Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox One (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:33

LOGOUT.hu

XBOX ONE TOPIK

Xbox Support elérhetőségei:
Telefon: +3680018590 (magyar) (H-P)
Web: Xbox Support (angol chat)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#6051) B3ny00 válasza Something_ (#6050) üzenetére


B3ny00
aktív tag

De én 1 boltrol beszélek aki állítólag 1 osztrák nagykerbol szerzi honlapon irt ár más , amit itt írtak meg amit telefonba mondtak az is más volt :D

Xbox One GamerTag : Gyurisub | Subaru Impreza Gc8 | Htc One | Htc One X+

(#6052) Something_ válasza B3ny00 (#6051) üzenetére


Something_
őstag

Én is arról. Van egy bolt, tud szerezni 5 gépet, kirakja az árat, el is viszik, tud szerezni még 3-at,, elviszik, aztán még 5-öt, stb.

Így megy ez jelenleg.

(#6053) gianni85 válasza Something_ (#6048) üzenetére


gianni85
veterán

tudtam, hogy rosszul fog lejönni, és át kellett volna írnom. Akkor úgy mondom, újonc, alacsony költségvetéssel, kis vásárlóbázissal, és mint a fórumtárs példájából látszik (itt már helyén van a jelző) komolytalan ügyfélkiszolgálással.

(#6054) a.sebi


a.sebi
őstag

Forza 5 limited edition a kezemben 65 euro...megvegyem...sos segitseg...

(#6055) godzsy2 válasza B3ny00 (#6045) üzenetére


godzsy2
senior tag

Hát akkor én most megvédeném őket, mert haverral nagyon korrekten jártak el. Múlt hét hétfőn délután indultunk el Pesttől 250km-ről, Zemplénből. Este 7-re felértünk és még megvolt. Pedig azt mondta a srác, hogy fél órával előtte elvitték volna 200-ért, de nem volt pofája odaadni (ha már olyan messziről megyünk érte). 175-ért vettük, de mivel előző hétvégén a srác hazavitte kipróbálni, ezért már ki volt bontva. (Vagy legalábbis ezt a verziót mondta. :) Lehet valakinek nem tetszett a grafika és inkább visszavitte a gépet, nem tudni mi az igazság.) De mivel már bontva volt a doboz, így ingyen megkapta hozzá a bontott Forza 5-öt. Azért ez így jó vétel volt.

Megvette még a BF4-et és a Dead Rising 3-at is, de az utóbbi nem tetszik neki, a grafikája leginkább. A BF4-be nem tapasztaltunk laggot, igaz UK-s régió van neki beállítva. Viszont az tény, hogy bug-os. A térképen valami fekete paca mászott az egyik épület helyén.

Most én is szeretnék venni, de a 175 és 180ezreket sokallom érte. Google sorra dobálja ki 157-160ezrekért, de ott nincs raktáron, mindegyiktől azt a választ kapom, hogy majd 2014 első negyedévében jön raktárra. Pedig ez korrekt ár, a Gamerteches árból kijönne plusz egy játék is. Mondjuk nekem a CoD: Ghosts kéne, de bundle-be nem akarom megvenni, mert az letöltőkódos, és a dobozost szeretném később eladni vagy új játékba beszámíttatni.

(#6056) B3ny00


B3ny00
aktív tag

Amúgy milyenek a játékok mit érdemes megvenni így elsőre ?

Xbox One GamerTag : Gyurisub | Subaru Impreza Gc8 | Htc One | Htc One X+

(#6057) B3ny00 válasza a.sebi (#6054) üzenetére


B3ny00
aktív tag

Gépet vegyél nekem :D

Xbox One GamerTag : Gyurisub | Subaru Impreza Gc8 | Htc One | Htc One X+

(#6058) kovsol


kovsol
titán

Múltkor volt szó itt a Kanadából rendelésről. Nekem ma jött meg a játék ami november 28.-án adtak fel. Szóval nem vészes a kiszállítási idő, bár az ünnepek miatt most majd biztos nőni fog.

May the Force be with you!

