Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox One (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:33

LOGOUT.hu

XBOX ONE TOPIK

Xbox Support elérhetőségei:
Telefon: +3680018590 (magyar) (H-P)
Web: Xbox Support (angol chat)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#223351) Madoc válasza st3v3np3t3r (#223350) üzenetére


Madoc
veterán

Tudom hogy kéri a kódot de mint írtam ki lehet hagyni.

Dad by day, gamer by night. Jelenlegi konzoljaim: Xbox Series X, Xbox One X - Playstation 5 Standard- Nintendo Switch

(#223352) st3v3np3t3r válasza Madoc (#223351) üzenetére


st3v3np3t3r
veterán

Hazaértem. Pont elkaptam egy angol kiírást, a hambi(3 vízszintes vonal) gombbal lehet átugrani :W

Galaxy S23 5G 256GB//HP Victus 16+Rog Ally RC71L//Korábbi hsz-eim #97246720 név alatt...

(#223353) villles válasza IntelKiller7 (#223341) üzenetére


villles
csendes tag

Köszi a megerősítést. :R

(#223354) Zeki


Zeki
nagyúr

Ez a gta v mennyire bb most?
link

(#223355) elder troll válasza Zeki (#223354) üzenetére


elder troll
senior tag

[link]
Volt már sokkal olcsóbb, és bf környékén várnám hasonló akcióban.

[ Szerkesztve ]

(#223356) persil válasza Zeki (#223354) üzenetére


persil
nagyúr

Attol fugg kinek. :D
En egy forintert sem vennem meg. :D

De hulyeseget felreteve, igazabol ennyiert sem rossz, ha erdekel a jatek es sokkal olcsobb sem hiszem, hogy lenne. Neked kell eldonteni, hogy varsz e par szaz forintert/egy-ket ezresert, vagy viszed most.

[ Szerkesztve ]

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#223357) IntelKiller7 válasza elder troll (#223355) üzenetére


IntelKiller7
Topikgazda

De ehhez van még lóvé is. Jelen pillanatban ez a csomag máshol drágább. Alap kiadás szokott ilyen 3k környékén lenni. De a premium megéri.

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#223358) NoMagix


NoMagix
addikt

Vajon mennyi adatot forgalmazhat az xbox 4G esetén?
Elég lenne csak a játék indításához online lenni majd átrakhatom offline vagy kell a folyamatos szinkronizáció?
15GB / hónap net csomag kevés lenne?

[ Szerkesztve ]

(#223359) IntelKiller7 válasza NoMagix (#223358) üzenetére


IntelKiller7
Topikgazda

Ez elég sok mindentől függ. De tudsz net nélkül is játszani.

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#223360) elder troll válasza IntelKiller7 (#223357) üzenetére


elder troll
senior tag

Az is sokkal olcsóbb volt, csak az alapváltozatot linkeltem anno.
Vagyis érdemi különbség nem volt árban emlékeim szerint.
szerk.: tévedtem, vagyis store checker szerint most olcsóbb :B .
Nekem az derengett, hogy forintban minimális különbség volt anno, de külön a forintos árra nem tudok szűrni.

[ Szerkesztve ]

(#223361) NoMagix válasza IntelKiller7 (#223359) üzenetére


NoMagix
addikt

Úgy gondoltam a játékok frissítéseit otthon megoldom hetente egyszer amikor kell vezetékesen és hétköznap menne a forza és pár jaték 4G-vel. Az FH4 minden indításnál szinkronizál azt jó lenne tudni az mekkora lehet, nem szeretném elveszteni minden eredményemet egy rossz mentés kiválasztásával!

[ Szerkesztve ]

(#223362) FNZ válasza NoMagix (#223358) üzenetére


FNZ
őstag

a 4G-t nem tudom, mert még nem próbáltam, de az app telepítése után WIFI-n első indítás FH4 és kb. fél óra játék, 2,6 GB forgalma volt az xbox game pass-nak.

(#223363) IntelKiller7 válasza elder troll (#223360) üzenetére


IntelKiller7
Topikgazda

Eddig max ilyen 10k-s áron láttam ezt a csomagot. De ez ennyiért megéri, ha ki is használja azokat a + tartalmakat amit ad a Premium. Ha nem és csak a single miatt kell, akkor az alap még jobb választás. 3k-ért sok oldalról beszerezhető már.

