Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox One (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:33

LOGOUT.hu

XBOX ONE TOPIK

Xbox Support elérhetőségei:
Telefon: +3680018590 (magyar) (H-P)
Web: Xbox Support (angol chat)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#44951) Lefty válasza legiaap (#44950) üzenetére


Lefty
addikt

Először frissíteni kell az alkalmazást az áruházban 7-es verzióra.

(#44952) ImpersonatoR válasza legiaap (#44950) üzenetére

Áruházból előbb frissíteni kell az xbox appot.
De most hiába próbálkozol nem fogsz tudni bejelentkezni live ba anélkül meg úgysem megy.

(#44953) legiaap válasza Lefty (#44951) üzenetére


legiaap
nagyúr

Köszi

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#44955) legiaap válasza ImpersonatoR (#44952) üzenetére


legiaap
nagyúr

Sikerult, ki is probltam a stream-et, de szarra akadt a game. Ez normalis?

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#44956) oriic válasza legiaap (#44955) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Ha újraindítás után is ilyen, akkor neteddel gond lehet. Kábellal van netre kötve a One is meg a gép is?

Live-Die-Respawn

(#44957) boost válasza legiaap (#44955) üzenetére


boost
addikt

legyen mindkét gép lan-on, akkor állítólag nincs gond.

(#44958) legiaap válasza oriic (#44956) üzenetére


legiaap
nagyúr

Wifin van mindkettő, de közben szinkronizálja le a OneDrive-om. Gondolom az tett be neki. Ha végzett akkor rápróbálok még egyszer. De akkor a stream minősége nem gépfüggő, hanem net minőségétől függ csak?

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#44959) boost válasza legiaap (#44958) üzenetére


boost
addikt

Nálam a gépet is tekeri, de nem hiszem, hogy egy átlag gép nem lenne elég neki.

(#44960) smaul válasza boost (#44959) üzenetére


smaul
csendes tag

Aki streamel írjon specifikációt, meg élmény szintet! kíváncsi lennék mire számítsak, ezek alapján a tapasztalatok alapján be tudjuk lőni talán! tabletról lövi valaki? Érdemes lehet ezért venni egy low/middle-end tabot?

(#44961) gulb válasza smaul (#44960) üzenetére


gulb
senior tag

Nekem a Box is es a gep is Wifin van.. nah ez a kombinacio nem egy csucs elmeny:))) foleg ha meg toltesz is le valamit a halozaton... es van meg kb 5 eszkoz a wifin... nem neztem a gep terheleset de ez kb 1-2 alkalommal tetszik aztan tobbet ugyse hasznalom:)

(#44962) Rage47 válasza smaul (#44960) üzenetére


Rage47
veterán

nekem ugy lett jo hogy lanra kötöttem a boxot. laptop wifin

(#44963) Tejföl


Tejföl
tag

Az EA acces(széf)-hez is ugyanúgy szükség van live előfizetésre? Vagy egyszerre elég csak ha az egyik megy ? Illetve a benne lévő játékok ugyanúgy menthetőek boxra mintha csak liveról húznám le?

(#44964) EmThor válasza legiaap (#44955) üzenetére


EmThor
addikt

Wifin van földszinten a one és a 360.
Közepes minőségnél nem túl szép a kép az emeleten a tv-re kirakva a képet.
Jelerősség 70%, 10mbs le, 20mbs fel ha a one-nal sebességet mérek.
Aztán van h elkezd ledobálni.

Nekem ez csalódás, a win 8-hoz képest tiszta installal a 10es ssd-n lassabban tölt be amúgy, és a vlc is fagy rajta (nem app) video lejátszás közben...

Ha nem lenne xbox app nem váltottam volna.

Gaming is staying up until 3am to earn a trophy that isn't real....but is!

