Hirdetés

2024. május 11., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox Series X|S (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-03-11 12:19:40

LOGOUT.hu

Üdvözlünk az Xbox Series topikjában

Lenyitás után a az Első lépéseket és a Gyakran ismételt kérdéseket olvashatjátok, teljes összefoglaló közben készül.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#124751) .LnB válasza Wesder (#124747) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Egyetértek. És ki is merítettük a pozitívumokat, az eddig látottak alapján. :)

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#124752) 3L1T3


3L1T3
addikt

Puszi mindenkinek, de amit egyesek leművelnek véleménynyilvánítás címszóval, az borzalom. Legközelebb a születendő gyermekeiteket is húzzátok le jó előre már akkor amikor az anyaméhben van. Elképesztő! Nézzünk már meg valamit mielőtt mindenki munkáját lenézzük. :U :R

ASUS ROG STRIX Z790-E GAMING WIFI ֎ Intel® Core™ i9-14900K ֎ G.SKILL Trident Z5 RGB 64GB (2x32GB) DDR5 6400MHz CL32 ֎ Arctic Liquid Freezer III 420 A-RGB Black ֎ ASUS TUF Gaming GeForce RTX 4090 OC Edition 24GB GDDR6X ֎ SAMSUNG 1TB 980 PRO M.2 PCIe ֎ Lian Li O11 Dynamic EVO XL

(#124753) parandroid válasza 3L1T3 (#124752) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Jó, hát ez akkor jogos lenne, ha kis királylányok lennénk itt mind, akik még hiszünk a mesékben...

Figyu, ez azoknak a topikja, akik ezt a platformot választották, mert ezt jobban szeretik / ez jobban bejött nekik, mint bármelyik másik. Legtöbbünk évtizede ki is tart ezen döntése mellett. Azzal együtt, ahányszor a szánkba szartak ez alatt az idő alatt. De azért a következő adag szar bejelentése kapcsán már hadd ne legyen őszinte a mosolyunk, pláne, ha az alapján, amit látunk, valami még hígabb kupac érkezik, mint amit eddig kaptunk. Ja, persze az ígéret megint a világ legfincsibb francia krémeséről szól, mint eddig mindig. De legalább a posztere jól néz ki. Ja, és gyorsan végig lehet menni rajta.

p

[ Szerkesztve ]

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#124754) Wesder válasza .LnB (#124751) üzenetére


Wesder
félisten

De negatív vagy te is basszus...

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#124755) .LnB válasza Wesder (#124754) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

De amúgy (irl) eskü nem! :DDD Csak én már nehezen ájulok el játékoktól.

Jó, de ezen látszik, hogy még erősen fejlesztés alatt áll. Ezért nem is számít szerintem bántónak amit írtam. :D

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#124756) .LnB válasza 3L1T3 (#124752) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Ricshárd! Ezt te most túlreagáltad. Megint. ;)

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#124757) persil válasza frankdelgado (#124744) üzenetére


persil
nagyúr

Mondjuk Fordot lebohocozni tenyleg eros. :U

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#124758) frankdelgado válasza 3L1T3 (#124752) üzenetére


frankdelgado
őstag

Én má úgy vagyok vele, hogy mindent lefikázok, hátha egyszer kellemeset csalódok.....

(#124759) Döglött Róka válasza parandroid (#124750) üzenetére


Döglött Róka
veterán

Én ezt úgy védtem ki hogy egy új folytatást se néztem meg. Már a kristálykoponyát se, a Matrix 4-et se, Die Hard 5 szintén kimaradt. Bármi ami nosztalgiamarketingre épül az kimarad. :)

@frankdelgado: Ez a tökéletes út a besavanyodott internetes trollság végcélja felé :)

[ Szerkesztve ]

Ikea Tafjord, Kínai indukciós töltő, Victorinox Traveler, 10 Tojás M (3 már hiányzik),Rádiós ébresztőóra piros kijelzővel, Varta akkutöltő

(#124760) l.skywalker válasza Bad Pritt (#124717) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Nem mertem beírni, de pont ugyanezt akartam felhozni példának. Csak halkan megjegyezném, hogy ezreztem :P :D (Na nem mintha ez nagy mutatvány lett volna)

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#124761) Bad Pritt válasza l.skywalker (#124760) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

És megérte? Mondjuk 100 forintért 5 óra játék és egy laza ezrezés nem is rossz deal. :D

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#124762) parandroid válasza Döglött Róka (#124759) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Jó, én is eljutottam ide, csak későn. Viszont most vagyok ott, hogy játékokhoz s így állok hozzá, erre meg itt kapom az ívet. :DDD

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#124763) l.skywalker válasza Bad Pritt (#124761) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Ennyiért megérte mert tényleg kb. 50 forint volt. De összességében nem nagy szám.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#124764) Tasunkó


Tasunkó
senior tag

Az Uncharted azt csinálta Indiana Jones-al, amit a Max Payne John Woo-val. Aztán kijött a Stranglehold, ami nem volt rossz, de jó se volt.

