Hirdetés

2024. május 9., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox Series X|S (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-03-11 12:19:40

LOGOUT.hu

Üdvözlünk az Xbox Series topikjában

Lenyitás után a az Első lépéseket és a Gyakran ismételt kérdéseket olvashatjátok, teljes összefoglaló közben készül.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#125151) Döglött Róka válasza homerhamm (#125150) üzenetére


Döglött Róka
veterán

Én nem untam, bár nagy valószínűséggel fordítva vagyok bekötve :)

Ikea Tafjord, Kínai indukciós töltő, Victorinox Traveler, 10 Tojás M (3 már hiányzik),Rádiós ébresztőóra piros kijelzővel, Varta akkutöltő

(#125152) zozika84 válasza homerhamm (#125150) üzenetére


zozika84
őstag

Valahogy nekem nem sikerült megunnom :DDD
Sőt egyenesen rühellem, amikor a hasonló játékokban minden bolygót telezsúfolnak, mintha a bolhapiacon lennénk.
Nálam pont ez az elszórt -oázis szerű- kolonizációs megoldás adott hozzá a hangulathoz

PSN:d3xter19841205 ; Xbox GT: D3xter1098405

(#125153) pzstm


pzstm
titán

BREAKING: Microsoft is laying off 1,900 Activision Blizzard and Xbox employees. The cuts affect around 8% of the Microsoft Gaming division ☹️ full details below 👇

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#125154) oriic válasza pzstm (#125153) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

szerk: Inkább másik topikba

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#125156) homerhamm


homerhamm
addikt

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#125157) Alarikman


Alarikman
senior tag

Üdv! Ha rokon kint jár külföldön és megveszi a konzolt olcsóbban mondjuk németből, akkor használható ugyanúgy itthon is a magyar store-ral?

(#125158) Wesder válasza Alarikman (#125157) üzenetére


Wesder
félisten

Igen.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#125159) dj79 válasza Alarikman (#125157) üzenetére


dj79
senior tag

Persze, illetve a garancia is ugyanúgy él.

(#125160) Alarikman válasza dj79 (#125159) üzenetére


Alarikman
senior tag

Mármint nem kell külföldre vinnie javítani?

(#125161) Marcsello31


Marcsello31
őstag

Sziasztok! Az az enebás történet még működik?! :DDD Direkt off, hogy ne legyen gond belőle.

(#125162) icemad válasza Alarikman (#125160) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Nem kell. Futár viszi és hozza.

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#125163) Wesder


Wesder
félisten

Hi-Fi Rush | Update 7 available today.

• Free Anniversary T-Shirt Bundle containing a batch of cosmetics to shake up Chai’s wardrobe
• smaller improvements and fixes

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#125164) Alarikman válasza icemad (#125162) üzenetére


Alarikman
senior tag

Tudnál egy két boltot mondani? Mondjuk az Amazon -on kívül? Csak, hogy legyen mit írnom a rokonnak(kamionozik). Főleg németben/francia o.-ban.

[ Szerkesztve ]

(#125165) parandroid válasza Alarikman (#125164) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

A szokásos MediaMarkt/Saturn, meg van az Expert nevű lánc. Elektronikával más nemigen foglalkozik. Konzolhoz a GameStop lenne még, de nagyon építenek le, a környeken mindenhol zárnak be az üzleteik.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#125166) homerhamm válasza parandroid (#125165) üzenetére


homerhamm
addikt

Ausztriaba már az összes Gamestop bezárt. Majd lesz ott is Konzolvilág. ;]

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#125167) l.skywalker


l.skywalker
Topikgazda

https://x.com/skullnbonesgame/status/1750579288728842646?s=46

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#125168) homerhamm válasza l.skywalker (#125167) üzenetére


homerhamm
addikt

Aztán majd megjelenéskor bétatesztelhetjük teljes áron. ;]

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#125169) AsakuraDave válasza Döglött Róka (#125136) üzenetére


