Hirdetés

2024. május 21., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox One (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:33

LOGOUT.hu

XBOX ONE TOPIK

Xbox Support elérhetőségei:
Telefon: +3680018590 (magyar) (H-P)
Web: Xbox Support (angol chat)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#22501) cyberkind válasza vg (#22499) üzenetére


cyberkind
félisten

Most nem azért de a csempével mire megyek ha én csak játszani akarok ezen a multimédiás eszközön ami csak kis mértékben konzol?
Mivel ott a gép mindenre, egész nap megy.

Paranormal Cocktivity

(#22502) JamesHun válasza bulikavagyok (#22496) üzenetére


JamesHun
addikt

azért van ami meg itthon olcsóbb mint máshol digitálisan
De pl AC ért nem fogok Indiába regisztrálni, aztán egy másikért Hongiba, mert nem akarok 8 accountot kreálni csak ezért :D
Canadiai 0% áfás ár kb a releváns, de ugye nálnuk 1USD = 1EUR váltás miatt is minden drágább
De ha 11 ért lenne Amerikai store ba AC egyből megvenném annyiért

SeriesX: JamesSHun

(#22503) Alexios válasza cyberkind (#22501) üzenetére


Alexios
veterán

Nyilván ha csak beakarod tenni a lemezt(vagy letölteni), és elindítani akkor semmire. Ha egyéb szolgáltatások is érdekelnek(mint pl. engem), akkor azért számíthat.

(#22504) #20844032 válasza cyberkind (#22501) üzenetére


#20844032
törölt tag

Ezeknek a gépeknek nincs köze a multimédiához. Soha nem volt, soha nem lesz. Próbálják beleszuszakolni, de nem fér bele. Játékgép. Konzol. Teljes mértékben. Nyomokban tartalmaz multimédiás bénázást mind de kb. ennyi :)

(#22505) cyberkind válasza Alexios (#22503) üzenetére


cyberkind
félisten

Pedig nálam csak ennyi, bár ha itthon csücsül a gép és nyomogatom bármi lehet, mondjuk a tv-ben lévő smart-ért meg 3D-ért is csak kifizettem a "felesleges pénzemet" és azóta is csak van.

Paranormal Cocktivity

(#22506) godzsy2 válasza Alexios (#22498) üzenetére


godzsy2
senior tag

"Erosen gondolkodom,h bedobjam e nekik a 900p s gta5 dolgot igy ebed elott.Legyen min ragodniuk..... ;]"

Úristen! 180p-vel kevesebb lesz a GTA V One-on? Máris vágom fel az ereimet, mert ezt nem lehet feldolgozni idegileg. :O

(#22507) Madwe válasza Alexios (#22503) üzenetére


Madwe
nagyúr

De egyéb szolgáltatásokra van jobb, kevesebbet fogyasztú, kezelhetőbb szerethetőbb ux-es eszköz, jó sokféle :) Persze haq valaki inkább az áramra költi el az évek alatt a plusz fogyasztás miatt a pénzét, mintha egy jobban működő dedikált eszközt venne, szíve joga. Valamivel vissza kell hozni paks2 árát ;]

[ Szerkesztve ]

(#22508) Alexios válasza Madwe (#22507) üzenetére


Alexios
veterán

Persze, van külön eszköz, én viszont jobb szeretem ha egy gép tud mindent, kényelmesebb. Pl. arra, hogy dlna-n keresztül filmet játszak le nas-ról tökéletesen elég a one, hiába vehetnék erre külön médialejátszót.

GTA5-höz meg annyit, hogy egyelőre a UK PS magazin megerősítette, hogy 1080p 30fps lesz ps4-en, viszont arról már nem írtak semmit, hogy one-on 900p lenne, ez már csak valaki fantáziájának szüleménye, amit egyesek már tényként kezelnek.

