Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox One (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:33

LOGOUT.hu

XBOX ONE TOPIK

Xbox Support elérhetőségei:
Telefon: +3680018590 (magyar) (H-P)
Web: Xbox Support (angol chat)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#196051) Wesder válasza Terentius (#196050) üzenetére


Wesder
félisten

Van benne crossplay, ha periféria szerint vàlogat, akkor csak controlleressel fog összedobni.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#196052) vicces válasza Terentius (#196050) üzenetére


vicces
addikt

én is szoktam, de hátrányban leszel valószinűleg.
ha meg azt a tényt is hozzáveszem, hogy kb minden pc-s multiban megy a cheat akkor meg teljesen tökmindegy.
én egyébként már alig birom a bill-egér párost, mert gyorsan elgémberednek a csuklóim. a kontorollel az ász. :)

:)

(#196053) Terentius válasza Wesder (#196051) üzenetére


Terentius
őstag

Köszönöm, akkor kipróbálom.

Poco F5 12/256 Gb

(#196054) GEIL


GEIL
addikt

köszönöm a válaszokat ! :R

i7 13700k - 32Gb DDR5 - RTX4070 /// i5 9600k - 16Gb DDR4 - RTX3060 /// i5 4570s - 16Gb DDR3 - GTX1650 -------------------------------------------- PS5 /// Samsung S23 Ultra 5G /// Xbox Series X --------------------------------------------

(#196055) philoxenia válasza Moby (#196045) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Az autentikáció a boxban van akkor is, ha a jelszóbeírásos verziót választom, nem?

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#196056) Sinu


Sinu
senior tag

Sziasztok!

Hétvégén terveztünk öcsémmel kicsit Diablozni, ezért hétfőn megrendeltem a konzolokszervize.hu oldalról, 4890 forintért. Ma kaptam sms-t tőlük, hogy törölték a rendelést, mert nem tudják beszerezni. A honlapjuk szerint ugyan nem az általam megjelölt westendben, de máshol bp-en átvehető, most 13.890 huf.
Jól gondolom, hogy mégsem akarják nekem az eredeti árért adni, és csak lepattintottak?
Van velük ilyen téren tapasztalatotok.
Írtam nekik is, várom a válaszukat.

Egyébként "új" vagyok konzol felhasználóként, One X-et vettem, SW csomagban. Pár éve volt 360 meg ps 3 is, de hamar túladtam rajtuk, ez viszont elképesztően jó.

No Future

(#196057) Janusz001 válasza Sinu (#196056) üzenetére


Janusz001
őstag

Ha nem sürgős, várj egy kicsit, digitálisan 6k körül mozog akcióban az egész d3 pakk vagy esetleg használtat nézz.

[ Szerkesztve ]

(#196058) banderasz77


banderasz77
addikt

Lehet, hogy én vagyok a láma, de nem vágom ezt a home dolgot.
Nem találom a kijelentkezést, hogy be tudjak jelentkezni azzal a fiókkal, amit home-olnék és beállítsam neki, hogy utána visszajelentkezzek a fiam fiókjával és törölhessem az enyém.
Azt gondoltam, hogy instant login off-al majd restarttal megoldom, de nem, mert így fullra bejelenkezik az egyémmel.

(#196059) Moby válasza philoxenia (#196055) üzenetére


Moby
addikt

Persze, hogy van :) Az accountot kell védeni (kétlépcsővel pl), nem a boxot. A szarjelszavas, védtelen accountokat törik fel (sokat fel sem kell törni, elég bepróbálkozni valamilyen nyilvános listával, mer nagyon szeretik ugyanazt a jelszót használni mindenhol). Az egységsugarú user a legnagyobb rés a rendszerben, nem az xbox meg a dmz :)

(#196060) GEIL válasza banderasz77 (#196058) üzenetére


GEIL
addikt

szia!

Fortnite letölthető akkor ha még nincs aktiválva a 14 napos gold ? ( vagy csak játékhoz fog kelleni...)

i7 13700k - 32Gb DDR5 - RTX4070 /// i5 9600k - 16Gb DDR4 - RTX3060 /// i5 4570s - 16Gb DDR3 - GTX1650 -------------------------------------------- PS5 /// Samsung S23 Ultra 5G /// Xbox Series X --------------------------------------------

(#196061) Wesder válasza banderasz77 (#196058) üzenetére


Wesder
félisten

Ha belépsz màsik gépre, az előzőből kijelentkeztet.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#196062) Sinu válasza Janusz001 (#196057) üzenetére


Sinu
senior tag

Vesztemre, amikor berendeltem, akkor 6k volt store-ban, de gondoltam spórolok, meg hát a lemezes verziót később akár el is adhatom. Hétvégére kellene, használtat is csak vidéken találtam. Ez van, innen se rendelek többet :(

No Future

(#196063) #10186752 válasza Sinu (#196056) üzenetére


#10186752
törölt tag

Érdekes, én vagy két hónapja vettem meg az Ultimate Evil kiadást, igaz PS4-re, fóliásan, 5990-ért.

