Hirdetés

2024. május 10., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox Series X|S (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-03-11 12:19:40

LOGOUT.hu

Üdvözlünk az Xbox Series topikjában

Lenyitás után a az Első lépéseket és a Gyakran ismételt kérdéseket olvashatjátok, teljes összefoglaló közben készül.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#125201) beyruth82


beyruth82
veterán

Előfizettem az ubi+-ra az avatar,ac mirage és a prince of persia erejéig de nem találok alkalmazást. A keresőbe beütöm a játék nevet akkor kiadja és tölthetem de azert megnézném a teljes kínálatot egy alkalmazás vagy felület keretében. Létezik, hogy nincs ubi+ alkalmazás xboxon vagy én vagyok a béna?

[ Szerkesztve ]

(#125202) AxBattler


AxBattler
félisten

The Xbox Series S is down to $229
Euróval számolva, az 90k HUF alatti árcédulát jelent... nem rossz kilátások.

#125203 ANOka
Azért váltottam ójróval, júeszdí helyett; ez egy amolyan hüvelykujj-szabály... ;)

[ Szerkesztve ]

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#125203) ANOka válasza AxBattler (#125202) üzenetére


ANOka
őstag

+Áfa, +Bfa, +Cfa... ?

(#125204) gianni85 válasza beyruth82 (#125201) üzenetére


gianni85
veterán

Full library-ban van egy külön fül az ubi+ nak. (asszem all games, owned games, game pass, ea play, ubi+ a sorrend)

(#125205) Döglött Róka válasza mcwolf79 (#125195) üzenetére


Döglött Róka
veterán

Here's the best-selling games of September 2023 in the U.S. | Windows Central

Ikea Tafjord, Kínai indukciós töltő, Victorinox Traveler, 10 Tojás M (3 már hiányzik),Rádiós ébresztőóra piros kijelzővel, Varta akkutöltő

(#125206) consono válasza beyruth82 (#125201) üzenetére


consono
nagyúr

Xbox-on a Store-ban a "Subscriptions"-t ha megnyitod és lejjebb görgetsz, lesz Ubisoft + szekció, ahol az "X"-et megnyomva listázza mind a 108 elérhető játékot.

"In God we trust. All others must bring data"

(#125207) frankdelgado válasza AxBattler (#125202) üzenetére


frankdelgado
őstag

Már én is 96 ezeré, vagy hogy vettem. Már csak egy monitort kéne vegyek 1440p [link] vagy elég a full hd [link] . Ezen agyaljatok lécci, már olyan unalmas, h ki miért fikázza a játékokat, meg az MS-t. :DDD

(#125208) Döglött Róka válasza frankdelgado (#125207) üzenetére


Döglött Róka
veterán

En wqhdt vennek.

Ikea Tafjord, Kínai indukciós töltő, Victorinox Traveler, 10 Tojás M (3 már hiányzik),Rádiós ébresztőóra piros kijelzővel, Varta akkutöltő

(#125209) YxVs


YxVs
senior tag

Sziasztok,

Igaz az, hogy az Xbox Wireless fejesnek Dolby Atmos-al nagyobb késése van, mint sima sztereóban? A Dolby Atmos-t ha már telepítve van, el lehet távolítani?

(#125211) frankdelgado válasza frankdelgado (#125207) üzenetére


frankdelgado
őstag

:R

Én is nem tudom mit vergődök azon a 13 ezer forinton :). 120 Hz nem igazán kell freesync-es ez is, esetleg a VA panel, de a TV-m is VA paneles és semmi bajom vele.

(#125212) AxBattler válasza frankdelgado (#125207) üzenetére


AxBattler
félisten

WQHD-t: AOC Q27B3MA, vagy picit többért PHILIPS 275V8LA/00
Szerintem jobbak a Lenovo-knál, képminőségben, több csatlakozóval, stb.