AsakuraDave
őstag

Ami még nagyon nagy divat egy ideje a játékiparban, hogy fél- vagy negyedkész játékokat adunk ki AAA áron. Sajnálom, de tényleg, hogy valaki halad a korral és a 'ma' technológiájában él, nem a múltban, ezért elvár egy adott minőséget. Tök jó, hogy az idősebb korosztály elvan ugyanazzal amit 1993 -ban kapott C64-re, de a fiatalabb korosztály szeretné élvezni a jelenlegi technologia adta csúcsot :) Konzolra érthető limitációk miatt pl grafikailag én elnéző vagyok, de minden más téren ugyanúgy kritikus mint PC-n.
Most toltam ki a Last of Us Part 1 -et PC-n és azt kell mondjam nagyon rég nem játszottam ennyire jó, minőségi játékkal, nem tudom mennyit változott az év(tized)ek alatt, de ez nagybetűs MINŐSÉG. Persze tény, hogy csak pár patch után vettem meg mikor már javult a PC-s performance.
[Ennek], ha csak a fele igaz, nagyon jó év lesz a 2024 :C Bár még sem a Ratchet, sem Returnalt nem kezdtem el így időm se lesz idén rájuk.

There's only one thing that hurts people more than lies. It's saying out loud the truth and facts.

(#125170) Döglött Róka válasza AsakuraDave (#125169) üzenetére


Döglött Róka
veterán

Meg mindig nem vettel ps5ot?

Ikea Tafjord, Kínai indukciós töltő, Victorinox Traveler, 10 Tojás M (3 már hiányzik),Rádiós ébresztőóra piros kijelzővel, Varta akkutöltő

(#125171) Wesder válasza Döglött Róka (#125170) üzenetére


Wesder
félisten

Nem kell etetni, ès akkor elmegy.

[ Szerkesztve ]

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#125172) boxmaci válasza Peat76 (#125102) üzenetére


boxmaci
csendes tag

Nagyon jó játék a Starfield. Több mint 100 órám van benne és csak mostanában pihentettem, de legalább még ennyit biztos játszok vele. NE foglalkozz a negatív véleményekkel, mert nem igaz amit mondanak! Illetve sajnos ilyen manapság az internet, ömlik az értéktelen felületes vélemény, három óra meg ilyenek... Ilyeneken mindig jót mosolygok. Rengeteg jó kritikát kapott neves RPG oldalaktól azok mérvadóak. Én már meg se hallom a fikagyerekeket. Mert ha én nagyon jól szórakozom egy játékkal, ami gyakorlatilag odaragaszt a képernyő elé, akkor mondhat bárki bármit, nálam az JÓ játék. És igen A Starfield jó játék már jelen formájában is. Jó szórakozást!

(#125173) Döglött Róka válasza Wesder (#125171) üzenetére


Döglött Róka
veterán

De vicces.

Ikea Tafjord, Kínai indukciós töltő, Victorinox Traveler, 10 Tojás M (3 már hiányzik),Rádiós ébresztőóra piros kijelzővel, Varta akkutöltő

(#125174) Farkassacred válasza boxmaci (#125172) üzenetére


Farkassacred
őstag

Pont az ilyen elnéző hozzáállás miatt kapunk egyre inkább ilyen elavult játékokat manapság.. Arra azt a "nagyon jó" jelzőt rábiggyeszteni nettó fizetett hirdetés. ;)

(#125175) l.skywalker válasza l.skywalker (#125167) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Skull and Bones: Endgame & Year 1 Roadmap Trailer

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#125176) AsakuraDave válasza Farkassacred (#125174) üzenetére


