Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox One (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:33

LOGOUT.hu

XBOX ONE TOPIK

Xbox Support elérhetőségei:
Telefon: +3680018590 (magyar) (H-P)
Web: Xbox Support (angol chat)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#45056) steeel35


steeel35
tag

vg2

(#45060) Silent77 válasza steeel35 (#45056) üzenetére


Silent77
veterán

Most esett le, papírból volt. :)

...hogy on is legyen.
Nem lehet állítani, hogy ne legyen homályos a stream?
Egyáltalán mitől lehet?

[ Szerkesztve ]

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#45061) Vincsó válasza krx21 (#45044) üzenetére


Vincsó
aktív tag

Most komolyan, neked ez a bajod a Forza - val? Nekem sosem tűnt fel, hogy a közönség nem 3d-s vagyis nem volt időm ezen tűnődni :) Olvasni olvastam róla de ez zavar a játékban a legkevésbé.
De nézd meg a videót és döntsd el magad.

btw Forza 6 ultimate edition előrendelve ;]

(#45062) Teko001 válasza bulikavagyok (#45036) üzenetére


Teko001
őstag

Nem tudom mikor frissült, de nálam ez fut: 7.7.29027.00000 (nem insider verzió)

(#45063) krx21 válasza Vincsó (#45061) üzenetére


krx21
nagyúr

Az hogy zavar, az túlzás, persze... De ennek a javítását már igen sokan várják, figyelik, pláne a nextgen óta...
A Forza 6 parádés, de ebben a videó-ból így záguldozva nem mondom meg, majd kiderül.. . :K

(#45064) bulikavagyok válasza Teko001 (#45062) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

Közben nekem is lefrissült. Pedig el sem volt indítva.. :F

(#45065) bLaCkDoGoNe válasza oriic (#45045) üzenetére


bLaCkDoGoNe
veterán

Túl közel van a Fallout 4-hez, nem veszem meg.
<irony>
Majd ha csalódtam a Fallout 4-ben, jó lesz olcsón. :D
</irony>

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#45066) oriic válasza bLaCkDoGoNe (#45065) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

:C
Én gondolkozok rajta nagyon, csak az a baj, hogy az ősz durva lesz nekem. :( DIshonored, Metal Gear 5, NFS, CoD, Halo 5.

Más:

Jön a Worms WMD. (csak One-ra, és PC-re)

Live-Die-Respawn

(#45068) Sonlon


Sonlon
csendes tag

Sziasztok! A forza 5 nek kell állandó internet kapcsolat vagy lehet offline is menni benne vmi versenyt pl botok ellen?

(#45069) bulikavagyok válasza Sonlon (#45068) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

Elindul offline is. Van benne karrier mód, ahol driveatarok ellen versenyezhetsz.

[ Szerkesztve ]

(#45070) boost


boost
addikt

Valaki mutasson már nekem egy occó forza kódot. :D

(#45071) bobooo válasza boost (#45070) üzenetére


bobooo
addikt

(#45072) Gigicuci


Gigicuci
senior tag

Van a ONE esetén olyan netes store mint pl. a ps4 esetében? Az olyan jól átlátható, szépen lehet benne keresni.

Itt csak ezt: [link] találtam, de nem az igazi.

Esetleg egy gyűjtő oldal ami listázza a teljes kínálatot?

[ Szerkesztve ]

(#45073) Hunt3r22


Hunt3r22
őstag

G2A.com-ról rendelt már valaki?

Xr

(#45074) bobooo válasza Gigicuci (#45072) üzenetére


bobooo
addikt

Jobb felső sarokban keresőbe beírod a játék nevét és kilistázza azt vagy hasonlókat ahonnan megtudod venni.

(#45075) Dani82


Dani82
senior tag

[link]

Ezt ha megvenném akkor még be lehet regisztrálni és kapok microsoft garit? vagy hogy működik a gariztatása ebben az esetben? Az eladó azt mondta ő ad fél évet.. dehát ha nyerte akkor se számla se semmi :F

(#45076) Dinasti válasza bobooo (#45071) üzenetére


Dinasti
senior tag

És megbízható ez az oldal?

(#45077) oriic válasza Dani82 (#45075) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Gariztatáshoz nem kell semmi. Se számla se papírok. Be kell regisztrálni a gép sorozatszámát az Xbox Online szolgáltató központ oldalán, és ott ki fogja majd írni hogy mennyi gari van rá. Ha gond van géppel hívni kell supportot akik intézik a szállítást majd.