Itt kérdezz tovább szerintem. ;)

[ Szerkesztve ]

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#125213) frankdelgado válasza AxBattler (#125212) üzenetére


frankdelgado
őstag

Köszi!

Lenovonál az AOC mivel jobb?

(#125214) beyruth82 válasza gianni85 (#125204) üzenetére


beyruth82
veterán

Köszönöm szépen, sikerült! :R

(#125206) consono

Köszi így is működik de egyszerűbb a gianni85 által leírt módon. :R

(#125215) sirarcheer válasza IntelKiller7 (#125178) üzenetére


sirarcheer
senior tag

Köszi az infót, be is húztam a BF2042-t.
Azért megnéztem az értékeléseket is. :DD :W

[ Szerkesztve ]

PSN: sirarcheer

(#125216) Norb79 válasza sirarcheer (#125215) üzenetére


Norb79
őstag

Tűpontos leírás! Még hogy sose írnak hasznosat az értékelések?! :C

(#125217) ridiculous válasza YxVs (#125209) üzenetére


ridiculous
aktív tag

Én nem érzékelek késést multi lövölde mellett szóval ha van is nem számottevő.
Bármikor el tudod távolítani.

[ [ [ Pain...Death...Nothing phases me ] ] ]

(#125218) ridiculous válasza frankdelgado (#125207) üzenetére


ridiculous
aktív tag

Szerintem is itt kérdezz rá:

"Itt kérdezz tovább szerintem." - #125212 AxBattler

Én XSX - hez kértem tőlük ajánlást, számomra telitalálat amit ajánlottak. :DDD

[ Szerkesztve ]

[ [ [ Pain...Death...Nothing phases me ] ] ]

(#125219) mckay válasza mckay (#125177) üzenetére


mckay
aktív tag

Milyen videó lejátszó progit ajánlanátok XBOX-ra?

Mármint a VLC-n kívül van más?

Benéztem az áruházba, nyilván, de csupa játék, meg Netflix...

(#125220) Döglött Róka válasza mckay (#125219) üzenetére


Döglött Róka
veterán

Van disney+ is.

Ikea Tafjord, Kínai indukciós töltő, Victorinox Traveler, 10 Tojás M (3 már hiányzik),Rádiós ébresztőóra piros kijelzővel, Varta akkutöltő

(#125221) Marcsello31 válasza mckay (#125219) üzenetére


Marcsello31
őstag

Esetleg a kodi ha ismered a programot.
Még szóba jöhet, nekem is az van.

(#125222) consono válasza mckay (#125219) üzenetére


consono
nagyúr

A Kodi jól működik, testre szabható, lejátszik hálózatról is, stb.

"In God we trust. All others must bring data"

(#125223) mckay válasza consono (#125222) üzenetére


mckay
aktív tag

Letöltöttem a Kodi-t, köszi.
Bevallom férfiasan, nem bírok vele.
Nem találom, hol kéne hozzáadni lokális SMB vagy UPNP forrást...
Majd talán még küzdök vele, de nagy csalódás, hogy fél óra ráment, semmi eredmény.

Miközben a VLC pont 3mp alatt talált meg mindent, önállóan.
(Csak hát ugye bug van a VLC-ben, sajnos...)

(#125224) YxVs válasza ridiculous (#125217) üzenetére


YxVs
senior tag

Itt elég durva késésről írnak.
Most akkor így elbizonytalanodtam mennyi érzékelhető ebből valójában. :F

(#125225) parandroid válasza YxVs (#125224) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Egyeseknek a 30 fps is egy játszhatatlan hányinger. Atmos-szal késik. Nyilván anélkül is egy kicsit, mert wireless. 30-40e forintos ársávban ez van. A többi még szarabb. Vagy vehetsz dupla ennyiért valami jobbat, de wireless módban, atmos-szal az is késni fog.