AsakuraDave
őstag

Ez nem elnéző hozzáállás, egyszerű igénytelenség, személy szerint kb 2000 óta van gépem és végig követtem az ipar hatalmas fejlődését, mostanra ott tart, hogy inkább hanyatlik és visszafejlődik, csak a milking megy.
Nem baj, majd mikor minden második játék egy The Day Before szinten fog megjelenni akkor talán végre elkezdenek látni is az emberek. Bár kinézem, hogy még akkor is ugriburgi tapsitapsi menne, hogy hű de jó játék ez és csak azért ment csődbe a stúdió 1nap alatt, mert az emberek túl negatívak és csak fikázni tudnak :C
Kritika = fika. Micsoda egyetemi vita ez már :U

[ Szerkesztve ]

There's only one thing that hurts people more than lies. It's saying out loud the truth and facts.

(#125177) mckay


mckay
aktív tag

Sziasztok!

VLC, megy szépen, aztán pár perc után fekete lesz a képernyő, de a hang megy tovább - ez megvan?
No, van rá megoldás?
:Y

Nyilván beírtam a gugliba, és sok találat ki is jött, de végignézve azokat a fórumokat, egyszer sem jutottak megoldásig.

Csodálkozom.
Én valóban kezdő xbox használó vagyok - node valóban csak én szeretném időnként mozizásra is használni?
:o

Tudnátok másik alkalmazást ajánlani, ami az SMB megosztást megtalálja, és onnan játszik le?

Nagyon szépen köszönök minden tippet, javaslatot! :R

[ Szerkesztve ]

(#125178) IntelKiller7


IntelKiller7
Topikgazda

BF 2042 Series X emagon 1890Ft [link]

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#125179) Dinomano


Dinomano
senior tag

MicrosoftKöszönjük, hogy felvette velünk a kapcsolatot.
Visszatérítési igényét megkaptuk. 72 órán belül válaszolni fogunk.

A döntés meghozatalát követően tájékoztató e-mailt küldünk Önnek. Ezalatt a visszatérítés státuszát az Xbox Visszatérítési Központ oldalon tekintheti meg.

Köszönjük ismét:

A Microsoft Xbox ügyfélszolgálata
Szolgáltatásigénylési száma a következő: %%servicerequestid%%, ha szüksége lenne rá.
Olvassa el az Xbox támogatószolgálatának használati feltételeit.

Ez az üzenet egy olyan Microsoft-programtól, -szolgáltatástól vagy -terméktől származik, amelyet Ön vagy cége megvásárolt, illetve amelyben közreműködik. A Microsoft tiszteletben tartja a személyes adatok védelmét. Olvassa el adatvédelmi nyilatkozatunkat.

Microsoft Corporation
One Microsoft Way
Redmond, WA 98052

/(^_^)____7=--- - - >|

(#125180) sith7 válasza IntelKiller7 (#125178) üzenetére


sith7
nagyúr

Lemez vagy kód ?

(#125181) IntelKiller7 válasza sith7 (#125180) üzenetére


IntelKiller7
Topikgazda

Lemez

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#125182) Norb79 válasza AsakuraDave (#125176) üzenetére


Norb79
őstag

Azért a felületes szemlélőnek is szemet szúr, hogy a közösségi media világában teret nyert az, hogy csak a minél extrémebb negatív véleménnyel lehet kitűnni, és elég jelentős rétegek ezt lovagolják meg a nézettség érdekében.
Mai időkben sok klasszikus játék is világraszóló bukás lenne, mert széles tömegek ki tudnák karikírozni a negatív dolgait, amikkel anno az átlag user nem találkozott, de most hogy a YouTube és a többi tolja az ember arcába, hogy nézd ott-ott-megott ilyen-olyan-amolyan bug van, amiről tök jó fikázós videót lehet készíteni, de ha mondjuk 12x végig tolod a játékot akkor is csak 0,0001% esélye van, hogy játék közben ezt megtapasztald.

Szóval nem feltétlen a starfieldnél, de azért azokat is megértem akiknek tele van a töke a mindig félig üres a pohár szintű megmondó arcokkal.

