Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox Series X|S (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-03-11 12:19:40

LOGOUT.hu

Üdvözlünk az Xbox Series topikjában

Lenyitás után a az Első lépéseket és a Gyakran ismételt kérdéseket olvashatjátok, teljes összefoglaló közben készül.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#29751) belan válasza Moby (#29734) üzenetére


belan
addikt

Ez a én magán úgyem de többen is tudják miért adtam el ha akarod tudni beteg anyám 3 hónapja el van maradva rezsivel mert 3 hónapja nem dolgozik! és ps5 árából adtam neki 150 ezret amúgy a félre tett pénzem hez meg nem akartam nyúlni nyilván!

[ Szerkesztve ]

Playstation 5 slim & SS Nova 7 & LG OLED65C9.Best games Last of us. Metal Gear Solid 1,2,3,4. ELDEN RING

(#29752) craftsman01 válasza CharlieDrop (#29724) üzenetére


craftsman01
senior tag

Ha x-ét vettétek akkor nem szóltam.

Csak óvatosan legyél kemény ,mert mindig van tőled keményebb.

(#29753) belan válasza belan (#29751) üzenetére


belan
addikt

Amúgy ezt inkább lnb cimezhetnéd! Mindegy téma le zárva én tudom mi a igazság többi nem érdekel! De így utólag bánom már nem felkészülten mentem meg 2 ismerősömel és 3 db xsx vettem! Ha akarod tudni privátba nem egy két embernek meg írtam hogy ha nem lett volna ez akkor ps5 65c9 oled tv mellet lenne! Hiányzik ennyi!

[ Szerkesztve ]

Playstation 5 slim & SS Nova 7 & LG OLED65C9.Best games Last of us. Metal Gear Solid 1,2,3,4. ELDEN RING

(#29754) CharlieDrop válasza craftsman01 (#29752) üzenetére


CharlieDrop
veterán

neem, írtam kontrollerhez akkut szerettünk volna venni :)

feketét :)

Nem használok AD-blockert a PH! oldalain!

(#29755) Norb79 válasza Jovanny2 (#29744) üzenetére


Norb79
őstag

Nekem a 4 lukban elfér az xsx, tv, pc, Nintendo switch. Az x360 még csak 9 éves, de annak elromlott a vezetékes net csatlakozása, az wi-firől megy. :DDD Ha jó lenne, akkor én is bajban és luk szűkében lennék, de az élet megoldotta. :D

(#29756) GalaHU válasza Cönde (#29748) üzenetére


GalaHU
őstag

Nálam így néz ki a nyugdíjas-klub:

Az empátia kifogyott, szimpátia nem is volt!

(#29757) bagyulajuve válasza Moby (#29750) üzenetére


bagyulajuve
addikt

ez jól "hangzik" :DDD

Resistencia eterna

(#29758) sith7 válasza Wesder (#29727) üzenetére


sith7
nagyúr

Hát kicsit többre számítottam, azt hittem egy 100 óra van benne , meg vidámabb ending

(#29759) Phoen|x válasza GalaHU (#29756) üzenetére


Phoen|x
őstag

Csini. :Y :R

Go Gunners!

(#29760) Wesder válasza sith7 (#29758) üzenetére


Wesder
félisten

Több ending van, meg a 100h is simàn meglesz, ha így haladok. Szerencsére nem kell elölről kezdeni a többi endinghez. Van azért még mit csinàlni a jàtékban.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#29761) Vasy09 válasza CharlieDrop (#29714) üzenetére


Vasy09
őstag

Ügyfélszolgálatot próbáljátok meg elérni, mert én is úgy jártam, hogy megrendeltem, eltelt egy hét és semmi nem történt látszólag, majd mikor felhívtam őket (2. próbálkozás, 10 perc zene), gyorsan kiderült, h a rendszerükben történt vmi bibi, s már a postán volt a csomag, csak nem jött ki nekem az értesítő! :N
Szóval szerintem próbáljátok az üszit kitartóan! :K Amúgy én szinte minden gépem tőlük vettem, soha nem volt gond! :N :N

Gamertag: Vasy09

(#29762) HunChris válasza Wesder (#29760) üzenetére


HunChris
senior tag

Milyen szinteken vagy?