Lehet, hogy a D4 bejelentése felcsavarta az árát.

[ Szerkesztve ]

(#196064) Hunt3r22 válasza Cyrin (#195978) üzenetére


Hunt3r22
őstag

Akkor a baráti listám is “néha” azért üres, mert nincs barátom. ;]

Aha :DDD

Xr

(#196065) moqs7419 válasza Exian (#196047) üzenetére


moqs7419
csendes tag

Üdv! Ennek a kormánynak az az érdekessége,hogy usb töltőkábellel egy xbox one joyt kell hozzá csatlakoztatni a kormányhoz és mivel így a joyt emulálja,bármilyen játékkal tudod használni.....kisgyerekeseknek nagyon jó, mert így bármelyik rajzfilmes versenyjáték is müködik vele...nem kormánynak érzékeli a játék,hanem joynak :)

(#196066) IntelKiller7


IntelKiller7
Topikgazda

Aki tavaly próbálta már a Crew 2-t a free weekend alatt és most megint játszik vele, azoknak is újra kezdődött az egész story? Belépek a játékba és csak new game opció van. Pedig játszottam már vele 10 órát. :DDD

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#196067) banderasz77 válasza Wesder (#196061) üzenetére


banderasz77
addikt

Na eljutottam oda, hogy most már meg van a két profil a gépen, tudom váltani.

2 rész van

Van egyrészt a settingsben,hogy account, sing in, security...... ott látom, hogy Show on home pipát lehet rakni, alatta az email címmel, és itt lehet belőni az instant sign in-t is.

Egy másik részen, meg personalization, my home box, itt lehet, hogy make this my home box, vagy ne.

A másodiknál jól gondolom, hogy a fiókokat külön belövöm, hogy melyik legyen a home. Ez asszem világos. Az enyém legyen a home ezen a gépen hogy mindent elérjen a lurkó, a fiamé ne.

Az elsőnél beállítom, hogy az instant login a fiamé legyen, az egyém legyen nobody, hogy induláskor az ő profiljával menjen a gép automatikusan.
Na de a pipa mi a francot jelent az emailcímes show on home résznél, melyik fiókhoz mit tegyek? Pipát vagy semmit?

Ha ez meg van, akkor törlöm a home-olós fiókot azt értem. Csak azt nem, hogy akkor honnan tudja mit kell csinálni? ;]

(#196068) parandroid válasza banderasz77 (#196067) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Figyu, saját profilodon beállítod, hogy ‘this is my home xbox’, a fiadén meg az automatikus bejelentkezést. Ha a saját profilod ezután törlöd, értelemszerűen nem lehet ez a gép annak a profilnak a home xboxa. Mi ebben a bonyolult?

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#196069) Benoe77 válasza Moby (#196059) üzenetére


Benoe77
őstag

De most akkor mit mondjunk egy usernek, ha a dmz-ről kérdez? Hogy ugyanolyan biztonságos vele mint nélküle? Komolyan kérdezem.

(#196070) Madoc válasza banderasz77 (#196067) üzenetére


Madoc
veterán

Home-olás:hardvert rendelsz hozzá a microsoft fiókodhoz. Azaz: vásárláskor a mikrofos tudni fogja melyik a te azaz a home géped és arra telepíti automatikusan a játékot. Amit azon a gépen az összes fiók elér. Nem is kell a profilodnak a home gépen maradnia ha nem fogsz a fiad gépén játszani soha,ezért lehet letörölni home-olás után.

[ Szerkesztve ]

Dad by day, gamer by night. Jelenlegi konzoljaim: Xbox Series X, Xbox One X - Playstation 5 Standard- Nintendo Switch

(#196071) banderasz77 válasza parandroid (#196068) üzenetére


banderasz77
addikt

Tiszta lenne, ha csak ennyi lenne, de mi a franc az a show on home? Pipa be-ki?

Egyébként az összefoglalóban az van, hogy lehet törölni és akkor is menni fog a home-olás.