[ Szerkesztve ]

(#22509) bulikavagyok válasza JamesHun (#22502) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

Én sem váltogatom a regisztrációmat, eddig mindent a US account-omra vettem meg, pedig volt ami olcsóbb lett volna itthon. :) Őszintén szólva kicsit tartok is a büntetéstől/kitiltástól, így szerintem később is marad ez a felállás.. De ettől függetlenül néha nem értem a magyar árakat.. :F
Moby: Senkinek nem mondtam, hogy ne írjon ide, csak nem értem a miértjét.. Illetve más dolog vitatkozni valamin, és más dolog lenézni a szemben álló felet. Az, hogy a One gyengébb mint a PS nem vita tárgya szerintem :)

[ Szerkesztve ]

(#22510) vg válasza cyberkind (#22501) üzenetére


vg
addikt

Én nem hiszem el, hogy lenne a mai világban bárki is akit érdekelnek a játékok, a kütyük, hogy nem igényli a szép kezelő felületet, a tartalom szolgáltatást. Ha vannak barátaid a videó megosztás, statisztikák, acsik összemérése és ilyesmik. Esetleg közvetítenél élőben ahogy játszol, vagy a ps4 új ficsőrje, hogy más online be tud szállni hozzád játszani? Ezek nélkül jobb lenne a konzol, mi? Nem a NES időkben vagyunk már.

(#22511) norbi2010 válasza godzsy2 (#22506) üzenetére


norbi2010
őstag

A 900p 633,000 pixellel kevesebb, mint az 1080p, az azért nem kevés. Ha megvan 900p én boldog vagyok, a tv-m úgyis csak 768p-t tud. :D

(#22512) cyberkind válasza vg (#22510) üzenetére


cyberkind
félisten

Nekem annyi szolgáltatás untig elég hogy multizni tudjak, a többi nem érdekel, meg régen se érdekelt.

Paranormal Cocktivity

(#22513) Madwe válasza Alexios (#22508) üzenetére


Madwe
nagyúr

Viszont a kezelőfelület nem kényelmesebb :) Egy rendes médialejátszó ezerszer felhasználóbarátabb. Zene, videó, bd50 kezelés, 10ed annyi fogyasztás... Persze a kijelzőnél portot kell váltani, de ha neked attól jobb, h azt nem kell megtenni, cserébe macerásabban matatsz a felületen, az szíved joga :)

(#22514) vg mondjuk ezek engem se érdekelnek, pedig jó nagy kocka vagyok :)

[ Szerkesztve ]

(#22514) vg válasza cyberkind (#22512) üzenetére


vg
addikt

Nincs igényed arra, hogy multiban egy szebb pillanatodat azonnal rögzítsd? Maradj már ember, nem tudod mit beszélsz.

(#22515) Alexios válasza Madwe (#22513) üzenetére


Alexios
veterán

Én elhiszem, hogy neked jobb egy külön médialejátszó, tisztában vagyok én is vele, hogy ha soeckó igényeim lennének az kéne, nincs is ezzel gond, de az én kis egyszerű autista felhasználói szokásaimnak teljesen megfelel a one féle lejátszó, a megmaradt pénzből meg veszek inkább játékot. :) Illetve valószínűleg nem csak én voltam így vele, mert a uservoice-on is elég előkelő helyet foglalt el ez az igény. Másrészt meg a témázás ami a következő update-el jön nem tudna jobban hidegen hagyni, vagy ugyanígy ps4-en a share play. Más igényeink vannak na. :)

(#22516) cyberkind válasza vg (#22514) üzenetére


cyberkind
félisten

Nincs, sose volt, nem maradok mert tudom, megvannak az igényeim, erre speciel nincs.

Paranormal Cocktivity

(#22517) Lefty válasza Alexios (#22508) üzenetére


Lefty
addikt

Egyébként most látom, hogy itt [link] a GTA5 1080p-vel van feltüntetve az XONE esetében is.

[ Szerkesztve ]

(#22518) Madwe válasza Alexios (#22515) üzenetére


Madwe
nagyúr

Témázás, shareplay engem se zaklat egyáltalán. S azzal sincs bajom, h neked az xone mint médialejátszó jó, mind mások vagyunk, más igényekkel, de azért egy dedikált lejátszó jobban ellátja ezt a feladatot. S hidd el, hogy árban jobban kijössz vele hosszú távon, mert 3-10wot eszik, 80-120 helyett :)

Engem egyedül egy rohadt mapparendszer érdekelne ps4re, de azt meg csakazért se raknak bele :O

(#22517) baker_ Anno úgy jelentették be, h mindkét nextgen konzolon 1080p lesz. De azóta hivatalosan csak ps4re erősítették meg. Mindenesetre meglepne ha xone csak 900p lenne. De még az se rossz, viszont a 30 fps akkor legyen betonstabil mindkét helyen, s ne 20 s 30 között ugráló, mert az nagyon legalja...

