Hirdetés

2024. június 4., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  WoW avagy World of Warcraft -=MMORPG=- (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:19:58

LOGOUT.hu

Ez a topik a World of Warcraft világát érintő kérdésekkel, történetekkel és beszámolókkal foglalkozik.
Hivatalos rendszerkövetelmények WoW-hoz
Blizzard által támogatott videokártyák listája
Prohardveres, Blizzard in game Community
WoW Token goldárfolyama

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#97151) tomiivagyok válasza [-HERO-] (#97148) üzenetére


tomiivagyok
aktív tag

Ez úgy működik, hogy:

Ha Castle Nathria a fated raid, akkor elvileg az éppen akkor fent lévő, sima, Shadowlandses world boss lesz fated, és dob magasabb ilvlű cuccokat (de lehet, hogy csak a Revendrethes, ezt meglátjuk 2 hét múlva).
Ha Sanctum a fated raid, akkor a Maw world boss dob magasabb ilvlű cuccokat.
Ha Sepulcher a fated raid, akkor a Zereth Mortis world boss dob magasabb ilvlű cuccokat.

Nem fake news, csak mindig váltakozik. :)

(#97152) hódmaci


hódmaci
senior tag

Sziasztok!
Szeretnék nosztalgiázni kicsit.
Van egy öreg pc-m amit befognák Warcraftra.
Reign of chaos; The frozen thron

Hol tudnám letölteni a hozzá való patheket. offline telepítéshez
Jelenleg 1.07-el települ ha jól emlékezem.

Hölgyeim! Azt tesszük a kirakatba ami eladó.:)

(#97153) lakisoft válasza hódmaci (#97152) üzenetére


lakisoft
veterán

offline telepítéshez

Ezt kifejtenéd?

Minden online megy. :R

(#97154) Viktor77 válasza lakisoft (#97153) üzenetére


Viktor77
titán

Nem WoW-ról beszél szerintem.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#97155) Phoen|x válasza lakisoft (#97153) üzenetére


Phoen|x
őstag

Sima wc3-al akarja tolni, nem a reforged-el.

Go Gunners!

(#97156) Healbacsi válasza hódmaci (#97152) üzenetére


Healbacsi
őstag

Registrtalod a kulcsaidat a battle.net accountodon, es letoltod a legfrissebb verziot.

(#97157) hódmaci válasza Healbacsi (#97156) üzenetére


hódmaci
senior tag

Hogy.............Hogyan?

Jól értelek?
Beregisztrálok a battle.netre majd letöltöm a battlenet appot majd ott az ősrégi kulcsokat beregisztrálom, telepul és játszhatok velük?
Warcraft 3 reign of the chaos; frozen thron

Hölgyeim! Azt tesszük a kirakatba ami eladó.:)

(#97158) Healbacsi válasza hódmaci (#97157) üzenetére


Healbacsi
őstag

Nem kell az appot leszedni, az accountodon belul a jatekok kozott ott lesz a letoltes linkje, ennyi

[ Szerkesztve ]

(#97159) hódmaci válasza Healbacsi (#97158) üzenetére


hódmaci
senior tag

Hát ez szuper. :)

Már csak abba reménykedem, hogy ő is megy rá akadájmentesen.
De ha már itt járok akkor megy fel a Diablo2 is. :))

Hölgyeim! Azt tesszük a kirakatba ami eladó.:)

(#97160) BMS


BMS
őstag

Az új talentekről vélemény(DF)? :D Sámán meg a lock nagyon jó talenteket kapott,balance dudu viszont egyelőre csalódás.