(#125183) Dinomano


Dinomano
senior tag

Sziasztok! Kaptam mai nappal a fentebb található levelet, erről a címről: <xboxsupport4@microsoftsupport.com>

. A baj az, hogy nem igényeltem vissza semmit. Max. arra tudok gondolni, hogy több hónapja volt gamivo-s rendelésem, amit nem tudtam rendezni a bankkártyával, de hát annak ehhez nem sok köze van, az játékkulcsot értékesít.

/(^_^)____7=--- - - >|

(#125184) Dinomano válasza Dinomano (#125183) üzenetére


Dinomano
senior tag

Közben kiderült. Egy tavaly nyári visszaigénylésre reagáltak most. Nagyon gyorsak. :-) Bocs, hogy írtam ide feleslegesen, de hirtelen nagyon WTF feeling volt.

/(^_^)____7=--- - - >|

(#125185) AsakuraDave válasza Norb79 (#125182) üzenetére


AsakuraDave
őstag

Rengeteg technológia, grafikai motor, fizika és miegymás áll rendelkezésre, a sufniba egy 12 éves kis orosz gyerek jobb játékot összetud barkácsolni mint pl egy EA által tolt játék... Ezek tények és pont. Egy csillió-trillió dolláros corpo tudja jól, hogy minden marketing manapság, le kell tolni az ember torkán, hogy ez a játék milyen fiszi-fasza lesz, hogy az emberek megvegyék. A végtermék nem számít, csak az, hogy agyon legyen marketingelve, ergo hypeolva. Vannak kivételek mint pl a Cyberpunk amit aztán hosszú idő alatt, de kipofoztak(arról, már ne is beszéljünk, hogy legalább volt tökük kiállni és BOCSÁNATOT kérni a community-től, hogy hát igen el lett baszva de dolgozunk rajta..), de sajnos nem ez a tendencia, hanem marad a gané félkész játék a piacon 1-2 kisebb nagyobb bug fix-el. És nem a bugok a bajok a mai játékokba, hanem hogy nincs lelke a játékoknak, látszik, hogy csak copypasta az egész semmi eredeti ötlet, újitás, legyen az technológiai vagy játékmenet vagy ezer más dolog.. Ez kb mint a mobil piac, hogy megveszed a legújabb Samu vagy Alma telót me az milyen jómár.
Pl az FM8 jogilag simán büntethető, mert hatalmas megtévesztés volt ahogy reklámozták, marketingelték a játékot, a felét se kapta meg, és főleg nem olyan minőségben, az ember annak amit összehazudtak róla. Vagy elég megnézni a fejlesztők szánalmas, nevetséges nyavajgását a BG3 kapcsán, hogy ilyen jót, lehetetlen elvárás! :U Miközben a BG3 is tudna még miben fejlődni és a jövőben valószínűleg a Larion fog is fejlődni ezekben.

És tudod, ha egy cég/bolt/szolgáltató stb. hazudik, tévesen reklámoz valamit akkor azt megrakják.. eMAG, Alza rengeteg büntetést kapott már, gondolom kaptál már Te is lófasz kupont, mert meg lettek kukizva, pl false advertising miatt is.
Vannak jogaim mint vásárló, fogyasztó. Bocsánat ha élek vele és nem korsóval iszom a szennyvizet :))

Mindenkinek joga van kritikát alkotni, elmondani a véleményét, ez egy fórum legalapvetőbb elve, amúgy semmi értelme. Nem baj ha nem értünk egyet, de amíg csak személyeskedéssel tudnak visszavágni egy teljesen jogos kritikával szemben az nagyon vicces. :B

There's only one thing that hurts people more than lies. It's saying out loud the truth and facts.

(#125186) frankdelgado


frankdelgado
őstag

Sziasztok!

