Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox One (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:33

LOGOUT.hu

XBOX ONE TOPIK

Xbox Support elérhetőségei:
Telefon: +3680018590 (magyar) (H-P)
Web: Xbox Support (angol chat)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#44501) Jovanny2 válasza oriic (#44499) üzenetére


Jovanny2
őstag

Reméljük nem fog cserébe szaggatni. :DDD

[ Szerkesztve ]

Az élet túl rövid a hardverek biztonságos eltávolításához.

(#44502) oriic válasza EmThor (#44500) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Dobj már egy screenshotot pls, mert goldom van, és nekem más árat ír ki.

Live-Die-Respawn

(#44503) norbi2010 válasza oriic (#44502) üzenetére


norbi2010
őstag

Nálam árat sem ír ki, csak hogy Bundle Only.

(#44504) bLaCkDoGoNe válasza oriic (#44502) üzenetére


bLaCkDoGoNe
veterán

Én is goldos vagyok.
Neked mennyit ír ki?

[ Szerkesztve ]

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#44505) MunezXBK válasza oriic (#44502) üzenetére


MunezXBK
nagyúr

12.490.-?

(#44506) bulikavagyok válasza boost (#44496) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

Nem Benned van a hiba, csak a problémád elég egyedi. :) Mondjuk ha 25-30 centire lenne tőlem a kontroller miközben játszok, valószínűleg engem is zavarna a fénye. Egyébként tényleg megoldhatná a MS, h ki lehessen kapcsolni. Gondolom nekik nem okozna túl nagy nehézséget.

[ Szerkesztve ]

(#44507) Jovanny2 válasza bLaCkDoGoNe (#44504) üzenetére


Jovanny2
őstag

Hát ez nekem sem akciós árat ír, hanem 12.490-et. Be vagyok pedig jelentkezve, és él a goldom (nem a home miatt). Nem lehet, hogy csak annak akciós, akinek megvolt 360-ra? Ori, neked megvolt?

Közben megtaláltam: LOYALITY DISCOUNT.

[ Szerkesztve ]

Az élet túl rövid a hardverek biztonságos eltávolításához.

(#44508) aram01 válasza MunezXBK (#44505) üzenetére


aram01
nagyúr

Nálam is annyit ír? de miért?

(#44507) Jovanny2: pofára megy ;] :D

[ Szerkesztve ]

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#44509) bLaCkDoGoNe válasza Jovanny2 (#44507) üzenetére


bLaCkDoGoNe
veterán

Nekem is ez jutott az eszembe, hogy lehetséges az, hogy az X360-as verziók tulajai olcsóbban meg tudják venni. Ez egy igen szimpatikus dolog lenne nekem, és mindegyik Remastered/Definitive kiadás követhetné a példát, ha valóban erről van szó. Szeretem a Bethesdát, általában korrekten állnak a játékosokhoz (szvsz egyike azon kevés cégeknek, akik még így tesznek.)

(Nekem megvan digitálisan X360-ra.)

(#44510) aram01: Valóban, de a tündérmesékben már elég régóta nem hiszek, meg telhetetlen sem vagyok. Örülök ennek is. :)

(#44511) Jovanny2: Szimpatikus dolog. Főleg, hogy X360-ra GwG játék volt valamikor.

[ Szerkesztve ]

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#44510) aram01 válasza bLaCkDoGoNe (#44509) üzenetére


aram01
nagyúr

Gálánsabb lenne ha azok ingyen megkapnák

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#44511) Jovanny2 válasza bLaCkDoGoNe (#44509) üzenetére


Jovanny2
őstag

Igen, ez a helyzet. Loyality discount van rá 50%. Azért ez is baráti szerintem. ;) Mondjuk ha azt nézzük, hogy a Tomb Raider Def. Ed. alaból hatezer-valamennyiért jött ki, akkor rögtön más a leányzó fekvése. Ezt majd akkor veszem meg, ha ez is 1960 Ft lesz. :D

[ Szerkesztve ]

Az élet túl rövid a hardverek biztonságos eltávolításához.

