Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox One (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:33

LOGOUT.hu

XBOX ONE TOPIK

Xbox Support elérhetőségei:
Telefon: +3680018590 (magyar) (H-P)
Web: Xbox Support (angol chat)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#223801) GERIlla83 válasza ρσгτσ (#223704) üzenetére


GERIlla83
tag

Igen.
Közben megoldódott a probléma.
Játék indítás után kontroller kikapcs, a játék átvált bill+egér kombóra, aztán kontroller vissza.
A kontroller+headset kombó pedig rendesen üzemel.

Olyan hülye vagy, hogy ha te lennél Zorro "Y"-t rajzolnál a falra!

(#223802) homerhamm válasza AMD Power (#223800) üzenetére


homerhamm
addikt

Nekem a NFS Porsche az egyik kedvencem, még az autó rendszámát is meg lehetett változtatni :)

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#223803) MrPeekaboo


MrPeekaboo
senior tag

Trueachievements' my-xbox-story
WD: Legion karakter kódot sikerült beváltanom, köszönöm! Szeptember végén vásárolt 3 év EA Play konvertálása rendben megtörtént, +1 év GPU-t kaptam. Pár DWG-s játékválogatás olcsóbb címekből (+ játékidő), nem tudom milyenek, jövőhét kedd délig? él az ajánlat:

Armikrog 595 Ft 4h (gyurmából animált játék, a Neverhood folytatása?)
Everreach: Project Eden 2610 Ft 8h (magyar fejlesztés, Mass Effect-szerű, nem kapott annyira jó értékelést)
Kholat 995 Ft 4h (survival horror)
Marooners 195 Ft 10h (egyszerű, ügyességi, többjátékos online/local)
Perception 455 Ft 4h (survival horror, érdekes képi világa van)
She Sees Red Interactive Movie 1050 Ft kb. 1h (orosz interaktív mozi, hasonló mint a Night Shift)
State of Mind 1195 Ft 9h (futurisztikus kalandjáték)
Where the Bees Make Honey 350 Ft 1h (eléggé elvont)
Zombie Vikings 475 Ft 6h (jó grafikája van)

[ Szerkesztve ]

(#223804) ρσгτσ válasza GERIlla83 (#223801) üzenetére


ρσгτσ
őstag

Elvileg az elejétől kezdve kellene mennie, de lehet csak valami játékhiba van nálad. Én életemben ma először indítottam el azt a játékot és ment egyből beállítás nélkül. Tehát nem piszkáltam a kontrollt, beállításokat.

Sőt..reagált a kontrollerre, a billentyűzet+egérre és a távirányítóra is. Attól függ melyikhez nyúltam hozzá. Tökre multi voltam. :D Akár egyszerre mindegyikkel IS irányíthattam volna.

[ Szerkesztve ]

ZX Spectrum - Commodore 64

(#223805) Bep


Bep
senior tag

+1 az NFS Porsche-ra. Anno PS1 slimen toltam, de jó is volt :))

[ Szerkesztve ]

(#223806) csuvicsuva válasza homerhamm (#223802) üzenetére


csuvicsuva
őstag

Hát igen, inkább azt remasterelnék.

"Nincsen más, csak a hit és a dac / A tiéd csak az marad, amit másoknak adsz"

(#223807) IG55


IG55
senior tag

EA play-t vennék egy olyan MS fiókra, ahol csak szülői engedéllyel lehet vásárolni.
Ezt az üzenetet kapom:

A cikk megvásárlásához szülői segítségre van szükséged.
A cikkre vonatkozóan nem tudunk kérést küldeni, más módon kell megkérdezned szülődet.

Milyen módon? Hogy tudom megvenni erre a fiókra?

(#223808) ρσгτσ válasza IG55 (#223807) üzenetére


ρσгτσ
őstag

Itt olvashatsz róla. Ötleteket nem adok hozzá, gondolom szándékosan lett így beállítva.

[ Szerkesztve ]

ZX Spectrum - Commodore 64

(#223809) IG55 válasza ρσгτσ (#223808) üzenetére


IG55
senior tag

Én vagyok a szülő, odajön hozzám a gyerek, hogy vegyem meg neki az EA play-t (követi az MS utasításait). Én meg állok letolt gatyával, mert MS-éknél az vicces, hogy nem mondja meg, hogy hogyan, oldjam meg magamnak.

(#223810) ρσгτσ válasza IG55 (#223809) üzenetére


ρσгτσ
őstag

Van egy Family app is, amiben ezek kezelhetők. Store -ból letölthető. Vagy a fő accountról, aki "szerkesztő", nem csak sima "tag" a családban.

Valószínű be lett ez állítva korábban, mert magától ilyet nem csinál. Szerintem csak akkor tudod megoldani, ha feloldod. Más opcióról nem tudok.

