Hirdetés

2024. május 8., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox One (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:33

LOGOUT.hu

XBOX ONE TOPIK

Xbox Support elérhetőségei:
Telefon: +3680018590 (magyar) (H-P)
Web: Xbox Support (angol chat)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#209651) bulikavagyok válasza IntelKiller7 (#209649) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

Ez nagyon ötletes, egész jól mutat! Csak egy esetleges továbbértékesítésnél (használtan) hátrány lehet a sok kopásnyom. ;]

[ Szerkesztve ]

(#209652) HunChris válasza Ghostman78 (#209648) üzenetére


HunChris
senior tag

Akár frissíthet a háttérben, lassú és timeoutol.
Lehet a hűtésed nem megfelelő, a paszta száradt.

(#209653) AxBattler válasza IntelKiller7 (#209649) üzenetére


AxBattler
félisten

Ez tényleg odab@x! Arasaka! :Y
Remélem next gen-re is tartogatnak hasonlót....

(#209654) wesder
Azt nem értem, hogy a francba hagyták le az alsó ravaszokat az új kontrollerekről?
De mindkét gyártó... :F :(((

[ Szerkesztve ]

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#209654) Wesder válasza AxBattler (#209653) üzenetére


Wesder
félisten

Menni fog az SX-szel, szóval mindegy. Az a plusz share gomb nem szàmít szinte semmit.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#209655) oriic válasza IntelKiller7 (#209649) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Hát akkor ezt vesszük.

Live-Die-Respawn

(#209656) IntelKiller7 válasza AxBattler (#209653) üzenetére


IntelKiller7
Topikgazda

Akkor ki venné az elitet? :DDD

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#209657) Wesder válasza IntelKiller7 (#209656) üzenetére


Wesder
félisten

Pontosan.
Nekem itt az S1, de a ravaszokat kb 3mp-ig hasznàltam.

[ Szerkesztve ]

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#209658) IntelKiller7


IntelKiller7
Topikgazda

Free Play Days. Már tölthetőek


Egyenlőre csak csingcsung oldalon találtam képet. :DDD

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#209659) sith7 válasza IntelKiller7 (#209658) üzenetére


sith7
nagyúr

azt látom .... illetve nem látom :D :DD

(#209660) Madycsa


Madycsa
tag

Sziasztok!

Ennek a [link] Minecraft kezdőkollekciónak a dolgai megjelennek tableten is?

(#209661) icemad válasza Madycsa (#209660) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Windows 10nél igen. De szerintem androidnál is.

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#209662) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

"Crysis Remastered brings new graphic features, high-quality textures, and the CRYENGINE's native hardware- and API-agnostic ray tracing solution for PC, PlayStation, Xbox, and – for the very first time – Nintendo Switch."

Hivatalos oldalon már látható a Remastered logo.

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#209663) Beniii06 válasza oriic (#209662) üzenetére


Beniii06
őstag

"Here we go again.."..."but can it run crysis?"

Azt is eltudom képzelni, hogy csak azért adják ki remastered-ben, hogy ismét a fenti mondat elhangozhasson, ugyanis az utóbbi időben a minecraft felmoddolva, megfosztotta ettől a crysis-t, na de akkor most, hátha sikerül összehozni megint. :DDD

Switch-re is kiakarják adni? Jó kis szendvicssütő lesz belőle. ;]

[ Szerkesztve ]

"Got any other secret weapons?"

(#209664) persil válasza AMD Power (#209646) üzenetére


persil
nagyúr

De most kit nem tudsz legyozni?

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#209665) oriic válasza oriic (#209662) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Hivatalosan bejelentve!

https://www.crysis.com/

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#209666) l.skywalker válasza Beniii06 (#209663) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Nem, hanem ezzel vezetik fel a 4. részt, aminél már jogos lesz a kérdés :D

De én ezt úgy könyvelem el, hogy még nyáron kiadják ill. nextgen launch előtt a remastered rész(eke)t

[ Szerkesztve ]

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#209667) AMD Power válasza persil (#209664) üzenetére


AMD Power
titán

Az elso boss-t. A Titant. :((( Volt mar masnal ilyen problema aki kontrollerel jatszotta a jatekot. Olvastam a jatek topicjaban is.

A fejet kene utnom es arra "fokuszalni" de nem tudok.

[ Szerkesztve ]

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#209668) EmThor válasza IntelKiller7 (#209658) üzenetére


EmThor
addikt

Lol thx, nyomom tovább a chaosbane-t ahol az előző ingyenes hétvégén abbahagytam :C

[ Szerkesztve ]

Gaming is staying up until 3am to earn a trophy that isn't real....but is!

(#209669) Micsurin válasza IntelKiller7 (#209649) üzenetére


Micsurin
nagyúr

És aktuális is... "No Future". :DDD :DDD

Egy ilyen tutira kell. :DD

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#209670) persil válasza AMD Power (#209667) üzenetére


persil
nagyúr

Nev szerint nem emlekszem ra.