(#6059) godzsy2 válasza B3ny00 (#6056) üzenetére


godzsy2
senior tag

A Forza 5 és a BF4 gyönyörű. De én egyiket sem venném meg. Nem szeretek kocsikázni, körözni, az nekem unalmas. A BF4 pedig nincs olyan pörgős, mint a CoD. A Dead Rising 3-at nem láttam, de haver és az öcsém szerint nem jó a grafikája. Én a Ryse-t javasoltam neki megvenni 3. játéknak, de az nem volt akkor a Gamertechnél, ha jól emlékszem. A CoD-ot sem venném meg, mert 18ezret nem ér... de én eddig warezoltam 360-on (system link-en) és baromi idegesítő a lagg és hogy állandóan kidobál a szobából, hajlandó lennék áldozni rá.

Maga a One tetszik nagyon, de lehet jobban járnék, ha csak a The Division-nel együtt venném meg, de az még kb. 1 év. Ha nem kapok alapgépet 160-ért, akkor majd márciusban a Titanfall-al megveszem. Most nincs olyan játéfelhozatal, ami tényleg megérné.

[ Szerkesztve ]

(#6060) B3ny00 válasza godzsy2 (#6059) üzenetére


B3ny00
aktív tag

Én szeretek kocsikázni , úgy is mondhatjuk sebesség mániás vagyok , Forza 5 alap lesz ha sikerül jó kormányt szereznem hozza. Én jobban deadrising és ryse ra vagyok kiváncsi , azt hogy most a grafikája nem olyan odabaszos annyira nem izgat ha a játékmenet nem jó .ja meg FIFA lesz meg alap

Xbox One GamerTag : Gyurisub | Subaru Impreza Gc8 | Htc One | Htc One X+

(#6061) Zjunior válasza godzsy2 (#6059) üzenetére


Zjunior
veterán

Viccelsz??
Nagyon komoly a Dead Rising 3!

Work Hard ™- Play Hard ™!!

(#6062) godzsy2 válasza Zjunior (#6061) üzenetére


godzsy2
senior tag

Én még nem láttam, csak az öcsém és a haver véleményét tudtam közvetíteni. :) Amúgy lehet nekem is tetszene, mert szeretem a zombis témát. Egyik kedvenc film-sorozatom a The Walking Dead, de nem hiszem hogy arra hasonlítana. 360-ra meg a TWD nem egy nagy eresztés. Amolyan feleletválasztós unalomjáték a képregényre alapozva, ráadásul rosszul van optimalizálva és akad.

Más:
A KonzolVilág-ról tudtok valami infót? Ott 160-ért hirdetik a gépet, de előrendelés szerinti sorrendben szállítják ki a gépeket. E-mailben kérdeztem tőlük, hogy ha előrendelnék kb. hányan lennének előttem, de csak egy sablon választ kaptam. Nem értem miért nem lehet konkrétan válaszolni, hogy pl. 5, 8, 12... így nem egy komoly bolt látszatát keltik bennem. Csak januárban lesz nagyobb készletük, addig csak az előrendelőket szolgálják ki, de azt nem mondták, hogy hetente hány gépet tudnak szerezni.

[ Szerkesztve ]

(#6063) kovsol válasza godzsy2 (#6062) üzenetére


kovsol
titán

Engem nem érdekelne hetente mennyi gépet tudnak szerezni, hanem ha én megrendelem ma náluk, akkor mikor lesz kezemben a gép. Erre mondjanak valamit, hogy jövő hét, vagy január vége stb.

May the Force be with you!

(#6064) Keksz


Keksz
senior tag

How to brick your xbox one:

http://www.geek.com/games/fake-xbox-360-backwards-compatibility-instructions-brick-the-xbox-one-1579182/

(#6065) bobooo válasza Keksz (#6064) üzenetére


bobooo
addikt

vótmá';]

(#6066) a.sebi


a.sebi
őstag

Brutál a forza....egyszerűen gyönyörű...

(#6067) B3ny00


B3ny00
aktív tag

Én az előbb rendeltem meg libro.at rol +1 gamepad . 554eu volt. :) 168 magyar pengő , meguntam az hazai piacot

Xbox One GamerTag : Gyurisub | Subaru Impreza Gc8 | Htc One | Htc One X+

(#6068) godzsy2 válasza B3ny00 (#6067) üzenetére


godzsy2
senior tag

És kb. mennyi idő míg kiszállítják? Ha jövő hétig megkapnád, írj. Rendelek azonnal én is. :D kb. 150ezer baráti ár lenne érte. (angolra nem lehet átkapcsolni az oldalukat? utálom a németet.)

