Hirdetés

2024. június 4., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  WoW avagy World of Warcraft -=MMORPG=- (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:19:58

LOGOUT.hu

Ez a topik a World of Warcraft világát érintő kérdésekkel, történetekkel és beszámolókkal foglalkozik.
Hivatalos rendszerkövetelmények WoW-hoz
Blizzard által támogatott videokártyák listája
Prohardveres, Blizzard in game Community
WoW Token goldárfolyama

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#97651) BMS válasza Plata (#97648) üzenetére


BMS
őstag

Legion-nál láttam,hogy mekkora lagg vilt mert egy magyar youtuber stream-elte,kb az intro questet nem tudta felvenni.

"You will be remembered as the King who sacrificed his life... for NOTHING"

(#97652) Bencus88


Bencus88
nagyúr

Nekem szerencsém van pont a korai órákba és délelött van több időm, kényelmesen beenged mindig. Tegnap 5-6 fele délután próbáltam belépni 1 órát kellett várnom. Szóval kijátszom magam reggel :DDD

(#97653) echterion


echterion
nagyúr

Nekem még classic-on nem volt sorbanállásom, Mirage-on vagyok. Általában délután, meló után lépek be meg hétvégén.

**********

(#97654) Bencus88 válasza echterion (#97653) üzenetére


Bencus88
nagyúr

Késő délután és este kezdődnek a problémák

(#97655) echterion válasza Bencus88 (#97654) üzenetére


echterion
nagyúr

Délután 5 óra után szerintem már késő délután, vagy nem?

**********

(#97656) Viktor77 válasza ricsiv92 (#97645) üzenetére


Viktor77
titán

Hol vártál te sorra esténként SL elején? :)
Az egyik legnépesebb szerveren vagyok/voltam (Silvermoon), de semmi sorra nem emlékszem az első napról sem.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#97657) ricsiv92 válasza Viktor77 (#97656) üzenetére


ricsiv92
tag

A ragnán játszottam.

Xbox Series S - Thrustmaster TX

(#97658) grizlisandor


grizlisandor
addikt

Golemaggon 17 óra után 15 perces sorral indul neki az ember.

(#97659) Bencus88 válasza echterion (#97655) üzenetére


Bencus88
nagyúr

15kor egyből beengedett, 17kor 1 órás sor

kb 17 lehet az ilyen váltás és sorok kezdete
én firemawon vagyok

[ Szerkesztve ]

(#97660) echterion válasza Bencus88 (#97659) üzenetére


echterion
nagyúr

Most léptem be, egyből beengedett.

**********

(#97661) Bencus88 válasza echterion (#97660) üzenetére


Bencus88
nagyúr

Akkor low pop szerveren vagy.

(#97662) Bencus88 válasza Bencus88 (#97661) üzenetére


Bencus88
nagyúr

Megkérdeztem ismerősöm 1 órája 55 perces sort írt :)

(#97663) lakisoft válasza Viktor77 (#97656) üzenetére


lakisoft
veterán

nem emlékszem ragnan sorra.

(#97664) ViharVadász válasza Bencus88 (#97661) üzenetére


ViharVadász
őstag

Azt írta korábban, hogy Mirage szerveren van, az pedig full szerver. :)

"Video games are meant to be just one thing: fun. Fun for everyone"

(#97665) Bencus88 válasza ViharVadász (#97664) üzenetére


Bencus88
nagyúr

Akkor kell lennie sornak :) vagy vele kivételezik a blizz

(#97666) ViharVadász válasza Bencus88 (#97665) üzenetére


ViharVadász
őstag

Előbb léptem fel, mert én is ezen a szerveren játszom, de szerencsére nincs ott sor. :) Pedig a launch éjszakáján eszméletlen sok játékos volt, voltak is laggok, DC-k ott. :D

"Video games are meant to be just one thing: fun. Fun for everyone"

(#97667) TBT


TBT
addikt

World of Warcraft: Dragonflight launches on November 28!

Hivatalos bejelentő előzetes

"I am Sylvanas Windrunner, Queen of the Forsaken. If you will not serve me in this life, then you will do so in the next."

(#97668) Bencus88 válasza ViharVadász (#97666) üzenetére


Bencus88
nagyúr

Akkor ezek még a jobb full szerverek, hétvégén majd írjátok már meg, hogy mennyiben változik a dolog.
én egy óra múlva kíváncsiságból ránézek, tippre 2 órát mondanék

(#97669) BMS válasza TBT (#97667) üzenetére


BMS
őstag

Akkor nem tévedett az a datamined anyag.
Szokott lenni előtte egy event?

"You will be remembered as the King who sacrificed his life... for NOTHING"

(#97670) TBT válasza BMS (#97669) üzenetére


TBT
addikt

Pre-patch event van persze, a Wowhead-es cikk szerint október végén/november elején indulhat.

