Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox One (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:33

LOGOUT.hu

XBOX ONE TOPIK

Xbox Support elérhetőségei:
Telefon: +3680018590 (magyar) (H-P)
Web: Xbox Support (angol chat)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#45551) oriic válasza #20844032 (#45546) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Szerintem a 2015-ös jobban néz ki. Azok a részecske effektek. O.O :Y :C

(#45547) vg

Mivan? :D Persze hogy ugyanúgy néz ki, hiszen ikrek.

Live-Die-Respawn

(#45552) JamesHun válasza B3ny00 (#45550) üzenetére


JamesHun
addikt

nem kell PC ben lennie USB-n a kontrollernek és megy úgy is a PC-s játék? :D
Na ezt megnézem, bár így is jó volt a játék PC-n

SeriesX: JamesSHun

(#45553) gerbaud_ válasza B3ny00 (#45550) üzenetére


gerbaud_
csendes tag

Akkor majd szolj mert lehet érdekelni fog.

(#45554) #20844032 válasza oriic (#45551) üzenetére


#20844032
törölt tag

A videó is ezt hivatott bemutatni :D

(#45555) oriic válasza #20844032 (#45554) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Tudom, csak megerősítettem a dolgot. :D

Live-Die-Respawn

(#45556) godzsy2


godzsy2
senior tag

Srácok! Egy konzolon több profil is lehet home-profil?

(#45557) #20844032 válasza godzsy2 (#45556) üzenetére


#20844032
törölt tag

Persze.

(#45558) godzsy2 válasza #20844032 (#45557) üzenetére


godzsy2
senior tag

És annak meg mi értelme van? Több tulajdonosa van a konzolnak?

(#45559) Jovanny2 válasza godzsy2 (#45556) üzenetére


Jovanny2
őstag

Nem. Dehát van boxod, nem? Nézd meg. Egyébként már volt kérdés múlt héten, és akkor sem lehetett... ;) Moby meg szerintem ironizál (remélem). :U

[ Szerkesztve ]

Az élet túl rövid a hardverek biztonságos eltávolításához.

(#45560) godzsy2 válasza Jovanny2 (#45559) üzenetére


godzsy2
senior tag

Van boxom és én "elvileg" értem hogy hogyan is működik a home... csak most összeszólalkoztam egy facebook csoportban és ott nekem többen is állítják, hogy nem csak egy emberrel homeolnak. Teljesen összezavarnak... vagy már magam sem tudom mi van. :DDD

(#45561) #20844032 válasza godzsy2 (#45558) üzenetére


#20844032
törölt tag

Miért, egy családban nem játszanak többen, vagy aki videójátékos, az szükségszerűen magányosan él egy barlangban, család és barátok nélkül? :DDD

1 adott játékot egy emberrel homeolnak. Nyilván. De sokan vannak, akik több emberrel is homeolnak, mer az egyik mondjuk csak a fifákat veszi, a másik csak a halokat, stbstbstb.

(#45559) Jovanny2 : de igen, lehet. Mermérne lehetne? :U Nekem mindkét gépemen több profil is home/primary.

[ Szerkesztve ]

(#45562) godzsy2 válasza #20844032 (#45561) üzenetére


godzsy2
senior tag

Jó, akkor most mondja meg nekem valaki NEM IRONIZÁLVA, hogy lehomeolhatom-e a gépemre a saját és a haverom profilját is, hogy az öcsém tudjon játszani mindkettőnk játékaival a saját profilja alatt? Nem szívesen próbálnám ki, mert ha nem, akkor ugrik egy home lehetőség a háromból.

(#45563) #20844032 válasza godzsy2 (#45562) üzenetére


#20844032
törölt tag

Leírtam mindent. Nem ironizáltam. Nem tudok többet elmondani a témában.
Amúgy meg csinálj random profilokat a gépen. Mindnek az lesz a homeja. Amit a gépen csinálsz, eleve le is homeolja, de rá is nyomhatsz.