(#44512) Kecuhun


Kecuhun
senior tag

Van olyan közületek aki meg tudta vásárolni a Red Dead Redemption-t az e heti akció keretin belül 1495 Ft-ért? Nekem egyszerűen nem engedi, se a magyar, sem pedig az USA store-ból. Esetleg xbox360-ra is kell valahol regisztrálnom magam, vagy a bankkártyámat? Xbox One-ra bármit meg tudtam venni eddig a store-ból.

[ Szerkesztve ]

(#44513) bLaCkDoGoNe válasza Jovanny2 (#44511) üzenetére


bLaCkDoGoNe
veterán

Szerintem a TR is drágábban nyitott megjelenéskor.

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#44514) Jovanny2 válasza bLaCkDoGoNe (#44513) üzenetére


Jovanny2
őstag

Azt nem tudom, én még régebben vettem meg, akkor akciósan volt 4k. Szerintem a megjelenés után nem sokkal, szóval nem hiszem, hogy többel nyitott volna.

Az élet túl rövid a hardverek biztonságos eltávolításához.

(#44515) Dinasti


Dinasti
senior tag

Sziasztok! Akkor én is bejelentkeznék 1 új One boldog tulajdonosaként. Bár csak este tudom összerakni de addig ölelem szorítom magamhoz...😆😉

(#44516) godzsy2 válasza boost (#44496) üzenetére


godzsy2
senior tag

ha lejár a garancia... címke felbont, szétcsavarozod és kikötöd. :D
Így kell szétszedni: első spoiler gomb kinyit második spoiler a LED csere.

[ Szerkesztve ]

(#44517) bLaCkDoGoNe válasza Jovanny2 (#44514) üzenetére


bLaCkDoGoNe
veterán

Nekem a TR Definitive kiadás megjelenésekor (2014. januárjában) még nem volt XONE-om, de a szintén Square Enix-kiadású Sleeping Dogs Definitive-et megjelenés körül vettem meg, és akkor a lemezes verzió 16k volt. Nekem a TR Definitive-re is ilyesmi összeg rémlik egyébként, ill. ez a cikk is 60 dolláros árcímkét említ.

(#44512) Kecuhun: Volt korábban egy olyan tipp itt a fórumon, hogy a konzolon (mármint az X360-on, ha van) bejelentkezve sikerülni szoktak az olyan vásárlások is, amik az xbox.com-ról nem mennek. Lehet, hogy X360-as játékokat nem tudsz megvenni, ha nem volt a Live fiókod X360-on használva, de ez csak tipp.

[ Szerkesztve ]

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#44518) gianni85 válasza Jovanny2 (#44511) üzenetére


gianni85
veterán

Én megveszem 2400ért is, de ha elgyengülök, akkor talán 3000ért is :)

(#44519) aram01 válasza Dinasti (#44515) üzenetére


aram01
nagyúr

Gratulálok, én is újonc vagyok. Majd mi megmutatjuk itt az öregeknek hogy kik az új mesterlövészek :D

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#44520) Seat válasza Dinasti (#44515) üzenetére


Seat
tag

Üdv itt Dinasti!😀 Viszlát ON-Line!!

(#44521) Dinasti


Dinasti
senior tag

Köszönöm srácok😉

(#44522) Gigicuci


Gigicuci
senior tag

Szerintetek ez jó lenne bővíteni a drágaszág tárolókapacitását?

[link]

Vagy van vkinek valami jobb tippje?

(#44523) gianni85 válasza Gigicuci (#44522) üzenetére


gianni85
veterán

Én is nézegetem mostanában a külső hdd-ket, de inkább nagyobb kapacitású 3,5"-osat vennék. Pont WD myBook-ot és a Samsung D3-at nézegetem

(#44524) Jovanny2 válasza aram01 (#44519) üzenetére


Jovanny2
őstag

Akkor majd a BO3-ban találkozunk, zöldfülű. :D

Az élet túl rövid a hardverek biztonságos eltávolításához.

