Hirdetés

2024. május 6., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox One (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:33

LOGOUT.hu

XBOX ONE TOPIK

Xbox Support elérhetőségei:
Telefon: +3680018590 (magyar) (H-P)
Web: Xbox Support (angol chat)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#101651) Sh4rk


Sh4rk
aktív tag

Hitman és Alice bezsebelve! :C

Régóta vágytam rájuk, ez most jó volt... :))

SplitSecond jöhetne már... BC-be. Gyerekkel várjuk nagyon...

[ Szerkesztve ]

(#101652) interstate76 válasza Siffredi (#101637) üzenetére


interstate76
addikt

Én is szeretem teljesen végigvinni, amit elkezdek, de sajnos van pár elmaradásom. :B Meg persze egy csomó játékom, amit végig szeretnék vinni, de még el sem kezdtem.

Én egyébként találok jókat a listában az AC-ken kívül is, de majd csak este lesz időm alaposabban végignézni.

(#101651) Sh4rk Hitman-t valószínűleg berántom én is! :K

[ Szerkesztve ]

téglalap, Amerika, hangszóró, hétfő... Nintendo Switch stílusú bt kontrollerek, Teclast tabletek (P26T, M40 Plus, M50) és PS4 játékok (Far Cry 4, Heavy Rain & Beyond Two Souls, Prey, The Evil Within 2)

(#101653) eL Geri


eL Geri
őstag

Ez a ma megjelenő The Surge tényleg csak 5,49 GB mérető?
Vagy ez csak valamiféle előtöltés?

(#101654) Sh4rk válasza interstate76 (#101652) üzenetére


Sh4rk
aktív tag

:K

(#101655) oriic válasza eL Geri (#101653) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Ez csak ennyi.

Live-Die-Respawn

(#101656) Zoleee83 válasza Sh4rk (#101651) üzenetére


Zoleee83
addikt

Van Hitman-re is valami akció? BC-ben nem láttam, vagy csak benéztem.

* You can't stop me to love the world with all its lies - Guano Apes *

(#101657) l.skywalker válasza norbi2010 (#101635) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Nem. Egyszerűen arról van szó, hogy megnéztem alul a go2games.com oldalon a Shipping Guide-ot és ott annyi volt írva, hogy Europa 3.40 GBP/order. Ehhez képest amikor végignyomom a checkout-ot, akkor a végén a szállítás 7 GPB lesz + még rájön 1.17 tax.

(#101650) oriic: remélem most nem dob ki a szerver :D

(#101652) interstate76 & others: megértem miről beszéltek. Nekem van EA Access és mellette van:
Xbox360 - 43db (7 Kinect), Xbox360 BC - 46db, Xbox One - 52db játékom + Home Share. Időgép. Azt fejlesztené ki valamelyik konzolgyártó. Anélkül ez már lehetetlen :) (És akkor még a PC-s gyűjteményemet nem is számoltam bele, van összesen 397 játékom)

(#101656) Zoleee83: Hitman: Absolution, eredeti ára 20$ körül van.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#101658) Sh4rk válasza Zoleee83 (#101656) üzenetére


Sh4rk
aktív tag

jaja, magyar store-ban 1245 Ft.
De ez az Absolution. Ami az utolsó volt a 360-ra...

(#101659) Sentinel80


Sentinel80
aktív tag

Megnéztem elöszőr PC n mit takar a Lego Star Wars Saga ami most a Gold ba kerül, de erősen inkább kisebbeknek készült. Remélem jobb game k is kerülnek majd a Gold ba, mert eddig egyedül a Son of Rome volt az, amire azt mondtam ejha. Ha hasonló felhozatal lesz, sztem nem fizetek újra elő gold ra. A háló játék is max akkor lenne jó, ha lenne pár ismerős akivel tolja az ember.

Valaki rendelt már elő Star Wars Battlefront II öt?

