Hirdetés

2024. május 25., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox Series X|S (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-03-11 12:19:40

LOGOUT.hu

Üdvözlünk az Xbox Series topikjában

Lenyitás után a az Első lépéseket és a Gyakran ismételt kérdéseket olvashatjátok, teljes összefoglaló közben készül.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#124695) Döglött Róka válasza .LnB (#124694) üzenetére


Döglött Róka
veterán

Nem jatszottam vele es egy trailer alapjan nem fogom elore eldonteni hogy az uncharted jobb. Jo dolog a kritikus szemlelet de csak akkor mukodik ha valos tapasztalat alapjan mukodik. Se neked, se nekem nincs ilyen :)

De ha mar itt tartunk, a halo infinite tenyleg gyongyszem es jatekmenet ill tartalom szempontbol elegge tulnott az elodein. Starfielddel tobben jatszottak mint a tavalyi ev gyoztesenek kikialtott BG3al, szoval a hibai ellenere eleg jol teljesitett. Hifi Rush-t elfelejtetted megemliteni. Grounded szintugy kimaradt ami megkapta a final releaset tavaly es amugy szinten egy nagyon jo coop cucc.

Ami szegyen az a Forza (es ott sem maga a jatek, hanem a qol es a stabilitas, a jatek jo lenne csak minden mas korulotte otvar) es az a vampiros cucc ami engem speciel annyira hidegen hagyott hogy a nevere sem emlekszem.

@Bandi0000, a gamepassal mar fizetsz erte.

[ Szerkesztve ]

Ikea Tafjord, Kínai indukciós töltő, Victorinox Traveler, 10 Tojás M (3 már hiányzik),Rádiós ébresztőóra piros kijelzővel, Varta akkutöltő

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox Series X|S (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.