Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox One (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:33

LOGOUT.hu

XBOX ONE TOPIK

Xbox Support elérhetőségei:
Telefon: +3680018590 (magyar) (H-P)
Web: Xbox Support (angol chat)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#223751) mike1334


mike1334
veterán

A game pass nap végén jár le, vagy abban az időpontban, amikor aktiválva lett? Csak annyit ír, hogy ma jár le.

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#223752) Cyrin


Cyrin
addikt

Egy ilyen emailt kaptam nemrég: "Pardon the interruption. We noticed that we're missing some info for your subscription. To ensure we charge the correct tax for your subscription, please update the address for your subscription on your Microsoft account dashboard."

Vannak különböző címek megadva, usa, Argentína stb. De törölni nem tudom őket, hogyan lehetne törölni, hogy csak a magyar maradjon meg? Ügyfélszolgálat? Nem rizikós?

(#223753) ρσгτσ válasza GERIlla83 (#223684) üzenetére


ρσгτσ
őstag

Mint azt tegnap írtam, nekem furcsa volt, hogy ki kell kapcsolni a kontrollert az egér+billentyűzet kombó mellett. Én most letöltöttem a Fortnite -ot, hogy kipróbáljam és nálam minden működik.

Néhány játék kikapcsolja a kontroller irányítást, ha van egér+billentyűzet, de az alapvető funkciók ennek ellenére is maradnak. Viszont ennél a játéknál mindkettő megy egyszerre. Kipróbáltam most a játékban.

Így tehát adott az is, hogy fülest dugj a kontrollerbe.

ZX Spectrum - Commodore 64

(#223754) AMD Power válasza Hunt3r22 (#223727) üzenetére


AMD Power
titán

Gépen most nézem. Én is be akarok vásárolni. Nekem egyenlőre engedi 5500Ft-ért az egy évet.

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#223755) l.skywalker válasza ρσгτσ (#223750) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Reggelre nekem is átváltotta. Augusztus 28-ig volt érvényes EA-m és kereken 3 hónapot kaptam a konvertálás után.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#223756) AMD Power válasza l.skywalker (#223755) üzenetére


AMD Power
titán

Én most megvettem az egy évet. 2021.11.08-ig érvényes. De még egy évet már nem enged megvenni.

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#223757) ρσгτσ válasza AMD Power (#223756) üzenetére


ρσгτσ
őstag

Mert neked előzőleg nem volt megvásárolva a max. 3 év EA Play, ugye?

Mert ha nem volt, akkor azért nem enged, mert ki kell szedned az ismételt számlázást.

l.skywalker:
Frankó. Nekem még sehol semmi. :D

[ Szerkesztve ]

ZX Spectrum - Commodore 64

(#223758) AMD Power válasza ρσгτσ (#223757) üzenetére


AMD Power
titán

Nem! De ha kikapcsolod az ismétlődő számlázást akkor engedi megint megvenni 5500FT-ért + az 1 évet rá.

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#223759) Siffredi válasza AMD Power (#223756) üzenetére


Siffredi
senior tag

Automatikus megújítást kikapcsoltad?

(#223760) pethYeti válasza ρσгτσ (#223757) üzenetére


pethYeti
addikt

Nekem se váltották még át.

(#223761) ρσгτσ válasza AMD Power (#223758) üzenetére


ρσгτσ
őstag

Igen, közben ezt írtam én is neked. Módosítottam. :D

pethYeti:
Megnyugtató, hogy van még olyan akinél semmi nem történt ez ügyben. Max. 2 nap és mindenkinél átváltják.

[ Szerkesztve ]

ZX Spectrum - Commodore 64

(#223762) AMD Power válasza Siffredi (#223759) üzenetére


AMD Power
titán

Miután kikapcsoltam , újra vásárolható lett. :K

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#223763) KardosAttila


KardosAttila
aktív tag

Én tdgnap este fizettem volna elő, hogy az 1 évből 4 hónap vpu legyen majd, de már meghosszabbítástajqnl fel a store, így tartok tőle hogy nem váltana át már semmit, ráadásul 2023 júniusig van gpu előfieztésem, au egy éves ea play max 2023 novemberig hosszabbodna ami csak 5 hónap.

(#223764) csucsu52


csucsu52
aktív tag

Nekem is átváltotta, okt.02-án vásárolt 1év ea playt kereken 3!!! hónap ugp-re.!
Szerintem ne vásároljatok be mostmár eaplayből....

(#223765) csucsu52


csucsu52
aktív tag

Ja, lehet, hogy 4-re és akkor rendben van, ugye?