[ Szerkesztve ]

(#45564) Jovanny2 válasza #20844032 (#45561) üzenetére


Jovanny2
őstag

Én nem fogom próbálgatni, mert elcseszné a mostani home-ot, de múltkor részletesen leírtam, miért nem lehet több emberrel homeolni. A boxon úgy tudom, csak 1 home profil lehet, az összes többi guest. Alapértelmezetten mind guest. Ha rányomsz a settingsben, hogy X legyen a home, akkor X lesz, a többi marad guest. Ha utána rányomsz, hogy Y legyen, akkor Y lesz, de X guest lesz. Ha a haverod profilja az X (azaz vele home-olsz), akkor annak kell lennie a gépeden a home profilnak, a többi guest (a saját profilod is az), ezért látod haverod játékait. Ha ilyenkor rányomsz, hogy Y legyen a home profil a gépeden, akkor X guest lesz, és bukott a homeolás a haverral, mert onnantól nem látod a játékait (vagyis lemezt kérnek).

Megkerestem a múltkorit, hogy miért nem megy több haver közt. Annyiszor le volt már írva, hogy életszerűtlen, hogy több emberrel is homeolhass, mert akkor 1 venne játékot, és senki más.

Az meg szerintem szintén rossz érv, amit az elején írsz, mert pont erre találták ki a home-ot. Saját gépen saját home, amire a játékokat veszed, és a család minden tagja guest, akik elérik az összes játékod. Csak mi nem erre használjuk, hanem osztozkodásra.

[ Szerkesztve ]

Az élet túl rövid a hardverek biztonságos eltávolításához.

(#45565) #20844032 válasza Jovanny2 (#45564) üzenetére


#20844032
törölt tag

Nem arra nyomsz rá, hogy a -gépnek- ki a homeja, hanem a profilnak mondjuk meg, hogy ez a gép a homeja. Értjük a különbséget?
Nem. Ebből nem következik, hogy több ember tudna venni. 1 profilnak 1 otthona van. 1 gép viszont több profilnak lehet az otthoni gépe. Nem bonya ez. Így van irl is.

[ Szerkesztve ]

(#45566) Sicilian


Sicilian
addikt

Mennyivel egyszerűbb lemezen megvenni a játékot.. :DDD

nothing is true everything is permitted..

(#45567) Jovanny2 válasza #20844032 (#45565) üzenetére


Jovanny2
őstag

Nem igazán értem a dilemmád, de mindegy is. Az eredeti kérdés megvan? Lehet-e, hogy öcsi lássa bátyó meg egy másik haver játékait is a boxon? Nem, nem lehet. Azét látja, akinek a profiljának az a gép a home-ja (hogy a te nézőpontodat idézzem).

@Sicilian: semmivel, a digitális a nyerő. :P Fél áron van, a home-ot meg csak egyszer kell beállítani, utána semmi teendő. Gold is elég egy. EA Access is.

[ Szerkesztve ]

Az élet túl rövid a hardverek biztonságos eltávolításához.

(#45568) #20844032 válasza Jovanny2 (#45567) üzenetére


#20844032
törölt tag

De igen, lehet. Ha mindkettőnek az a homeja. Ők viszont a saját gépükön nem látják egymás játékait, mer guestek. Stimt?

(#45569) fityere


fityere
senior tag

Amikor meg volt a gépem a Home partneremnek megadtam a párom accountjat is mert volt rajta egy játék és mindketten tudtuk használni egy azon időben.

Nem azért hagyjuk abba a játékot, mert öregszünk. Azért öregszünk meg, mert abbahagyjuk a játékot.

(#45570) ferensz válasza fityere (#45569) üzenetére


ferensz
senior tag

Jup jup, tanusithatom.

"jah, mert a többi nyelvben a for nem for, hanem kapswagenschmetterling"

(#45571) Sicilian


Sicilian
addikt

Lenne egy olyan kérdésem, még anno x360-as Diablo RoS megjelenésekor azt mondták, hogy One-ra átvihetőek lesznek a karakterek.
Ez megoldott, áttudom hozni az x360-as karaktereimet, ha igen, hogy?
Simán át kéne másolni a save file-t ?

[ Szerkesztve ]

nothing is true everything is permitted..

(#45572) Madoc


Madoc
veterán

Srácok! Ha veszek prepaid (microsoft gift card)-ot akkor abból meg bírom venni az EA access-t vagy csak bankkártyával tudom?

