Hirdetés

2024. június 29., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox One (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:33

LOGOUT.hu

XBOX ONE TOPIK

Xbox Support elérhetőségei:
Telefon: +3680018590 (magyar) (H-P)
Web: Xbox Support (angol chat)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#205301) hentes555 válasza hhenry (#205300) üzenetére


hentes555
senior tag

Köszönöm szépen a választ. :R

"Tiefe Brunnen muss man graben wenn man klares Wasser will"

(#205302) Gebriel válasza Def26 (#205278) üzenetére


Gebriel
veterán

Gyereknek csak a Nintendo :D

(#205303) Krisz0630


Krisz0630
senior tag

Van már valami infó/pletyka, hogy mi jön a most kikerülő játékok helyett UGP-be?

XBOX SERIES X ID:Bkrisz90 + iPhone 14 ProMax + iPad 10

(#205304) icemad válasza hentes555 (#205299) üzenetére


icemad
nagyúr

Gta 5 digitálisan is szokott lenni 3-4 körül.
Bár nem kérdezted, de arra figyelj, hogy multiplayerhez kell gold előfizetés is.

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#205305) Siffredi válasza hentes555 (#205299) üzenetére


Siffredi
senior tag

Szia!

Ha hosszabb távra tervezel, és sokáig akarod élvezni az ultimate game pass előnyeit, akkor érdemesebb inkább goldot venni (több évest akár), és arra rávenni a 300 Ft-os ultimate-et. Így kijöhet kb. 1000 Ft/hó-ra az előfizetés, ami szerintem nem rossz. Ja, 3 évre lehet max előre megvenni az előfizetést.

(#205306) Peat76


Peat76
őstag

Ha veszek egy 12+1 hónapos Gold-ot majd arra rátolom..😃 a 3 hónapos Ultimate Game Pass-t akkor ugye lesz 16 hónap Ultimate Game pass-om?

Sony OLED XR-55A83J + Xbox Series X + PS5 DiscE., Nintendo Switch & Wii U + PS3 FAT 4 db 60GB US, Iphone 14 Pro Max 256GB+AW7 Cellular+Airprods Pro csakis a futás miatt! Csak azért is kiírom, attól még nem vagyok prosztó!

(#205307) icemad válasza Peat76 (#205306) üzenetére


icemad
nagyúr

Igen.

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#205308) MunezXBK válasza Peat76 (#205306) üzenetére


MunezXBK
nagyúr

GPU lesz az, nem UGP.

(#205309) hentes555 válasza Siffredi (#205305) üzenetére


hentes555
senior tag

Köszi szépen, ez is megfontolandó, találtam 6k-ért olyat is 3 hónapra. Igaz multizni nem szoktam, de még átgondolom ezt.

"Tiefe Brunnen muss man graben wenn man klares Wasser will"

(#205310) hentes555 válasza hentes555 (#205309) üzenetére


hentes555
senior tag

És egy utolsó kérdés még ezzel kapcsolatban: az Ultimate verzióban több játék elérhető, mintha csak a game passt veszem magában?

"Tiefe Brunnen muss man graben wenn man klares Wasser will"

(#205311) l.skywalker válasza hentes555 (#205310) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Nem illetve igen. A GPU-ban benne van a Game Pass for PC

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#205312) hentes555 válasza l.skywalker (#205311) üzenetére


hentes555
senior tag

Arra nincs szükségem, mert csak netezésre/office-ra használom az asztalit, lapost. Akkor szerintem a sima Game Pass lesz.

"Tiefe Brunnen muss man graben wenn man klares Wasser will"

(#205313) Siffredi válasza hentes555 (#205310) üzenetére


Siffredi
senior tag

Azért jobb az ultimate, mert minden benne van. Ha csak sima game pass-t veszel, akkor vagy nem tudsz multizni, vagy veszel még mellé goldot is. Meg ugye a gold mellé kapsz havi 4 "remek" játékot is.
Egyébként 12 ezer körül szokott lenni éves gold, általában kapsz mellé +1 hónapot is, az jobban megérné, de persze ezt neked kell tudnod...

(#205314) l.skywalker válasza hentes555 (#205312) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Viszont ha akarsz majd multi játékkal is játszani... fog kelleni Gold is. Az viszont már van a GPU-ban

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#205315) hentes555


hentes555
senior tag

Tudom, hogy a multihoz kell a gold és ez az ultimateben van. Igazából nem multiztam mikor gépen játszogattam sem sosem. Bár nem tudom, a Forza Horizon 4-ben van jó multis mód?
Lehet csak megveszem, az az ezres már mindegy..

"Tiefe Brunnen muss man graben wenn man klares Wasser will"

(#205316) IntelKiller7


IntelKiller7
Topikgazda

Valaki kapott már iPhone-ra xCloud hozzáférést? :)

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#205317) MunezXBK válasza IntelKiller7 (#205316) üzenetére


MunezXBK
nagyúr

Még Iphone-t se kaptam. ;]

(#205318) D1Rect válasza MunezXBK (#205317) üzenetére


D1Rect
félisten

Keress új pasit! ;]

"The rewards of tolerance are treachery and betrayal."

