Hirdetés

2024. május 8., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox One (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:33

LOGOUT.hu

XBOX ONE TOPIK

Xbox Support elérhetőségei:
Telefon: +3680018590 (magyar) (H-P)
Web: Xbox Support (angol chat)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#229301) laracroft


laracroft
aktív tag

Sziasztok, felajánlok én is egy 14 napos GPU-t ;)

64*PP-JX7G*-CV9*X-CGGPF-27JJZ

A hiányzó betűk a nicknevem 3. karaktere :)

Kérdésem is lenne, a Batman: Arkham Knight fő szál végig játszása után vissza lehet térni a mellék küldetésekre?

[ Szerkesztve ]

(#229302) MrPeekaboo válasza philoxenia (#229296) üzenetére


MrPeekaboo
senior tag

Egy FAT-et váltott a OX, amire a húgom barátja csapott le, miután meglátta rajta az FH4-et. :-) A nagy gyerekek csak 1 hónapot "nélkülöztek", de mind a ketten inkább PC-n játszanak, az Xbox-ot csak néha kapcsolják be.

(#229303) l.skywalker


l.skywalker
Topikgazda

Star Wars Reportedly Working on New Knights of the Old Republic Video Game

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#229304) darkstreet89


darkstreet89
tag

Hali!

Olyan kérdésem lenne, hogy aki vásárolt az MTCGame-ről pre-load kulcsot, az a megjelenés napján kapta meg a kódot? :(

(#229305) l.skywalker válasza darkstreet89 (#229304) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Ezek a szürke oldalak nagyon viszontagságosan működnek. Én vettem már kulcsboltban pre-order kulcsot és hiába, hogy a játék reggel jelent meg, valamikor tizenórák múlva kaptam meg a kódot az éjszaka közepén.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#229306) Wesder válasza darkstreet89 (#229304) üzenetére


Wesder
félisten

Fenyx-et vettem Pre-Orderben tőlük. Megjelenés napjàn kaptam a kulcsot.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#229307) darkstreet89


darkstreet89
tag

Köszi Srácok a gyors választ! :R

Akkor meg nyugodtam, hogy jönni fog csak a feloldása után. :D

(#229308) dobcsi


dobcsi
tag

Sziasztok!
Xbox One S 500 gb-os gépem van, szeretném kicserélni a hdd-t legalább 1000 gb-ra. A csere viszonylag egyszerű lenne, de ugyebár akkor erre kell az "op" rendszere is. Ez megoldható vagy kár vele foglalkozni?

[ Szerkesztve ]

Üdv:Zsolt

(#229309) philoxenia válasza dobcsi (#229308) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Külső tárral jobban jársz.

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#229310) BigBear válasza dobcsi (#229308) üzenetére


BigBear
senior tag

Ne cseréld. Dugj rá egy USB 3-as külső meghajtót. (Gyári külső vagy külső keret mindegy.)
Egyszerűbb, gyorsabb.

(#229311) l.skywalker


l.skywalker
Topikgazda

LEAK:
Dying Light 2 Collector Edition

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#229312) dobcsi válasza BigBear (#229310) üzenetére


dobcsi
tag

Köszönöm a válaszokat, akkor külső meghajtóval próbálkozok. :R

Üdv:Zsolt

(#229313) dajkapeter válasza dobcsi (#229312) üzenetére


dajkapeter
senior tag

Nekem is 500-as van. Bedobtam egy 3.0-ás usb-s 1 terrás vinyót a fenekébe. Nem érzek különbséget teljesítménybe. Működik, hibátlan.

Ha írásommal megsértettelek akkor annak valószínűleg nem én vagyok az oka....

(#229314) parandroid válasza dajkapeter (#229313) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

* terás

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#229315) Wesder válasza parandroid (#229314) üzenetére


Wesder
félisten

Ha leföldeled, akkor màr terràs.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#229316) csuvicsuva válasza Wesder (#229315) üzenetére


csuvicsuva
őstag

De egyenlőre még nincs.

"Nincsen más, csak a hit és a dac / A tiéd csak az marad, amit másoknak adsz"

(#229317) Wesder válasza csuvicsuva (#229316) üzenetére


Wesder
félisten

Pedig egyenlőre kell földelni, úgy a tuti.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#229318) dajkapeter válasza parandroid (#229314) üzenetére


dajkapeter
senior tag

A pontosítás kedvéért javítanám magam: *tera-s. Mivel nem magyar szó. Legalább is az MTA nem ismerte el. Elnézést!

wesder #229315
+1 :DD

Ha írásommal megsértettelek akkor annak valószínűleg nem én vagyok az oka....

