Hirdetés

2024. május 30., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox Series X|S (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-03-11 12:19:40

LOGOUT.hu

Üdvözlünk az Xbox Series topikjában

Lenyitás után a az Első lépéseket és a Gyakran ismételt kérdéseket olvashatjátok, teljes összefoglaló közben készül.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#112663) Steve1207 válasza oriic (#112659) üzenetére


Steve1207
veterán

Hülyén kezeli egy ideje és bugos is. Nekem a limitidő is anno 1 óra volt, most legutóbb nem is volt ilyen lehetőség vagy leállt 1 perc után. Most egy default 1 perc van belőve és rögzít 4 percet külső eszközre és megáll :DDD (Szerk.: sőt azt hiszem volt olyan is, amikor mindegy mit állítottam be és mindig 4 percet rögzített valamiért.) Anno teszteltem mindenhogy, pendrive (150/60-as és 120/50-es folyamatos olvásás/írásúval) külső nvme, különböző formázások, de totál széttúrták, mielőtt bekerült az új Capture rész. Az előző fapados volt, de legalább ment a felvétel arra, amire beállítottad. Mellesleg van, hogy a pendriveot nem ismeri fel, ha csak úgy benne hagyod, hogy majd arra rögzítgethet, sokszor észleli rossz sebességűnek stb és már átrendezi a felvételi beállításokat a belső tárhely szerintire. Legalábbis pár hónapja ez volt a tapasztalat továbbra is, azóta nem foglalkoztam vele.

[ Szerkesztve ]

.

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox Series X|S (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.