Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox Series X|S (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-03-11 12:19:40

LOGOUT.hu

Üdvözlünk az Xbox Series topikjában

Lenyitás után a az Első lépéseket és a Gyakran ismételt kérdéseket olvashatjátok, teljes összefoglaló közben készül.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#30051) ProEvoFan válasza belan (#30050) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Jah, itt is. :)
Bocsi Xbox tulajok, de még mindig nem hiszem el, hogy vettem egy Xboxot. :DDD :B...de teljesen logikus lépés volt részemről.

[ Szerkesztve ]

(#30052) belan válasza ProEvoFan (#30051) üzenetére


belan
addikt

Hosszú távra vetted?

Playstation 5 slim & SS Nova 7 & LG OLED65C9.Best games Last of us. Metal Gear Solid 1,2,3,4. ELDEN RING

(#30053) arewan válasza belan (#30047) üzenetére


arewan
kezdő

Ha megjön a nextgen patch (bár most van a CDPR-nek egyéb dolga bőven ;]), még tervezek egy negyedik végigjátszást, már Xboxon.
Így letudom a kicsit keserű szájízt, hogy anno G2A-ról szereztem be az eddigi nálam TOP 1 játékot. :(

(#30054) belan válasza arewan (#30053) üzenetére


belan
addikt

4 végig játszást :Y te jó ég. Gratula hozzá remélem élvezed majd. Jó lenne most nextgen patch. ;] De jó lenne.

[ Szerkesztve ]

Playstation 5 slim & SS Nova 7 & LG OLED65C9.Best games Last of us. Metal Gear Solid 1,2,3,4. ELDEN RING

(#30055) vendingo válasza arewan (#30045) üzenetére


vendingo
veterán

Nekem csak az, hogy szinte néma legyen idle a PC, többe fájt mint egy fél Series S ára. Hangszigetelt ház, nagy, extra halk ventik, oversize cpu hűtő halk ventikkel.
Ja és már annyira elavult a gép, hogy hiába halk, új játékok csak LOW grafikán mennek, belét is cserélni kellene, így inkáb XSS-t vettem egy VGA áráért.

Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#30056) toompa válasza IntelKiller7 (#30044) üzenetére


toompa
őstag

Ezért írtam hogy mások az igények. :)
Tavasszal veszek egy PS5-öt. Illetve akkor, amikor le lehet emelni a polcról egy üzletben. Aztán még nem tudom mi lesz a sorsa. Marad mellette, eladom és csak a PS5 lesz. De az is lehet hogy lecserélem egy SX-re és a PS5 mellett lesz az is. Ez még a jövő zenéje.

(#30057) ProEvoFan válasza belan (#30052) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Igen.
Gyerekeknek lett véve.A gamepass nagyon hasznos lesz számomra és ez miatt visszafogja hozni az árát.
Ami lesz gamepassban, azt innentől nem veszem meg PS4/PS5re.
Jelenleg durván átfutva kb 60K a spórolás az úgymond gamepassban megtalálható játékokon.Ezeket mind vettem volna PS4/PS5re.A gamepass hardveraprón kib@szott olcsó.
Ezt a kis játék pakkot a 300 forintos akciós gp alatt ki is játszom.Persze ha vége a sulniak, majd akkor kezdek bele hiszen akkor iskolában lesznek a gyerekek, addig nem hiszem hogy Xbox elé tudok ülni. :) Maximum este, de akkor meg FH4 fog menni.

[ Szerkesztve ]

(#30058) Gaboman


Gaboman
nagyúr

Egy kérdés, játszik e valaki vezeték nélküli billentyűzettel és egérrel?
Ha igen melyik márkát és típus ajánlana?
Egérből nem ártana ha nagyobb lenne, eléggé nagy a tenyerem.
Nem multira lesz, hanem single player gamekhez.

[Trust]

Eddig őt néztem ahol az egér sem tűnik kicsinek.

[ Szerkesztve ]

Ha meghalsz te nem tudod hogy halott vagy, csak a többieknek nehéz. Ugyanez a helyzet akkor is ha hülye vagy. ;-)

(#30059) IntelKiller7


IntelKiller7
Topikgazda

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#30060) belan


belan
addikt

Viszont így ps5 után külsőre xsx jobban be jön kisebb hiába szélesebb de csak elölről! Érezni lehet hogy egy betontömb, ps5 törékeny hozzá képest, tetszik hogy szinte bármilyen szobába jól néz ki, de ezt már amikor még mégse jelentek a gépek tudtam hogy ez lesz. Ps5-ön a led csík viszont vagány meg konttorler nagyon.