06.19 ére mondta a boltom, hogy mehetek a Injustice 2 ért, a videók alapján igényes grafikájúnak tünik.

[ Szerkesztve ]

(#101660) Zoleee83 válasza Sh4rk (#101658) üzenetére


Zoleee83
addikt

:Y , még jó hogy rákérdeztem! Köszi szépen!

* You can't stop me to love the world with all its lies - Guano Apes *

(#101661) Madoc


Madoc
veterán

Hitman, Black ops 2 bezsákolva! Köszi az infót!

Dad by day, gamer by night. Jelenlegi konzoljaim: Xbox Series X, Xbox One X - Playstation 5 Standard- Nintendo Switch

(#101662) parandroid válasza Sentinel80 (#101659) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Ez volt az első lego-játék (illetve akkor még Star Wars Original Trilogy néven futott, az bővült ki), és az Indy Jones 1. része mellett a legélvezetesebb is. Kicsit más a játékmenete még, mint a mostaniaknak, több a fejtörő, és az ügyességi rész, némelyik része kimondottan kihívás (persze youtube-on figyelve a végigjátszást nem ér). Igazán lokál multiplayerben érdekes (illetve szórakoztató), de egyedül is teljesen jól játszható. A későbbi lego-játékok tényleg egyre egyszerűbbek, gyerekesebbek lettek, de a hangulat, a humor, és a szórakoztatás végig megmaradt. A lányaim gyakorlatilag ezeken nőttek fel, de én is mindig szívesen játszottam velük.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#101663) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Csak 2018-ban jön az Ace Combat 7. :(

Új képek:

Live-Die-Respawn

(#101664) XFishboneHUN válasza oriic (#101663) üzenetére


XFishboneHUN
senior tag

Nagyon menő :C

Xbox GT: X FishboneHUN | PSN: XFishboneHUN

(#101665) Zoleee83 válasza l.skywalker (#101657) üzenetére


Zoleee83
addikt

Alan Wake's American Nightmare ® + Hitman: Absolution zsákolva. Köszi!

* You can't stop me to love the world with all its lies - Guano Apes *

(#101666) oriic válasza XFishboneHUN (#101664) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

A késés azért annyira nem: :( Én idénre vártam.

Live-Die-Respawn

(#101667) Sh4rk válasza Zoleee83 (#101660) üzenetére


Sh4rk
aktív tag

Nincs mit... :R

(#101668) r.levente75 válasza parandroid (#101662) üzenetére


r.levente75
addikt

+1 nagyon jók, de a régebbiek nehezebbek voltak.

(#101669) Sentinel80 válasza parandroid (#101662) üzenetére


Sentinel80
aktív tag

Ott a hangsúly a lányaid ezen nőttek fel:), no de idősebb fejjel én - bár a mai napig imádom a legot - nem tudok mit kezdeni a game el.

Én azt várnám a Gold tól, hogy rendszeresen 1-1 komolyabb game belekerüljön, ne csak azok amit már nem vennének meg az emberek. Sokan, mint ahogy én is, részben azért is fizettem elő, hogy néha a gold gamek révén legyen játék.

Mondok egy jó példát, pl a mostani gold ban a lego game, a tomb raider és mondjuk egy black ops I máris máshogy festene.

Vagy az se lenne hülyeség, ha lenne egy állandó könyvtár, ahova a havi gold adag game ek bekerülnének, mint ahogy halottam az EA access ben így van és függetlenül, hogy most fizettem elő, láthatnám mi volt a korábbi felhozatal és ha már csak gold al vehetem igénybe a gold gameket XB1 en, akkor legalább egy ,,pack" állna a rendelkezésemre.

(#101670) eL Geri válasza Sentinel80 (#101669) üzenetére


eL Geri
őstag

Persze ez szép lenne!

De inkább úgy kell erre gondolni, hogy a GOLD az a multizási lehetőség... plusz kapsz ilyen, olyan ajándékokat, kedvezményeket. De ezen ajándékoknak ne nézd a fogát. Vagy másképpen pedig egy zsákbamacska, amitől azért kár elvárni, hogy te jobban jársz mint a Microsoft.