[ Szerkesztve ]

(#22519) Alexios válasza Lefty (#22517) üzenetére


Alexios
veterán

Tökmindegy, egyik se hivatalos infó még, mivel a Rockstar nem nyilatkozott semmit ezügyben.

(#22520) godzsy2 válasza Madwe (#22513) üzenetére


godzsy2
senior tag

Egy valamire való médialejátszónak (pl. PopCorn) is megvan egy konzol ára. Miért tartson két ilyen drága készüléket az ember, ha a One is képes ellátni a feladatot (többé-kevésbé). Az új smart TV-kbe is ott a medialejátszó, lassan el is tűnhet akár ez a céleszköz. (Mondjuk egy Popcorn Hour A-410-est el tudnék viselni itthonra.)

(#22521) gduck


gduck
addikt

Azért tök jó ez a magyarországi megjelenés csak annyi, hogy magyar régió is kiválasztható a boxon :) De garanciális csere továbbra is Frankfurtban történik :)) Jó lesz így kontroller nélkül... meddig is? Aki intézett már garit, mennyi idő volt még megjött a csere cucc?

(#22522) Madwe válasza godzsy2 (#22520) üzenetére


Madwe
nagyúr

Popcorn hour a400 projektorok mellé kell, vagy 60 col s fölé. Nekem btw ilyen van itthon. S igen, az sokkal drágább, de cserébe a rendszerchip olyan képet ad ki, hogy összefosod a bokád :) S a képminőség miatt fizeted ki a plusz árat. De egy mede8er medx600as pl normál kijelzőre az egyik legjobb vétel, normálisabb árral. S 20kért kapható olcsóbb lejátszók is körberöhögik az xone lejátszóját. S mind sokkal sokkal kevesebbet fogyaszt :)

(#22523) Def26 válasza gduck (#22521) üzenetére


Def26
félisten

jah. pedig arról volt szó anno, hogy azért késik több eu megjelenés, mert lokalizált kinect hangutasítással érkezik a konzol...

[ Szerkesztve ]

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#22524) n000rbi válasza Madwe (#22522) üzenetére


n000rbi
senior tag

Pontosan egy medx600-zal szemezek. Jó kis masinának tűnik.

(#22525) godzsy2 válasza Madwe (#22522) üzenetére


godzsy2
senior tag

Nekem egy Syvio A200-as médialejátszóm van, ami egy Popcorn Hour A110-es klón. Kicsit idejétmúlt, de még műxik. :) Anno fele annyiba került, mint maga a Popcorn, van benne egy 1TB-os vinyó is.

(#22526) vroland44


vroland44
csendes tag

A Titanfall-ra van esely, hogy bekerul hamarosan ea acces vaultba vagy meg nem nagyon?
Most neztem, hogy gold-al 4990 ft, az lehet megerne :D

(#22527) #20844032 válasza godzsy2 (#22520) üzenetére


#20844032
törölt tag

16-ért veszel egy raspberrypit, teszel rá xbmc. Többetnemveszelmást :)

(#22528) pzstm


pzstm
titán

kajak elgondolkodtam, hogy lemezes Titanfall-t 5-6ezerért eladom...most hogy 50% kedvezmény van rá Store-ban :DDD :C

[ Szerkesztve ]

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#22529) Def26 válasza pzstm (#22528) üzenetére


Def26
félisten

volt már 25 -ért korábban is. pont mikor vettem a boxot.

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#22530) Lefty


Lefty
addikt

Destiny vagy a Ghosts az milyen? Megéri a pénzét mindkettő?

(#22531) Def26 válasza Lefty (#22530) üzenetére


Def26
félisten

ha szereted a stílust akkor igen. ghost már van 5k -ért is, destiny meg 8 -ért.

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#22532) Lefty válasza Def26 (#22531) üzenetére


Lefty
addikt

Hol is pontosan?