Dad by day, gamer by night. Jelenlegi konzoljaim: Xbox Series X, Xbox One X - Playstation 5 Standard- Nintendo Switch

(#45573) storm3 válasza Sicilian (#45571) üzenetére


storm3
senior tag

Ja,at lehet hozni. El is bszta a jatekelmenyt azzal, hogy publicban minden masodik bohoc editelt paragon 10.000-es karival farmolja a 100as greater riftet.

“There he goes. One of God's own prototypes. A high-powered mutant of some kind never even considered for mass production. Too weird to live, and too rare to die.” pixel8

(#45574) norbi2010 válasza Madoc (#45572) üzenetére


norbi2010
őstag

Csak bankkártyával lehet.

(#45575) Sicilian válasza storm3 (#45573) üzenetére


Sicilian
addikt

Na az nem jó, de legtöbbet single-be nyomtam úgyis, de akkor beszerzem ide is a gamet..
És akkor csak át kell másolnom a save file-t ?

nothing is true everything is permitted..

(#45576) L_YKing válasza ferensz (#45570) üzenetére


L_YKing
addikt

En is! :)

Jajj... Nem is vagyok benne a buborekos csoportba :Y

[ Szerkesztve ]

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#45577) Bogyi007


Bogyi007
veterán

Tettem egy pár perces próbát a Gears of War 1-el.

Nos maga a játék futásával igazából nincs is gond, elemben ezzel a 360-as emulációval már inkább....

Nincs Gold előfizetésem csak családi megosztott úton. Nos ezt az emulátor nem szereti, ha nincs saját Gold előfizetésed akkor a Liveon keresztüli játék NEM FOG MŰKÖDNI!!

Első indításnál az emulátor leszedte az összes infót rólam (adatok, mentések) felhőből. Ha anno a 360-on nem voltak így a mentéseitek feltöltve, akkor azok is elvesztek.
Gears alatt a letölthető elemeket nem lehet elérni (jelenleg). Ez talán még később változhat.
Maga a játék még most is zépen néz ki. Hogy ez önmaga a játék hozza-e vagy a One is felhúzza a grafikát nem tudom. :DD

Érdekes módon a lemez nélkül is tudom futtatni a játékot, ez lehet hogy az miatt van, mert a gépemen rajta van a sógorom profilja is, akinek megvan a játék digitálisan is (azt hiszem anno megkapta GwG-ban), ergo a későbbiekben ha lesz olyan játék a BC programban ami nincs meg saját profil alatt de a Home társnak megvan akkor általa beszerezhető lesz az adott cím - Megvan neki lemezesen az összes Gow, a Judgement meg szintén GwG-ban, legalább így azt is végig tudom majd játszani így. :C

Összegezve jó lesz ez!

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#45578) bLaCkDoGoNe


bLaCkDoGoNe
veterán

Aki játszik a Witcherrel: jött új patch a játékhoz, én egyelőre nem vettem észre sok változást, csak annyit hogy belekerült a magyar nyelv. (Nekem olyan lemezes példányom van, amiben eredetileg nem volt.)

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#45579) gerbaud_ válasza bLaCkDoGoNe (#45578) üzenetére


gerbaud_
csendes tag

Épp jatszok vele de en sem vettem eszre még semmit.

(#45580) boost válasza bLaCkDoGoNe (#45578) üzenetére


boost
addikt

Ó ha, pont ez hiányzott, köszi! Meg is nézem!

UPDATE: 7,3GB!!!!!

[ Szerkesztve ]

(#45581) Jovanny2 válasza boost (#45580) üzenetére


Jovanny2
őstag

Ja, elkezdtem letölteni, de közben benyomtam a Black Flag-et, és itt ragadtam. :D

Az élet túl rövid a hardverek biztonságos eltávolításához.

(#45582) Jovanny2


Jovanny2
őstag

Na. most meg jött egy 2 gigás system update. Szuper...

Az élet túl rövid a hardverek biztonságos eltávolításához.