(#29763) Phoen|x


Phoen|x
őstag

Tudom PC, de ez kókemény [link]

[ Szerkesztve ]

Go Gunners!

(#29764) Wesder válasza HunChris (#29762) üzenetére


Wesder
félisten

33 és 50.

Az 50-es Street Credet màr 20-25-ös szinten elértem.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#29765) bagyulajuve válasza Phoen|x (#29763) üzenetére


bagyulajuve
addikt

hozzárakott véletlenül egy plussz nullát :DDD

Resistencia eterna

(#29766) Bogyi007 válasza kiki22 (#29745) üzenetére


Bogyi007
veterán

Nekem szokott egy Windows Sonic for Headphones opciót is feldobni a Box, az sem rossz, de az Atmos tényleg fain, még normál fülesekkel is...

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#29767) Bad Pritt


Bad Pritt
nagyúr

Ez a Home-olás a Game Passt tekintve nem teljesen tiszta nekem pár esetben. Samunak van ugye GP előfizetése, én is ezt használom.
Adott a Destiny 2, gyakorlatilag négy darabban van fent Game Pass-ben: Destiny 2, Forsaken, Shadowkeep, Beyond Light. Az alapjáték ingyenes, a többi fizetős elvileg, viszont így Game Pass-ben végig tudtam játszani a Forsaken kampányt, meg minden egyéb dolgot, amit a Forsaken ad az alapjátékhoz (Samu GP előfizujával). Viszont amint folytattam volna Shadowkeepben, nem engedte, azt mondta, vegyem meg. Szenvedtem vele, újraraktam, reseteltem, mindent megpróbáltam, aztán végül megvettem ezt a 300 forintos 3 havi akciót és így rögtön tudtam a Shadowkeeppel játszani.
Na most a kérdésem, hogy valahol látszanak ezek a restrikciók? Mert ezt se jelezte sehol, ahogy én tudom, a Forsaken meg a Shadowkeep két teljesen egyenértékű kiegészítő, az egyik ment a partner előfizetésével, a másik nem.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#29768) Zsinder válasza Phoen|x (#29763) üzenetére


Zsinder
aktív tag

Ráadásul még boltban is kapni...

(#29769) Zoleee83 válasza Wesder (#29700) üzenetére


Zoleee83
addikt

Van másik 4 lehetőséged az endingre ha ez vigasztal.
;)

* You can't stop me to love the world with all its lies - Guano Apes *

(#29770) Gregszton


Gregszton
tag

Első héten nekem se volt fényes a letöltési sebesség sőt még a multiplayer játékok se mentek zökkenőmentesen, de utána olvastam és itt is írta valaki már, hogy engedélyezni kell a routerben az UPnP funkciót és azóta az Xbox NAT type Open és a letöltés is szokott menni ilyen 300-400 Mbit/s valamikor 500-600 körül is van. :)

(#29771) l.skywalker válasza Bad Pritt (#29767) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Nem, sajnos nem. És még az sem biztos, hogy ez volt a gond, csak erre szoktam tippelni. Egy példa ami alapján lehet erre keresni.

Ha itt rákeresel, hogy: Destiny 2 - akkor három találatot ad ki [link]

Ha a Destiny 2 alatt nézed meg a DLC-ket, akkor ezt adja ki: [link]

Itt van közöttül a Forsaken is de megvan külön is [link]

Ez nem is az MS store hülyesége, hanem a Bungie valahogy szeret mókusolni ezekkel.

Másnak is feljött ez a gond és csak úgy tudta a családtagja játszani, ha ő belépve maradt a fiókjával: [link]

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#29772) ProEvoFan


ProEvoFan
nagyúr

alt="" title=""
Remélem ez nem lesz tendencia... :(((
Egyre drágábban adják a boltok (is)...