[ Szerkesztve ]

(#196072) akooos válasza banderasz77 (#196071) üzenetére


akooos
veterán

Írd le az egész opciót ami ott van vagy csinálj róla egy képet. Valószínűleg valami olyan beállítás amit ha bepipálsz, megjelenik a homescreenen.

(#196073) AMD Power válasza IntelKiller7 (#196066) üzenetére


AMD Power
titán

De ez ,hogy lehet? Nem is értem.... :U

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#196074) Madoc válasza banderasz77 (#196071) üzenetére


Madoc
veterán

Az a pipa azért van hogy a gamertaged alatt megjelenítse e az emil címedet is.Azaz kiirja vagy nem. Semmi jelentősége.

Dad by day, gamer by night. Jelenlegi konzoljaim: Xbox Series X, Xbox One X - Playstation 5 Standard- Nintendo Switch

(#196075) banderasz77 válasza Madoc (#196074) üzenetére


banderasz77
addikt

Oh, értem, köszönöm.
Elvileg egyébként sikerült, most újraindult és a fiam accountja él és lát mindent. Akkor most törölhetem nyugodtan az enyém erről a gépről, hogy ne tudjon váltani?

Ehhez váltanom kell az enyémre gondolom és azon belül törölni vagy kijelentkezés után tudom? Csak mert most telepít..

[ Szerkesztve ]

(#196076) Madoc válasza banderasz77 (#196075) üzenetére


Madoc
veterán

Akár törlöd akár csak le jelszavazod, neked kell tudni.

Dad by day, gamer by night. Jelenlegi konzoljaim: Xbox Series X, Xbox One X - Playstation 5 Standard- Nintendo Switch

(#196077) AMD Power


AMD Power
titán

Tegnapi hír Magyarul....

Az Xbox vezetője elújságolta Twitteren, hogy ő már haza is vitte a saját Scarlett konzolját.

Szegénykém! :)

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#196078) Wesder válasza AMD Power (#196077) üzenetére


Wesder
félisten

Egy képet dobhatott volna róla hogy még inkàbb irigykedhessek.:))

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#196079) parandroid válasza Wesder (#196078) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Aki még egyszer felhozza a lemezes vs digitális, meg letöltési sebességes hisztit: 2+ órája telepítem ps4 pro-ra a _lemezes_ gran tourismot, először 52, majd 12 GB-ot szedett le, még nincs kész. Netem hivatalosan 100 Mb, de gyakorlatban gyorsabb. Szóval a kék oldalon sem minden fenékig tejfel.

Tegnap amúgy 6 játékot vettem hozzá, 15 eur-ért van szinte az összes sony ex a playstation hits sorozatban (gow, összes uc, spider, hzd def ed, gt, lou, second son), és ráadásul az mm-ben minden harmadik lemez ingyen van (játék, film, zene, minden, igen, az összes xbox játék is), szóval 10 eur-ra jött ki darabja.

Bocsi, nem válasz ofc.

p

[ Szerkesztve ]

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#196080) i@lex válasza AMD Power (#196077) üzenetére


i@lex
őstag

És a második hozzászólás a cikk alatt, hogy xboxra nincs is játék...

Édes jó istenem, még mindig itt tartunk?

(#196081) Wesder válasza i@lex (#196080) üzenetére


Wesder
félisten

Mèg mindig.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#196082) Madoc válasza i@lex (#196080) üzenetére


Madoc
veterán

És hogy a ps erősebb mert a box már kész a ps-t meg most készítik 😂 Ha most készül hogy fejlesztenek rá egy ideje? Akkor a devkitek nincsenek is?

Dad by day, gamer by night. Jelenlegi konzoljaim: Xbox Series X, Xbox One X - Playstation 5 Standard- Nintendo Switch

(#196083) pzstm válasza Madoc (#196082) üzenetére


pzstm
titán

én múltkor azt olvastam, hogy a PS erősebb mert már van kiszivárgott devkit, MS-nél meg nem tudni mi lesz.

Gondolom a hétvégén gyorsan legyárottak mégis egy Scarlett-et Phil-nek és lett egy konzol :DDD

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#196084) Wesder válasza pzstm (#196083) üzenetére


Wesder
félisten

Odaadtak neki egy OneX-et, ami kapott egy custom hàzat.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#196085) pzstm válasza Wesder (#196084) üzenetére


pzstm
titán

pont nem. Scarlett-et kapott és gyanítom valami szimpla házzal, ahogy a Scorpionál is csinálták.

Ott ugyanis a protok amiket employee-k teszteltek azok absztrakt fekete-fehér csíkos mintás Xbox OneFat gépek voltak, már ami a külsőt illeti.