A tutorial teruleten a legelso boss-ra gondolsz?
Mert azoknal(az elso ketto igazabol a tutorial) nem kell a fejet utni, meg semmilyen mechanika nincs. Nem nehezek egyaltalan ket aprosagot leszamitva.

Irj mar ram privben ezzel, hatha tudok segiteni, csak nem akarom szetspoiler-ezni/offolni a dolgot.

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#209671) icemad


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Ma kipróbáltam a sims 4-et. Utoljára az első résszel játszottam még PC-n. Na ilyen borzalmas irányítást nagyon régen láttam utoljára. Nálam kb. játszhatatlan kategória. Más is szenvedett vele?

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#209672) parandroid válasza icemad (#209671) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Lányaim se szeretik boxon, inkább pc-n játsszák. Szerencsére csak az alapjátékot vettem, azt is olcsón.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#209673) icemad válasza parandroid (#209672) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Én a feleségemnek mutattam volna meg, mert utoljára vagy 20 éve játszott, super marioval. De a sims után inkább megmutattam neki az Orit...

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#209674) Wesder


Wesder
félisten

Màsnàl sem mennek a GwG jàtékok? A Knights of Pen and Paper nem indul. Arra kér hogy jelentkezzek be Live-ba, vagy vegyem meg, miutàn letöltöttem. Gondolom megint szarakszik a Live ezen része.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#209675) F_Peter válasza icemad (#209671) üzenetére


F_Peter
őstag

Mi a gond vele? Szinte teljesen ua. mint PC-n.

(#209676) icemad válasza F_Peter (#209675) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Próbáld meg kontrollerrel. ;)

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#209677) negyven2 válasza icemad (#209676) üzenetére


negyven2
veterán

A Sims 4 támogatja a bill/egeret...

Valamint kb. 2 óra kiszedni belőle az 1000G-t

"Fact. Bears eat beets. Bears. Beets. Battlestar Galactica."

(#209678) persil válasza icemad (#209671) üzenetére


persil
nagyúr

Parom orrba-szajba nyomja a legnagyobb orommel, pedig eleteben nem volt a kezeben semmilyen konzol kontroller.
Konkretan nem tud iranyitani third person jatekokat, de olyan szinten, hogy mellette ulok es mondom, hogy a bal oldali kart told ebbe az iranyba es akkor is nekiszalad a falnak. :D

Ehhez kepest a sims 4-rol alig lehet lefesziteni.

[ Szerkesztve ]

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#209679) banderasz77 válasza Wesder (#209674) üzenetére


banderasz77
addikt

Azt a borzalmat be sem húzom... :)

(#209680) Wesder válasza banderasz77 (#209679) üzenetére


Wesder
félisten

Attól hogy pixelart még jó lehet, de vicc hogy liszenszgond miatt el sem indul. Leszedem a PC2-t, megnézem azzal mi a helyzet.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#209681) F_Peter válasza icemad (#209676) üzenetére


F_Peter
őstag

Eszemben sincs. 😀

Contival mindenem szörnyű, kell egy egér és probléma megoldva.

(#209682) banderasz77 válasza Wesder (#209680) üzenetére


banderasz77
addikt

Nekem az ilyen típusú/kinézetű gamek nem bejövősek.

(#209683) V.Stryker


V.Stryker
nagyúr

Van-e értelme a Live Goldnak ha nem multizom?

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

(#209684) icemad válasza V.Stryker (#209683) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Ha kell a havi 4 játék, akkor van.

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#209685) AMD Power válasza persil (#209670) üzenetére


AMD Power
titán

Koszonom neked a segitseget! De legalabb te lattad,hogy nem beszeltem hulyeseget es nem csak en hittem azt,hogy bugos a jatek. :C :R

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#209686) parandroid válasza V.Stryker (#209683) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Ha vásárolni akarsz a store-ban, ahhoz is ad kedvezményt, de ahhoz jó sokat kell vásárolni, hogy csak ezért megérje.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#209687) allin00


allin00
csendes tag

hi. segítséget szeretnék kérni... játszottunk warzonet...eddig ment a voice chat de most valami ellett állítva és nincs semmi hang a fülesen! Mármost se a játékot nem hallom se a mikrofonban engen nem hallannak...

(#209688) l.skywalker válasza IntelKiller7 (#209649) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

4 nap és Reveal :D

https://www.xbox.com/en-us/?source=lp (váltsatok át US régióra és várjatok a főoldalon)

Aki nem tud várni annak:
https://twitter.com/JezCorden/status/1250830141929947136

Részletesen:
https://www.windowscentral.com/xbox-teasing-cyberpunk-2077-console-reveal-likely-coming-april-20

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#209689) icemad válasza allin00 (#209687) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Ez ezer dolog miatt lehet. Először nézd meg, hogy a mikrofont bekapcsoltad e. Utána nézd meg a hangerő szabályzót. Végül a settings-audio részt.