(#44965) pzstm válasza EmThor (#44964) üzenetére


pzstm
titán

lassabban tölt be BIOS/alaplapi driver hiány is lehet, nálam 2-3 másodpercet vesz igénybe nagyjából és VLC sem fagy, videókártya drivert néznék...

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#44966) MajaG válasza Bogyi007 (#44934) üzenetére


MajaG
senior tag

Én most vettem egyet. :)

(#44967) ferensz válasza smaul (#44960) üzenetére


ferensz
senior tag

Xbox wifin, Windowsos tablagep wifin ees megy szepen. A tablagep egy sztenderd intel atom z3xxx 2gb rammal.

"jah, mert a többi nyelvben a for nem for, hanem kapswagenschmetterling"

(#44968) Lefty


Lefty
addikt

Nekem is jól megy, akadásmentes, box és laptop is kábellel van kötve, annyi, hogy nekem magas minőségen is homályos az átjátszott kép.

(#44969) B3ny00 válasza pzstm (#44965) üzenetére


B3ny00
aktív tag

Meg kell várni még értesítést kapok, hogy megjott win10em,vagy valahonnan hamarabb tudom upgradelni?

Xbox One GamerTag : Gyurisub | Subaru Impreza Gc8 | Htc One | Htc One X+

(#44970) Gigicuci


Gigicuci
senior tag

Hátha valaki mostanában szeretne hozzánk csatlakozni. Szerintem ez elég jó ajánlat:

[link]

(#44971) bulikavagyok válasza B3ny00 (#44969) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

Nem kell megvárni. Töltsd le innen.

(#44972) B3ny00 válasza bulikavagyok (#44971) üzenetére


B3ny00
aktív tag

Köszi

Xbox One GamerTag : Gyurisub | Subaru Impreza Gc8 | Htc One | Htc One X+

(#44973) Scholes9 válasza Zolibacsi88 (#44948) üzenetére


Scholes9
nagyúr

Egyetértek. Nehéz lesz nehéz kibírni h ne vegyek egy gépet. Doom 4, Fallout 4, Dishonored 2, Halo 5, Forza 6, Gears of War, NFS. Durva nevek. Már ezek miatt bőven Megéri sztem a konzol. Ha jól látom (bár nincs gépem) ezek a címek már jól kezdik vagy kihasználják az Xbox erejét. De lehet h nem jól látom:)

[ Szerkesztve ]

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#44974) Zjunior válasza bulikavagyok (#44971) üzenetére


Zjunior
veterán

Aktiválás sima lesz?:) :C

Work Hard ™- Play Hard ™!!

(#44975) ImpersonatoR válasza smaul (#44960) üzenetére

Most csak a stream miatt ne vegyél tabletet.
Annal úgy sem lesz jobb semmi hogy Xo-n játszol ami a TV -re van kötve.
Nekem egyébként AsusT100- ason ami wifin megy sincs semmi gond.
Tehát ahol akad ott hálózati probléma lesz.

Egyébként most így összehasonlítva azt mondom, hogy tableten meg jobban néz ki.
Az ugye csak HD -ready a PC monitor meg full HD és nagyobb is jóval. Ott azért ha nagyon nézi az ember kilóg a lóláb, h mégis csak streamingrol van szó és egy "videót" néz az ember.

(#44976) bulikavagyok válasza Zjunior (#44974) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

Nekem kb fél nap volt az aktiválás. Nem akarta elfogadni a termékkulcsomat, de végül estére beaktiválta magát.

(#44977) sz.atesz89


sz.atesz89
tag

Üdv! Új Boxos vok eddig PS4-em volt de most megválok tőle és szeretnék áttérni boxra. Pontosabban visszatérni először 360-om volt.

Xbox.com-on vettem 1 hónapos előfizetést live-ra mivel láttam az assassin ingyen jár hozzá. Hogy tudom a profilomhoz aktiválni a goldot és az assassint. Mert a számla már megjött a mail-emre h vettem 1 goldot, de kódot nem kaptam vagy nem tudom h megy az aktiválás. Mindent számítógépen szeretnék most megcsinálni mivel még várom a ps4 vevőmet. :) Utána lesz box és nem szeretnék lecsúszni erről a jó kis ingyenes játékról.