Mondom mindezt úgy, hogy a családban kettőt használtunk az utóbbi 3 évben, igaz, atmost nem vettünk hozzá, mert igénytelen oarasztok vagyunk. Mondjuk mi simán játszunk 30 fps-sel is. :U

p

[ Szerkesztve ]

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#125226) YxVs válasza parandroid (#125225) üzenetére


YxVs
senior tag

Ha Atmos nélkül jobb a helyzet, az megnyugtató. Érdekes, hogy a térhangzás ennyit ront a helyzeten.
Ha megjön, felrakom és kipróbálom, aztán ha valóban zavaró, akkor leszedem.
Köszi!

(#125227) Marcsello31 válasza mckay (#125223) üzenetére


Marcsello31
őstag

Hali! Ne add fel. Nem tudom hogy min jön a forrás nàlad, ha pcről vagy szerverről
Ott is be kell állítani néhány dolgot, megosztás stb, nekem egy laptop van beállitva erre,
Ott elég volt a mappa megosztása a szerver oldalon, a Kodi oldalán valahol
A beállítások környékén van. Ezért is szeretem a kodit. De mèg lehet router/tűzfal
Probléma.

,

(#125228) Döglött Róka válasza YxVs (#125226) üzenetére


Döglött Róka
veterán

Durván késik atmossal.

Ikea Tafjord, Kínai indukciós töltő, Victorinox Traveler, 10 Tojás M (3 már hiányzik),Rádiós ébresztőóra piros kijelzővel, Varta akkutöltő

(#125229) ridiculous


ridiculous
aktív tag

Érdekes ez amúgy.. amit neten találok tesztvidiket a fülesről tényleg durván késik a hang, viszont olvasom hogy nem mindenkinél van ez jelen. Nálam sincs Dolby Atmos mellett akkora késés, úgy kb. játszhatatlan lenne egy kompetetív lövölde.. :DDD
Nem lehet hogy valami beállításbeli probléma ez vagy függ attól hogy hány eszköz van a boxra kapcsolódva?

[ Szerkesztve ]

[ [ [ Pain...Death...Nothing phases me ] ] ]

(#125230) Döglött Róka válasza ridiculous (#125229) üzenetére


Döglött Róka
veterán

Milyen fulesed van?

Ikea Tafjord, Kínai indukciós töltő, Victorinox Traveler, 10 Tojás M (3 már hiányzik),Rádiós ébresztőóra piros kijelzővel, Varta akkutöltő

(#125231) ridiculous válasza Döglött Róka (#125230) üzenetére


ridiculous
aktív tag

Amiről jelenleg szó van.. :D Microsoft Xbox Wireless (TLL-00002)

[ [ [ Pain...Death...Nothing phases me ] ] ]

(#125232) GoTReX


GoTReX
őstag

Sziasztok!

Van itt olyan aki játsza a Hell Let Looset? :)

XBOX ID: GoTReX #4839 KERESEK: JÓÁRASÍTOTT BLUE Switches billentyűzetet

(#125233) Bad Pritt válasza GoTReX (#125232) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Jelen, day 1 vétel volt. Bár most múlt időt használnék, mert nincs előfizum multihoz.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#125234) IntelKiller7 válasza GoTReX (#125232) üzenetére


IntelKiller7
Topikgazda

Ha csak 20 perced van, akkor felejtsd el. :DDD

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#125235) zozika84 válasza GoTReX (#125232) üzenetére


zozika84
őstag

Neha igen

PSN:d3xter19841205 ; Xbox GT: D3xter1098405

(#125236) Redneck


Redneck
veterán

Tudtok ajánlani valami jobb kontrollert hüvelykujj fájdalom ellen? A sima gyárit használom, de a bal gomba rendszeres nyomkodása (Division 1-2), egyszerűen kikészíti a kezem. Olyan kéne, ami vezeték nélküli, és alacsony rajta az analóg kar.
Kerestem Alin valami egyszerű megoldást (low profile cap, lp sticks, stb.), de nem találtam. :(

