Hirdetés

2024. május 29., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox Series X|S (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-03-11 12:19:40

LOGOUT.hu

Üdvözlünk az Xbox Series topikjában

Lenyitás után a az Első lépéseket és a Gyakran ismételt kérdéseket olvashatjátok, teljes összefoglaló közben készül.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#111594) Neurotoxin válasza l.skywalker (#111560) üzenetére


Neurotoxin
őstag

Köszönjük a játékot, sok sikert kívánok mindenkinek, most ebből kimaradok, hogy másnak nagyobb esélye legyen, majd egy leárazáskor rápróbálok!

Ellenben elkezdtem az Atomic Heart-ot (találtam a Gears 5 tokjában egy eddig fel nem használt, 1 havi GP kódot :DDD ), olyan 8-9 óra körül járok, az első bunkit imádtam (4 és fél órát tettem bele), az első boss-nál vissza kellett tennem a nehézséget "peaceful atom"-ra :DDD , de így is szerintem unortodox módon gyaktam le, az utána következő Tereshkovás bunkiban egyszer visszatöltöttem a mentésemet, mert azt hittem, hogy béna voltam és rossz helyre sikerült pottyannom, erre kiderült, hogy lehet (kúszni) guggolni is gombnyomásra (ez nem volt teljesen egyértelmű, mert a csatornákban alapértelmezetten kúszott a karakter). Megkellett néznem interneten, hogy milyen gombnyomásra lehet guggolni, mert már minden gombot végigpróbáltam, erre kiderült, hogy a jobb oldali analógot kell hozzá megnyomni. Gombkiosztásra nem sikerült ráakadnom a játékban :((( Ettől függetlenül nagyon bejön ez a sci-fi, über sovjet technológia. Az artstyle nekem 10/10, a karakter beszólásai is, amikor éppen összevesznek Kesztyűvel. Mindenkinek ajánlom! :C

[ Szerkesztve ]

18 éve a PH! lapcsaláddal!

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox Series X|S (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.