Monitorosok, vagy hozzáértők tanácsát kérném, hogy Series s-hez egy ilyen monitor [link] kielégítő lehetne-e..van benne freesyn, viszont va paneles..nincs igén 120 hz-re meg hasonló. Vagy inkább IPS paneles? Alacsony kőccségvetés sajnos, de azért nem veszem meg a lexarabbat...

(#125187) DaVE-1 válasza Farkassacred (#125174) üzenetére


DaVE-1
tag

Az ízlés nem hozzáállás kérdése. Olyan játék nem lesz soha amit mindenki szeret és olyan sem amit mindenki utál.
Az hogy sokan szarnak tartják egy dolog, de valakit leszólni meg lenézni sőt gyalázni (mert ugye ilyen is van) azért mert ő élvezi és játszik vele ráadásul 100+ órákat az a nevetségesség és a szánalom határa alatt van jócskán.
Jó példa az erre az Alan Wake 2. Jó ok rétegjáték,de az mire ment a sok 10/10-es a világmindenség legjobbja titulussal? Semmire mert a game kb bukás. Már most nem beszél róla a kutya sem. Starfiledről meg még évekig fosz hallani hiába a sok lehúzás.
Nem utolsó sorban most volt hír hogy a starfield a game pass ellenére is a top 11. volt eladás tekintetében 2023-ban a maga 4 hónapjával.
Mindenki el tudja dönteni saját maga milyen egy adott game. Az biztos hogy nekem nem egy review site pontja meg az internet népe fogja megmondani hogy játsszam-e vagy sem.Ha így lenne rengeteg számomra jó játékról rég lemaradtam volna.

(#125188) Norb79 válasza DaVE-1 (#125187) üzenetére


Norb79
őstag

Igen, pont ezt kezdtem el írni, hogy az hogy egy játék jó vagy rossz, azt azért nehéz objektíven, centire vagy kilóra mérni, mégis sokan úgy tesznek, mintha a szubjektív véleményük objektív tény lenne.
De felesleges, károgni kell, fikázni, kritizálni, más szemében a szálkás, sajátunkban a gerendát sem, stb.

(#125189) AsakuraDave válasza DaVE-1 (#125187) üzenetére


AsakuraDave
őstag

Alan Wake 2 egy kult játék (lesz). PC-n jelenleg az egyik legjobb vizuális élmény, gameplay is jó, semmi egetrengető de mutass már manapság olyat ami gameplay mutat nagy újítást :U bár a jumpscare-ek nagyon genyók, imádom :DDD
IMO eszméletlen jó játék lett, számomra nincs 10/10 -es játék de ez simán 9/10.

A Starfield-ről persze, hogy beszélni fognak, mert egy meme az egész, kezdve hogy mennyire gané állapotban jelent meg. Ezt a top 11 listát belinkeled kérlek, van eladott darabszám?

[ Szerkesztve ]

There's only one thing that hurts people more than lies. It's saying out loud the truth and facts.

(#125190) zozika84 válasza AsakuraDave (#125189) üzenetére


zozika84
őstag

Nálad nagyon beakadt a lemez már a Forza topikban is :D
Ennyire fáj, akkor nyargalj át más játékokra.
Vagy feltűnési viszketegség?

PSN:d3xter19841205 ; Xbox GT: D3xter1098405

(#125191) vg válasza l.skywalker (#125175) üzenetére


vg
addikt

Az a helyzet, hogy ez még jó is lehet. Ubisoft ha akarja igenis eszméleten mennyiségű tartalmat képes tenni játékaiba(ha akar). Mondjuk én megvárom azt a negyedik kiegészítőt is, és majd akkor próbálom ki. Bár azt nem tudom ezeket a szezonokat utólag is lehet e játszani.