(#229319) philoxenia válasza dajkapeter (#229318) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

[link] :)

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#229320) csuvicsuva válasza Wesder (#229317) üzenetére


csuvicsuva
őstag

Oké, egyelőre maradjunk ennyibe. ;]

"Nincsen más, csak a hit és a dac / A tiéd csak az marad, amit másoknak adsz"

(#229321) parandroid válasza csuvicsuva (#229320) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Ha már eleve benne vagyunk, és benne is akarunk maradni, akkor inkább *ennyiben. ;]

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#229322) lacko6


lacko6
senior tag

Hi.
A GPU amit adnak xbox drive melle.Meglevore is aktivalhato,vagy csak ha nincsen aktiv GPU-m?

(#229323) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Nyelvtan off-nak ugye vége mára? ;]

Live-Die-Respawn

(#229324) philoxenia válasza oriic (#229323) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Nem teljesen off, hiszen Olaszországban tényleg jogosan adnak neki egy földes HDD-t, ha terrást kér.... ;]
Mi csak ettől szertettük volna megóvni. :D

Mekkora SSD-t érdemes venni még az X-hez? Illetve mennyit javíthat a betöltés sebességén, mondjuk a W3 esetében? Unom már, hogy ha meghalok, ki kell mennem a konyhába enni és mire elfogy egy szál kolbász, nagyjából betölti...
Illetve van-e ajánlott típus, gyártó, vagy kb. mindegy, csak SSD legyen.

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#229325) zojjektum válasza philoxenia (#229324) üzenetére


zojjektum
senior tag

Úgy emlékszem a w3 a főképernyőről a játekba 40 mp alatt töltött be, úgyhogy, igen érdemes cserélni.

(#229326) dj79 válasza philoxenia (#229324) üzenetére


dj79
senior tag

Nagyon sokat számít. Én egy Bx500 ssd-t tettem külső házba, jelentősen rövidültek a töltési idők pl a fallen orderben.

(#229327) philoxenia válasza dj79 (#229326) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Milyen szabványú a OneX USB-je? 3.1?

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#229328) persil válasza parandroid (#229321) üzenetére


persil
nagyúr

Izsdenem, a "kedvenc" hibaimat figuraztatok ki! :D

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#229329) Sinu válasza philoxenia (#229324) üzenetére


Sinu
senior tag

A legegyszerubb és legolcsobb nyilván az ha nem halsz meg :DDD gyurj a quen jelre, meg vannak jó potik is erre
Én amúgy egy leggagyibb kínai ssd-n taroltam a w3-at, már azon is töredéke volt a töltési idő a hdd-hez képest

[ Szerkesztve ]

No Future

(#229330) dj79 válasza philoxenia (#229327) üzenetére


dj79
senior tag

Én valami olcsó axagon ee25 USB 3.0 házat vettem.

(#229331) philoxenia válasza Sinu (#229329) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Le szoktam esni leginkább. A múltkor megtaláltam azt a hegyet, ahová csak a főküldiben lehet bejutni és kb. egy óráig azzal próbálkoztam, hogy fel tudok-e menni rá... :D
Meg a halálfejes ellenfelekről nem szoktam elhinni, hogy tényleg azok. Amúgy Aard párti vagyok, bár használom a Quent, mert mindig abból találok erőhelyeket... Mondjuk Gwynt-ben, ha meg lehetne halni, bajban lennék, mert még mindig nem igazán értem, hogy mit kell csinálni... :DD

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#229332) philoxenia válasza dj79 (#229330) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Akkor jobban járok külön véve a házat és külön az SSD-t?
Ezen mondjuk még X is van...

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#229333) Zsadi válasza philoxenia (#229332) üzenetére


Zsadi
őstag

Én is külön vettem meg.
Apacer AS350 512GB, Adata EX500 2.5", USB 3.1
Ezen is van X, csak kisebb :)

(#229334) dj79 válasza philoxenia (#229332) üzenetére


dj79
senior tag

2-3 ezerrel olcsóbb darabokban, talán annyi előnye még van, hogy ha külön veszel házat meg ssd-t, válogathatsz kinézetben etc.