"You will be remembered as the King who sacrificed his life... for NOTHING"

(#97161) Healbacsi válasza BMS (#97160) üzenetére


Healbacsi
őstag

En speciel nem foglalkozok meg veluk.. A hunter eddig cirka 6-7x valtozott, es meg fog nehanyszor, ennyire nincs kapactasom.. Majd beall, es akkor talan ranezek beta (nem alfa) vege fele

(#97162) [-HERO-]


[-HERO-]
senior tag

Köszi a válaszokat, igy már tiszta :R

### HΘЯsΞ PΘwΞЯ ###

(#97163) 3L1T3 válasza BMS (#97160) üzenetére


3L1T3
addikt

Egyelőre nem foglalkozom vele mert naponta változik. De tetszik, kicsit olyan érzésem van , mintha a régi essence és egyéb hülyeségek is bele lennének pakolva.

Bízom benne, hogy a Dragonflight inkább a classic irányt veszi és nem lesz ilyen Azerith meg egyéb hülyeség amit húzogatni kell, csak gear lesz , balance szempontból is előnyösebb ha kihagyják ezeket.

ASUS ROG STRIX Z790-E GAMING WIFI ֎ Intel® Core™ i9-14900K ֎ G.SKILL Trident Z5 RGB 64GB (2x32GB) DDR5 6400MHz CL32 ֎ Arctic Liquid Freezer III 420 A-RGB Black ֎ ASUS TUF Gaming GeForce RTX 4090 OC Edition 24GB GDDR6X ֎ SAMSUNG 1TB 980 PRO M.2 PCIe ֎ Lian Li O11 Dynamic EVO XL

(#97164) BMS válasza Healbacsi (#97161) üzenetére


BMS
őstag

Én ránézegetek meg próbálgatom,bár pont az nem változik ami érdekelne(druid).

"You will be remembered as the King who sacrificed his life... for NOTHING"

(#97165) BMS válasza 3L1T3 (#97163) üzenetére


BMS
őstag

Igazából alig adtak hozzá új spellt. A legtöbb a mostani legendary-ból meg conduitból van.

"You will be remembered as the King who sacrificed his life... for NOTHING"

(#97166) 3L1T3 válasza BMS (#97165) üzenetére


3L1T3
addikt

Arra gondoltam, csak shadowlandes megoldásokat nem vágom, annyira utáltam. :D

ASUS ROG STRIX Z790-E GAMING WIFI ֎ Intel® Core™ i9-14900K ֎ G.SKILL Trident Z5 RGB 64GB (2x32GB) DDR5 6400MHz CL32 ֎ Arctic Liquid Freezer III 420 A-RGB Black ֎ ASUS TUF Gaming GeForce RTX 4090 OC Edition 24GB GDDR6X ֎ SAMSUNG 1TB 980 PRO M.2 PCIe ֎ Lian Li O11 Dynamic EVO XL

(#97167) BMS válasza 3L1T3 (#97166) üzenetére


BMS
őstag

Én meg az azelőtti spelleket :D

"You will be remembered as the King who sacrificed his life... for NOTHING"

(#97168) Phoen|x válasza BMS (#97167) üzenetére


Phoen|x
őstag

Legion rendszer lover here. :DDD

Go Gunners!

(#97169) 3L1T3


3L1T3
addikt

Jól látom, hogy nem látok semmilyen bejelentést azzal kapcsolatosan, hogy a Blizzard mivel akarja a casual playerek életét megnehezíteni Dragonflight-ban? :D

Lehetséges, hogy csak sima GEAR lesz? Semmi legendary meg anyám?

ASUS ROG STRIX Z790-E GAMING WIFI ֎ Intel® Core™ i9-14900K ֎ G.SKILL Trident Z5 RGB 64GB (2x32GB) DDR5 6400MHz CL32 ֎ Arctic Liquid Freezer III 420 A-RGB Black ֎ ASUS TUF Gaming GeForce RTX 4090 OC Edition 24GB GDDR6X ֎ SAMSUNG 1TB 980 PRO M.2 PCIe ֎ Lian Li O11 Dynamic EVO XL

(#97170) kicsako válasza 3L1T3 (#97169) üzenetére


kicsako
őstag

Azt nem fogom soha megérteni, hogy ha valaki "casualkodni" szeretne, akkor mégis miért van szüksége dupla legóra ami mitik raidhez meg high m+hoz kell?
Szezon elején 1 legóval set bonus nélkül lehetett 15ös kulcsokat meg full HC raidet ütni :K Ami fölötte van az már inkább a competetive rész.