[ Szerkesztve ]

ZX Spectrum - Commodore 64

(#223811) gduck válasza parandroid (#223795) üzenetére


gduck
addikt

"alap versenyeket lehet lejátszod, de az összes bajnokságon végigmenni egy örökkévalóság, összes acsit kiütni meg kb lehetetlen."

Nem lehetetlen az, nekem is van pár órám a Forza sorozatban ;) 773 nap, 36100 mérföld, 2437 autó :D

UI: most a XOX - XSX közötti időszakban a FM2 és FM3-at toltam, mert az anno kimaradt ;) Grafika persze már furcsa volt, de a versenyek és a pályák élvezetesek voltak!

[ Szerkesztve ]

(#223812) IG55 válasza ρσгτσ (#223810) üzenetére


IG55
senior tag

Be lett állítva, persze. Ezér irányítja a szülőhöz, aki nem tudja mit csináljon, mert MS nem árulja el.
Most kapcsolgathatok ki mindenféle korlátozást.

(#223813) ρσгτσ válasza IG55 (#223812) üzenetére


ρσгτσ
őstag

Ha úgy állítottad be a tagot, hogy életkorhoz kötött, akkor az is segíthet.

Microsoft fiókban át kell állítani 18+ évre.

[ Szerkesztve ]

ZX Spectrum - Commodore 64

(#223814) parandroid válasza gduck (#223811) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Én azon az fm7 acsin akadtam fent, hogy utolsó helyről indulva legyél első online multiplayerben. Na, ezt kb csak 23 haverral/klubtárssal lehet megcsinálni, legalábbis közönséges, hétköznapi halandónak. Amúgy amit még nem bírok, az a szerezz bizonyos pénzt a feltöltött tuningokból, festésekből acsik. Aki nem a kezdetektől hátszik, hanem most szállna be, annak ez a régi címekkel megint nemigen megoldható. A többi az csak grind, kérdés, hogy mennyire élvezetes. Én is csinálgatom őket, de a motorsportokkal igen csúnyán el vagyok maradva...

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#223815) IG55 válasza ρσгτσ (#223813) üzenetére


IG55
senior tag

Köszi, megoldódott. Átállítottam, meg kikapcsoltam a "Needs organizer approval to buy things"-t. Nem tudom az utóbbi is szükséges volt-e hozzá.

(#223816) Corpuscle válasza parandroid (#223814) üzenetére


Corpuscle
őstag

FM6-ban is van ilyen, ezen kívül mind megvan. Kb. csak így teljesíthető kategória. A tuningos acsi meg baromi lassan gyűlt össze.

[ Szerkesztve ]

(#223817) ρσгτσ válasza IG55 (#223815) üzenetére


ρσгτσ
őstag

A kikapcsolás biztos, az életkor pedig lehet. Beállítás függő úgy emlékszem. Szívesen, de lehet te oldottad meg a jóváhagyás kikapcsolással.

ZX Spectrum - Commodore 64

(#223818) Dtomka


Dtomka
veterán

Adott egy xbox one s. A probléma, hogy a TV nem látja az eszközt. Hdmi kábel cserélve lett, illetve a csatlakozásokat is cserélgettük.
MI lehet a gond? Köszönöm aki tud segíteni! :R

(#223819) gduck válasza parandroid (#223814) üzenetére


gduck
addikt

Nekem sincs meg minden acsi. Sok online, tuningos, festéses sincs meg. Viszont a versenyeket végignyomtam :D

(#223820) Siffredi válasza parandroid (#223814) üzenetére


Siffredi
senior tag

Még csak haverok sem kellenek, TA-gaming sessions a megoldás. A tuning/festések pedig szintén megoldható, egy másodlagos profil kell hozzá, és sok idő+türelem. :)
Egyébként a grindolós jelző nagyon igaz, ha a nehézség állításával szinte 0 skill kell hozzá...

(#223821) ρσгτσ válasza Dtomka (#223818) üzenetére


ρσгτσ
őstag

Több infó kellene:
- Ez egy olyan Xbox, amit eddig is használtatok? Tehát eddig működött, de már nem megy? Illetve nem cseréltetek TV -t sem?
- Amenyiben már eddig is használtátok, a store -ból letölthető appon keresztül telefonon/tabon látjátok a home képernyőt bekapcsolás után?
- Ez egy olyan Xbox, ami új és mégsem működik?
- Ez egy olyan Xbox, amit használtan vettetek és most próbáljátok először? Volt rajta gyári visszaállítás? Vagy minden maradt a régiben, amit az előző tulaj állított be?
- Más eszköz (nem az Xbox) azzal a kábellel és TV -s HDMI csatlakozással ad képet?

