Hirdetés

2024. május 10., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox Series X|S (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-03-11 12:19:40

LOGOUT.hu

Üdvözlünk az Xbox Series topikjában

Lenyitás után a az Első lépéseket és a Gyakran ismételt kérdéseket olvashatjátok, teljes összefoglaló közben készül.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#125101) Forraszto válasza newclass (#125093) üzenetére


Forraszto
tag

Én elrejtettem: az asztal mögé fellógattam egy redőnyszalagból készített tartóba (szellőzés!). Szóval végül is fektetve.

nyugalom megzavarására alkalmas kép következik: [kép]

igen, kicsit poros, igen, barbarizmus, ok. :B Időnként kiporszívózom, még hangtalan.

(#125102) Peat76


Peat76
őstag

Titeket beszippantott a Starfield?
Jövőhéten megérkezik konzolokra is az új bevilágítást használó patch 100 feletti hibajavítással fűszerezve! Állítólag a hangulat még jobb és valósághűbb mint eddig....egyre jobban érzem ezt ki kell próbálni...Series X-en gondolom azért jól is néz ki és van benne tartalom bőven?

[ Szerkesztve ]

Sony OLED XR-55A83J + Xbox Series X + PS5 DiscE., Nintendo Switch & Wii U + PS3 FAT 4 db 60GB US, Iphone 14 Pro Max 256GB+AW7 Cellular+Airprods Pro csakis a futás miatt! Csak azért is kiírom, attól még nem vagyok prosztó!

(#125103) skroy válasza Forraszto (#125101) üzenetére


skroy
senior tag

:DD

Nekem az iptv settopbox van hasonló módon egy íróasztal hátuljára felakasztva gyorskötözők segítségével, mert zavar a fénye. :D

(#125104) icemad válasza Peat76 (#125102) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Engem nem. Megjelenéskor játszottam vele pár órát. Azóta pihen...

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#125105) Wesder válasza Peat76 (#125102) üzenetére


Wesder
félisten

Egy órát játszottam vele.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#125106) newclass válasza Forraszto (#125101) üzenetére


newclass
tag

Kreatív :D
Szeretem az egyedi ötleteket (persze csak ha nem megy a használhatóság rovására)
Azon is gondolkodtam, hogy a Tv asztalnak egy részen kivágom a tetejét s abba sülyesztem el állítva az X-et úgy, hogy csak pár cm-t lógjon ki a teteje. Értelme nem sok lenne, de érdekesen nézne ki... :DDD

köszi mindenkinek!
Akkor az esztétikára bízom, hogyan fogom használni az új asztalon.

(#125107) zozika84 válasza Peat76 (#125102) üzenetére


zozika84
őstag

Ng+4-nél vagyok, engem totál elkapott, de én Interstellar rajongó vagyok és ez volt a fő tantárgyam :DDD :DDD :DDD

PSN:d3xter19841205 ; Xbox GT: D3xter1098405

(#125108) beyruth82 válasza Peat76 (#125102) üzenetére


beyruth82
veterán

123 órát tettem bele. Nekem tetszett. Jó lenne több ilyen összetett open world rpg sci fi játék. Rengeteg tartalom van benne. Persze hibái is vannak jócskán de a gp-ben jónak számít szerintem. Hangulatán nem hiszem, hogy tudnak változtatni frissítéssel, az már adott és végleges.

(#125109) Phoen|x


Phoen|x
őstag

Úgy néz ki tényleg a tv fáradt el. Másik tv-n működik hibátlanul perpill. Köszi a segítséget! :R

Go Gunners!

(#125110) Agent_007 válasza Peat76 (#125102) üzenetére


Agent_007
tag

Nagyon vártam, hogy meghódítsam a világűrt... 3óra45perc után úgy döntöttem ezt inkább mégsem. :(
De Neked sok sikert és kívánom, hogy told napokig!

Home is where the heart is. - JH/LU

(#125111) consono válasza beyruth82 (#125108) üzenetére


consono
nagyúr

Olyan szomorú ez a "gpben jónak számít" dolog... Sajnos abszolút értékben viszont semmi rendkívüli nem nyújt sem technikai, sem sztori szinten.