(#223766) oriic válasza pethYeti (#223760) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Nálam sem, de amúgy is bugos a rendszer szerintem. Kiírja hogy lejár az EA Play-hez társított fizetési eszközöm, aztán 2023-ig érvényes még. :D

Live-Die-Respawn

(#223767) ρσгτσ válasza icemad (#223639) üzenetére


ρσгτσ
őstag

Köszi ezt a hozzászólást. Letöltöttem én is, nagyon tetszik a játék. :)

ZX Spectrum - Commodore 64

(#223768) mike1334


mike1334
veterán

Mindenki azért izgul, hogy váltsa már át a rendszer, én meg azért, hogy várjanak vele egy napot :D

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#223769) AMD Power válasza mike1334 (#223768) üzenetére


AMD Power
titán

Idővel szépen lassan mindenkinek át lesz váltva. :K

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#223770) V.Stryker


V.Stryker
nagyúr

Forzaban van valami lehetőség, hogy egyik helyről a masikra teleportaljam magam ha nincs kedvem két esemény között 10km-t levezetni?

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

(#223771) Wesder válasza V.Stryker (#223770) üzenetére


Wesder
félisten

Ha FH4, akkor azt hiszem az egyik hàz megvételével lehet majd hasznàlni. vagy attól lesz ingyenes, amúgy meg pénzbe kerül.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#223772) V.Stryker válasza Wesder (#223771) üzenetére


V.Stryker
nagyúr

Tehát ha több házam van akkor egyikből a másikba atlepek? Hogy? Én még pénzért sem jöttem hogy kell. :F :B Igen, FH4.

[ Szerkesztve ]

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

(#223773) bulikavagyok válasza V.Stryker (#223772) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

Igen, de wesder szerintem nem erre gondolt. Hanem arra, h az egyik ház megvásárlásával nyílik meg a gyorsutazás lehetősége. Én nem emlékszem már rá, lehet h így van. A térképen minden verseny (vagy esemény) neve alatt látnod kéne egy opciót, h valamennyi kreditért cserébe gyorsutazhatsz oda. X gombbal ha jól emlékszem.

Szerk.: How to Unlock Fast Travel Anywhere in Forza Horizon 4

[ Szerkesztve ]

(#223774) Wesder válasza V.Stryker (#223772) üzenetére


Wesder
félisten

Fairlawn Manor-t kell megvenni, akkor utazhatsz bàrhova, addig csak a Hub-ba és a hàzaidhoz tudsz teleportàlni pénzért. Van 50 Fast Travel tàbla, amit ha megtalàlsz, akkor ingyenes lesz.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#223775) Bep válasza Wesder (#223774) üzenetére


Bep
senior tag

Illetve annyit hozzá, hogy az 50-ből amennyi fast travel táblát megtalálsz, arányaiban annyival kevesebb creditbe kerül a gyorsutazás az eredeti árhoz képest.

(#223776) Wesder válasza Bep (#223775) üzenetére


Wesder
félisten

Igen 200pénz/tábla.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#223777) zojjektum válasza AMD Power (#223769) üzenetére


zojjektum
senior tag

Hát nem bánnám, mert eddig azt írja, hogy átváltva ugp-re a 3 év ea és semmi változás, csak annyi, hogy már nincs ea lejárati dátumom viszont nem hosszabodott az ultimate egy perccel sem.

(#223778) mike1334


mike1334
veterán

Hála jannid segítségének ( :R ), most már nekem is van gpu-m 2023. februárig, és már nekem is bátram átválthatja az éves ea playem 4 hónapra :D

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#223779) persil


persil
nagyúr

Amugy meg oruljetek, hogy tudtok venni ea play-t egyaltalan. :D

Nalam ilyen infinite loop-ba kerult a rendszer. Ea play-rol a manage subscription-re iranyit, onnan a hosszabbitasrol meg ea play-re. :D
Mondjuk csak konzolon neztem, neten meg nem probaltam.

(Nem, nincs semmilyen user error, valami beakadt, bar annyira nem is erdekel az a + par honap, legfeljebb kicsit dragabban hosszabbitok.)

[ Szerkesztve ]

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#223780) gduck válasza oriic (#223766) üzenetére


gduck
addikt

Amúgy meg lehet valahogy nézni az átváltást? Nálam is megtörtént, de nem igazán tudom, mennyit kaptam :D

(#223781) csuvicsuva válasza mike1334 (#223778) üzenetére


csuvicsuva
őstag

Jó választás, csak ajánlani tudom a kollégát, nekem is rengeteget segített. :)

"Nincsen más, csak a hit és a dac / A tiéd csak az marad, amit másoknak adsz"

(#223782) pzstm válasza zojjektum (#223777) üzenetére


pzstm
titán

chat supporttal a beszéltem, mindenki nyugodjon meg. 11-e után is ha ezt látjátok lehet reklamálni :R

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#223783) ρσгτσ válasza pzstm (#223782) üzenetére


ρσгτσ
őstag

Erre számítottam én is. Köszönjük, hogy utána érdeklődtél.