(#97171) Skyhunter válasza kicsako (#97170) üzenetére


Skyhunter
senior tag

Azért, mert aki nem "pro" , csak "kazuár" , az nem tudja kitolni az elméleti max dps 98%-át egy adott gearből, csak mondjuk 70-et. Ezért a magasabb, jobb gear pótolja a skill hiányát. Te, mint "mythic raider" tudod hozni ezt a szintet, más nem. Sok casual haverom 10+ éves játékkal a háta mögött nem tud ebbe beletörődni, de szerintem semmi baj ezzel. :D

[ Szerkesztve ]

(#97172) 3L1T3 válasza kicsako (#97170) üzenetére


3L1T3
addikt

Nem csak az a casual aki balfasz, hanem az is akinek nincs napi 1-2 óránál több ideje játszani. Vagy van, hogy kimarad neki pár hét. Ahhoz pedig, hogy megfelelő ütembe tudd az adott season eredményeit elérni a játék a Legion óta sokkal több időt igényel. Ergo 2. munkahelyre sry de nincs időm se kedvem.

ASUS ROG STRIX Z790-E GAMING WIFI ֎ Intel® Core™ i9-14900K ֎ G.SKILL Trident Z5 RGB 64GB (2x32GB) DDR5 6400MHz CL32 ֎ Arctic Liquid Freezer III 420 A-RGB Black ֎ ASUS TUF Gaming GeForce RTX 4090 OC Edition 24GB GDDR6X ֎ SAMSUNG 1TB 980 PRO M.2 PCIe ֎ Lian Li O11 Dynamic EVO XL

(#97173) Healbacsi válasza 3L1T3 (#97172) üzenetére


Healbacsi
őstag

Ez igy ebben a formaban nem igaz.

Ha szeretnel elerni vmit azzal a 2 ora jatekkal, akkor igenis celiranyosan csinald, semmi folosleges kolbaszolas oriboson korbe korbe.
Casual jatekoskent igenis magadnak kell szervezni a csapatokat barhova is kell menned.

Sajnos ez a jatek nem LOL, nem COD, itt nemi idot igenis bele kell fektetni, neha utana kell olvasni sok dolognak, hogy ha valtozik valami, akkor ne lepodj meg rajta.

Emlitetted a legokat. Azzal ugyan mi volt a gond casual jatekoskent? Torghast marha egyszeru volt mindig is, a itemekre kello gold a calling questekbol automatikusan befolyt (renownhoz amugy is kellett csinalni oket).

(#97174) 3L1T3 válasza Healbacsi (#97173) üzenetére


3L1T3
addikt

S1-ben ha arénáztál akkor kötelező jelleggel kellett M+-ra is járnod, majd jött egy patch és mehették új lego-t kiszedni. Nem hiába hagyták abba sokan SL-t.

ASUS ROG STRIX Z790-E GAMING WIFI ֎ Intel® Core™ i9-14900K ֎ G.SKILL Trident Z5 RGB 64GB (2x32GB) DDR5 6400MHz CL32 ֎ Arctic Liquid Freezer III 420 A-RGB Black ֎ ASUS TUF Gaming GeForce RTX 4090 OC Edition 24GB GDDR6X ֎ SAMSUNG 1TB 980 PRO M.2 PCIe ֎ Lian Li O11 Dynamic EVO XL

(#97175) Healbacsi válasza 3L1T3 (#97174) üzenetére


Healbacsi
őstag

Atya vilag. Megvaltoztattak egy op legendaryt, amely mar nem volt tobbe op, es maris abbahagyta valaki a jatekot.

Hidd el igazan nem kar ertuk, egy konycseppet se fogok hullatni.