Kérek egy számot a jútútú

(#124765) frankdelgado válasza Döglött Róka (#124759) üzenetére


frankdelgado
őstag

Hiszek neked, hiszen végigjártad. Szerencsére annyit nem lógok itt mint te, úgyhogy nekem még messze a cél...

(#124766) Bad Pritt válasza l.skywalker (#124763) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Beraktam mindkét wishlistre, 100 forintos játékot elbír még a backlog. :D

Más: odaát platináztam a Pumpkin Jack játékot, itt is ajánlom mindenkinek, akik retro akció-platformer élményt keresnek.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#124767) .LnB válasza frankdelgado (#124765) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Micsoda világbéke feelingje van ennek a válasznak... :D [link]
Nincs messze a cél neked se. Mert voltál te is pontosan olyan mint ő. Csak kicsit megváltoztál közben, amennyire én látom.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#124768) pzstm válasza Wesder (#124747) üzenetére


pzstm
titán

amolyan gamepass tölteléknek jó ;] :P

amúgy viccet félretéve brutálisan bejön :K

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#124769) homerhamm válasza pzstm (#124768) üzenetére


homerhamm
addikt

Amúgy az Indiana Jones játék openworld lesz, vagy nem?

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#124770) Döglött Róka válasza frankdelgado (#124765) üzenetére


Döglött Róka
veterán

Én meglehetősen optimista vagyok :) Csak a jelenlévők remek szórakozást nyújtanak.

@parandroid: Én szinte csak multizom, nagyon ritkán nyúlok single címhez szal meglehetősen érzékenyen érint egy fos release.
Annyi történt hogy szimplán elfogadtam hogy ez ilyen, ha esetleg komolyan érdekel akkor irány a support és megnézem jelentették már (Forzánál így járok el, csak azt használom benne ami használható).

Ha piszlicsáré fórumokon magyarul vekengenék hogy minden szar kb 20 embernek, az nem vinne előre semmit. Ellenben roppant mód szórakoztat amikor mások csinálják :)

[ Szerkesztve ]

Ikea Tafjord, Kínai indukciós töltő, Victorinox Traveler, 10 Tojás M (3 már hiányzik),Rádiós ébresztőóra piros kijelzővel, Varta akkutöltő

(#124771) Agent_007 válasza .LnB (#124740) üzenetére


Agent_007
tag

Én személy szerint nagyon bízom benne, hogy az valami nagy dirdurr lesz... elférne a filmek mellé egy ütős JB007 játék is. :D

Home is where the heart is. - JH/LU

(#124772) Bad Pritt válasza homerhamm (#124769) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Nem.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#124773) .LnB válasza Agent_007 (#124771) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Jó az alap. A Hitman játékok jók. Kíváncsi is leszek, hogy mennyire akarnak eltérni ettől a live service felépítéstől (ha az nevezhető annak.). Az talán nem állna jól egy Bond játéknak. Aztán kitudja, lehet jól megoldják azt is.
Szerintem jó helyre került az a franchise.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#124774) Norb79 válasza 3L1T3 (#124752) üzenetére


Norb79
őstag

Köszönöm, hogy nem nekem kellett ezt leírnom! :R
Pár perces trailerek után mindent is temetni. Ennyi negatív embert sehol se találni.

(#124775) Agent_007 válasza .LnB (#124773) üzenetére


Agent_007
tag

Tetszett az alapötlet, de pici ellenérzésem volt az AC játékokkal elég régóta, mert azt gondoltam csak elveszik az időt - ezért szigorú önuralommal nem vettem semmit PC-re (versenyeztem inkább 1000éves játékokkal és néha CoD).
Kicsit több mint egy éve van Xbox-unk, ott kipróbáltam az Odyssey-es és nem tudom letenni, ahogy most a Valhalla-t sem (felváltva játszok velük és utóbbit is meg fogom venni lemezen is).