"In God we trust. All others must bring data"

(#125112) ridiculous válasza Forraszto (#125101) üzenetére


ridiculous
aktív tag

Nevezhetjük kreatívnak ahogy előttem tették és szükség törvényt bont, értem én.. de ez így nagyon igénytelenül néz ki. :DDD

[ [ [ Pain...Death...Nothing phases me ] ] ]

(#125113) Döglött Róka válasza Peat76 (#125102) üzenetére


Döglött Róka
veterán

Be, varom a patchet hogy toljam az ng+t.

Kb 80 orat beleraktam.

Ikea Tafjord, Kínai indukciós töltő, Victorinox Traveler, 10 Tojás M (3 már hiányzik),Rádiós ébresztőóra piros kijelzővel, Varta akkutöltő

(#125114) Wesder válasza Agent_007 (#125110) üzenetére


Wesder
félisten

"...kívánom, hogy told napokig!"

Ilyen rosszat mèg az ellensègemnek se kivánnék.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#125115) zozika84 válasza Wesder (#125114) üzenetére


zozika84
őstag

Ha ennél nem lesz rosszabb, akkor fellélegezhetünk.

PSN:d3xter19841205 ; Xbox GT: D3xter1098405

(#125116) Forraszto válasza ridiculous (#125112) üzenetére


Forraszto
tag

:D igen, nem szép, ez ilyen funkcionális dolog, házi barkácsolásnál előfordul. Erős, tartja stabilan, és igencsak a falhoz kell lapulni hogy meglásd. Csak ötletet akartam adni, hogy hogy lehet elhelyezni a szokásos álló - fekvő módon túl. Egy ügyesebb kezű ember sok idővel vagy pl. 3D nyomtatóval felszerelkezve szebbet alkotna.

Ha a Razer/Steelseries egyszer ad ki ilyet, az biztosan szebb lesz + ARGB :DD

(#125117) sith7


sith7
nagyúr

Na, vettem egy nagy levegőt, és szétszedtem az Xbox - t, portalanítottam, totál csendes lett :C :DD

(#125118) skroy válasza sith7 (#125117) üzenetére


skroy
senior tag

Bekapcsolva is? :D

(#125119) thedivision2 válasza Peat76 (#125102) üzenetére


thedivision2
aktív tag

Gondolom a 60 FPS-t hiába várom. Lehet játszanék vele, de ez a 30 frame ez szörnyű.

(#125120) S e t h válasza Peat76 (#125102) üzenetére


S e t h
nagyúr

Egy végigjátszásig szódával elment, de nem kerestem tavaly az év játékai választásokon.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#125121) Bad Pritt válasza thedivision2 (#125119) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

A 30-at is keresni kell sok helyen, szóval a 60 elég távoli álom marad.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#125122) Scholes9 válasza Norb79 (#125023) üzenetére


Scholes9
nagyúr

:DDD ;] :C

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#125123) AMD Power válasza Peat76 (#125102) üzenetére


AMD Power
titán

Nekem személy szerint bejött. :B

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#125124) 42861 válasza NB2 (#125067) üzenetére


42861
senior tag

Meglett. A térképes csajszihoz kellett bemenni és beszélni vele, így lehetett kiválasztani a következő területet, már dobja is a küldiket. Ezt azért úgy jelezhette volna a játék. :)

(#125125) sith7 válasza skroy (#125118) üzenetére


sith7
nagyúr

:C :C :C

Igen, eddig Diablo 4 alatt nagyon zúgott, más játékok alatt annyira nem, de tegnap 2 óra diablozás után is még csendes volt. :K

(#125126) persil válasza Peat76 (#125102) üzenetére


persil
nagyúr

"Állítólag a hangulat még jobb és valósághűbb mint eddig...."

Mondjuk annal nem nehez ... :D ;]

Masfel-ket ora utan letoroltem a francba.

[ Szerkesztve ]

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#125127) persil válasza zozika84 (#125107) üzenetére


persil
nagyúr

Akkor nezd meg a no man's sky, szo szerint felelmetes, hogy mennyi tartalom van benne ma mar.
Meg mondjuk a kozos pontokban tizszer jobb, mint a starfield. :D De ez mar csak az en velemenyem.

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#125128) icemad válasza persil (#125127) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Az nekem is jobban tetszett. Még a bázis építéssel is elszüttyögtem. Az még egy plussz pont, hogy a töltőképernyőket is normálisabban oldották meg. Nem állóképet kapsz, hanem egy "videót"/effektet. Nem töri meg annyira a játék ritmusát.