(#229335) Sinu válasza philoxenia (#229331) üzenetére


Sinu
senior tag

Oda fel lehet menni :D

No Future

(#229336) philoxenia válasza Sinu (#229335) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Küldiben igen, de mikor még nem volt meg az a küldi, azon az útvonalon nem lehetett, mást meg nem találtam.

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#229337) kory24 válasza lacko6 (#229322) üzenetére


kory24
őstag

Rá lehet, hozzá adja.

(#229338) Sinu válasza philoxenia (#229336) üzenetére


Sinu
senior tag

Ez a kép nem küldetés közben készült, csak lófráltam. Szóval ha ugyanarról a helyről beszélünk, akkor fel lehet oda mászni, bár macerás mert nincs járt út, csak ugrabugra :)

No Future

(#229339) Beniii06 válasza Wesder (#229315) üzenetére


Beniii06
őstag

wut :F

"Got any other secret weapons?"

(#229340) lacko6 válasza kory24 (#229337) üzenetére


lacko6
senior tag

:R

(#229341) djyuri válasza JamesHun (#228921) üzenetére


djyuri
őstag

Üdv

A [link] korábbi dologra vissza térve. Sajnos aznap nem sikerült részleteiben belemennem és másnap annyira felidegesítette őket a dolog, hogy másnap eladták. Relatív kerestek rajta 20ezer ft-ot,így azt mondom hála az égnek. :R

(#229342) mikesa válasza philoxenia (#229324) üzenetére


mikesa
tag

Én egy Samsung EVO 860 1tb ssd-t egy Axagon ADSA-1S6-al aggattam a gépre. Nem bántam meg 😊

(#229343) NB2 válasza philoxenia (#229331) üzenetére


NB2
aktív tag

Gwynt az elején nehéz amikor nincsenek jó kártyáid, a bárós küldit is vagy 5x-re sikerült, de ő aztán ad jó lapokat, onnan már nem ördöngösség. Tényleg érdemes nézni az ellent, abból is lehet tanulni. Kártya lopás, duplázás stb

(#229344) csuvicsuva válasza parandroid (#229321) üzenetére


csuvicsuva
őstag

Ebbe sincs igazad és nem hagyom abban. :DDD (Utólsó volt nem fojtatom)

[ Szerkesztve ]

"Nincsen más, csak a hit és a dac / A tiéd csak az marad, amit másoknak adsz"

(#229345) Toma


Toma
tag

Sziasztok! Segítene nekem valaki privátban Buygames.ps-ről vásárolt játékkód aktiválásában esetleg? Természetesen Xbox One platform. F12020 játékot vásároltam meg, de van pár pont, amiben fogalmam sincs hogyan kell? Köszönöm!

(#229346) Bogyi007 válasza Toma (#229345) üzenetére


Bogyi007
veterán

Mondd, hogy még nem fizettél itt...

Az a Play from your own account felirat nekem nagyon nem tetszik...

Van rá sansz hogy itt nem a játékot vetted meg, hanem csak hozzáférést - más profiljához, ahonnan bármikor kicsukhatnak...

Szerk.: Igen ez az.

"F1 2020 Xbox Series X|S Xbox One Game
Buy account license for F1 2020 Xbox Series X|S & Xbox One. Best price on the internet."

Ha van rá módod, valami indokkal kérd vissza a pénzed...

[ Szerkesztve ]

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#229347) Wesder válasza Toma (#229345) üzenetére


Wesder
félisten

Mik azok a pontok, amit nem értesz?

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#229348) Toma válasza Bogyi007 (#229346) üzenetére


Toma
tag

Szia! Küldtek egy emailt, amiben van egy emailcím és egy rövid kód, ezzel elvileg be kéne lépnem a saját xbox fiókomban valahová? Ha ne adj isten ez nem átverés, akkor ez működhet így?

(#229349) Toma


Toma
tag

Ez az oldal..

[ Szerkesztve ]

(#229350) Bogyi007 válasza Toma (#229349) üzenetére


Bogyi007
veterán

Felejtsd el! Legalul konkrétan írja hogy egy profilhoz kapsz hozzáférést, amihez természetesen a fizetésed után ők BÁRMIKOR hozzá tudnak férni és bár te is meg tudnád esetleg változtatni a jelszót és az email fiókot is, de ők az eredeti adatok birtokában vissza tudnák szerezni a hozzáférést.

RÖVIDEN: NE FIZESS ITT!!!

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox One (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.