(#44525) boost válasza Gigicuci (#44522) üzenetére


boost
addikt

EA Access tök jó dolog, csak ne kéne neten letölteni a teljes játékot. Amikor láttam, hogy kb összejött 150GB abból, amit feltennék, kipróbálni, akkor inkább letettem róla, mert az nálam kb 5-6 nap, mire letölti :D

[ Szerkesztve ]

(#44526) lacuska74


lacuska74
tag

No megjött a box :)
Bocs a hülye kérdésért, de hol tudom megnézni, vagy beállítani , hogy magyar-e a Store?
Amikor beüzemeltem, akkor megadtam hogy Hungary- ból vagyok, akkor ez elég?
Vettem Gold tagságot, le is töltöttem két ingyen játékot amit felajánlott.
A Gold az online játékon kívül mire jó még?
A store-ban nem lehet keresgélni mondjuk ár szerint, vagy valami alapján?
Bocsi a h..lye kérdésekért de nekem elég zavaros a menü és az angol nyelvtudásom is hiányos :)

Ja,mit jelent az hogy Share Gold on this Xbox?(értem a szöveget, csak nem tudom mit akar jelenteni)

[ Szerkesztve ]

(#44527) oriic válasza bLaCkDoGoNe (#44504) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

12 490. És nincs meg X360-as kiadás.

Ha az olcsóbb ár tényleg amiatt van, mert megvan valakinek az előbbi kiadás, akkor olcsóbban hozzá lehet jutni úgy, hogy külön megveszem az X360-as verziót, utána meg az Xbox ONe kiadást. :D

Live-Die-Respawn

(#44528) falijja


falijja
őstag

Remélem az itteniek vevők lesznek bo3 ba az S/D re....csak az S/D csak azt szereti.... :DDD

(#44529) appleGjuice válasza lacuska74 (#44526) üzenetére


appleGjuice
tag

Elvileg, ha ott magyarországot állítottál be, akkor magyar store és árak lesznek.
Golddal kapsz havonta két ingyen játékot, illetve heti akciókat vannak a storeban goldosoknak.
A store elég rosszul van összerakva, kb név szerint lehet keresni, népszerűség vagy megjelenés alapján sorba rakni, de kb itt ki is fullad a tudása :D

(#44530) Jovanny2 válasza falijja (#44528) üzenetére


Jovanny2
őstag

Akkor még most szokj át a HC TDM-re, vagy a HC KC-re. :P

Az élet túl rövid a hardverek biztonságos eltávolításához.

(#44531) papi20 válasza Gigicuci (#44522) üzenetére


papi20
tag

Tessék megtanulni linkelni.
26.000 a te 1 Tb-os vinyód ami marha sok. 2 Terások már Árukereső
26.000-27.000-től indulnak.
Nekem egy Seagate 2Tb van 32Mb-os cache-el és 7200-on pörög. a 8 mb-os meg a 16 mb-at én kerülném.

[ Szerkesztve ]

(#44532) bLaCkDoGoNe válasza lacuska74 (#44526) üzenetére


bLaCkDoGoNe
veterán

Ha forintban látod az árakat, akkor a magyar store-ban vagy. :)

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#44533) oriic válasza falijja (#44528) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Nem szeressük SD-t, mert minden láma csak a killekre megy, objektívával nagyon kevesen foglalkoznak. :W

Live-Die-Respawn

(#44534) EmThor válasza gianni85 (#44523) üzenetére


EmThor
addikt

Iponrol vettem 3tb toshiba-t 35e korul kulso tappal.

Bar hardverapron lattam kez alatt 2tb western digital 20e.

Gaming is staying up until 3am to earn a trophy that isn't real....but is!