Az mmorpg az exploraciorol es a folyamatos adaptaciorol szol. Ha valaki nem tud/akar alkalmazkodni, akkor rendelkezesre all tobb 100 AAA cim amibol valogathat.

(#97176) pachito


pachito
őstag

Wotlk prepatch mit jelent? Ez valami event lesz, vagy mire számítsak?

(#97177) Viktor77 válasza pachito (#97176) üzenetére


Viktor77
titán

Event (is). Ilyenkor jönnek az új talentek, meg egyebek.
Most lesz az az event amiben egy különleges színű raid "setet" (nem igazi set, csak 4 darab asszem és csak lookalike, nem ad bonust) lehet kiszedni.
Palának pl. a zöld(es) Judgement setet. Jó hülye voltam, hogy annó eladtam.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#97178) pachito válasza Viktor77 (#97177) üzenetére


pachito
őstag

Köszönöm, ez jól hangzik nagyon! Most volt egy kis pihi de erre visszanézek az tuti.

Én ilyeneket sosem szoktam eladni :N :DDD

(#97179) BMS


BMS
őstag

Garrisont tudok csinálni maxos karakterrel? Vagy azt a questline-t csak akkor kapom meg ha ott szintezek?

"You will be remembered as the King who sacrificed his life... for NOTHING"

(#97180) lakisoft válasza BMS (#97179) üzenetére


lakisoft
veterán

Tudsz csinálni persze. :R

(#97181) Plata válasza BMS (#97179) üzenetére


Plata
félisten

Nekem nagy karival úgy lett meg a küldetéslánc hogy timeless isle-n beugrottam a tengerbe,ahol van egy víz alatti barlang ami át dob Gorgorondra.
[link]
Onnan fly mounttal el repültem Iron Docks-ba ahol beszéltem NPC-vel és taxival elrepültem Garrison helyére ott pedig indult a küldi.

(#97182) BMS válasza Plata (#97181) üzenetére


BMS
őstag

Ha allis karival csinálom akkor shadowmoon-ba kell mennem nem?

"You will be remembered as the King who sacrificed his life... for NOTHING"

(#97183) BMS válasza lakisoft (#97180) üzenetére


BMS
őstag

Kb mennyi idő alatt lehet kiszedni az ottani mission-okból a heirloom gyűrűt?

"You will be remembered as the King who sacrificed his life... for NOTHING"

(#97184) Plata válasza BMS (#97182) üzenetére


Plata
félisten

Nem.
Iron dockból indul a taxi neki is.
Legalább is dark iron dwarf karival nekem onnan ment.

#97183BMS Ahhoz kell a kikötő,rengeteg sok olaj és mázli.

[ Szerkesztve ]

(#97185) BMS válasza Plata (#97184) üzenetére


BMS
őstag

Csak lehet valamiből farmolni azt is? :D

"You will be remembered as the King who sacrificed his life... for NOTHING"

(#97186) Plata válasza BMS (#97185) üzenetére


Plata
félisten

Persze,Tanaan jungle-ben napi küldik.
Később ha már fejlesztetted a kikötőt és megszerzed a saját olajfúrótornyot már olyan sok jön hogy nem kell küldizni érte.

(#97187) BMS válasza Plata (#97186) üzenetére


BMS
őstag

A kikötőhöz kell 3as szintre fejlesztenem valamit és utána kapok egy questline-t?

"You will be remembered as the King who sacrificed his life... for NOTHING"

(#97188) Plata válasza BMS (#97187) üzenetére


Plata
félisten

Hát annyira már nem emlékszem,de talán a Harrison-t kell 3-asra fejlesztened.
De itt egy leírás.
[link]

(#97189) Phoen|x válasza Plata (#97188) üzenetére


Phoen|x
őstag

Ford? :))

Go Gunners!