Ha bontatlan a gép akkor nincs vele gond, ha már kibontott, akkor én elkérném azért a sorozatszámot, hogy leellenőrizhessem a gari meglétét. Ez se neki, se neked nem hátrány, szóval ha nem megy bele, akkor hagyd ez az üzletet. Szerintem legalábbis.

szerk:

Most nézem hogy bontatlan. Ha ez valóban igaz, és nem mókolták vissza a ragasztásokat, akkor instant buy vétel.

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#45078) Zolibacsi88 válasza Dinasti (#45076) üzenetére


Zolibacsi88
aktív tag

Bár nem tőlem kérdezted, megnyugtatásodra, 2 napja vettem innen Unityt. Paypallal fizetni, majd a kövi oldalon beírni a telószámod, kiválasztani hogy sms-ben jöjjön a kód, ami megjött kód beírod és kiirja a serialt.

Ja! és 5% minusz még, ha like-olod a fészbukoldalukat :D

[ Szerkesztve ]

(#45079) Hunt3r22 válasza oriic (#45077) üzenetére


Hunt3r22
őstag

Azért ezt a számlát én vitatnám már csak azért is mert velem ilyen dolog történt.

Ugye az Ms úgy árulja a gépeit, hogy gyártás után 2-3 hónappal automatikusan elindul a garancia. Nekem pl februári vagy márciusi gépem van és augusztusba vettem a gépet és már ketyegett rajta a gari.

Ahhoz, hogy a vásárlás napjától induljon a gari ahhoz számla kell, scannelve vagy fényképezve.

Xr

(#45080) oriic válasza Hunt3r22 (#45079) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Mennyi gari volt gépeden vásárláskor? Boltban vetted? Csak mert ez a számlás dolog nekem új, pedig már jó pár gépet gariztattam ismerősöknek is.

(#45081) Hunt3r22

Pont ezért érdekes ez, mert ugye azért van több mint két év gari a gépre, mert van, hogy 2-3 hónapot raktárakban állnak az eladás előtt.

(#45082) Dani82

Csak beregisztrálás után lehet megnézni. De ez nem para, mert utána el lehet távolítani a regisztrációt.

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#45081) Hunt3r22 válasza oriic (#45080) üzenetére


Hunt3r22
őstag

Nem emlékszek rá de tudom, hogy ketyegett. Pesti konzolboltból vettem.

Xr

(#45082) Dani82 válasza oriic (#45077) üzenetére


Dani82
senior tag

Köszönöm a választ :R
még annyi, hogy hol ellenőrizhetem a garit ha megadja a sorozatszámot? Mert beregisztralni nyilvan nem fogom, amig nem vettem meg :)

(#45083) LedyGyuszi


LedyGyuszi
addikt

Sziasztok!

Lerágott csont és van leírás is, de én inkább a tapasztalatotokra vagyok kíváncsi...
Egy home partner megtudja változtatni az én jelszavamat?
Vagy a partnerség beállítása után én megváltoztathatom a jelszavam?
Esetleg vmi tipp, hogyan érdemes ennek nekivágni?

thx előre is :R

XONE: LedyGyusziHU

(#45084) oriic válasza LedyGyuszi (#45083) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Ha nem bízol a home partneredben akkor személyesen nála te üsd be a kódodat, azt nem fogja tudni kideríteni, hogy mit is írtál be. Nem emlékszem pontosan hogy ki, talán pzstm csinálta ezzel a módszerrel.

Live-Die-Respawn

(#45085) LedyGyuszi válasza oriic (#45084) üzenetére


LedyGyuszi
addikt

thx :R

XONE: LedyGyusziHU

(#45086) Hunt3r22 válasza LedyGyuszi (#45083) üzenetére


Hunt3r22
őstag

Megtudja, mert megadod neki a mail / jelszó kombót.
Ha megváltoztatod akkor nem fog működni, mert a partnered nem fogja tudni az új jelszavad. ( kérni fogja az új jelszót a rendszer)
Olyannal csináld akiben megbízol, ismersz.

Xr

(#45087) oriic válasza Hunt3r22 (#45086) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Na igen, leírásba is direkt írtam ezt, hogy megbízható emberrel érdemes homeolni.

Live-Die-Respawn

(#45088) Dani82 válasza oriic (#45080) üzenetére


Dani82
senior tag

Megkaptam az eladótól a SN-t, beregisztraltam es ezt irja:

Konzol javítás térítésmentesen át a standard garancia lejárati idő aug. 27, 2016.

Akkor elvileg lehet tenyleg bontatlan es még 1 év garis?

(#45089) bulikavagyok válasza Dani82 (#45088) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

Akkor elég sokat állt valahol, mert ha bontatlan újként boltban vásároltad volna akkor 2017 augusztusáig szólna a garancia. De így sem rossz, ha még egy év van rajta. Ez mondjuk nem bizonyítja azt, h bontatlan lenne..