(#44535) bLaCkDoGoNe válasza oriic (#44533) üzenetére


bLaCkDoGoNe
veterán

S&D-t (sőt, megkockáztatom, hogy bármilyen objective-alapú multi módot) csak összeszokott társasággal érdemes játszani, különben nagyrészt csak frusztrációt okoz a sok tunker pistike ész nélküli henteldéje.

Én anno COD1-ben nyomtam nagyon-nagyon sok S&D partyt a megboldogult Lam[PH!]a klánban, és bizony még ott is voltak helyzetek, amikor az egyénieskedés a csapatjáték kárára ment.

Ja, és a legkomolyabb agyf.szt akkor lehet kapni, ha véletlenül bemerészkedsz S&D pubolni, és kapsz egy összeszokott, egymással kommunikáló és összedolgozó csapatot ellenfélnek, neked meg a publámák jutnak. :D

[ Szerkesztve ]

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#44536) bobooo válasza oriic (#44533) üzenetére


bobooo
addikt

Ezért jó ha csapattal játszol, akiket ismersz és beszélsz velük közben real-time. :))

Na megelőztek :)

(#44537) orichalcos:

Ha összeszokott jó játékosokkal játszol taktikásan akkor nagyon jó tud lenni. Nagyon szeretem. :) Főleg, hogy kb SD-ben kapod a legtöbb XP-t is.

[ Szerkesztve ]

(#44537) oriic válasza bobooo (#44536) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Hja most egy pár emberrel játszok én is, úgy nem vészes, de publicnál max akkor megyek fel azt játszani, ha Supply Drop miatt kötelező.

Live-Die-Respawn

(#44538) negyven2 válasza Kecuhun (#44512) üzenetére


negyven2
veterán

Milyen régiójú az Xbox profilod? Ugyanis 360-on a profil régiója számít. Vagyis az profil régiojának és a konzol IP-jének meg kell hogy egyezzen a helyszíne. Vagyis Magyar store-rol, csak magyarországi IP-vel magyarországi profillal lehet venni (értelemszerűen a számlázási cím és a fizetési eszköznek is ebből az országból kell, hogy származzon (ez kb 360-on tavaly augusztus óta van így).

(#44482) adrian94:

Visszafelé kompatibilitásban tudsz majd játszani a 360-on lévőkkel. Természetesen ehhez az kell, hogy bekerüljön a játék, illetve az, hogy esetedben a RDR-nek megcsinálják a tavaly júliusban elrontott multiját. Azóta kb játszhatatlannal az RDR multi módja, illetve ugyan ez az update tette tönkre a Undead Nightmare-t is. Azt szinte alig lehet végig vinni. A Rockstar Games-et viszont ugy néz ki nem nagyon érdekli ez már.

"Fact. Bears eat beets. Bears. Beets. Battlestar Galactica."

(#44539) Gigicuci válasza papi20 (#44531) üzenetére


Gigicuci
senior tag

Uhh..most látom, hogy valóban rosszul linkeltem, köszönöm, hogy ennek ellenére kibogoztad. A válaszod alapján akkor ilyen cache-val fogom nézni!! Köszi

Amúsz számít, hogy 5400 vagy 7200? Mert jó lenne, ha nem kéne ezt is külön konnektorba dugni...

[ Szerkesztve ]

(#44540) gianni85 válasza EmThor (#44534) üzenetére


gianni85
veterán

aprót még nem néztem. 5TB D3 birizgatta a fantáziámat :D

(#44541) boost


boost
addikt

Lassú netem problémájára keresem a megoldást.

Az működik XBO alatt, hogy elindítom nálam a letöltéseket, kikapcsolom a gépet, átviszem máshoz a gépet, ahol vezetékes net van, rádugjuk, és automatikusan folytatódnak a megkezdett letöltések anélkül, hogy TV-re kéne kötnöm a gépet, vagy bármit kéne rajta csinálnom?