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#223364) NoMagix válasza FNZ (#223362) üzenetére


NoMagix
addikt

Hopp akkor hamar elfogyna az adatkeretem! ;]
Holnap kipróbálom! :DDD
Köszönöm! :R

(#223365) Wesder válasza NoMagix (#223364) üzenetére


Wesder
félisten

Ő streamingről beszélt, te meg nem azt szeretnél.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#223366) ρσгτσ


ρσгτσ
őstag

Megérkeztek a szilikon tokok (a 2 alsó), de a fenti két egyszínűhöz képest nekem annyira nem bejövős...csúszósabb. Jó lett volna azokra is olyan "recés" rész....

A másik kettőnek a sima része sem annyira csúszós, mint a két színesnek.

[ Szerkesztve ]

ZX Spectrum - Commodore 64

(#223367) NoMagix válasza Wesder (#223365) üzenetére


NoMagix
addikt

Köszi, figyelmetlen voltam! :R

(#223368) Truman


Truman
senior tag

Sziasztok!

Bocs a láma kérdésért, de hogy tudok játék közben csevegni hanggal a barátokkal?
Nincs róla valami részletes leírás? Próbáltam party -t indítani, de nem halljuk egymás, pedig a controllerbe dugott mikrofon elvileg jó. Vagy csak játék közben működik vagy külön app -ot kell telepíteni hozzá?

Az élet egy sz*r játék, de azért a grafikája nagyon ott van…

(#223369) IntelKiller7 válasza Truman (#223368) üzenetére


IntelKiller7
Topikgazda

Nem kell hozzá futnia a játéknak, hogy tudjatok beszélni. Nem volt muteolva a mikrofonod? esetleg ismerősödé? Vagy az egész party?

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#223370) Madoc válasza Truman (#223368) üzenetére


Madoc
veterán

Mikrofont ki tudod próbálni. Inditassz egy party-t egyedül és a party beállitásaiba valahol van hogy megjelenítse a képernyőn az éppen beszélő nevét. Beszélsz-villog a neved a képernyő egy beállitott pontján.

Dad by day, gamer by night. Jelenlegi konzoljaim: Xbox Series X, Xbox One X - Playstation 5 Standard- Nintendo Switch

(#223371) Truman válasza Madoc (#223370) üzenetére


Truman
senior tag

Igen a villogás az megvan. De haver szerint ő nem hallott semmit tegnap mikor próbáltuk. Most meg nem érem el, hogy megint kipróbáljuk. De ekkor ezek szerint jó helyen próbálkozok.

Az élet egy sz*r játék, de azért a grafikája nagyon ott van…

(#223372) Madoc válasza Truman (#223371) üzenetére


Madoc
veterán

Akkor vagy blokkolt vagy némított téged. Szerintem, akár véletlenül is.

Dad by day, gamer by night. Jelenlegi konzoljaim: Xbox Series X, Xbox One X - Playstation 5 Standard- Nintendo Switch

(#223373) Truman válasza Madoc (#223372) üzenetére


Truman
senior tag

Rendben köszönöm a válaszokat, utána nézünk. Szerintem is csak elnyomogatott valamit, elég kapkodós fajta. Előbb nyom, aztán olvas.

Az élet egy sz*r játék, de azért a grafikája nagyon ott van…

(#223374) S@c@


S@c@
őstag

Sziasztok,

Hol érdemes most venni xbox one kontrollert? Szerintettek Black Fridayen valami akciós kontroller, eléggé elszáltak az árak. Eddig 13-14e most 23e. :(

(#223375) AMD Power


AMD Power
titán

NFS Heat kérdés.... Elértem az 50 szintet. Még van egy pár new versenyem, de küldetést már nem látok. Van még "értelme" tovább játszanom vele? :F

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#223376) IntelKiller7 válasza AMD Power (#223375) üzenetére


IntelKiller7
Topikgazda

50-es szint a max. Fejlesztgetni tudsz még, aztán nagyon mást már nem igazán.

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#223377) AMD Power válasza IntelKiller7 (#223376) üzenetére


AMD Power
titán

Akkor szerintem én 30+ óra után leteszem a lantot. :R De jó is volt ez a Heat! :K

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#223378) Zoleee83 válasza AMD Power (#223377) üzenetére


Zoleee83
addikt

Kimaxoltad? Meg van az összes achi? :)
Ha bekerül EA-vel a GP-be, én is végig tolnám, ha jó a "story."

[ Szerkesztve ]

* You can't stop me to love the world with all its lies - Guano Apes *

(#223379) AMD Power válasza Zoleee83 (#223378) üzenetére


AMD Power
titán

Nem. Az rám amúgy sem jellemző! :N

De nekem nagyon bejött.