[ Szerkesztve ]

(#29773) AMD Power válasza Zoleee83 (#29589) üzenetére


AMD Power
titán

Huh azért ez durva. Nálunk a FB csoportban ilyenek nincsenek. :N

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#29774) AMD Power válasza paisacha (#29628) üzenetére


AMD Power
titán

Sikerült azért pár embernek venni ma az MM-ben SX-t?! :R

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#29775) desolator


desolator
senior tag

Azt nem tudjátok, hogy miért nem fut 60 Hz-nel többel a monitoron az új x? És miért nem tudom bekapcsolni a variable refresht? Egy 24 colos Acer monitorom van freesync támogatással és 75hz -et tud max. A laptop hdmi kábellel rádugva fut is 75hz-en.

Mostanában annyit járok dolgozni, hogy kezd lassan az ivás rovására menni...

(#29776) toompa válasza ProEvoFan (#29772) üzenetére


toompa
őstag

Ha csak a ps4 árakat nézed hogy egy év alatt mennyit emelkedtek...
Volt egy nyitó ár a boxnál, most már nyomhatják fel az árakat. De, ez lesz a tendencia.

(#29777) Silεncε válasza AMD Power (#29774) üzenetére


Silεncε
őstag

Igen. Még amikor múlt héten megrendeltem ;]

(#29778) sith7 válasza Wesder (#29760) üzenetére


sith7
nagyúr

értem , ok

(#29779) Remiel


Remiel
őstag

Sikerült pár embernek ahogy láttam :DDD

Szerintem el is fogyott a brutális készlet, volt ahol 5 db kapott az MM, az Árkádban szerintem max 10 db jutott én 10 kor hoztam el egyet egy másik fickóval együtt, valaki itt írta, hogy ő előttem volt ott és még 4 volt a polcon

a vicc az hogy épp most volt a tévében az MM reklám, hogy vegyünk X CP-vel (online már nem is látom) :DD

[ Szerkesztve ]

"Never stop dreaming" - Freddy Krueger

(#29780) Def26


Def26
félisten

Most volt a tv -ben, hogy a mediamarkt -ban van akcióban 199.990 -ért xbox series x. :D már mindenki nyerészkedik?

[ Szerkesztve ]

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#29781) AMD Power válasza Def26 (#29780) üzenetére


AMD Power
titán

Volt. Már egy deka sincs szerintem Pesten. :N

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#29782) belan


belan
addikt

Ma vettem meg xsx médiab jár hozzá USB c kábel vagy nem mert dobozba nem volt benne!

Playstation 5 slim & SS Nova 7 & LG OLED65C9.Best games Last of us. Metal Gear Solid 1,2,3,4. ELDEN RING

(#29783) Phoen|x válasza Def26 (#29780) üzenetére


Phoen|x
őstag

Mondjuk ez cp2077-el ennyi.

Go Gunners!

(#29784) chipesz válasza Def26 (#29780) üzenetére


chipesz
őstag

Ez nem nyerészkedés, 184 999 volt az ajánlott fogyasztói ár, 15k-ért kapsz még egy Cyberpunk-ot, ami egyébként drágább.

Samsung Galaxy S22 Ultra 256 GB

(#29785) Def26 válasza chipesz (#29784) üzenetére


Def26
félisten

Igaz, erre nem figyeltem. Mondjuk adhatnának hozzá mást is, mert ahogy olvasom jó nagy szar lett az a játék.

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#29786) AMD Power válasza chipesz (#29784) üzenetére


AMD Power
titán

Ez pontosan igy van. Főleg ,hogy máshol a sima SX is alapból drágább.

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#29787) ravap válasza belan (#29782) üzenetére


ravap
kezdő

Nem jár.