Az utolsó kivételével a többit például azért is kérdezem, mert vannak olyan képi beállítások, ami miatt előfordulhat, hogy a ti TV -tek nem látja az eszközt a bemeneten. Nekem is sikerült egyszer rosszra kattintanom, de a telefonon az Xbox appból a "Távoli lejátszás ezen az eszközön" módjával vissza tudtam állítani.

Ez viszont csak akkor működik, ha a te accountodhoz van kötve a gép. Más esetben az előző tulajnak kell megcsinálnia, vagy jöhet a gyári visszaállítás.

Többi eset rosszabb, mert a géppel vagy az azon lévő csatlakozóval van gond. Csatlakozóval még annyit lehet próbálkozni, hogy mozgatod kicsi fel-le-jobbra-balra óvatosan....ha kisebb érintkezés hiba akkor lehet reagál rá.

Nekem így hirtelen ennyi jut eszembe.

[ Szerkesztve ]

ZX Spectrum - Commodore 64

(#223822) Blamazs


Blamazs
senior tag

Sziasztok!
Egy 10 év körüli fiúnak milyen fejhallgatót javasolnátok ami bírja is a gyűrődést játék közben. Természetesen mikrofonos kellene.
Köszi előre is!

(#223823) icemad válasza Dtomka (#223818) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Screen resolution resetet próbáld meg. [link]

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#223824) Madoc válasza Blamazs (#223822) üzenetére


Madoc
veterán

Hyperx cloud stinger core van a 2 kölöknek 1-1db, 1 éve és birja!

Dad by day, gamer by night. Jelenlegi konzoljaim: Xbox Series X, Xbox One X - Playstation 5 Standard- Nintendo Switch

(#223825) ρσгτσ válasza icemad (#223823) üzenetére


ρσгτσ
őstag

Ezt én sem tudtam, de sokra nem mentem volna vele a fent említett esetben. Mivel az X már nincs meg, AD -n meg nincs ilyen gomb. Viszont jó tudni.

Nem tudom neki melyik van?!

[ Szerkesztve ]

ZX Spectrum - Commodore 64

(#223826) Blamazs válasza Madoc (#223824) üzenetére


Blamazs
senior tag

Köszi megnézem. A kábel ami rajta van mennyire rugalmas. Vettem neki pár hónapja egy Hama fejlhallgatót és az elég "hama" megadta magát kábel ügyileg....
EZért keresnék valami strapabíróbb darabot neki.

(#223827) Madoc válasza Blamazs (#223826) üzenetére


Madoc
veterán

Teljesen gumis.És állandóan össze van nekik tekeredve :DDD Mivel ez 2 oldalas kivezetésű

Dad by day, gamer by night. Jelenlegi konzoljaim: Xbox Series X, Xbox One X - Playstation 5 Standard- Nintendo Switch

(#223828) Blamazs válasza Madoc (#223827) üzenetére


Blamazs
senior tag

Rendben, az talán akkor jó lesz neki is. Bár jobb lenne ha egyoldalas lenne...

(#223829) Madoc válasza Blamazs (#223828) üzenetére


Madoc
veterán

A sima cloud stinger az egy oldalas,csak az drágább.

Dad by day, gamer by night. Jelenlegi konzoljaim: Xbox Series X, Xbox One X - Playstation 5 Standard- Nintendo Switch

(#223830) l.skywalker válasza Blamazs (#223822) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Mennyi lenne rá a keret?

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#223831) AMD Power válasza Corpuscle (#223816) üzenetére


AMD Power
titán

Már kérdeztem,hogy ti milyen "erősségen, milyen Assist beállitásokkal nyomtátok végig?

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#223832) Corpuscle válasza AMD Power (#223831) üzenetére


Corpuscle
őstag

Még megjelenés évében játszottam, nem most volt. Kormányzás normál, damage off, braking line on. Minden mást kikapcsoltam. A manuális váltást is meg lehet szokni gyorsan. Mivel a trigger baromi jó visszajelzést ad a többi segítség sem szükséges. Én fokozatosan hagytam el az assistokat. Ha csak laza kocsikázásra vágysz, akkor ne feszítés túl, csak annyira, amennyire még élvezed.
Deadzone-t a kontrollernél állítsd 0-ra.
A gépi ellenfelek nem ugyanolyan kemények a különböző pályákon azonos nehézség mellett sem. Ez baromi zavaró. Van ahol max. nehézség mellett is könnyen nyertem, máshol eggyel alatta sem. Egy idő után nagyon repetitív. A Nascar dlc-t már annak idején is alig tudtam megcsinálni, alig volt játékos.

(#223833) Bep válasza AMD Power (#223831) üzenetére


Bep
senior tag

Konti: Minden assist off (trigger rezgők nagyon éreztetik, hogy mi a határ féknél és gáznál), nehézség full azt hiszem.