(#44542) pelenka35


pelenka35
őstag

Ha én vagyok a home és toroljuk egymást a partneremmel az én accountomra vásárolt játékok, seasson passok nem maradnak meg a másik félnél?

Gamertag:Rob3rt75

(#44543) papp_no1 válasza pelenka35 (#44542) üzenetére


papp_no1
senior tag

Annál maradnak a vásárolt tartalmak aki kifizette. Ha maradna akkor már a félországnak meglenne minden :U

(#44544) Jovanny2 válasza boost (#44541) üzenetére


Jovanny2
őstag

Működik. Bár a TV-free dolog nem biztos, mert volt olyan, hogy a boxot bekapcsoltam, de a TV-t csak később, és csak utána kezdett el bootolni a box a zöld képernyőtől. Vagy az még 360-on volt? Ha bebootolt a box, utána automatikusan elkezd tölteni, ha kábelen rácsatlakozol, és nincs semmi gond a hálózattal. Ha intant on-ban van a gép, akkor ki is kapcsolhatod, tölt tovább.

Az élet túl rövid a hardverek biztonságos eltávolításához.

(#44545) lacuska74


lacuska74
tag

Hol tudom beállítani, hogy automatikusan bejelentkezzen amikor bekapcsolom a boxot?
Köszi :)

(#44546) Jovanny2 válasza lacuska74 (#44545) üzenetére


Jovanny2
őstag

Így... Vagyis azóta megváltozott:

They must have changed it because now it is done this way: Sign into profile>Settings menu>Under the "ME" section select "Sign-in, security & passkey>In the middle column you should see an option that says "Instant sign-in Nobody", select it then select "Use instant sign-in" and you're done!

A lényeg, hogy az "instant sign-in" menüpont alatt.

[ Szerkesztve ]

Az élet túl rövid a hardverek biztonságos eltávolításához.

(#44547) bLaCkDoGoNe válasza Jovanny2 (#44544) üzenetére


bLaCkDoGoNe
veterán

Nálam sokáig a TV HDMI1 bemenetére volt dugva a médialejátszóm és a HDMI2-re pedig az X360, és akkor én is azt tapasztaltam amit leírtál (csak akkor kezdett el ténylegesen bootolni a box, ha a TV-t is bekapcsoltam). Megcseréltem a két eszközt, és azóta kikapcsolt TV mellett is indul a box, ugyanezzel a setuppal az XONE is megy TV nélkül.

[ Szerkesztve ]

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#44548) boost


boost
addikt

Hét hónapnyi gold 15,2€-ért, paypallal. [link]

(#44549) Jovanny2 válasza bLaCkDoGoNe (#44547) üzenetére


Jovanny2
őstag

Gondolom a box figyeli, hogy van-e a kimenetére akasztva TV. Sok lehetőségem nincs, mert hiába van 4-5 HDMI bemenetem, a leírások szerint játékkonzolt a HDMI2-re kell kötnöm, és a nevét átállítani Játék-ra. Mondjuk abszolút nem zavar(t) a dolog, mert bekapcsolás után át lehet(ett) kapcsolni más bemenetre, ha véletlenül frissíteni támadt kedve a játéknak, addig nézni egy kis Discovery-t. Amúgy ez nem tudom így van-e még, mert nem figyeltem mostanában, csak a kollégánál gondot okozhat, illetve meglepetést, hogy mondjuk 1 nap után nem tölt le semmit az ismerősnél, pedig úgy csinál a box, mintha menne. :D

Az élet túl rövid a hardverek biztonságos eltávolításához.

(#44550) EmThor válasza gianni85 (#44540) üzenetére


EmThor
addikt

Ha van ra keret akkor hajra!

Illetve 2 vinyot is lekezel a box, en ezt az infot talaltam. Tehat ha most raksz ra egy 2tb akkor kesobb johet meg 1.

Gaming is staying up until 3am to earn a trophy that isn't real....but is!

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox One (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.