Hirdetés

2024. május 25., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox Series X|S (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-03-11 12:19:40

LOGOUT.hu

Üdvözlünk az Xbox Series topikjában

Lenyitás után a az Első lépéseket és a Gyakran ismételt kérdéseket olvashatjátok, teljes összefoglaló közben készül.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#119253) elder troll válasza Döglött Róka (#119252) üzenetére


elder troll
senior tag

Elnézést kérek, amiért leírtam a nyilvánvalót :B
Az optimalizálás: amikor időt és energiát ölnek egy adott játék fejlesztése folyamán abba, hogy az adott célplatform-on megfelelően fusson.
Ahogy többször is hangot adtam: amikor a világ legerősebb konzolján a játék amúgy legkisebb területén (pár négyzetméter belátható terület) sem tudja tartani a 30 fps-t, azt képtelen vagyok optimalizációnak hívni. Vagyis az előbb leírt jelenséget pont ennek a hiánya okozza.
Ha két éven belül kapunk 60 fps javítást a játékhoz, akkor egyértelmű lenne a dolog.
Első körben bő évet tippeltem volna, mire helyrepofozzák, de CP után lesz az 2 is.

"Amúgy pont az MS hagyott több időt a fejlesztésre a Starfield esetében, amúgy már 2022-ben kijött volna."
Tudtommal eredetileg másik platformra tervezték a játékot. Nem az jelent volna meg 22-ben? Mármint ha nem halasztották volna, mert utólag nehéz megmondani. Ezt így ebben a formában biztosan nem vállalta volna be a Sony.

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox Series X|S (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.