(#223834) Dtomka válasza ρσгτσ (#223821) üzenetére


Dtomka
veterán

Köszönöm a választ! :R
Ez egy olyan Xbox, amit eddig is használtatok? Igen

Tehát eddig működött, de már nem megy?
Eddig működött, majd x nap elteltével ez a hiba jött elő Illetve nem cseréltetek TV -t sem? Nem


- Amennyiben már eddig is használtátok, a store -ból letölthető appon keresztül telefonon/tabon látjátok a home képernyőt bekapcsolás után? Nem próbáltuk
- Ez egy olyan Xbox, ami új és mégsem működik? - Már nem új, lassan 1 éve lett vásárolva.

- Ez egy olyan Xbox, amit használtan vettetek és most próbáljátok először? Volt rajta gyári visszaállítás? Vagy minden maradt a régiben, amit az előző tulaj állított be? Nem.

- Más eszköz (nem az Xbox) azzal a kábellel és TV -s HDMI csatlakozással ad képet? Igen. A settop box ad képet


Szerintem ebből szerviz lesz :(((

(#223835) ρσгτσ válasza Dtomka (#223834) üzenetére


ρσгτσ
őstag

Sanszos...de lehet csak csatlakozó hiba, az nem nagy munka. Vagy csak elvált kicsit.

ZX Spectrum - Commodore 64

(#223836) AMD Power válasza Corpuscle (#223832) üzenetére


AMD Power
titán

Köszönöm! Majd lövő egy képernyő képet,hogy nálam most milyen. Probálgaton a határaimat.

Bep :R

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#223837) useless


useless
aktív tag

Mára nekem rendbe rakták a EA Play -> GPU átváltást. Igaz, tegnap este írtam az ügyfélszolgálatnak, de nem hinném, hogy azzal vasárnap este/éjjel foglalkoztak volna. :D

Vesz még ma valaki EA Play-t?

-۞- -۞-

(#223838) Madoc válasza useless (#223837) üzenetére


Madoc
veterán

Így van! Én is megkaptam mindet ami járt végül!

Dad by day, gamer by night. Jelenlegi konzoljaim: Xbox Series X, Xbox One X - Playstation 5 Standard- Nintendo Switch

(#223839) Luna73


Luna73
tag

Nekem még bent van 1 év, a többit jól váltották!

(#223840) pzstm válasza Madoc (#223838) üzenetére


pzstm
titán

nekem még semmi....majd a héten a nem lesz okés rájuk írok

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#223841) ρσгτσ válasza pzstm (#223840) üzenetére


ρσгτσ
őstag

Valószínű én is az utolsó napra maradok ezzel.

ZX Spectrum - Commodore 64

(#223842) KardosAttila


KardosAttila
aktív tag

nekem már része az ea play az ultimate-nek legalább tegnap óta, de akkor mi lehet, ha az ea play meghosszabbítás opciót választom? A leírásban felhívja a figyelmet, hogy nov 10.én átkonvertálódik ultimate-re, de ha most rányomnék a +1 év meghosszabbításra, akkor figyelmeztetés nélkül fogja 2023 nov.-ig meghosszabbítani, mert jelenleg 2023 juniusáig van ultimate, tehát ezen felül lenne külön ea play, de azt nem hosszabbíthatja 1 egész évvel.

(#223843) l.skywalker


l.skywalker
Topikgazda

az MS japán fejlesztőket próbál megvásárolni

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#223844) ρσгτσ válasza KardosAttila (#223842) üzenetére


ρσгτσ
őstag

Szerintem mindez attól függ, hogy meg volt-e már az 1 évre átkonvertált 3 év EA Play. Felette már szerintem nem fog menni.

Evileg nov. 10. napján zárul az átváltás...de ennél pontosabbat csak a Microsoft tud neked mondani.

ZX Spectrum - Commodore 64

(#223845) FollowTheORI válasza useless (#223837) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Nekem is mostmár jól mutatja. :K

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#223846) S@c@


S@c@
őstag

nekem még nem konvertált. :( holnapig még van idő.

(#223847) AMD Power válasza useless (#223837) üzenetére


AMD Power
titán

Nálam még semmi.... :N

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#223848) AMD Power válasza l.skywalker (#223843) üzenetére


AMD Power
titán

Ezt már szeretem. Vegyenek meg mindenkit! :K Az nekünk hosszú távon csak jó.

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#223849) mike1334 válasza useless (#223837) üzenetére


mike1334
veterán

Nekem még külön van az ea play és a gpu...remélem megcsinálják :)

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#223850) HunChris válasza S@c@ (#223846) üzenetére


HunChris
senior tag

Lehet csúsznak még holnap utánig is...

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox One (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.