(#29788) Remiel válasza Def26 (#29785) üzenetére


Remiel
őstag

Én is jobban örültem volna egy Valhalla bundle-nak

(#29781) AMD Power dehogy nincs nézd csak meg az aprót... és akkor még a marketplace, meg jófogás nem is figyeltem :DDD

[ Szerkesztve ]

"Never stop dreaming" - Freddy Krueger

(#29789) l.skywalker


l.skywalker
Topikgazda

HunChris felajánlásában

a

Murdered: Soul Suspect
Xbox digitális kódot

Nyerte:

T0rnad0

Gratulálunk! :C

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#29790) belan válasza ravap (#29787) üzenetére


belan
addikt

Köszi az allow ycc 4:2:2 az mi valami 4k kép beállítás?

Playstation 5 slim & SS Nova 7 & LG OLED65C9.Best games Last of us. Metal Gear Solid 1,2,3,4. ELDEN RING

(#29791) Wesder válasza l.skywalker (#29789) üzenetére


Wesder
félisten

Gratula.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#29792) belan válasza AMD Power (#29774) üzenetére


belan
addikt

:R igen 120 fps ki írja nálam a gép de nem tudom mi megy 120fpsbe. ;] Xsx menü már 4k? mert xbox x nem volt az.

[ Szerkesztve ]

Playstation 5 slim & SS Nova 7 & LG OLED65C9.Best games Last of us. Metal Gear Solid 1,2,3,4. ELDEN RING

(#29793) Silεncε válasza Def26 (#29780) üzenetére


Silεncε
őstag

Amúgy ez valami MM specifikus bundle vagy MS bundle?

(#29794) zozika84 válasza belan (#29792) üzenetére


zozika84
őstag

Az ne legyen bepipálva. A tv hdmi bemenetet tedd PC-re

PSN:d3xter19841205 ; Xbox GT: D3xter1098405

(#29795) Wesder válasza belan (#29792) üzenetére


Wesder
félisten

Az megy 120fps-sel, ami kapott patchet/módot. A Dash nem 4K, de nem is kell annak lennie.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#29796) vg


vg
addikt

Azért az menő, hogy három nap után kell rájönni, hogy a destiny 2 gamepass-os letöltés után még a három dlc 10 megás dolgát is manuálisan kell hozzá installálni. Furcsa is volt miért olyan fapados. Most már egyből beyond light logóval indul.

(#29797) Phoen|x válasza l.skywalker (#29789) üzenetére


Phoen|x
őstag

Gratula!

Go Gunners!

(#29798) Scarletiel válasza belan (#29792) üzenetére


Scarletiel
senior tag

Nálam felmerült egy olyan gond, hogy vettem új monitort. LG 32GK650F személyében. 1440p 144hz monitor HDMI 2.0-ás csatlakozókkal. Sajnos a Series X csak 60hz-et enged neki. Ahogy olvasom redditet több monitor is érintett, köztük az én típusom is. MS support válasza, hogy majd egyszer lehet foglalkoznak ezzel, de most nem prioritás. Kicsit csalódott vagyok, hogy nem megy 120hz-el.

Technikai oldalról elvileg azért van ez mert a valós freki 143,83hz és az távolabb esik a szabványtól ami 143,93hz. Most itt a tizedes utáni pontos értéket hagyjuk a lényege az, hogy kb 1 tizeddel távolabb esik a szabványtól így sajna nem érzékeli vagy nem úgy kezeli a gép mint egy 144hz-es képernyőt.
Legalábbis ezt olvastam, nem akarok hülyeséget terjeszteni. :R

(#29799) Remiel válasza Silεncε (#29793) üzenetére


Remiel
őstag

KV is árulta így előrendelésben, csak ugye most már meg is jelent a játék

"Never stop dreaming" - Freddy Krueger

(#29800) Krissz1983 válasza l.skywalker (#29736) üzenetére


Krissz1983
aktív tag

Rendben kedves topikgazda.
Örültem az itt eltöltött fél napnak kívánom hogy sok olyan segítőkész kedves emberrel fuss össze az életed során mint amilyen te vagy :)
Innentől máshonnan gyűjtöm be az infókat.
( Na látod ezért más érzés a PS community-hez tartozni)

Give them nothing but take from them everything

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox Series X|S (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.