(#101671) Medocsabi válasza eL Geri (#101670) üzenetére


Medocsabi
addikt

Szerintem is ez a Gold lényege!
+ha 1 évben "csak" 2 ryse of rome szintű játékot kapunk,szerintem már bőven megéri,ha nem is multizik valaki.

(#101672) Sentinel80 válasza Medocsabi (#101671) üzenetére


Sentinel80
aktív tag

Aha, hát oké, én ettől függetlenűl csalódtam a dologban. Havonta legalább 1 használható címre számítottam, ill számítok, még akkor is ha csak free gift.

Egyenlőre hacsak a Star Wars Battlefront II multija nem lesz jobb, én nem újjítom meg, ennyit nem ér a dolog nekem.

Emiatt tartom egyedül a sony\playstationt korrektnek, mert lehet nincs évente 1-1 Son of rome, de nem is kérnek zsetont a háló játékért.

[ Szerkesztve ]

(#101673) eL Geri válasza Sentinel80 (#101672) üzenetére


eL Geri
őstag

Öööö, nem kérnek?

(#101674) Zoleee83 válasza Medocsabi (#101671) üzenetére


Zoleee83
addikt

Ott a pont!
Nekem az előző havi Ryse nagyon nagyon bejött + előtte is a Liars of fear is.
(Bár ez a hónap nálam pont bukó a Star Wars miatt :D )
Ha havonta/negyedévente csak 1db olyan cím van ami tetszik már megérte, és akkor még ott vannak a nagy leárazások.
Szerintem nagyon jó dolog a Gold, hozzáteszem 0 multi van nálam, de tényleg, nem hoz lázba.

[ Szerkesztve ]

* You can't stop me to love the world with all its lies - Guano Apes *

(#101675) Silεncε válasza Sentinel80 (#101672) üzenetére


Silεncε
őstag

Aha nem kérnek... Akkor biztos csak álmodtam a fizetős multit a pées4-en... :W

Sh4rk: persze, hogy kérnek. Egyedül a ps3-on volt ingyenes a multi, de az meg már mikor volt...

[ Szerkesztve ]

(#101676) Sh4rk válasza Sentinel80 (#101672) üzenetére


Sh4rk
aktív tag

De a PS4 multihoz is kell a ps plus előfizu nem?
Mindenhol ezt olvasom...

"PLAYSTATION PLUS
A PlayStation Plus előfizetés több szempontból is előnyös számodra. A rendszeresen frissülő akciók jelentős része kizárólag az előfizetők jogosultak, valamint vele kóstolhatsz bele az online multiplayer játékmódokba, ill. legizgalmasabb pillanataidat pedig meg is örökítheted és még a nagyközönséggel is megoszthatod."

Tehát ők is kérnek pénzt a multiért...

(#101677) Medocsabi válasza Sentinel80 (#101672) üzenetére


Medocsabi
addikt

Nyilván,tök jó lenne havonta egy ingyen AAA cím.Igaz hogy 2016-17 ben kb összesen nem készült annyi AAA játék ahány hónap de nem baj :D
Psen meg úgy ingyenes a multi ahogy az elműnél az áram.

(#101678) bLaCkDoGoNe válasza Zoleee83 (#101674) üzenetére


bLaCkDoGoNe
veterán

*Layers ;)

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#101679) csikaszka35 válasza l.skywalker (#101625) üzenetére


csikaszka35
tag

Szia!