Remélem a JB007-nél is ezt fogom majd érezni!
(Azt, hogy a Feleségem ezeket a dolgokat hogy éli meg azt most nem írnám le... :D)

Home is where the heart is. - JH/LU

(#124776) zozika84 válasza 3L1T3 (#124752) üzenetére


zozika84
őstag

"Nézzünk már meg valamit mielőtt mindenki munkáját lenézzük"
Ez itt nem divat :DDD

PSN:d3xter19841205 ; Xbox GT: D3xter1098405

(#124777) Döglött Róka válasza zozika84 (#124776) üzenetére


Döglött Róka
veterán

Vigyázzá még besorolnak mellém:D

Ikea Tafjord, Kínai indukciós töltő, Victorinox Traveler, 10 Tojás M (3 már hiányzik),Rádiós ébresztőóra piros kijelzővel, Varta akkutöltő

(#124778) Bep


Bep
senior tag

A fórum átment "Team deatmatch"-ből "Free for all"-ba :DDD
Itt mindenki mindenki ellen.

(#124779) frankdelgado válasza Norb79 (#124774) üzenetére


frankdelgado
őstag

Dehogynem, nézd meg a HVG.hu kommentszekciót, ott mennyi negatív ember van, aki nem akarja elhinni, hogy a kormányzat jót akar nekünk és a politikusok csak betesznek a közösbe....

(#124780) AsakuraDave válasza 3L1T3 (#124752) üzenetére


AsakuraDave
őstag

Nézd meg a The Day Before esetét... bár aki ennyire fanatikus, szektás, hogy látja mennyit romlott a játék minősége miután csúsztatták a megjelenést.. aztán az első videókból már simán meg lehetett mondani, hogy ez egy k.va nagy scam és bukás lesz az egész, de neeem ígyis 100e ember volt annyira agyhalott és igénytelen, hogy megvegye :C
Megnéztük a munkát, mutatnak egy ingame trailert és/vagy gameplayt, 120%, hogy majd a release verzió ennek kb max a 80%-át tudja +bugok tömkelege amit persze egy összevágott gameplay/trailer értelemszerűen nem fog bemutatni.
A játékfejlesztés jelenleg ott tart, hogy release után 1-2 évvel érdemes megvenni bármit is.
Bár lehet mi vagyunk rosszul bekötve és végülis tök jó, hogy bele vagyunk vonva a fejlesztésbe, hogy mi ingyen vagyis komoly 10ezrekért beta teszteljük nekik a játékot. :R

There's only one thing that hurts people more than lies. It's saying out loud the truth and facts.

(#124781) Bad Pritt válasza AsakuraDave (#124780) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Nem kell megvenni. Problem solved.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#124782) Agent_007 válasza frankdelgado (#124779) üzenetére


Agent_007
tag

Ezen a fórumon arról beszélgetünk ki hogyan játszik otthon kicsiben.
Azon a fórumon arról beszélgetnek ki hogyan játszik az országban nagyban.
Szvsz nem érdemes összehasonlítani a kettőt - tényleg no offense, de én inkább maradnék a mi kis világunkban annak érdekében, hogy nyugodtan aludjak a játék után.

(Mea culpa ha off irányba mentem.)

Home is where the heart is. - JH/LU

(#124783) AsakuraDave válasza Bad Pritt (#124781) üzenetére


AsakuraDave
őstag

Pontosan :R

There's only one thing that hurts people more than lies. It's saying out loud the truth and facts.

(#124784) Dinomano válasza AsakuraDave (#124780) üzenetére


Dinomano
senior tag

Nekem olyan hosszú a backlogom, hogy évek múlva jutok el egy (most) aktuális címig. Addigra kipofozzák (ha kipofozzák) az adott címet, és a hypevonat is régen elhúzott, így a "naturál" valójában tudom szemlélni a játékot. (Amit meg még olcsóbban is veszek meg.)
:DD

/(^_^)____7=--- - - >|

(#124785) Dinomano válasza homerhamm (#124769) üzenetére


Dinomano
senior tag

Nekem lineárisnak tűnt, bár ez a trailerből nem megítélhető. Hogy erősítsem a negatív vonulatot: Nekem a mozdulatok tűntek csúnyának, valamint "B"-kategóriás érzésem volt, miközben néztem a trailert. /Ne legyen igazam, és ha világbüntető cím lesz, vágjátok a fejemhez a mostani kommentemet! :-) /

/(^_^)____7=--- - - >|

(#124786) Dinomano válasza Agent_007 (#124782) üzenetére


Dinomano
senior tag

Nincs itt valami comment like gomb? :C

/(^_^)____7=--- - - >|

(#124787) consono válasza Dinomano (#124785) üzenetére


consono
nagyúr

Én is így voltam. Szép, de igazán meg nem, olyan uncanny az egész...