Ilyet tervezek venni, ki is bekapcsolásnál ezt a hangot ki lehet kapcsolni? Mert párszor jól hangzik, viszont később annyira már nem. :) ELŐRE IS KÖSZÖNÖM A SEGÍTSÉGETEKET.
https://www.youtube.com/watch?v=ah-QqWEWVFs

[ Szerkesztve ]

PSN: szuhi

(#44978) sch_a válasza Lefty (#44968) üzenetére


sch_a
addikt

Nem lehet, hogy full HD-nál nagyobb felbontásra képes eszközre streameled?

Egyébként ilyenkor is csak kontrollerrel működik? Vagy egér+bill is megy?

(#44979) bulikavagyok válasza sch_a (#44978) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

Csak kontrollerrel megy. Amíg nem csatlakoztatod, el sem tudod indítani a streamet.

(#44980) oriic válasza bulikavagyok (#44979) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Dehogynem lehet elindítani. Mivel pc-nél csak kábeles megoldással megy a joy, én az xbox-hoz használom a kontrollert. Az App felhívja a figyelmet, hogy nincs csatlakoztatva a kontroller, így is akarom e folytatni. Ha rábökök hogy igen, akkor megy a stream rendesen.

Live-Die-Respawn

(#44981) ImpersonatoR válasza oriic (#44980) üzenetére

Es akkor mivel irányítod?

(#44982) bulikavagyok válasza oriic (#44980) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

Én úgy emlékszem, h nem hagyta elindítani. :B Akkor ezek szerint úgy is megy, h a boxot irányítom vezeték nélkül, és a laptopomon nézem a képet?

(#44983) oriic válasza bulikavagyok (#44982) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Technikailag megoldható igen, az más kérdés, hogy akkor nem tudsz rendesen játszani, mert az irányítás az nagyon kicsit késik a látott képhez képest. Legalábbis nálam én ezt tapasztalom. Ugyebár nálam egy asztalon van a monitor, a laptop meg az Xbox is, így tudom használni úgy a gépet, hogy az xbox-hoz van kötve a kontroller.

Vagyis van kép a monitoron, meg a laptopon is, Xbox-hoz van kötve vezeték nélküli kapcsolattal a kontroller és úgy játszok.

Tegyük hozzá, hogy az átlag usernek ez értelmetlen, én is csak azért használom, mert most nincs fülesem a One-hoz, így a streameléssel oldom meg, hogy a képet a monitorról nézem, a hang pedig a laptopból jön sima fülhallgatón keresztül.

Live-Die-Respawn

(#44984) legiaap


legiaap
nagyúr

Újra próbáltam ma a streaminget. Nem olyan vészes. Kicsi késés talán van, de élvezhető.

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#44985) B3ny00


B3ny00
aktív tag

Dying Lightba lehet majd autokazni :D

Xbox One GamerTag : Gyurisub | Subaru Impreza Gc8 | Htc One | Htc One X+

(#44986) bulikavagyok válasza oriic (#44983) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

Értem, akkor nekem érdemesebb a kábeles megoldásnál maradnom.

[ Szerkesztve ]

(#44987) oriic válasza bulikavagyok (#44986) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Na igen, csak jeleztem hogy van egy ilyen lehetőség is amit én írtam le, bár azt valszeg úgyse használja majd senki. :D

Live-Die-Respawn

(#44988) bLaCkDoGoNe válasza oriic (#44954) üzenetére


bLaCkDoGoNe
veterán

Nekem miért csak az X360-as adataimat látja?