Ez a tetszőleges játékoskép továbbra is csak insider- felhasználóknak elérhető?
:F

(#101680) Sentinel80 válasza Sh4rk (#101676) üzenetére


Sentinel80
aktív tag

Na ezt nem olvastam, de remélem még valaki 5. nem írja le újra:D

Akkor már egyik se jobb a másiknál :C

(#101681) Silεncε válasza csikaszka35 (#101679) üzenetére


Silεncε
őstag

Bár nem tőlem kérdezted, remélem nem baj ha válaszolok :DD : mindenkinek elérhető, mindössze csak a béta appot kell letölteni (vagy win10 vagy win10mobile vagy android). Beállítod a képet, utána egy rövid elbírálás után már meg is jelenik.

(#101682) csikaszka35 válasza Silεncε (#101681) üzenetére


csikaszka35
tag

Dehogy baj :D
Na nekem az istenért nem ajálja fel :W

(#101683) Sentinel80 válasza Zoleee83 (#101674) üzenetére


Sentinel80
aktív tag

Zolee, legyek én a kivétel, engem se a háló nmem fogott meg, se a gold felhozatal. :K

Én inkább elrakom a köv. évi gold előfizu árát egy jobb friss megjelenésre vagy valami használt game re. :R

(#101684) Bogyi007 válasza Bogyi007 (#101643) üzenetére


Bogyi007
veterán

Angol profilomhoz amihez van rendes ottani lakcím is (unokatestvérem egykori címe) hozzátudtam rendelni a Revolutos Mastercardot.
Ami játékot meg szeretnék venni azt a Oneról sajnos nem engedi ígyvélhetőleg ugrik isa feltöltőkártyás történet, viszont úgy látszik hogy a kártyáról lehetséges lesz a vásárlás.

A két játék ez lenne:
Final Fight Double Inpact - 1.68 font

Boom Boom Rocket - 2.22 font

A TransferWise segítségével a Virtuális MasterCardomról küldtem át annyi összeget hog a Revolut kártyára 4 font kerüljön. Ehhez összesen 1867 forintot kellett elküldenem a kártyáról. Ha minden igaz holnapra kell a pénznek átkerülnie legkésőbb,aztán jöhet a vásárlás.

Majd megírom még nektek a további fejleményeket is.

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#101685) Medocsabi válasza Sentinel80 (#101683) üzenetére


Medocsabi
addikt

Idén több jó cím is jön,lehet majd miből válogatni! :K

(#101686) csikaszka35 válasza Silεncε (#101681) üzenetére


csikaszka35
tag

Na tizedik újratelepítés után beadta. :D :R

(#101687) Zoleee83 válasza Sentinel80 (#101683) üzenetére


Zoleee83
addikt

Teljesen megértem, de pont ezért jó, hogy mindenkinek van választása, és nem kell ráerőltetni senkire semmit.
Nekem pl. az EA Access éves előfizum már kifutott, pedig februárban vettem, csak a Battlefield-ig érdekelt,végigjátszottam mindet, aztán annyi.

@bLaCkDoGoNe - Teljesen jogos, nevetek nagyon magamon, multkor ugyanígy írtam be ide :R

[ Szerkesztve ]

* You can't stop me to love the world with all its lies - Guano Apes *

(#101688) Sentinel80 válasza Medocsabi (#101685) üzenetére


Sentinel80
aktív tag

Halleluja :R

Költői kérdés, valaki tolt már Halo-t XB1 en? nem nagyon elvont? Egykor nagyon magasztalták XBOX on.

(#101689) oriic válasza Sentinel80 (#101688) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

"Költői kérdés, valaki tolt már Halo-t XB1 en? nem nagyon elvont? "

Még a kérdés is sértő. :Y :O

Live-Die-Respawn

(#101690) Medocsabi válasza Sentinel80 (#101688) üzenetére


Medocsabi
addikt

Nekem megvolt a masterchief collection. Lehet én avgyok az egyetlen xboxos,de egyik rész sem jön be. Nem tudom megmagyarázni miért,egyszerűen csak nem tetszik.