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

(#125237) beyruth82


beyruth82
veterán

Befejeztem az AW1 Remasteredet még mielőtt teljes erővel belevetném magam az új ubis játékokba. Számomra csalódás volt az alan wake és a 2. részt hagyom is egyelőre porosodni a könyvtáramban. A hangulata még viszi előre a játékot 1-2 óráig de a játekmenet borzasztóan egysikú és hamar unalmassá válik. Erdőben rohangálás lámpafénytől, lámpafényig, miközben elképesztően nevetséges ellenfelekkel kell megküzdeni egy pocsék gunplayal megtámogatva. Nem tudom ki és miért gondolta, hogy a susogó joggingos, simli sapkás késsel felszerelt vagy a gumicsizmás, kockás inges lapátos, esetleg az életre kelt traktor és különböző repdeső tereptárgy árny ellenfelek ijesztően lesznek mert inkább nevetségesek szerintem. Végtelenül kiszámitható a játék az átvezető-akció-átvezető sémával és a teljesen egyforma helyszínekkel. Az átvezető videók élvezetesebbek mint maga a játék,illetve azok lennének ha nem lenne a játékban akkora bug, hogy nincs hang az átvezető videók alatt, így még azt se tudtam igazán élvezni. Íme:
[link]
Nem tudom a játéknak van-e több befejezése (bár kétlem mivel linearis csőjáték az egész), de youtube walktrough videókban 1,5 órával tovább tart a játék mint nálam. Az utolsó (nálam az utolsó volt legalábbis) átvezető után még folytatódik a játék és van még több mint 1,5 óra ami tekintve a játék hosszát kb 10%. Nos ez nekem nincsen, hanem jön a stáblista és a főmenü. Ez is teljesen érthetetlen, bár igazából örülök neki, hogy véget ért és nem kellett tovább játszanom vele mert borzasztóan untam a végén már.

(#125238) NoOne1976 válasza Redneck (#125236) üzenetére


NoOne1976
őstag

Én régen a Division miatt vettem elite kontrollert, mert utáltam folyamatosan nyomkodni a stickeket. Utána első dolgom volt két alsó fülre programozni ezt a funkciót.

(#125239) consono válasza beyruth82 (#125237) üzenetére


consono
nagyúr

Akkor ezt nem neked találták ki, én minden percét imádtam. A hang még talán a Quick resume miatt van, ha rendesen bezárólag a játékot visszajön.

"In God we trust. All others must bring data"

(#125240) Redneck válasza NoOne1976 (#125238) üzenetére


Redneck
veterán

Érdekel az Elite, de annyi rosszat olvastam a minőségről, hogy lehet nem erőltetném. Eddig nem volt ilyen gondom, de Divinél nagyon rosszul érint. Köszi a tippet, átgondolom! :R

beyruth82:
Egyetértek. Anno az első pár óra egész hangulatosnak tűnt, de később eluntam, és csak youtubeon néztem meg a végét. Mai szemmel jobban feltűnnek a hibái, de a maga idején egész jó game volt, bár sokkal több volt benne.
A második részt meg akartam venni, de végül elodáztam a backlogom miatt. Abban valahogy jobban bízok a QB és a Control után.

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

(#125241) Dinomano válasza beyruth82 (#125237) üzenetére


Dinomano
senior tag

Van még (talán 2?) DLC, egy vízszintes tengelyen forgó házban futkározós, illetve egy (inkább harc) benzinkutas, amire emlékszem... Nem lehet, hogy azokból láttál pár részletet?

/(^_^)____7=--- - - >|

(#125242) icemad válasza Redneck (#125240) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Én is az Elite 2 kontrollert ajánlanám. 2 év garancia van rá, szóval annyira nem kell félni, ha tönkremegy. Analógból is van hozzá többféle méret és a hátsó karok programozhatósága is segíthet neked. Arra figyelj, hogy ne a core verziót vedd. Ahhoz kb semmi nincs.

