 6 óra alat... Nekem benne lesz 20 óra úgy, hogy még így is felületesnek tartom magam :D

.

(#29294) Bad Pritt válasza Steve1207 (#29293) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Mit csinálsz abban a játékban 20 órán át?

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#29295) chipesz válasza Bad Pritt (#29294) üzenetére


chipesz
őstag

Én például 23 óra alatt játszottam végig.

Samsung Galaxy S22 Ultra 256 GB

(#29296) Bad Pritt válasza chipesz (#29295) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Akkor tőled is kérdem: mit csináltál ennyi ideig abban a játékban? :D

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#29297) l.skywalker válasza Bad Pritt (#29294) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Ja semmi. Félre néztem

[ Szerkesztve ]

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#29298) F.B.I. válasza szimszonos (#29280) üzenetére


F.B.I.
veterán

Stinger Core kényelmesebb és jobb a mikrofon is. :K

Senki nem képes mindenre, de mindenki képes valamire! Segítő válaszokat köszönöm!

(#29299) AMD Power válasza vendingo (#29291) üzenetére


AMD Power
titán

Én azt hittem ,hogy sokkal hosszabb lesz.

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#29300) vg válasza Bad Pritt (#29294) üzenetére


vg
addikt

Az egy fantasztikus cucc. Szerény ember, vagyis xboxos tulaj last of us-ja. :U Simán sok-sok órát bele lehet tolni, mert lopakodó a játék nagy része.

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox Series X|S (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.