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#223380) IntelKiller7 válasza Zoleee83 (#223378) üzenetére


IntelKiller7
Topikgazda

Sajnos az nem jó. De, ha nincs meg a Forza, akkor valamennyire lehet helyettesíteni vele. :DD

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#223381) Zoleee83 válasza IntelKiller7 (#223380) üzenetére


Zoleee83
addikt

Hát az összes Forza IS kimaradt, uh azokkal kezdek az SX-en.(Forza Horizon 1,3,4 van már meg). Gondolom nagyobb élmény lesz, sokan mondták. :B

* You can't stop me to love the world with all its lies - Guano Apes *

(#223382) Wesder válasza IntelKiller7 (#223380) üzenetére


Wesder
félisten

The Crew 2 talàn a legjobb Forza pótlék nem?

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#223383) IntelKiller7 válasza Zoleee83 (#223381) üzenetére


IntelKiller7
Topikgazda

Mint amikor a Trabantból átülsz a Ferrariba. :D

#223382wesder Ahha, azt mondják. De az irányítás ott is katasztrófa. A térképet nagyon irigylem belőle. Anno az első résznél még a bétában, végig kocsikáztuk egész USA-t. Adta nagyon. :)

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#223384) slyder81


slyder81
tag

Nem teljesen ide illik a kérdés, de hol a legérdekesebb Windows 10 et vásárolni? Már van egy a pcn ,most kéne egy laptopra. Nem gond ha ugyanazzal a profillal használnám itt is és ott is?

(#223385) Sinu válasza slyder81 (#223384) üzenetére


Sinu
senior tag

A legérdekesebb hazai földön talán a devecseri piac lehet, a sok lopott bicikli között nehéz találni egyet.
Érdemes megnézni amúgy a hardveraprót.

No Future

(#223386) st3v3np3t3r válasza slyder81 (#223384) üzenetére


st3v3np3t3r
veterán

Ment PÜ

Galaxy S23 5G 256GB//HP Victus 16+Rog Ally RC71L//Korábbi hsz-eim #97246720 név alatt...

(#223387) parandroid válasza Zoleee83 (#223381) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Akármennyire imádtam annak idején, ne az 1. résszel kezdj! Csúnyán eljárt fölötte az idő. Nosztalgiának jó, de a játékélmény mai szemmel... hát, nem hozza sajnos, amit akkoriban. A 2. részt viszont kár lenne kihagyni, talán a leghangulatosabb mind közül, még ha a grafika nincs is ott a 3-4 szintjén. Próbáld meg valahogy megszerezni! A 3-4 bármikor mehet. Ha végig akarod őket vinni, meg acsikat is kimaxolni, akkor darabja többszáz óra, szóval elleszel vele jövő év végéig. :D

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#223388) szimszonos válasza Bogyi007 (#223308) üzenetére


szimszonos
őstag

Aki csak egy év gpu hosszabításon gondolkodik és mostanában jár le a gpu előfizetése,annak is a 12+1 hónap gold+1 hónap gpu konvertálás ami 300 vagy 4190ft .Így legrosszabb esetben is megússza az ember kb 16700ft-ból ami kb a 3éves EA Play-el való hosszabbítás árában van,De a 14hónap vs 12 hónap az ami még így is a live gold átkonvvertálás mellett szól.Na meg ha ismét engedi a 300ft-os opciót az hab a tortán,akkor meg 13ezer ft sincs a 14 hónap gpu.

[ Szerkesztve ]

(#223389) AMD Power válasza Wesder (#223382) üzenetére


AMD Power
titán

Lassan azt is megnézem. Nem rég szereztem be a Crew 2 -t. :R

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#223390) Miska0330


Miska0330
tag

Sziasztok!
A UPS csomagkövető szerint ma kell, hogy kihozzák az Elit Kontrollert, amit elküldtem javításra mert garanciás még. Láttam is fotókat, hogy többeknek szépen csomagolva küldték a cserekontrollert. De valaki írt olyat is, hogy szólni kell a UPS -nek, hogy hozzák ki mert alapból nem fogják. Ez mennyire igaz?

(#223391) bulikavagyok válasza Miska0330 (#223390) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

Szia,
Semennyire, maguktól hozzák. Csak a kiküldésnél kell futárt kérned! A MS-tól emailt is kaptál a visszaküldésről, abban van tracking number!

[ Szerkesztve ]

(#223392) Miska0330 válasza bulikavagyok (#223391) üzenetére


Miska0330
tag

Köszönöm!
Igen a tracking már mutatja is, hogy Vecsésen van és ma szállítják ki. Valószínűleg csak félreértelmeztem, hogy a kiszállításnál is szólni kell.
Köszi a segítséget!