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#125243) Döglött Róka válasza Redneck (#125240) üzenetére


Döglött Róka
veterán

Szerintem a remedy jatekok tipikusan olyanok amik raernek, szinte egyiket se vettem meg megjeleneskor hanem inkabb evekre ra.

Ikea Tafjord, Kínai indukciós töltő, Victorinox Traveler, 10 Tojás M (3 már hiányzik),Rádiós ébresztőóra piros kijelzővel, Varta akkutöltő

(#125244) ssgt1981


ssgt1981
senior tag

Használja valaki itt az xbox mini fridge-t? Hány 0.5-ös palack, illetve 0.33-as doboz fér bele?

(#125245) NoOne1976 válasza Redneck (#125240) üzenetére


NoOne1976
őstag

Ha azt mondom neked, hogy az elmúlt években 6000 óra ment bele a kontrollerbe a Division 2 és a Destiny 2 miatt, és még csak a 2. eliet használom, akkor az nem olyan rossz (szerintem). Ha holnap elromlana, nem volna kérdés, hogy újra vennék egyet.

(#125246) Bad Pritt válasza NoOne1976 (#125245) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Összesen 6000 óra és el is romlott valahol útközben az első?

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#125247) beyruth82 válasza Dinomano (#125241) üzenetére


beyruth82
veterán

Nem. A játék nálam véget ér a Find the clicker küldetéssel aminek a végén belépek egy házba és onnan a finish átvezető videó, míg a yt videóban a finish videó után folytatódik a történet az investigate restroom résszel, majd van még vagy 3 kis fejezet mire véget ér az egész a világítótoronyban. Gondolom ez is egy bug, hogy nekem ezt a részt már nem adja be, hanem a főmenübe dob. Nem is bánom mert így legalább nem kellett az utolsó 1,5 órát is végigszenvednem.
Ettől függetlenül a 2. részt is kijátszom ha már megvettem de várok vele és majd pár játék múlva állok neki.

(#125248) Tasunkó válasza beyruth82 (#125237) üzenetére


Tasunkó
senior tag

Játékban még nem féltem annyira mint azoktól a susogós genyók@ól. Végén már kényszerítenem kellett magam hogy játsszak, azt is csak nyáron a délutáni napsütésben, és úgy is féltem. Ha elkezdődik az a sötétedés, az totál pánik csak szaladok lövök, tiszta túlélő horror. Nagyon bátor vagy.

Kérek egy számot a jútútú

(#125249) beyruth82 válasza Tasunkó (#125248) üzenetére


beyruth82
veterán

Én? Á dehogy! Én a Visaget nem is mertem végigjátszani és az Amnesia the bunkert is eléggé félve. Soma-t is félbehagytam, igaz azt már leginkabb azért mert egyrészt félek, masrészt már idegesítenek az olyan horror játékok ahol teljesen védtelenek vagyunk és csak bujkálni meg menekülni lehet. Az AW1-ben az ellenfelek viszont olyanok mintha egy bohózat lenne az egész. Azon gondolkodtam, hogy poénbol csinálták a keszítők vagy komolyan gondolták ezt a falusi thriller hangulatot? Gumicsizmás, piros kockas inges, lapátos ellenfelek? A joggingosok meg olyanok mintha valamelyik borsodi zsákfalu putritelepének mélyéről kerütek volna nyugdíjosztás idején egy-két rablás erejéig. 😂
A túlélő kategória viszont helytálló mert még könnyű fokozaton is nehéz a játék, egy-ket vágás és halott vagy és minden úgy van patikamerlegen kiszámolva, hogy épp beess a következő lámpafény biztonságába mielőtt meghalsz. Ez viszont latszik szandekos és tökre kiszámolt, tehat csak tovább szorít az egyebként is tök linearis csőbe, amiben vezetve van a játék.

(#125250) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Tudom, hogy mindenki izgatottan várja, de úgy tűnik, hogy megjelenés előtt nem lesznek Suicide Squad: Kill the Justice tesztek. ;]

Live-Die-Respawn

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox Series X|S (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.