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#125129) consono válasza persil (#125127) üzenetére


consono
nagyúr

Igen, a NMS jobb űrszimulátor, de abból nekem nagyon hiányzik egy rendes single player sztori :D Pár éve sokat játszottam vele, aztán ott hagytam és később már nem tudtam újra felvenni a fonalat.

"In God we trust. All others must bring data"

(#125130) persil válasza icemad (#125128) üzenetére


persil
nagyúr

De azt is csak szokoevente kb, "sima repkedessel" is be lehet jarni 4-5 komplett bolygot, meg allomast, toltokepernyo nelkul.

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#125131) Bad Pritt válasza consono (#125129) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

GP-ből össze tudod rakni a következő kombót: Outer Worlds+No Man's Sky+Astroneer és feleakkora helyet felhasználva kapsz a Starfieldnél kétszer jobb játékélményt. Easy.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#125132) persil válasza consono (#125129) üzenetére


persil
nagyúr

Van vegul is valami sztori-fele, de egyetertunk, hogy elviselne egy hagyomanyos, sztori alapu kampanyt.

Erdemes lenne megnezned, ha olyan reg toltad, rengeteget valtozott es valtozik folyamatosan. En par havonta vissza-visszanezek nehany napra/hetre, nagyon szorakoztato.

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#125133) persil válasza Bad Pritt (#125131) üzenetére


persil
nagyúr

Astroneer-rel csak egy kicsit jatszottam(talan 1-2 orat), az valamiert nem jott at, de az outer worlds valoban az egyik legjobb a temaban, kozeleben nincs a starfield.

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#125134) Döglött Róka válasza consono (#125129) üzenetére


Döglött Róka
veterán

NMS mint űrszimulátor? KB egy minecraft copy a cucc ahol egyik biomból a másikba ugrasz és piros homok helyett kék van. Sárga damage over time helyett van zöld. Rém egyszerű játék, amibe beleraktak minden, csakhogy grindolhass tovább. Házat építeni jó.

Ha már valami tényleges űr"szimulátor"-t (önmagában hülyeség a felvetés) szeretnél, megveszed az elite-et pc-re (boxon elengedték sajna, vagy szerencsére, az időrablás netovábbja).

@persil: Én értem, hogy nagyon jó dolog fikázni a starfieldet és mindenki kap extra internetpontot amikor egy mégnagyobbat belerúg, de az outer worlds egy negyedakkora játék terjedelemben és jóval kevesebb feature van benne.

[ Szerkesztve ]

Ikea Tafjord, Kínai indukciós töltő, Victorinox Traveler, 10 Tojás M (3 már hiányzik),Rádiós ébresztőóra piros kijelzővel, Varta akkutöltő

(#125135) persil válasza Döglött Róka (#125134) üzenetére


persil
nagyúr

"outer worlds egy negyedakkora játék terjedelemben és jóval kevesebb feature van benne."

Teljesen igazad van, de ettol fuggetlenul sokkal jobb, abban amit tud - mint jatek - mint a starfield. Egyaltalan nem attol kellett volna a starfield-nek jonak lennie, hogy sok benne a feature. Ott az inside, az egesz 5 ora, es gyakorlatilag csak balra meg jobbra lehet benne menni, megis az egyik legjobb jatekelmenyem. De ilyet mindenki tudna mondani otot-tizet. Attol lesz jo egy jatek, ha a benne levo feature-ok szorakoztatoak es jol mukodnek. Az, hogy ez most 10, vagy 200, mar kb. mindegy.
Es megelozve a tovabbi hulyeseget: a no man's sem azert jo, mert rengeteg benne a tartalom, fentebb sem ezt irtam, szoval nem kell bemasolni.

Ez a "divat szidni blabla" mantrazasa meg a legnagyobb hulyeseg. Nem divat szidni, egyszeruen nem lett jo az a jatek(legalabbis kozel sem annyira, mint "kellett volna").
Szarra lett hype-olva, kozben meg egy mediocre, 5 pontos iparosmunka se tobb, se kevesebb. Gamepass-be nagyon jo, igy akit erdekelt ki tudta probalni, aztan van, aki maradt, meg van aki csalodott.

Mi van az elite-tel boxon? Hogy erted, hogy elengedtek?