(#223393) bulikavagyok válasza Miska0330 (#223392) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

Nincs mit!
Egyébként jó eséllyel érkezés előtt telefonon is fog keresni a futár! :)

(#223394) Cadal válasza IntelKiller7 (#223341) üzenetére


Cadal
őstag

Ezt nem is tudtam. Hetek óta nézegetem, hogy a UK/US régiós játékok/(kódok) nagyságrendekkel olcsóbbak, mint az EU régiós játékok.

Mivel az összefoglalóban nem találtam róla infót, ezért ide másolom lehet, hogy valakinek még újdonság lesz.

Xbox One games will be playable on any Xbox One console — there will be no regional restrictions. forrás: [link]

Magyarul:
Ezen felül a Microsoft a régiózárakat is feloldja, a világon bárhol meg lehet vásárolni a játékokat és azok bármelyik Xbox One-on futtathatóak. Ez egyben azt is jelenti, hogy nem lesz értelme régiónként külön időpontokban rajtoltatni a játékokat, ami megjelenik az USA-ban vagy Ázsiában, azt az Európaiak is megvehetik gond nélkül. Sőt, ez az árak alakulását is befolyásolhatja, a kiadók nehezen tudnak majd árkülönbséget érvényesíteni a régiók között, illetve a használtpiac is globálissá válik. Forrás: [link]

(#223395) DefJamHUN


DefJamHUN
aktív tag

Vállal valaki Békés - Csongrád megyében One X hdmi chip cserét? Nem ad képet a gép, de már a gari is lejárt...

" Vegyetek jót ha tudtok "

(#223396) RudY válasza Cadal (#223394) üzenetére


RudY
addikt

2013-as cikkek... azóta kicsit változott a helyzet. ;)

(#223397) Cadal válasza RudY (#223396) üzenetére


Cadal
őstag

Ezért linkeltem az eredeti xbox.com-os oldalt is. Én az alapján hivatalosabbnak tartom. Az hogy régen írták, attól még hivatalos álláspontként lehet felfogni.

De amúgy mi változott? Mond kérlek, mert én pl nemrég csöppentem bele ebbe az egészbe, minden új. Vagy úgy érted, hogy azért nem egészen így van?

[ Szerkesztve ]

(#223398) red6t6 válasza Cadal (#223397) üzenetére


red6t6
tag

Maguk a játékok nem régiózárasak, ami annyit jelent, hogy bárhol veszel játékot, azt bárhol használhatod. Az azonban érdekesebb, hogy veszed meg a játékot máshol. Na ez az, ami nehézségekbe ütközik. :)

Nem tudom, hogy mire várok, de ha meglátom, felismerem

(#223399) tihibaby


tihibaby
senior tag

Facebook-on árul egy srác letöltős játékokat,kóddal,azaz mégsem,leírta az aktiválás menetét,és ez nekem valamiféle home-olásnak tűnik,aki tudja pontosan miről van szó,és mennyire megbízható ez így,segítsen legyen szíves.
A játékvásárlás leírása:
"Ez egy kód eredetileg, én aktíválom egy új fiókra, és ez le lesz zárva biztonsági apróságokkal hogy ne lehessen vissza élni vele, egy szerver géphez lesz csatlakoztatva a fiók. mindenben segítek itt facebookon a játék indításáig, lépésről lépésre. kód küldés a visszaélések miatt nincs már , ezt értsd úgy, hogy megvették tőlem a kódokat felhasználták és szépen eladták újra, de ugyebár 1 kód 1x használható, és mivel az én cégem nevéről voltak a kódok eladva, nekünk lett belőle tavaly elég nagy probléma.természetesen a te fiókodból tudsz majd játszani, menteni, és a pontokat gyűjteni az egész folyamat kb 5 perc utána konzol előtt kellene lenned, aktiválás és kész is A konzolod generál egy 1 percig használható random aktiváló kódot, erre akitávlom és a konzol magától tovább lép, a játék elérhetővé válik a storeban. Szamla plusz 30 % német nyelven , csak EU adószámmal rendelkező cég részére . Tőled csak a konzolod által generált random kód kell. Aktivalas után a konzolod tovább lép és a játék elérhetővé válik mind a store van mind a megvásárolt cuccaid között ." :F

(#223400) Wesder válasza tihibaby (#223399) üzenetére


Wesder
félisten

Fiókot ad, ezzel egy màsodpercig sem szabad foglalkozni.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox One (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.