(#101691) Sentinel80 válasza oriic (#101689) üzenetére


Sentinel80
aktív tag

:C

Arra lettem volna kiváncsi, mint eddig Halo mentes playerként, érdemes-e neki ugrani, mert olvastam olyat akinek totál nem jött be, meg olyat aki isteníti. Nem biztos, hogy pont olyan fog erre (nem elfogúltan) válaszólni akinek egy Halo sisak a profilképe :DD

PC n kipróbáltam a Halo 2 t, de...

(#101692) Sentinel80 válasza Medocsabi (#101690) üzenetére


Sentinel80
aktív tag

Na pont erre voltam kiváncsi.

Kipróbáltam a Halo 2 PC n tegnap este (anno kimaradt) de nem értettem a hype ot ami körülveszi. Az eredetinek nagyon csupaszok a mapjai, fakó az egész. Megjelentek az alienek, amik között kicsi törpék mikor megláttak elkezdtek rohanni. Azt hittem ez csak valami paródia, de nem.

Az UT3 al multiztam éveken át, azután valahogy nem tudtam befogadni a Halo t. persze elgondolkodtam, hátha a master chief collection remasteredje jobb, na de..

[ Szerkesztve ]

(#101693) oriic válasza Sentinel80 (#101691) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Mint a PH ügyeletes legnagyobb Halo rajongója, a Halo topik indítója és karbantartója minden bizonnyal nem fogok csúnyákat mondani a játékról.

Itt fórumon meglepő módon alig egy két embernek jön csak be a játék világa, a többségnek nem tetszik. (teszem hozzá, nincs ezzel baj. "Heretic, heretic, heretic" ;] )

Live-Die-Respawn

(#101694) Medocsabi válasza Sentinel80 (#101692) üzenetére


Medocsabi
addikt

Nem hype-nak mondanám.Inkább azt hogy megvan a maga rajongótábora.Mint az indie-játékoknak.Vagy jó példa erre a flipper is boxon.Ízlések és pofonok :)

(#101695) Sentinel80 válasza oriic (#101693) üzenetére


Sentinel80
aktív tag

Pont ezért kérdeztem, mert anno amolyan xbox ,,él" cím volt, most meg olvasom a hsz eket, de nem látom, hogy hú de nagyot toltam a halo 5 öt, csak battlefield\ cod \ másik battlefield és pont.

Amit magam se tudok, hogy meg tudom e szokni idővel FPS ben a controllert, hisz éveken át egérhez szoktam, nehezen célzok még. Úgy érzékeltem mintha pl a Doom ba kellemesebb kezelni controllerel a játékot, mint pl a COD ban. Lehet, mert nem kell olyan pontosan célozni?

[ Szerkesztve ]

(#101696) Csapoati válasza Sentinel80 (#101691) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Nekem megvan a MC Collection. Még csak az első pályát toltam le, de tetszett, pedig még a kontrolleres FPS-ezést is vele kezdtem el.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#101697) Sentinel80 válasza Csapoati (#101696) üzenetére


Sentinel80
aktív tag

Azt láttam magam is PC n, mintha kontrolerre lenne optimalizálva.

és amúgy szebb a MC, mint az eredetiek?

(#101698) Silεncε válasza Sentinel80 (#101697) üzenetére


Silεncε
őstag

Az első két játék alá az MCC-ben teljesen új motort pakoltak, a látványban van legalább 1 generációs ugrás. A 3-4 a tesztek szerint sokat nem változott, leginkább csak portok (mondjuk a négy eleve is kva jól néz ki 360-on :D )

(#101699) Sentinel80 válasza Silεncε (#101698) üzenetére


Sentinel80
aktív tag

Storyban egymásra épülnek vagy az első 4 egy és az 5 egyfajta standalone?

(#101700) Silεncε válasza Sentinel80 (#101699) üzenetére


Silεncε
őstag

Ez jó kérdés, én csak a harmadikat játszottam végig, a negyedikbe meg félig jutottam. Majd oriic válaszol mindjárt :D De szerintem egymásra épülnek, időrendet viszont nem tudok

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox One (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.