[ Szerkesztve ]

Playstation 5 slim & SS Nova 7 & LG OLED65C9.Best games Last of us. Metal Gear Solid 1,2,3,4. ELDEN RING

(#30061) Elektrosokk válasza IntelKiller7 (#30059) üzenetére


Elektrosokk
addikt

klassz, köszi a posztot! Ez általában 2-3 napig tart ?

"Bárcsak elviselnétek tőlem egy kis esztelenséget, sőt viseljetek el engem is." Szabadságot Aweriotnak! ️

(#30062) arewan válasza belan (#30054) üzenetére


arewan
kezdő

Köszönöm, az első az csak egy átrohanás volt, még a kiegészítők sem voltak fent. Ha olyan tartalmat kap majd a CP is, szívesen megveszem őket majd hozzá. :)

vendingo: Tavaly óta nézegettem a konzolokat, akkor még befizettem egy videokártya upgradere, de idén már kénytelen lettem volna a Series S árát rákölteni a CPU cserére. Jövőre már biztos vagyok benne, hogy ismét gyenge lenne a VGA.. Elég volt a körforgásból. :D
És akkor pontosan, még zúg-búg a sok ventilátor.

Nem beszélve a driver updatekről, keretrendszerek, százféle launcher, a Windows update is folyton bekavar. Itt instant onban szépen megold mindent magától, és indulnak azonnal a quick resume játékok, de ha nem lennének bent, még akkor is gyorsan tölt. :K

(#30063) belan válasza arewan (#30062) üzenetére


belan
addikt

Konzol akárhogy is nézuk praktikusabb mint a PC olcsóbb is jóval! És 3 évente ha jön egy pro vagy xbox series x x x x ;]. Akkor is jobban megeri a konzol szerintem, CD játékokat megg el lehet cserélni adni!

[ Szerkesztve ]

Playstation 5 slim & SS Nova 7 & LG OLED65C9.Best games Last of us. Metal Gear Solid 1,2,3,4. ELDEN RING

(#30064) zozek válasza vendingo (#30022) üzenetére


zozek
tag

Nem,én is szeretem a kis gépet :) Arra a heti pár óra játékra nekem tökéletes.
Idáig ps4-em volt,de most a gp miatt váltottam.
Aztán majd mellé egy ps5 ha megjelenik valamikor a GT7.

[ Szerkesztve ]

(#30065) vendingo válasza arewan (#30062) üzenetére


vendingo
veterán

Én a csalókat untam meg PC-n. Nekem hirtelen felinduls volt a konzol vétel. Kitaláltam, hogy BF alatt lövök egy one s-t 50-ért, csak idén nem volt ilyen akció, a rendes ára meg vicces, sokszor több mint a Series S ára. Egyértelmű volt, hogy inkább SS-t érdemes.

Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#30066) chipesz válasza vendingo (#30065) üzenetére


chipesz
őstag

Mindenképp jól döntöttél. Én a One S árakat nem is értem.

Samsung Galaxy S22 Ultra 256 GB

(#30067) IntelKiller7 válasza Elektrosokk (#30061) üzenetére


IntelKiller7
Topikgazda

Igen. Csutortokon mar le tudod tolteni, hetfo reggelig tudsz vele jatszani.

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#30068) Norb79 válasza oriic (#29964) üzenetére


Norb79
őstag

AOE3DE-re nem sokan szavaztunk, de maxiriszpekt, hogy a listán van! :R Alapos gyűjtés!

(#30069) need


need
addikt

Sziasztok..

Volna két kérdésem..