[ Szerkesztve ]

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#125136) Döglött Róka válasza persil (#125135) üzenetére


Döglött Róka
veterán

De divat szidni, mindent divat szidni ami nem 10+ pontos és az emberek egyre nagyobb lózungokkal licitálnak egymásra.

Szerintem sem kiemelkedően jó játék a starfield, de a grandiózussága engem kárpótolt. és közben olyan volt, mint egy régi bakancs, amit jól ismerek és már be van törve. A setup maga nagyon el lett találva.
Azért mert archaikus megoldások vannak benne, nincs világmegváltás, attól még nem fogom stílusától teljesen idegen játék mellé rakni, hogy de bezzeg az sokkal jobb.

Én is mondhatnám, hogy a sonic 3 & knuckles (95 óta és mai napig semmi nem tudja ezt felülírni) mai napig a legjobb és 3 óra alatt végig lehet tolni, de nem teszem mert irreleváns. :)

Egyedül az outer worlds jó példa, de az sokkal kisebb és speciel pontosan ugyanolyan archaikus (és én speciel annak a sztorijára sem emlékszem, annyira huszadrangú volt, valami vállalatot kellett megbuktatni talán).

Elite: Odyssey Console Development Update - Elite Dangerous: Odyssey Lassan két éve elengedték konzolon. Pedig olyan jókat aludtam rajta.

Ikea Tafjord, Kínai indukciós töltő, Victorinox Traveler, 10 Tojás M (3 már hiányzik),Rádiós ébresztőóra piros kijelzővel, Varta akkutöltő

(#125137) zozika84 válasza persil (#125127) üzenetére


zozika84
őstag

Pörög az is, de valahogy nekem túl "rajzfilmes" :)

PSN:d3xter19841205 ; Xbox GT: D3xter1098405

(#125138) Dinomano válasza Forraszto (#125101) üzenetére


Dinomano
senior tag

Huha! :DD

/(^_^)____7=--- - - >|

(#125139) Dinomano válasza skroy (#125103) üzenetére


Dinomano
senior tag

Le szoktam ragasztani áttetsző ragasztóval (esetleg színessel), az tompít a fényén.

/(^_^)____7=--- - - >|

(#125140) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Még úgy sincs "Sz*r játékok védőszentje". Én tudnék javasolni valakit erre a címre.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#125141) united28 válasza .LnB (#125140) üzenetére


united28
csendes tag

“Szar játékozók védőszentje” van?

(#125142) .LnB válasza united28 (#125141) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Nem tudom, nem vagyok érintett a témában.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#125143) Wesder


Wesder
félisten

NZ-ról játszható a LaD 8.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#125144) l.skywalker válasza .LnB (#125142) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Lóf@.t nem ;]

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#125145) .LnB válasza l.skywalker (#125144) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Lehet, hogy lemaradt egy sunyi smile az előbb. "Vééletlenű''" ;) ;]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#125146) Döglött Róka válasza .LnB (#125140) üzenetére


Döglött Róka
veterán

Mi van a szír játékokkal?

Ikea Tafjord, Kínai indukciós töltő, Victorinox Traveler, 10 Tojás M (3 már hiányzik),Rádiós ébresztőóra piros kijelzővel, Varta akkutöltő

(#125147) .LnB válasza Döglött Róka (#125146) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Azokat is véded? ;]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#125148) S e t h válasza Döglött Róka (#125136) üzenetére


S e t h
nagyúr

Szerintem sem kiemelkedően jó játék a starfield, de a grandiózussága engem kárpótolt.

Oké hogy xar, de legalább 10 emeletes.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#125149) Döglött Róka válasza .LnB (#125147) üzenetére


Döglött Róka
veterán

Én mindent is!

Ikea Tafjord, Kínai indukciós töltő, Victorinox Traveler, 10 Tojás M (3 már hiányzik),Rádiós ébresztőóra piros kijelzővel, Varta akkutöltő

(#125150) homerhamm válasza Döglött Róka (#125136) üzenetére


homerhamm
addikt

Szerintem inkább unalmas a Starfield. Untam, hogy állandóan elfogy a levegőm, nem tudok hosszú távokat menni egybe. Ráadásul a legtöbb bolygó egy nagy üresség. Rossznak nem rossz, csak számomra nagyon unalmas.

[ Szerkesztve ]

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox Series X|S (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.