[ Szerkesztve ]

(#45090) Gigicuci válasza Dani82 (#45088) üzenetére


Gigicuci
senior tag

Lehet, hogy valami elfekvő darab volt a raktárban. Én nemrég vettem egy Day One edition-t újonnan és regisztrálás után már csak másfél év garit kaptam, mert a raktárban már elkezdett ketyegni. :)

Viszont ha az enyém Day One, a tied biztos, hogy régebbi az enyémnél de akkor elvileg hosszabb garinak kellene rá lennie...

Amúgy nem tudom mennyire számít neked az a 10e, de innen 99e és tuti vadiúj: [link]

[ Szerkesztve ]

(#45091) papp_no1


papp_no1
senior tag

Hol találok jó árban Special Edition Covert Forces- 3,5-es jackes - de sima fekete is jó lenne amin jack van joyt jó árban?

Illetve ezzel megy az iphone 6 fülhallgatója ( earpod) mikrofon és játék hang együtt?

(#45092) gianni85 válasza Dani82 (#45088) üzenetére


gianni85
veterán

és a tombolán nem adnak hozzá számlát? Mert a köztudatban ugye benne van, hogy garancia számla ellenében érvényesíthető. Ez Xbox-nál nem így van, de ha lenne egy számlád amin a mostani dátum van, akkor a support az alapján meghosszabbítja a regisztrált gép garanciális idejét...

[ Szerkesztve ]

(#45093) oriic válasza Dani82 (#45088) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Gari okés, de azt azért jó ha tudod, hogy a kontrollerre csak egy év gari van. Szóval ha papírt nem kapott a nyereményről, akkor a kontrollert csak most augusztus 27-ig tudod ingyen javíttatni.

Amúgy így simán megéri a csomag.

Live-Die-Respawn

(#45094) ImpersonatoR válasza Hunt3r22 (#45086) üzenetére

Ez nem igaz.
Lehet régen így volt de mar meg lehet változtatni a jelszót home olas után és ugyanúgy működik.
Mi is így használjuk.
Mind a ketten csináltunk egy ideiglenes jelszót, azt adtuk meg egymásnak.
Majd amikor kész volt megváltoztattuk a sajátunk és azóta is működik. (nyilván a sajátomra nem engedett be a régivel de ez gondolom nem lesz gond mert úgy is mindenki a sajátját használja tovább)
Jelszóváltás utáni vásárlás is működik.
EA Access is osztódik legalábbis nem panaszkodott rá, hogy nem megy. :U
Illetve a DLC -k is.

Egyedül annyi, hogy ha nem torlod ki a bankkártya adatokat akkor tud vele vásárolni elvileg.

[ Szerkesztve ]

(#45095) Zolibacsi88


Zolibacsi88
aktív tag

Kérdés, van-e olyan oldal, ami listázza milyen játékokban lehet használni a "voice command"-okat? Most láttam csak hogy ha elordítom magam Battlefield 4-be hogy "need meddic" és voala nem kell balfaszkodnom a parancsokkal a gombokon.

(#45096) lacuska74


lacuska74
tag

GTA 5, hol lehet legolcsóbban beszerezni?
Digitálisan szeretném.
A másik kérdésem, hogy a Battlefield 4-ben hol lehet kikapcsolni hogy ne halljam , hogy kiabál a másik?
Nem használok headset-et, úgysem értem mit mondanak, de ritkán előfordul hogy valami kínai gyerek üvölt mint a fába szorult féreg :)

[ Szerkesztve ]

(#45097) MunezXBK válasza lacuska74 (#45096) üzenetére


MunezXBK
nagyúr

Én csak a barátlistámon lévőket hallom.

(#45098) aram01


aram01
nagyúr

Sziasztok probléma a következő:
valamiért nem tudok hangot kicsikarni a fülesből, rácsatlakoztatom a karra,és nem jön hang, valamit állítanom kellene még? ha a hangot le veszem vagy fel akkor csipog, de azon kívül semmi

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#45099) sch_a válasza aram01 (#45098) üzenetére


sch_a
addikt

Az csak chatre van... Más hangot nem is fogsz azon hallani.

(#45100) boost válasza sch_a (#45099) üzenetére


boost
addikt

én hallom a játékot is.

aram01: mivel csatlakoztattad rá? nekem ilyen régebbi van, amit rá kellett dugni a kontrollerre, és vannak rajta gombok, és abba dughatom a jack-et. A hangkártyát le kellett előtte frissíteni úgy, hogy rádugjuk a One-ra.

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox One (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.