1. az Xbox beállításokban a kontrollerre vonatkoztatva kilehet kapcsolni a vibrációt..?
ne kelljen egyenként minden játékban kikapcsolni..?!
Ha nem lehet az xboxban alapból kikapcsolni a vibrációt elárulná nekem valaki hogy a Cyberpunkba hová rejtették el..? kétszer néztem meg de nem nagyon találtam vagy vak vagyok vagy rosszul látok :D

2. Ma reggel felraktam a a Dolby Vision appot de ha már ott voltam felraktam a Dts-t is..
elindítottam a Trial verzsönt a..Xboxon átraktam a hangokat.
A Geras 5 állat a hangja na meg egy kis Cyberpunkba néztem bele..ütős :D
A 6.400 ft. licenc ez mennyi időre vonatkozik vajon..? ha 1 hónapra az elég meleg lenne ;]

D750+Tami 24-70..Nikon 70-200 f/2.8 vrII....Diablo3 Battletag: norennord#2734 Division 2 noren73

(#30070) N@idia


N@idia
őstag

Egyébként aki szeretne játszani velem a jövőben az nyugodtan felvehet NoobMester87 néven megtalálható vagyok! Mivel új vagyok köztetek, így örülnek ha itt is remek embereket ismerhetnek meg mint anno a Ps4 táborban 30+ a korom, ha ez számít bárkivel szívesen játszom :K ;]

[ Szerkesztve ]

Semmiben sem nyilvánul meg olyan világosan az emberek jelleme, mint a játékban.

(#30071) parandroid válasza chipesz (#30066) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Pedig marha egyszerű: viszik, mint a cukrot, más úgyse nagyon van, illetve több úgyse jön belőle, mert már nem gyártják, szóval praktikusan bukó nélkül meg tudnak szabadulni a beragadt készlettől. Szégyentelenül meg is teszik. Németeknél most 200-220 között van a one s akcióban, a series s 290, mást meg nem lehet kapni, sem one x, sem series x nem rendelhető - illetve one x még ilyen-olyan kereskedőknél beragadva, meg refurb verzióban előfordul, de hivatalos új már nincs. Árakról ne is beszéljünk, láttam a napokban one x-et 400+ eur-ért is. Ja, németeknél ps4-ből is csak a sima van, a pro kb beszerezhetetlen.

p

[ Szerkesztve ]

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#30072) oriic válasza N@idia (#30070) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Jófej az Uraság, tanúsítom. :R

Live-Die-Respawn

(#30073) N@idia


N@idia
őstag

Heyyy bro :C
El is felejtettem, hogy te is Xbox-os vagy, hat most már holnaptól én is majd kereslek DC-n :K

[ Szerkesztve ]

Semmiben sem nyilvánul meg olyan világosan az emberek jelleme, mint a játékban.

(#30074) RudY válasza belan (#30011) üzenetére


RudY
addikt

Ha nem kíváncsiskodok a távolba nézve, akkor tulajdonképpen nem bosszantanak a C64 korszakból megmaradt és felhasznált autók. :DDD
[link]

(#30075) Gáboromm válasza RudY (#30074) üzenetére


Gáboromm
tag

c64-ből?

A képen mit kell nézni?

Eladó cuccaim, kontrollerek, játékok: http://bit.ly/2Y5nUyA

(#30076) Corpuscle válasza consono (#30041) üzenetére


Corpuscle
őstag

Én eladás előtt szoktam kipróbálni a lemezmeghajtót. Van félretéve egy zenei CD erre a műveletre. :) SX-en ki fogom próbálni amíg garis, volt linkelve videó, hogy baromira kerregett.

(#30077) Norb79 válasza Gáboromm (#30075) üzenetére


Norb79
őstag

Az autókat. :D Elsőre én se értettem a képen mi lenne az autó, de a C64es megjelölés nyomra vezetett, hogy mit is értünk autó alatt, és valóban, jogos a felvetés, azok szerintem is C64 spriteok. :D

(#30078) RudY válasza Gáboromm (#30075) üzenetére


RudY
addikt

Rá tudsz zoomolni, ide nem fért be az eredeti méret (13 MB), de itt egy részlet:

[ Szerkesztve ]

(#30079) Phoen|x válasza N@idia (#30070) üzenetére


Phoen|x
őstag

Szexhírdetés ez amúúgy? :DDD

Go Gunners!

(#30080) N@idia válasza Phoen|x (#30079) üzenetére


N@idia
őstag

Hat nem annak szántam, de kellenek a játszótársak, de gondolkodom azon hogy kirakom az Only Fans-ra, hogy havi 12 dollárért, bárkivel játszom... :DDD :DDD

[ Szerkesztve ]

Semmiben sem nyilvánul meg olyan világosan az emberek jelleme, mint a játékban.