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#209690) l.skywalker válasza l.skywalker (#209688) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Azon pörgök, hogy cserélhetném le a Gears5 X-emet erre, de Nextgen előtt még a CP2077 miatt se fogok még egy X-et venni...

Majd 2 év múlva egy utolsó darabos leárazásban...

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#209691) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

(#209692) S@c@ válasza oriic (#209691) üzenetére


S@c@
őstag

:C :C :C

(#209693) bLaCkDoGoNe


bLaCkDoGoNe
veterán

Távol álljon tőlem, hogy PS4 vs. X vitát nyissak, de muszáj vagyok kiengedni a fáradt gőzt egy kicsit, és megdicsérni az MS-t, hogy intelligens, felhasználóbarát módon oldották meg a lemezes-digitális játékok kezelését, azaz ha van egy lemezes játékod telepítve, és ugyanaz a játék bekerül digitálisan a library-dbe (megveszed, Game Pass-szal letöltöd vagy megkapod Gold játékként), akkor minden további nélkül játszhatsz a játékkal tovább, csak nem kell hozzá a lemez.
PS4-en most úgy jártam, hogy gondoltam letöltöm az éppen ingyenesen elérhető Uncharted trilógiát, és így nem kell majd beraknom a lemezt, hogy játszani tudjak vele – de nem, ez a buta rendszer képtelen a digitális és a fizikai változatot egy kalap alatt kezelni, töröljem le a lemezest, majd töltsem le a digitálisat, hogy ne kelljen hozzá a lemez. Hát nem mondom, hogy nem b...ott fel ez az elegánsnak távolról sem nevezhető megoldás...
Na, jól kipanaszkodtam magam.

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#209694) Wesder válasza bLaCkDoGoNe (#209693) üzenetére


Wesder
félisten

Megvettem a FIFA20-at lemezen és a digitàlis mellé felrakta még1x lemezről. Gondolom mert a digitàlis trial verzió volt. Azt hittem ha megvan a lemez, csak szimplàn berakom és megy.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#209695) bLaCkDoGoNe válasza Wesder (#209694) üzenetére


bLaCkDoGoNe
veterán

Ezt még valahol jobban megértem, hogy a digitális trialt nem tudod a lemezessel "aktiválni" (bár nem kényelmes, az tény), viszont olyannal én még nem találkoztam boxon, hogy egy feltelepített játékot ne tudjak elindítani lemez nélkül úgy, hogy beszerzem a digitális változatot.

Biztosan marginális a dolog amúgy, nem sok ilyen hülye van mint én, de kimondottan kedvelem, hogy nem kell DJ-zni a lemezekkel, ha egy korábban feltelepített-elkezdett lemezes játék bekerül GP-be. Lusta vagyok, de ezzel együtt inkább lemezesen veszem a játkokat a továbbadhatóság végett. :)

[ Szerkesztve ]

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#209696) Wesder válasza bLaCkDoGoNe (#209695) üzenetére


Wesder
félisten

Megértelek. Egy lemezes jàtékom van, mert azt benhagyhatom a gépben, és így olyan mintha digitàlis lenne. A maradék 200+ mind digitàlis. Nekem a tovàbbadàs az úgy történt hogy a gépből a kukàba. Nem akarok a lemezekkel fogkalkozni többet.

[ Szerkesztve ]

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#209697) spiky03 válasza oriic (#209691) üzenetére


spiky03
veterán

Kiraly! :C
Meg PCn jatszottam az elso resszel.
Orulok, hogy itt is megjelenik. Megvasaroljuk majd.:)

SuperHeRo - Eladó! Anthem MRX710 + extrák!

(#209698) l.skywalker


l.skywalker
Topikgazda

Készül a Star Wars: Episode 1 - Racer re-release modern konzolokra:

https://www.usgamer.net/articles/star-wars-episode-1-racer-speeds-back-onto-modern-consoles-next-month

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#209699) Beniii06 válasza l.skywalker (#209688) üzenetére


Beniii06
őstag

Biztos többe fog kerülni, mint a mostani pakkok(geras5,div2,jedi), akkor már inkább a játék külön mellé megvéve.

"Got any other secret weapons?"

(#209700) mokus1


mokus1
addikt

Jó eséllyel meghalt a boxom ( one x) a warzone és a horizon 4 is piros kék pöttyökkel lesz tele aztán széthullik a kép. A forza 6 érdekes módon a menüig eljut.
Még garanciális úgyhogy holnap felhívom őket, külföldre küldik ha jól tudom, mostanában volt valakinek tapasztalata ezzel, hogy mennyi ideig tart ez?

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox One (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.