Hirdetés

2024. május 25., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox Series X|S (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-03-11 12:19:40

LOGOUT.hu

Üdvözlünk az Xbox Series topikjában

Lenyitás után a az Első lépéseket és a Gyakran ismételt kérdéseket olvashatjátok, teljes összefoglaló közben készül.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#119271) NyMRooD válasza Döglött Róka (#119269) üzenetére


NyMRooD
őstag

A két óriás studiót az MS húzta be, nem Phil (mármint nem xbox által megkeresett pénzből lett felvásárolva), az előfizetéses modell pedig még mindig nem tiszta, hogy mennyire működik (legalább is day1 megjelenésekkel), ettől függetlenül szerintem sem bohóc és talán ő még hisz is ebben, de én inkább azt emelném ki, hogy van víziója, ami jelenleg nem sok fejesnek van, csak most már idejelenne valóra is váltani, mert eddig elég döcögősen megy.

Más: kíváncsi vagyok milyen változások jönnek az ABK életébe, remélem Boby távozik és végre az Activision sem csak egy CoD futószallag lesz, bár azt se bánom, hogy ha a CoD single réssze hozza majd az első részek minőségét. De pl egy gpu-ba épített WoW előfizetés is király lenne (nosztalgiázni be-be mennék, de állandóan már nem játszodnám).

[ Szerkesztve ]

PS5 | Xbox Series S | Switch Oled | X360 | iPhone 13 mini | Gigabyte Z490 Gaming X AX - Intel i5 10400 - CORSAIR 32GB Vengeance DDR4 3200MHz CL16 - Sapphire Radeon 7770 1GB GHZ

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox Series X|S (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.