MS employeeknak van lehetőség take-me-home dogfood hardver tesztben részt venni ugyebár sokszor. Scorpiot is februárban lehetett igényelni

[ Szerkesztve ]

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#196086) #10186752 válasza AMD Power (#196077) üzenetére


#10186752
törölt tag

Nem hinném, hogy marketing fogás lenne, amit írt. Vagyis kicsit az, de december van, mire a sorozatgyártással végeznek, logisztika, disztribúció, máris jövő karácsony lesz.

Rossznyelvűek hozzátennék, hogy arra a 200 ezer darabra nem kell olyan sok idő a gyártáshoz. :D

Úgyhogy abszolút reális, hogy nála már zötyög egy példány, bár nem hiszem, hogy jobban futna nála a Gears 5, vagy mondjuk az aktuális FIFA. Játszani meg úgyse tud mivel, csak a mostani genből, gondolom meg már letolt mindent, amit akart.

(#196087) banderasz77 válasza Madoc (#196076) üzenetére


banderasz77
addikt

Töröltem, nem kell az oda. Akkor ha csak az ő tiszta fiókja él a gépen, az enyémre nem tud vásárolni semmit ugye? Ahhoz van rendelve kártya.

(#196088) #10186752 válasza pzstm (#196083) üzenetére


#10186752
törölt tag

Hülye, aki olyat állít. Ezek nem születnek egy perc alatt. Gyártósorokat kell beállítani, alkatrészeket beszerezni, logisztika meg még ki tudja mi minden van egy konzol születése mögött.

Bődületes meló, elképesztő szervezéssel, koordinációval. Fizikailag lehetetlen lenne, hogy bárki is jövő júniusban szülné meg az új masináját.

(#196089) Wesder válasza pzstm (#196085) üzenetére


Wesder
félisten

Ez a poén most elment melletted. Ezt arra írtam hogy az Xboxból még semmi sincs, mert nincs devkit.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#196090) EmThor


EmThor
addikt

Control -> gamepass :DD

Gaming is staying up until 3am to earn a trophy that isn't real....but is!

(#196091) Wesder válasza EmThor (#196090) üzenetére


Wesder
félisten

Hogy mi?

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#196092) l.skywalker válasza EmThor (#196090) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Vagy ne viccelj vagy mivan? :D

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#196093) atom18 válasza banderasz77 (#196067) üzenetére


atom18
aktív tag

Ez igaz a két gép esetén is 1 előfizetéssel és akkor lehet használni őket akár egyszerre is?

(#196094) l.skywalker válasza Wesder (#196091) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Gotcha'

https://twitter.com/Nibellion/status/1202588641891147776

Szerk: ha ez igaz, akkor most már lassan be kell szólni az MS-nek, hogy lassítsanak, nem lehet a tempót bírni :D

Ami sok az sok!

Eddig is szar poén volt, hogy nincs Xbox-ra játék, de ezentúl már kívánság lesz :D

[ Szerkesztve ]

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#196095) DaveHutt válasza l.skywalker (#196094) üzenetére


DaveHutt
őstag

Megelőztél. Na azt se kell akkor megvenni.

(#196096) l.skywalker válasza DaveHutt (#196095) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Fél éve csak DLC-t veszek... szerintem átállok erre :D

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#196097) Wesder válasza DaveHutt (#196095) üzenetére


Wesder
félisten

Előrendeltem, de lemondtam megjelenés elött 2 nappal. Úgy néz ki jól tettem.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#196098) F_Peter válasza DaveHutt (#196095) üzenetére


F_Peter
őstag

Bf-nèl akciós volt, pàrom kérdezett hogy megvegye vagy lesz olcsóbb? Pont azt mondtam hogy szerintem ez tipikusan az ami jön a GP-be. 🙂

(#196099) banderasz77 válasza F_Peter (#196098) üzenetére


banderasz77
addikt

Melyik a legjobb/leglátványosabb autós játék GP-ben?
Most indítom az első játékot, 4K tv, álleesés kellene... :)

Egyszerre több letöltés is indítható, vagy jobb egyesével.

[ Szerkesztve ]

(#196100) NoOne1976 válasza Wesder (#196097) üzenetére


NoOne1976
őstag

Nálam a böngészőben van egy oldal, ahova a figyelt játékokat testem be, hogyha akciós, akkor ne felejtsem el. Tegnap ránéztem, hát nem egy-kettő jött GP-be. (WWZ, Remnant) Pont emiatt beszéltem le magam egy címről most, mert úgyis GP-s lesz, ha oda beteszem:D

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox One (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.