(#45583) Jovanny2 válasza Jovanny2 (#45582) üzenetére


Jovanny2
őstag

Na gyerekek, szétbasz mindjárt az ideg. :W :W :W :W :W Ez a kib@szott rohadt szemét frissítés formázta a vinyót!!!! Sok választásotok Nektek sem lesz, go offline, vagy frissítés. Gyanús volt, hogy a végén kérte a lokalizációs beállításokat, aztán most bebootolt, és ott állok, mint mikor kivettem a dobozból!! 54 játék ready to install. Tényleg mindjárt agyvérzést kapok. A home profil is törölve. :Y

Az élet túl rövid a hardverek biztonságos eltávolításához.

(#45584) killer095 válasza Jovanny2 (#45583) üzenetére


killer095
őstag

Azt a kurva.....az komoly,lesz cirkusz XD

ORIGIN/Battlelog: IDaVe_CQCI , PSN: DaVe095hun

(#45585) Jovanny2 válasza killer095 (#45584) üzenetére


Jovanny2
őstag

Support csak a vállát vonogatta, azt mondták nem érkezett még másik ilyen panasz, valami korrupt fájl okozhatta. Megkérdeztem, milyen korrupt fájl, amikor minden az ő szervereikről jön, még egy lemezes játékom sincs az 54-ből, meg külső vinyóm sincs. Nem volt annyira a helyzet magaslatán. Kérdeztem, hogy mivel terveznek kompenzálni? Azt írta, tud adni egy limited exoskeletont az AW-hez. Mondom szuper, épp most töltöm le a játékot. :D Mondjuk kurvára nem vicces egy vinyónyi játékot meg DLC-t újra lehúzni, ráadásul homeolhatok újra. írtam, hogy ha sok preview tagnak lesz hasonló baja, akkor lesz itt népharag. Egyébként azt csinálta, hogy feldobta játék közben, hogy frissítsek. Ok, elindította, leszedte a 2 gigát, újraindult. és elindult a telepítősáv, de az volt a fura, hogy csak félig ment, utána megint újraindult, bejött újra a telepítősáv a felétől, aztán felugrott 100ra, megint újraindult, és már kért is, hogy kapcsoljam be a kontrollert, adjam meg az időzónát, stb...

[ Szerkesztve ]

Az élet túl rövid a hardverek biztonságos eltávolításához.

(#45586) killer095 válasza Jovanny2 (#45585) üzenetére


killer095
őstag

Mentések megmaradtak?

ORIGIN/Battlelog: IDaVe_CQCI , PSN: DaVe095hun

(#45587) ImpersonatoR válasza killer095 (#45586) üzenetére

Nyilvan azt felhobe tarolja az nem hiszem hogy elveszett volna.
De nagyon nem fogsz tudni mit csinalni. Preview tagsaggal jar gondolom h lehetnek ilyen bakik.
Megis csak beta teszt vagy mi.

(#45588) pzstm válasza Jovanny2 (#45583) üzenetére


pzstm
titán

augusztus 1-én frissült utoljára a boxom, egyik ismerős sem panaszkodott ilyenre. 240mega körüli patchek szoktak jönni

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#45589) #20844032 válasza Jovanny2 (#45585) üzenetére


#20844032
törölt tag

>ráadásul homeolhatok újra

Ezt már tegnap is írni akartam, a másik témában: nem a gépnek van 3 lehetősége homeolni, hanem a profilnak(amúgy lehet többször is, csak fel kell hívni a supportot). Minden profilnak. Ráadásul nem kell majd most újra homeolni, mert az a profilon tárolódik. Azaz a profilba be van jegyezve a géped ID-ja, ami nem változik attól, hogy formázva lett a hdd-je. Ettől még a homepartnered profiljába ebben a percben is a te géped van bejegyezve. Ezt az egész kavart a homeolással nálad az okozza, hogy te a gép felől közelíted ezt a kérdést. A homeolás nem a gépen töürténik, nem a gépen tárolódik.

/amúgy együttérzésem. Fincsi lehet letölteni ennyi cuccot. Amúgy hogy a pékben van 54 játékod külső vinyó nélkül? Nekem csak harminc valamennyi van fent az 1.5 terán, és alig van már helyem.

[ Szerkesztve ]

(#45590) Lefty válasza Jovanny2 (#45585) üzenetére


Lefty
addikt

Szerintem meg semmi okod a panaszra, ha preview tag vagy, ezt vallalod.