(#205319) StLui válasza AMD Power (#205290) üzenetére


StLui
veterán

Persze mert te akarsz minden gépidőt :D ;]

Könyvelőirodába önállóan dolgozni tudó könyvelőt, bérszámfejtőt keresek Dunakeszire

(#205320) parandroid válasza hentes555 (#205310) üzenetére


parandroid
nagyúr

Gyakorlatilag igen, mert a havi 4 Games with Gold játékot is megkapod vele, ami a Gold előfizetéshez jár.

Forza Horizon 4 meg multi nélkül félkarú óriás, a heti feladatokhoz is kellenek a multis feladatok is. Élvezhető persze offline is, de mindenképpen érdemes kipróbálni azt is.

Amúgy meg pillanatnyilag anyagilag a legkedvezőbb megoldás az éves gold előfizura ráaktiválni a 300 Ft-os Game Pass Ultimate-et (kb 12k Ft-ból jön ki akár 15-16 hónap), szóval ez is mellette szól.

p

[ Szerkesztve ]

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#205321) l.skywalker válasza IntelKiller7 (#205316) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Ez nincs a mi régiónkban még szerintem. Kell hozzá a ***

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#205322) Wesder válasza l.skywalker (#205321) üzenetére


Wesder
félisten

Mi az a TriStar? :F

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#205323) elder troll válasza Wesder (#205322) üzenetére


elder troll
senior tag

A vépéent csillagozta ki.

(#205324) Wesder válasza elder troll (#205323) üzenetére


Wesder
félisten

Tudom, csak viccvót.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#205325) l.skywalker válasza l.skywalker (#205321) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Mármint iPhone-ra nincs itthon még a Console Streaming. Csak az xCloud indult el de az Androidon is még csak pár országában érthető el

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#205326) Remiel


Remiel
őstag

valaki segítsen aki jobban ért ehhez mint én (nem nehéz)

szóval még mindig fülest keresek és most tudnék nagyon jó áron venni egy Asus ROG Centurion 7.1 de az istennek sem találok egyértelmű oldalt aki azt mondja igen minden működik xbox x - el, nyugodtan vedd meg

ha nem akkor marad a steelseries 9x ami kb 20k plusz ahhoz az árhoz képest amiért az Asust megkapnám

"Never stop dreaming" - Freddy Krueger

(#205327) StLui válasza Remiel (#205326) üzenetére


StLui
veterán

nem jó

Könyvelőirodába önállóan dolgozni tudó könyvelőt, bérszámfejtőt keresek Dunakeszire

(#205328) Maxxy10 válasza Remiel (#205326) üzenetére


Maxxy10
addikt

Szvsz a 9x nem éri meg a teljes árat...

(#205329) Remiel válasza Maxxy10 (#205328) üzenetére


Remiel
őstag

a 9x 61k lenne most az oldalukról rendelve

ha megbarátkozom mégis a vezetékkel akkor ez még ami érdekel Sennheiser GSP 600, most itt nagyon jó az ára, bár olvastam véleményeket, hogy erősítúvel az igazi, de annyit tuti nem költök egy fülesre

még egy ASTRO A50 gen3 találtam használtan, az xbox variánst az 55k lenne, de messze van én meg tuti nem veszek ilyesmit kép alapján, csak ha meg tudom nézni élőben

[ Szerkesztve ]

"Never stop dreaming" - Freddy Krueger

(#205330) AMD Power válasza StLui (#205319) üzenetére


AMD Power
titán

:DDD Nem... sokat nem vagyok itthon. Most pl hetvegen a gyerek szinte barmikor tudott volna jatszani. De en nem szeretnem. Kesobb biztos sokat fogja nyomni,de 6 evesen maradjon inkabb a legonal es a keszsegfejleszto jatekoknal. Lesz meg kesobb ideje "zulleni". :))

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_samsung_watch_active_2_44mm_acel_hazas_okoso/friss.html

(#205331) mike1334 válasza AMD Power (#205330) üzenetére


mike1334
veterán

Én 10 körül lehettem amikor megkaptuk a sárga kazis nintendot, és utána is legóztam :D

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#205332) philoxenia válasza mike1334 (#205331) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Majdnem harminc voltam, mikor először legóztam.

(na jó a fiammal... :D )

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#205333) #20411392 válasza AMD Power (#205330) üzenetére


#20411392
törölt tag

Szerencsére nálunk a kisasszonynak a konzolozás csak kiegészítő tevékenység.
Szívesebben játszik kint vagy játszik másokkal közösen legót és egyebeket.
Csak amikor ezekre nincs lehetőség, akkor szívesen odaül a tv elé is.

Amíg ez nem fordul át, addig csinálhatja. :)

(#205334) Benoe77 válasza Remiel (#205329) üzenetére


Benoe77
őstag

Cooler Master MH751. Vezetékes, de csak a kontrollerig ;) Olvass utána.

[ Szerkesztve ]

(#205335) D1Rect válasza mike1334 (#205331) üzenetére


D1Rect
félisten

Nekem van egy erős emlékem, hogy 12 évesen már nem kötött le a lego és rettenetesen sajnáltam.
Ott ültem felette és lestem, hogy "ez engem már nem érdekel".