(#97190) Plata válasza Phoen|x (#97189) üzenetére


Plata
félisten

Jah. :D
Sietve írtam és nem figyeltem. :DDD
De Garrison akart lenni. :N

(#97191) lakisoft


lakisoft
veterán

(#97192) TBT


TBT
addikt

Több bolt visszajelzése alapján:
A World of Warcraft Dragonflight gyűjtői változata már nem fog megjelenni kereskedelmi forgalomban (pl. Konzolvilág, CD Galaxis, 576 stb.), kizárólag a Blizzard Gearshop-ján keresztül vásárolható meg.
A gyűjtői kiadás 130 euró, standard szállítás: 17 euró
Express szállítás: 25 euró

Jelen árfolyammal számolva alsó hangon is 60 000 Ft körül megy a gyűjtői változat.
Azt hiszem, hogy ez így ebben a formában már ki fog maradni nekem is (pedig a BC óta mindegyik kiadás megvan, még a 15. évfordulós kiadás is).

[ Szerkesztve ]

"I am Sylvanas Windrunner, Queen of the Forsaken. If you will not serve me in this life, then you will do so in the next."

(#97193) Phoen|x válasza TBT (#97192) üzenetére


Phoen|x
őstag

Hát elég drága valóban (a szart sem érő forint a legnagyobb tényező a dologban persze). A 15 éves nekem is megvan, arra vagyok a legbüszkébb.

Go Gunners!

(#97194) tPedro_ válasza TBT (#97192) üzenetére


tPedro_
őstag

Gear Store:
"As an option, Battle.net login can be used to create an account for improved integration within the Blizzard or Activision franchise ecosystem and promotions."

Na ilyen opciót nem találtam. Gondoltam beregisztrálok (ha már a régi regisztrációm nem jó ide) a battle.net-hez is használt email címemmel, hátha felismeri. Természetesen nem ismerte. Jóváhagyni emailből a regisztrációt nem kellett, sőt email címet se lehet utólag változtatni... kicsit fapadosnak érzem.

[ Szerkesztve ]

(#97195) Phobion válasza lakisoft (#97191) üzenetére


Phobion
őstag

bakter, egy pillanatra már bek@káltam, click bait :U :DDD

Sci-fi, fantasy könyvek eladók: https://hardverapro.hu/apro/elado_sci-fi_fantasy_konyvek_4/hsz_1-50.html

(#97196) grizlisandor válasza lakisoft (#97191) üzenetére


grizlisandor
addikt

Kirakták, mert boostolt? Most ebbe mi a hírérték, hogy a "legnagyobb" wow tartalomgyártóra is vonatkoznak a szabályok? Vagy, hogy egy bot tette ki és nincs egy ügyfélszolgálat, ahol kisírhatná magát?

(#97192) TBT:

Az nagyon erős. :U

(#97197) Plata válasza lakisoft (#97191) üzenetére


Plata
félisten

Juhéééééééééééééééé. :D :DDD :DD :R

(#97198) kicsako válasza grizlisandor (#97196) üzenetére


kicsako
őstag

A boostolás nem szabályellenes :W Tájékozódjunk először pls :U Nem véletlenül fog bekerülni szerdán egy külön chat az ingame boostoknak...

Videóban mondja is, hogy "IN EXCHANGE FOR REAL MONEY CURRENCY". Azaz azért bannolták, mert szerintük valódi pénzért boostolt/vett boostot...

Egyébként az elmúlt időszakban egyre többet hallom hogy PVP-seket banolnak mindenféle indokkal, legyen az wintrade vagy rmt. Valami lehet félrement Blizznél.

[ Szerkesztve ]

(#97199) TBT


TBT
addikt

"I am Sylvanas Windrunner, Queen of the Forsaken. If you will not serve me in this life, then you will do so in the next."

(#97200) Zimmi91 válasza TBT (#97199) üzenetére


Zimmi91
addikt

de jó hogy nincs aktív előfizum, akkor 30án megnézzük megint ;] :DDD

" Just remember Manchester is RED! "

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  WoW avagy World of Warcraft -=MMORPG=- (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.