"In God we trust. All others must bring data"

(#124788) gianni85 válasza Dinomano (#124784) üzenetére


gianni85
veterán

Nagyjából én is így vagyok ezzel, kivételt képeznek azok a GP (és most már Ubi+) cimek amik nagyon érdekelnek. Legutolsó day1 játékom a CP volt, azzal be is fürödtem. Legközelebb a GTA6 lesz, ott vakon mondom, hogy nem fürdök be :)
Én pont ezért nem tudok rosszat mondani olyan játékokra, mint pl. egy Jedi Fallen Order, vagy egy ME Andromeda, mert mire sorra kerültek, már javították őket.

(#124789) vonSux válasza Döglött Róka (#124695) üzenetére


vonSux
őstag

“halo infinite tenyleg gyongyszem”
:Y :D

(#124790) Bad Pritt válasza consono (#124787) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Beszéd közben szétesnek az arcok. Nem jó a lip sync, nem úgy mozognak az arc izmai, ahogy a valóságban és még mindig kicsit agyagosnak tűnnek a bőrfelületek bőr helyett. Mind id Tech sajátosság már legalább az 5-ös verziószám óta, nem hiszem, hogy tudnak rajta segíteni.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#124791) smokin válasza .LnB (#124740) üzenetére


smokin
tag

A régi ps2/xbox-os James Bond 007: From Russia with Love játék is marha jó volt.

i'm too old for this shit

(#124792) Bep válasza smokin (#124791) üzenetére


Bep
senior tag

Nekem PS1-n a James Bond - Tomorrow Never Dies tetszett nagyon.

[ Szerkesztve ]

(#124793) smokin válasza Bep (#124792) üzenetére


smokin
tag

Azt is 100x kijátszottam a síelős volt a kedvenc részem :)

i'm too old for this shit

(#124794) EmThor


EmThor
addikt

Bár a Pillars of sorozattal nem játszottam, az outer worlds nagyon tetszett, ezért az Avowed-re is nagyon kíváncsi vagyok, meg hogy a gyíklényeken kívül milyen ellenfelek lesznek még.

Illetve az Indi is nagyon jónak tűnik, menő a lasszóval elkapni a különböző testrészeket, és az fps nézetre se számítottam. Nekem anno tetszett az Infernal Machine is mondjuk vagy az Emperor's Tomb, már nem is tudom.

Senua 2 meg hozza a kötelezőt.

[ Szerkesztve ]

Gaming is staying up until 3am to earn a trophy that isn't real....but is!

(#124795) Bep válasza smokin (#124793) üzenetére


Bep
senior tag

Az jó volt. Az autós üldözés, meg papírgyár is.

(#124796) csuvicsuva


csuvicsuva
őstag

Szóval akkor szépen eljutottunk pár év alatt A pontból B pontba?

A pont: szar az Xbox, mert nincs rá játék.
B pont: szar az Xbox, mert játék ugyan van rá, de szar. :U

"Nincsen más, csak a hit és a dac / A tiéd csak az marad, amit másoknak adsz"

(#124797) Döglött Róka válasza vonSux (#124789) üzenetére


Döglött Róka
veterán

Mutass még egy arena shootert ami ilyen támogatást kap ;)

Ikea Tafjord, Kínai indukciós töltő, Victorinox Traveler, 10 Tojás M (3 már hiányzik),Rádiós ébresztőóra piros kijelzővel, Varta akkutöltő

(#124798) homerhamm válasza csuvicsuva (#124796) üzenetére


homerhamm
addikt

C pont: Nincs Xbox, és játék sincs rá. ;]

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#124799) Phoen|x válasza csuvicsuva (#124796) üzenetére


Phoen|x
őstag

Bónusz: Szar, mert eddig szar volt és mindig is az lesz. :))

Go Gunners!

(#124800) AsakuraDave válasza homerhamm (#124798) üzenetére


AsakuraDave
őstag

D pont: bitang PC -d van(ergo mindent megkapsz ami bokszos és szebb, jobb minőséget kapsz ;] ;] ;] ) és azon a community kimodolja magának a lusta fejlesztők xarságait :DDD ;]

There's only one thing that hurts people more than lies. It's saying out loud the truth and facts.

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox Series X|S (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.