(#6069) B3ny00 válasza godzsy2 (#6068) üzenetére


B3ny00
aktív tag

Én Bécsbe rendeltem haver hoz , hat én nagyon remelem hogy pénteken mar hozza haza nekem :). Oldalon azt írjak ha 15 óráig megrendeled akkor másnap mar postazzak is. Ja és szerintem csak Ausztriába tudod küldetni nekem nem sikerült magyar címet megadni , meg így ingyen van posta ,meg így hátha tényleg meglesz péntekig.

Xbox One GamerTag : Gyurisub | Subaru Impreza Gc8 | Htc One | Htc One X+

(#6070) godzsy2 válasza B3ny00 (#6069) üzenetére


godzsy2
senior tag

Akkor nekem bukó, nincs ismerős osztrákba. Illetve egy lenne, de... na majd meglátom.

(#6071) a.sebi válasza godzsy2 (#6070) üzenetére


a.sebi
őstag

Sokan ismernek itt a fórumon, es tudják , hogy nem vagyok az a tolvaj fajta...ha arrol van szó segíteg... Ausztriában lakom:)
Aki esetleg még nem vett fel barátnak oneon, kérem pótolja
sebisiokt

(#6072) Gsx-rr


Gsx-rr
veterán

Bécsbe van ismerősöm most aki 21.-én jön haza! Ha konkrétan megmondjuk ,hogy hol és hány darabot vegyen meg ,meg tudjuk oldani! plus költség max amit én várok el ,hogy az utiköltségét fizessük ki!!

(#6073) Def26 válasza a.sebi (#6071) üzenetére


Def26
félisten

Tanúsíthatom, tényleg önzetlen vagy. :R

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#6074) Def26


Def26
félisten

Srácok nem tudtok olyan Magyar boltot ahol megvehetem a Battlefield 4 prémium kiegészítőt?

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#6075) a.sebi válasza Def26 (#6073) üzenetére


a.sebi
őstag

:B

(#6076) Gebriel válasza Def26 (#6074) üzenetére


Gebriel
veterán

Nem... :P :)

(#6077) godzsy2 válasza a.sebi (#6071) üzenetére


godzsy2
senior tag

Húú, ez rendes tőled. :) Megfontolom. Még megvárom B3ny00 beszámolóját, hogy ő mikor jut hozzá és ha pozitívak a visszajelzései, megkereslek privátba.

(#6078) Def26 válasza Gebriel (#6076) üzenetére


Def26
félisten

:O Ezért érdemes volt regisztrálnod. ;]

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#6079) Gebriel válasza Def26 (#6078) üzenetére


Gebriel
veterán

:D :P

[ Szerkesztve ]

(#6080) Buster17 válasza a.sebi (#6071) üzenetére


Buster17
addikt

Merre vagy?

[ Szerkesztve ]

(#6081) a.sebi válasza Buster17 (#6080) üzenetére


a.sebi
őstag

Katschberg en vagyok síoktató
Karintia, salzburg tartomány határa..

(#6082) B3ny00 válasza a.sebi (#6081) üzenetére


B3ny00
aktív tag

Siut is érdekel :)

Xbox One GamerTag : Gyurisub | Subaru Impreza Gc8 | Htc One | Htc One X+

(#6083) B3ny00


B3ny00
aktív tag

Ez jött emailbe

"Sobald die bestellte Ware unser Logistik-Zentrum verlässt, erhalten Sie eine Versandbestätigung per E-Mail.

Der voraussichtliche Versandtermin ist der 10.12.2013."

Xbox One GamerTag : Gyurisub | Subaru Impreza Gc8 | Htc One | Htc One X+

(#6084) MatulaAvB válasza a.sebi (#6081) üzenetére


MatulaAvB
csendes tag

Hozzánk 20.-a után költözik 3 síoktató. Remélem letudom velük boltolni az olcsóbb oktatást :) Kezdődik a szezon :)

(#6085) pzstm válasza B3ny00 (#6083) üzenetére


pzstm
titán

ez teljesen jó :C

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#6086) godzsy2 válasza B3ny00 (#6083) üzenetére


godzsy2
senior tag

Ez tényleg jó. Ha a haverod megkapja, megosztod velünk? Én is rendelnék akkor tőlük, ha ilyen gyorsak.