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#44989) gianni85 válasza sz.atesz89 (#44977) üzenetére


gianni85
veterán

ha van goldod akkor keresd ki az áruházban és ingyen letöltheted. Viszont 360-nal ellentétben itt ezeket a játékokat csak aktív gold tagság mellett tudod elindítani. Tehát ha lejár a gold, akkor nem megy, ha újra előfizetsz, akkor megint megy

(#44990) oriic válasza bLaCkDoGoNe (#44988) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Az érdekes.

My Stat résznél nálam az összes platform kiválasztható. Plusz a listában is külön jelzi a One-os játékokat.

Live-Die-Respawn

(#44991) pzstm válasza B3ny00 (#44985) üzenetére


pzstm
titán

OMG!!

Újra visszatérek akkor hozzá :DDD

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#44992) bLaCkDoGoNe válasza oriic (#44990) üzenetére


bLaCkDoGoNe
veterán

A platform nálam is választható, de egyetlen One-os játékom sincs szerinte.
Mondjuk annyira nem zavar, csak furcsa egy picit.

[ Szerkesztve ]

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#44993) oriic válasza bLaCkDoGoNe (#44992) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Lol és tényleg. :D

Na hát ez érdekes, nálam nincs ilyen gond.

Szerk:

Megvan mi a gond. A saját oldaladon, a neved és a zászló között van egy ilyen kis kör alakú piros ikon. Katt rá, és kiírja hogy mit kell csinálni. (ha ráviszem kurzort kiírja, hogy nem követik az acsijaidat a beállítások miatt.

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#44994) Bogyi007


Bogyi007
veterán

Erre a kérdésemre tudna valaki választ adni?

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#44995) oriic válasza Bogyi007 (#44994) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Előtted lévő hsz-ekben erről beszéltünk, meg időközben betettem összefoglalóba is az oldalt. :D

bLaCkDoGoNe:

Na látom sikerült beállítani, most már látni a One-os játékaidat is.

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#44996) bLaCkDoGoNe válasza oriic (#44995) üzenetére


bLaCkDoGoNe
veterán

Ja, túl paranoiásra állítottam a privacy beállításokat. :D

Kicsit mondjuk még mindig hülye a rendszerük, mert még mindig nem minden játék jelenik meg. :) (A kimaxolt Wolfenstein meg Sleeping Dogs kimondottan fájó pont :D)

[ Szerkesztve ]

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#44997) B3ny00 válasza pzstm (#44991) üzenetére


B3ny00
aktív tag

valamelyik nap nyomhatjuk , enis abbahagytam mar egy ideje , szerintem 2 honapja bese kapcsoltam ,meg szingulatiras lepett fel es van idom jatszani :D. szoval jelezz.

Xbox One GamerTag : Gyurisub | Subaru Impreza Gc8 | Htc One | Htc One X+

(#44998) oriic válasza bLaCkDoGoNe (#44996) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Wolfira annyit ír hogy 520 GS-t szedtél ki belőle az 1000-ból. Szerintem várni kellene egy két napot, nekem is volt, hogy bebugzott és nem frissült.

Live-Die-Respawn

(#44999) B3ny00 válasza Bogyi007 (#44994) üzenetére


B3ny00
aktív tag

[Tess] :DDD

Xbox One GamerTag : Gyurisub | Subaru Impreza Gc8 | Htc One | Htc One X+

(#45000) bLaCkDoGoNe válasza oriic (#44998) üzenetére


bLaCkDoGoNe
veterán

Az a másik Wolfenstein (The Old Blood).
A New Ordert kitoltam, de nincs a listában egyáltalán, ahogy pl. a Tomb Raider meg a Sleeping Dogs Definitive kiadásai sem (meg még egy csomó másik játék, amivel játszottam); lehet, hogy idő amíg frissít valóban.

Jó egyébként hogy feljött ez az oldal, mert teljesen elfeledkeztem róla, pedig lehet mazsolázni a statisztikákat :)

[ Szerkesztve ]

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox One (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.