ZX Spectrum - Commodore 64

(#223784) zojjektum válasza pzstm (#223782) üzenetére


zojjektum
senior tag

Köszönöm :R

(#223785) Siffredi válasza AMD Power (#223762) üzenetére


Siffredi
senior tag

Helyes, én is akarok venni 3 évet, ajánlom neki, hogy működjön. :)

(#223786) Luna73 válasza pzstm (#223782) üzenetére


Luna73
tag

Köszi. Nekem is lehagytak cirka 2 év Ea play átváltást!

(#223787) AMD Power válasza Siffredi (#223785) üzenetére


AMD Power
titán

Nálam ment akkor gondolom nálad is menni fog! :K

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#223788) Siffredi válasza AMD Power (#223787) üzenetére


Siffredi
senior tag

Meg is vettem, semmi gond nem volt. Most már várhatjuk az átváltást. :)

(#223789) AMD Power válasza Siffredi (#223788) üzenetére


AMD Power
titán

:R

Én meg nem bírtam ki a NFS Heat után,hogy ne játszak autós játékkal. Így neki estem a Forza Motorslsport 6-nak. Nagyon az elején vagyok.... de eddig Nagyon meggyöző! :R :R

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#223790) Siffredi válasza AMD Power (#223789) üzenetére


Siffredi
senior tag

Borzasztó hosszú és monoton. Inkább a 7-et javasoltam volna, sokkal élvezetesebb szerintem, mint a 6.

(#223791) V.Stryker válasza bulikavagyok (#223773) üzenetére


V.Stryker
nagyúr

Köszi. Így már kafa. ☺️

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

(#223792) icemad válasza MultiDoodad (#223749) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Tv játék módban van? Az xbox beállításoknál a kijelzőnél nem ír hibát?

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#223793) icemad válasza icemad (#223792) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Nálam xox és C9-nél ez látható:

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#223794) AMD Power válasza Siffredi (#223790) üzenetére


AMD Power
titán

Ameddig nem tolom végig a 6-t addig a 7-ik részt nem kezdem el. :N

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#223795) parandroid válasza AMD Power (#223794) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Nem fogod végigtolni. Alap versenyeket lehet lejátszod, de az összes bajnokságon végigmenni egy örökkévalóság, összes acsit kiütni meg kb lehetetlen. FM7-ben én most szereztem meg az utolsó osztály kupáját, de kb a bajnokságok fele van meg, acsik meg 430/1000. :D

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#223796) F_Peter válasza parandroid (#223795) üzenetére


F_Peter
őstag

Chicken police boxon is kapott magyar nyelvet?

(#223797) HartgeH3-2.8 válasza icemad (#223792) üzenetére


HartgeH3-2.8
addikt

+1

A gaming funkció mellett külön kellett kapcsolni, hogy engedélyezem a (tévén) a 4k UHD opciót. Érdekes, hogy ez magától nem állt át. Addig nem volt zöld pipám, már 10 ezer forintos kábelt vettem amit akarsz. Aztán meg hopsz, és minden pipa lett. Tény , hogy szép a látvány amikor minden be van kapcsolva.

Az OFF topikban OFF, az ON by LaciCRM

(#223798) AMD Power válasza parandroid (#223795) üzenetére


AMD Power
titán

Kimaxolni nem szeretném! Nem vagyok az a tipus. Azt látom,hogy rengeteg verseny/széria van benne. :K

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#223799) HunChris válasza AMD Power (#223789) üzenetére


HunChris
senior tag

Én is végigtoltam az NFS heatet, még mindig tartom, hogy gyenge egy Forza Horizon hoz képest, tele buggal. Töltés kép és a zenék egy idő után unalmasak, a HDR miatt éjszaka a töltőkép villogás matt kifolyik a szemem. :) Zavaró, hogy elég sokszor dinamikusan rakosgatja a tájat, pedig OneX en nyomtam. Folyamatos gázzal és kézifékkel végig lehet vinni. Nagy sebességnél elég mini a távolban lévő autó, főleg éjszaka. (pedig 75colon ment) De ettől függetlenül jó szórakozás és ez számít. :K

[ Szerkesztve ]

(#223800) AMD Power válasza HunChris (#223799) üzenetére


AMD Power
titán

Szórakozni tökéletes volt. Én nagyon élveztem. :K

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox One (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.