(#30081) IntelKiller7


IntelKiller7
Topikgazda

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#30082) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

The Callisto Protocol - Red Band Cinematic Trailer

Van pár képkockányi új jelenet. Beteg lesz, alig várom.

Live-Die-Respawn

(#30083) vendingo válasza IntelKiller7 (#30081) üzenetére


vendingo
veterán

Magyarán az is játszhat vele, aki nem vette meg a játékot?

Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#30084) NoMagix válasza oriic (#30082) üzenetére


NoMagix
addikt

nini csak nem új arcképe van valakinek!!?!?!? :C

erről te (is) jutottál az eszembe
Mindenkinek kívánok sok szépet és jót az ünnepekre és jövőre is!

(#30085) oriic válasza NoMagix (#30084) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

:C

Live-Die-Respawn

(#30086) Norb79 válasza vendingo (#30083) üzenetére


Norb79
őstag

Igen, az ingyenes napok ezt jelentik, hogy azon a pár napon bárki kipróbálhatja a teljes játékot ingyen. Demó helyett most már ez a divat, hogy van pár próbanap, nem bármikor, hanem amikor a kiadó úgy akarja.

(#30087) IntelKiller7 válasza vendingo (#30083) üzenetére


IntelKiller7
Topikgazda

Pontosan. Single nem tudom, hogy indithato e, ha igen akkor altalaban az elso map vegigjatszhato, utana keri, hogy vedd meg.

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#30088) sirkope


sirkope
tag

Gyerekek, olvasva itt ezt az XSX vadászatot, meg az emelkedő árakat, rá kellet jöjjek, k*rva nagy mákom volt az emaggal, eredeti áron.

(#30089) belan válasza RudY (#30074) üzenetére


belan
addikt

;] :DDD

Playstation 5 slim & SS Nova 7 & LG OLED65C9.Best games Last of us. Metal Gear Solid 1,2,3,4. ELDEN RING

(#30090) prokxy


prokxy
veterán

Nagyon szeretném megköszönni 2 itteni fórumtársnak a segítséget, egyik eredményes is volt, már megy az SX. Le a kalappal! :R

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#30091) toompa válasza IntelKiller7 (#30087) üzenetére


toompa
őstag

Multiplayer van odaírva, valószínűleg single nem lesz.

(#30092) ProEvoFan válasza prokxy (#30090) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Akkor csak összejött. :C
Fasza!

(#30093) barnidani válasza prokxy (#30090) üzenetére


barnidani
csendes tag

Gratula! :C

(#30094) prokxy válasza ProEvoFan (#30092) üzenetére


prokxy
veterán

Jövök egyel Nektek! :)

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#30095) krx21 válasza belan (#30089) üzenetére


krx21
nagyúr

Lehet már írtad, akkor bocsi, de te miért is váltottál PS5-ről XSX-re?

(#30096) toompa válasza prokxy (#30090) üzenetére


toompa
őstag

Ilyen az igazi közösség, nem 350-ért eladni a konzolt aztán lapítani. :)
Gratula!
Használd egészséggel!
Akik meg segítettek, óriási tisztelet!

(#30097) ughhh válasza need (#30069) üzenetére


ughhh
senior tag

Szia'
Először is nagy király vagy, hogy megemlítetted! :R
Rálestem, ingyenes, csak a fejhallgatós része fizetős.
telepítve, örül :DD
A hangcuccod plafonját állítsd be telepítés után az xboxon.
Nálam oled55b9sla -> dolby atmos, de ezt alapból jól belőtte az sX

(#30098) Phoen|x válasza prokxy (#30090) üzenetére


Phoen|x
őstag

Nem semmi. Gratu!

Go Gunners!

(#30099) ProEvoFan válasza prokxy (#30094) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Áh ugyan már.
Szívesen próbáltam segíteni, bár sajnos mire odaértem a boltba, már elfogyott a gép.
De szerencsére megoldottad máshogy. :C

[ Szerkesztve ]

(#30100) Jovanny2 válasza need (#30069) üzenetére


Jovanny2
őstag

Ha az Atmosra gondolsz, megvetted. Már a tiéd, PC-n, és Xboxon is. ;)

Az élet túl rövid a hardverek biztonságos eltávolításához.

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox Series X|S (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.