(#125192) mcwolf79 válasza AsakuraDave (#125185) üzenetére


mcwolf79
veterán

Én amin ámulok a BG3 kapcsán , hogy már majdnem fél éve megjelent (PS5-ön) , de 2-3 hetente még mindig jön hozzá kisebb-nagyobb patch. Látszik, hogy a Larian tényleg foglalkozik a művével. A legtöbb kiadó csak terméket árul , vedd oszt vidd ! Utána jónapot , el van felejtve .
Én majd az új Xbox -on játszom majd a Starfield-del, ha majd kap nextgen/prevgen patch-et , mert ez a 30 fps valami borzalmas NEKEM. Van amiben elviselem , mert jól van megírva a game (pl. RDR2), de a Starfield nekem emiatt játszhatatlan . Célozni ilyen fos framerate-tel kínlódás . Igen , majd jön a sok megmondóember , hogy nekik megy a dolog… oké , akkor játsszanak vele sokat!

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#125193) l.skywalker válasza vg (#125191) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Szerintem nem, ha ugyanaz a modell mint más játékokban.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#125194) Döglött Róka válasza Norb79 (#125182) üzenetére


Döglött Róka
veterán

A félig üres a pohár még enyhe kifejezés. Szerintem ez a tipikus fika bandwagon. XY is dead videó alapján elkezdik fújni ugyanazt az inkonzisztens fasságot mint akiket követnek és közben egymásra licitálnak, hátha valamelyik vélemény nélküli idióta állva tapsol neki.

K*rva felületes és rém ostoba hozzáállás valamit mindennemű árnyalás nélkül szarnak kikiáltani. Sajnos ez a divat, a kritikus szemlélet halott és pont ezt nem veszi észre az internet megmondóközössége.

Ikea Tafjord, Kínai indukciós töltő, Victorinox Traveler, 10 Tojás M (3 már hiányzik),Rádiós ébresztőóra piros kijelzővel, Varta akkutöltő

(#125195) mcwolf79 válasza Döglött Róka (#125194) üzenetére


mcwolf79
veterán

Mondjuk például a Starfield esetében mivel day1 game pass-be jött azért elég sokan kipróbálhatták a játékot . Szóval nem biztos , hogy csak a netről hallottak alapján ment/megy a fikatenger.

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#125196) zozika84 válasza mcwolf79 (#125195) üzenetére


zozika84
őstag

Nem biztos, de nem is zárható ki. Innentől pedig megint parttalan és értelmetlen egymásnak feszülés lesz a vége.
Azt pedig mind láthatjuk a YT megtekintések alapján, hogy mennyivel több nézettséget hoz a fikázás.

[ Szerkesztve ]

PSN:d3xter19841205 ; Xbox GT: D3xter1098405

(#125197) pzstm válasza vg (#125191) üzenetére


pzstm
titán

tegnap több mint egy év után 2 órát sikerült tolna a Sea of thieves-et a mostnai nagy update után.....srácok elmondása szerint kevesebb mint 10%-át láttam az újdonságoknak :DDD

Teljes döbbenet amit művel Rare, élmény meg még mindig hatalmas :C

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#125198) Bad Pritt válasza mcwolf79 (#125195) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Ezért relevánsabb a Steam értékeléseket böngészni, látod egyből, mennyit játszott vele, a botokat meg elég magas hatásfokkal szűri a Valve rendszere.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#125199) Döglött Róka válasza pzstm (#125197) üzenetére


Döglött Róka
veterán

Mi is évente előszedjük, hihetetlen hogy még mindig elő tudnak jönni új dolgokkal és mennyire figyelnek a közönségre.

Ikea Tafjord, Kínai indukciós töltő, Victorinox Traveler, 10 Tojás M (3 már hiányzik),Rádiós ébresztőóra piros kijelzővel, Varta akkutöltő

(#125200) vg válasza l.skywalker (#125193) üzenetére


vg
addikt

Ez egy rossz modell. Olyan mint a AC valhalla-ban a fesztiválok; több száz ember dolgozik rajta soksok pénzért, színészek felmondják, stb... ott a frankó tartalom... de szinte biztos, hogy soha nem fogod látni. Semmi értelme.

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox Series X|S (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.