"The rewards of tolerance are treachery and betrayal."

(#205336) hentes555


hentes555
senior tag

Na Ultimate megvéve, indulhat a játék. :DD

Amúgy így megvannak ugye a PC-s változatok is. És teszem fel, ha ugyanannak a játéknak letöltöm az Xbox és PC változatát is, két külön mentésként fogja kezelni a játékmenetet vagy egyként?

"Tiefe Brunnen muss man graben wenn man klares Wasser will"

(#205337) mike1334 válasza D1Rect (#205335) üzenetére


mike1334
veterán

Én alig várom, hogy legyen gyerek és legózhassak újra :D

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#205338) Wesder válasza hentes555 (#205336) üzenetére


Wesder
félisten

Csak a Play Anywhere címek mentése azonos. Ezek többnyire az MS ex címek, de vannak kivételek, mint a RE7.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#205339) Maxxy10 válasza hentes555 (#205336) üzenetére


Maxxy10
addikt

Play anywhere címeknèl ugyan az a mentés.

(#205340) Crytek


Crytek
veterán

"Február végéig kikerül az Xbox Game Passból a Snake Pass Platformer, a feledhető Just Cause 4, de búcsút inthetünk a Lara Croft eredettörténetét feldolgozó trilógia középső darabjának, a kiváló Rise of the Tomb Raidernek is. Végezetül szintén megszámláltattak a Batman: Return to Arkham napjai, amely cím voltaképp a Batman: Arkham Origins és a Batman: Arkham City felújított, gyűjteményes kiadását takarja."

[ Szerkesztve ]

Next PC Upgrade: 2022

(#205341) Wesder válasza Crytek (#205340) üzenetére


Wesder
félisten

Mótvá.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#205342) F_Peter válasza Crytek (#205340) üzenetére


F_Peter
őstag

És mi van a Shadow of the Tomb Raiderrel? ;]

(#205343) IG55 válasza Siffredi (#205313) üzenetére


IG55
senior tag

Ha goldra aktíálok sima game pass-t, akkor a goldos előnyök megmaradnak?

(#205344) MasterMark válasza IG55 (#205343) üzenetére


MasterMark
titán

Azt nem ráaktiválod, hanem mellé.
Külön van kezelve a kettő. Független a Gold-tól a sima Game Pass.

[ Szerkesztve ]

Switch Tax

(#205345) szimszonos


szimszonos
őstag

Csináltam amerikai paypal számlát hogy megvegyem a Division 2 játékot.Vásárlásnál kéri a kártyaadataimat.Ha megadom a magyar Mastercard kártyám adatait akkor gondolom megtudom már venni a játékot.A kérdésem az lenne hogy ilyen esetben a paypal vagy a bankom von le valamilyen tranzakciós díjat?

(#205346) persil válasza MasterMark (#205344) üzenetére


persil
nagyúr

Eskuszom lassan a vpn helyett a gold/gamepass temakort kene tiltolistara tenni. :D

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#205347) l.skywalker válasza szimszonos (#205345) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Papíron senki, mert ez kártyás vásárlásnak minősül. Arra esetleg érdemes figyelni, hogy a fizetés véglegesítése előtt ne a forint legyen kiírva, mint összeg, hanem az USD. Mert ha forint van, akkor a PayPal váltja és nekik elég rossz a váltójuk. Azt kell kiválasztani, hogy a saját bankod váltson...

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#205348) D1Rect válasza szimszonos (#205345) üzenetére


D1Rect
félisten

Attól függ, hogy hova van regisztrálva a PP.
Ha US cím, akkor elfogadja, de hallottam, hogy szívatott azzal, hogy mutass legal documentet arról, hogy ott is élsz.
De elég csak a kártyádat beregelni.

"The rewards of tolerance are treachery and betrayal."

(#205349) kirkri válasza l.skywalker (#205347) üzenetére


kirkri
addikt

Nekem az erre a célra létrehozott US PayPal accountomon nem tudom valamiéért átváltani, hogy ne a PayPal váltson. Tudom, hogy hol kell, a másik PayPal accountomon át is tudom váltani, ennél sajnos nem, mert csak egy fél másodpercre villan fel az az ablak ahol át lehet(ne) állítani.

21 éve a Prohardveren! ™

(#205350) senki66


senki66
senior tag

Kérlek ne kövezzetek meg, de szeretnék tanácsot kérni. Ha a Luke által promózott 100 ezres akció bejön X-re, akkor beújítanék egyet, viszont nem tudom milyen "előfizú" lenne a legjobb.Soha életemben nem volt konzolom még csak és kizárólag PC-én játszottam és nem is vásároltam még játékot, úgyhogy teljesen kínai nekem az egész "játékrendszer".
Egy ideig valszeg csak a Forza Horizon 4 (meg esetleg a Forza Sport 7) -tel játszanék, másra időm sem lenne és csak konzolon, PC nem bírja ezeket már, viszont FH4-ben minden fícsört szeretnék használni online játék meg minden ami van. Milyen előfizetés(ek)re lenne szükségem?

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox One (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.