(#6071) a.sebi
Haverom húga kint dolgozik és ők jövő héten jönnének haza az ünnepekre. Haza is hoznák autóval. Ha velük nem sikerülne megoldani, csak akkor fordulnék hozzád segítségért. Köszi a felajánlást. :R

[ Szerkesztve ]

(#6087) Def26


Def26
félisten

Nem tudjátok, hogy lehet a rezgést kikapcsolni bf4 -ben?

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#6088) a.sebi válasza godzsy2 (#6086) üzenetére


a.sebi
őstag

Persze, rendben, ha valami van szoljal....
Siutban is segitek, persze ott már nem ingyen :C b

(#6089) gianni85 válasza a.sebi (#6081) üzenetére


gianni85
veterán

óóó de jó is lenne újra eljutni síelni... utoljára 4éve voltam. Ha mondjuk oda sikerülne eljutni, ahol vagy, megkaphatnád életed egyik legnagyobb kihívását, és befizetném asszonyt oktatásra :DD

(#6090) Def26 válasza gianni85 (#6089) üzenetére


Def26
félisten

Haha, szerintem akkor lenne epic ha én is vinném a feleségem. :D Szegénykém iszonyat csámpás, de legalább kihúzza magát. :D

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#6091) boost


boost
addikt

Tutti egész nap bennt ülnétek, és a konzolt tolnátok. :D

A 4Chan fórum tagjai elhíresztelték, hogy visszafele-kompatibilissá lehet tenni a XBO-t egy kis módosítással, ami után persze nem működött a konzol. Elég sokan beszívták.
Mondjuk ez kevésbé ötletes volt szerintem a "Mikrosütővel töltheted a telefonod", és az "iOS7 vízállóvá teszi az iPhone-t" akció után. :U Hülye trollok.

[ Szerkesztve ]

(#6092) gianni85 válasza Def26 (#6090) üzenetére


gianni85
veterán

Barátnőm picit bénácska, de idővel minden ment neki amit erőltetett... mondjuk a síelés kicsit necces. Megnézném mit alkot :D

[ Szerkesztve ]

(#6093) Mister_X válasza boost (#6091) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Így jártak, meg is érdemlik.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#6094) gyuribácsi88 válasza boost (#6091) üzenetére

Hát aki elhisz bármit is, amit a fórcsenen írnak, az meg is érdemli :DDD :DDD :DDD

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#6095) vg válasza Mister_X (#6093) üzenetére


vg
addikt

De okos vagy megint. Egy átlagos felhasználó, vagy egy gyerek kipróbálja, mert olvasta egy konzol portálon(vagy egy "szakmai" fórumon mint ez itt, hiszen itt annyi okos ember van), jóhiszeműen kipróbálja mert játszana megmaradt játékával és ezzel szépen megöli a konzolt? Kinek a hibája, hogy ezt egyáltalán meg lehet csinálni a géppel? :W

[ Szerkesztve ]

(#6096) boost válasza gyuribácsi88 (#6094) üzenetére


boost
addikt

Gyuribácsi, Mister_X: ez nem így van, miért ne hinné el az ember, amit egy fórumon olvas. Pl gyakran van, hogy van valami technikai gondom, akár szakmai, akár konzumer, pl TV beállítás, és akkor rákeresek neten. Honnan tudjam, hogy nem vernek át. Miért kéne tudnom, hogy a TV firmware update helyett brickeltetik velem a tévét. :U

(#6097) godzsy2


godzsy2
senior tag

Ha én is rendelnék innen a libro.at-ről és netalán-tán predátoros, kerregő gépet kapnék, akkor hogyan tudnám érvényesíteni a garanciát? Azért ausztriába visszajuttatni nem lenne egyszerű. Vagy ilyenkor már fordulhatnék segítségért a magyar MS-hez? (Remélem nem rossz gépet küldenek, de jobb előre felkészülni az ilyen kérdésekkel.)

(#6098) bulikavagyok válasza godzsy2 (#6097) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

Nagy vita folyt már itt erről, de valójában biztos választ senki nem tud erről, mert még senki nem próbálta meg gariztatni a külföldről vásárolt gépét a Microsoft Magyarországgal (bár ez se biztos :) ). Én egyébként afelé hajlok, hogy vissza kell küldened az adott országba.

(#6099) Def26 válasza godzsy2 (#6097) üzenetére


Def26
félisten

Boltba kell visszavinni.

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#6100) boost válasza godzsy2 (#6097) üzenetére


boost
addikt

Vagy gumikalapács, mint ahogy a youtube videóban is szerepelt.

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox One (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.