(#22533) bulikavagyok válasza Lefty (#22532) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

Jatekaim.hu. Van egy COD 3500-ért is.. ;) Destiny 7000.-

[ Szerkesztve ]

(#22534) Lefty válasza bulikavagyok (#22533) üzenetére


Lefty
addikt

Jó, de nekem azonnal elérhető verzió kell :)

(#22535) cyberkind


cyberkind
félisten

Tudom, ezzel egyedül leszek, de engem ez a Sunset Overdrive rohadtul nem izgat, sőt...
Tehát várhatóak más exkluzív címek, vagy ilyen kalibereket kapunk majd?
:)

Paranormal Cocktivity

(#22536) bulikavagyok válasza Lefty (#22534) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

Úgy nehezebb lesz beszerezni. Most kicsit keresgéltem, de letöltőkódot nem árul senki... :N

(#22537) Alexios válasza cyberkind (#22535) üzenetére


Alexios
veterán

Szerintem is rettentő béna :D

Halo amúgy még jön idén, illetve jövő év eleje Quantum Break

[ Szerkesztve ]

(#22538) cyberkind válasza Alexios (#22537) üzenetére


cyberkind
félisten

Végre. :D
Ezeket el is felejtettem, mindjárt jobban hangzik ez így.

Paranormal Cocktivity

(#22539) Lefty válasza cyberkind (#22535) üzenetére


Lefty
addikt

Szerintem mókás lehet, elég jók az értékelések is. Amúgy meg Quantum Break állat lesz, Halo 5, GoW.

(#22540) norbi2010


norbi2010
őstag

Másnak is frissült a Media Player? Valami változás van benne azon kívül, hogy most már nincs a nevében a Preview?

(#22541) cyberkind válasza Lefty (#22539) üzenetére


cyberkind
félisten

Nagyon nem bejövős.
Pont ugyanígy álltam az Infamous-sal is, amikor még masszív PS4 felhasználó akartam lenni, de szarok rá hogy next-gen, meg exkluzív, nem izgatott.

Paranormal Cocktivity

(#22542) tunkiih válasza bulikavagyok (#22496) üzenetére


tunkiih
őstag

ha valakit csak ez tesz boldoggá hogy melyik erősebb, annak a pc való... kilehet törölni az erősebb hardverrel, ha azon kivül személy szerint engem minden ide húz a játékkinálat-gamepad-rendszer-körítéssel bezárva, ha valakinek fontosabb hogy boxer alatt huzogassa a f....t a hardverre miközben esetleg adott esetben itt összeségében jobban érezné magát, akkor szerintem az meg is érdemli, de nyilván ha már mást nem tudnak felnagyitani, akkor felnagyitják ezt.. személy szerint én ezeket elengedem a fülem mellett, aki ebben boldog vegyen évente 1 erőműt és nézze 10 centiről nagyítóval pc-n a képernyőt hogy hú itt fut a legjobban.. :)) (már ha jön oda valami, a játékélményről meg nem is beszéltem..) számomra ez teljesen felszines gondolkodásmód, ha nem tudnák maguktól rá se jöttek volna a kontrasztra ..

[ Szerkesztve ]

(#22543) pzstm válasza Def26 (#22529) üzenetére


pzstm
titán

Season Pass 8.25$, az utolsó hiányzó DLC 9.99$ :DDD :C

egyébként most is 25 éppen 50 helyett ;)

[ Szerkesztve ]

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#22544) Ron Swanson


Ron Swanson
senior tag

(#22545) Lefty


Lefty
addikt

Egyébként az egy éves EA ACCESS előfizeteshez instant jár egy BF4? Vagy hogy is van ez?

(#22546) pzstm válasza Lefty (#22545) üzenetére


pzstm
titán

minden EA Access-ben szereplő játékot leszedhetsz, és ameddig él az előfizetésed játszhatsz vele :K

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#22547) Lefty


Lefty
addikt

Magyaran ha veszek csak akar egy honaposat, akkor mar tolhatom is a BF4et?

(#22548) bulikavagyok válasza Lefty (#22547) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

Igen.

(#22549) adrian94


adrian94
őstag

Vélemények a Titanfall-ról ? Multi milyen ? megéri az 5000 ft-ot live-on ? :) lemezes verzió gondolom ennyiért nincs...

(#22528) pzstm

honnan nézitek az akciókat ? most megint nem tudtam volna meg hogy féláras a Titanfall ha nem nézek ide be...

[ Szerkesztve ]

(#22550) Lefty válasza bulikavagyok (#22548) üzenetére


Lefty
addikt

Na akkor nekem ez eldőlt, megyek veszek egy XONE-t es kész.

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox One (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.