(#45592) Jovanny2 válasza #20844032 (#45589) üzenetére


Jovanny2
őstag

Semmi gond a home-mal, csak nem szeretem a macerát, amikor valami már jól működik. Ja, pont tegnap beszéltünk róla...természetesen a home partner semmit sem vesz észre az egészből, csak nekem kell újra beállítgatni a profilokat. Lényegében olyan a gép, mintha csináltam volna egy factory resetet. Nincs a gépen annyi játék, csak a ready to install részben. Betettem a 4 legfontosabbat, és 30% used. :) Most legalább felteszem a Halo MCC-t is, mert jön majd a halo 5 béta. Az elvesz még 80 gigát (20%ot kb).

szerk.: betettem a HMCC lemezt, és 47,4%ra ugrott. Ez 5 játék. :) Mindegy, legalább most nem teszem fel azokat, amikkel ritkán játszottam, de nem volt szívem leszedni.

@baker: jogos, de most őszintén, te nem lennél mérges? :U

[ Szerkesztve ]

Az élet túl rövid a hardverek biztonságos eltávolításához.

(#45593) #20844032 válasza Jovanny2 (#45592) üzenetére


#20844032
törölt tag

Én ezeket a 2 gigás updateket sem értem, pedig már többször több helyen olvastam. SOHA nem jött még nekem 2 gigás update. Mindig pontosan 252 megásak az updatejeim. Mindig. :F

(#45594) Jovanny2 válasza #20844032 (#45593) üzenetére


Jovanny2
őstag

Amúgy én sem, de havonta legalább egy ilyen van. Ennyiből teljes OS cserét tudna csinálni szerintem. Titkon azt reméltem, amikor újra kért minden adatot bekapcsoláskor, hogy előre hozták a W10-et. :D Preview tag vagy? Mi az OS verziód? Az enyém:

last update 08/08/2015 00:52, update successful (hát tényleg az), OS version: 6.2.13194.0 (xb_rel_1507.150702-2154) fre

@Pzs: Hali. Nem lehet, hogy rollback-elték pár panasz után?

[ Szerkesztve ]

Az élet túl rövid a hardverek biztonságos eltávolításához.

(#45595) oriic válasza Jovanny2 (#45594) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Valami nem okés nálad. Legújabb build nekünk preview tagoknak:

6.2.13316.0 (xb_rel_1508.150728-2200) fre

Last Updated 08.01.

Egyébként én sem kapok kb. 250 megánál nagyobb frissítéseket.

_________

Forza 6 videók (nem kamerásak)

Forza Motorsport 6 Gameplay - RAIN GAMEPLAY with Crazy 3D Puddles (Audi TT)

Forza Motorsport 6 Gameplay - FORD GT RIO Gameplay

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#45596) #20844032 válasza Jovanny2 (#45594) üzenetére


#20844032
törölt tag

1-2 napja nincs időm játszani, nem volt bekapcsolva a gép, szóval biztos régebbi(previews vagyok).
Remélem nem vágja haza mindezt nem tölteném le újra :D

[ Szerkesztve ]

(#45597) Jovanny2 válasza oriic (#45595) üzenetére


Jovanny2
őstag

Akkor végképp nem értem... :F Mindegy már. Azért letöltöttem a preview appot. Azt írja, a regisztrációm függőben van, de a questek meg a surveyk megvannak.

Az élet túl rövid a hardverek biztonságos eltávolításához.

(#45598) pzstm válasza oriic (#45595) üzenetére


pzstm
titán

beszéltem supportos sráccal, semmilyen ilyen panasz nem érkezett, update nem lett rollbackelve, az az utolsó preview tagoknak amit ori ír.

Sorry, de nálad valami más gáz lehet/lehetett, de nem vágom mi :U

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#45599) #20844032 válasza Jovanny2 (#45597) üzenetére


#20844032
törölt tag

>Azt írja, a regisztrációm függőben van

Az mindig azt írja, akkor is ha már bent vagy.

[ Szerkesztve ]

(#45600) Zjunior válasza pzstm (#45598) üzenetére


Zjunior
veterán

Ma nem tudod van support?
Guest accountot nem
Lehet hozzaadni...:(

Work Hard ™- Play Hard ™!!

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox One (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.