Viszont... A leak szerint decemberben indul a Diablo 4 előrendelése és áprilisban jelenik meg. Egyre biztosabbak a "jelek".

[ Szerkesztve ]

"I am Sylvanas Windrunner, Queen of the Forsaken. If you will not serve me in this life, then you will do so in the next."

(#97671) BMS válasza TBT (#97670) üzenetére


BMS
őstag

Az event kb miről szól? Meddig tart?

"You will be remembered as the King who sacrificed his life... for NOTHING"

(#97672) BMS


BMS
őstag

"The Winds of Wisdom XP Buff Returns on October 4"

"You will be remembered as the King who sacrificed his life... for NOTHING"

(#97673) Bencus88


Bencus88
nagyúr

Ne megnéztem, 6K ember 2 és fél óra

(#97674) echterion válasza Bencus88 (#97668) üzenetére


echterion
nagyúr

Most megint beléptem, nincs sor most sem. Még mindig Mirage.

**********

(#97675) Bencus88 válasza echterion (#97674) üzenetére


Bencus88
nagyúr

Itt 3500 még mindig

(#97676) Gumikés válasza echterion (#97674) üzenetére


Gumikés
kezdő

De Te sima classicon nyomod nem? - ők meg wow lich king classiról beszélnek.
Bár én játszom mirageon - classic lk - és ott valóban nincs sor.

[ Szerkesztve ]

+36305575570 (9:00 - 19:00) info@xgame.hu

(#97677) nonsen5e


nonsen5e
addikt

Golemagg, 2.5k most is...
Vicc nélkül akinek nincs lehetősége egész nap RDP-vel logolgatni, és/vagy ereje hajnali 2-6 között játszani az rábaszott és semmi lehetősége játszani.
A következő 5k-t inkább az ablakom fújom ki, az nagyobb funt ad amíg nézem ahogy száll a szélben mint a login screent bámulni két random dc között.

D4 klán: HunPH - invért privát rám

(#97678) Bencus88 válasza nonsen5e (#97677) üzenetére


Bencus88
nagyúr

Kb 23tól 16 óráig gond nélkül be lehet jutni, ez a 24 órás napból 17 óra, de legyen csak 15
Lehetett erre számítani, nem értem a meglepődést. Miért nem mész akkor kisebb szerverekre? Ott gond nélkül be lehet jutni bármikor.

(#97679) nonsen5e válasza Bencus88 (#97678) üzenetére


nonsen5e
addikt

Igen, az a 17 óra amikor az emberek 95%-a alszik majd dolgozik. :)))

Semmilyen épeszű ember nem akar olyan szerveren játszani ahol egy kezén meg tudja számolni az aktív játékosokat.... Vagy ha ma, meg a jövő héten vannak is egy kicsivel többen ( de még úgy is sokkal kevesebben mint amennyi egy szerveren egészséges lenne), 2 illetve 3 hónap múlva teljesen ki fog halni az egész. Van rá precedens nem egy, és nem kettő. Kvázi minden ilyen vanilla/TBC last minute free transzfer szervernek ez lett a sorsa.

Utána meg fizethetem saját pénzen azt, hogy transzfereljek olyan szerverre ahol a teljes populáció 1-nél több raidcsapatot kitesz. :U :U

[ Szerkesztve ]

D4 klán: HunPH - invért privát rám

(#97680) Bencus88 válasza nonsen5e (#97679) üzenetére


Bencus88
nagyúr

Ha játszani szeretnél akkor ez áldozatokkal jár az elején, vagy korábban kel kelned vagy később feküdnöd, vagy megvárni ezt a pár hetet amíg ez lecseng és újra játszhatóak lesznek a szerverek. Megértem a csalódottságod, de minden induláskor ez van. Haza érsz melóból, elindítod addig megfürdesz, vacsorázol aztán játszhatsz is.

(#97681) nonsen5e válasza Bencus88 (#97680) üzenetére


nonsen5e
addikt

...meg lefutok egy félmaratont, kifestek egy szobát, és elmegyek repülővel Koppenhágáig meg vissza és utána már játszhatok is. Így már jobban kijönne a matek :)

Az 5-6 órás sorok azt jelentik, hogy tudok napi jó esetben egy órát játszani, juhé.
A többi karakterem meg a Gehennason van, ott ma 494 perces sor volt.

---

A problémám az, hogy ha 1-2 hét múlva kezdem el a fejlődés, már közel sem lesz annyi ember minden "low level" tartalomra, mert lassan már most is.
Épp az imént howling fjorban 20 percet kerestem groupot elitre, pedig ez egy túlterhelt gigaszerver, nem akarom megtudni milyen lehet ez lowpopon.

---

Se a fél év múlva kezdj el játszani, se az olyan szerverre transzferelj ami két hónap múlva halott lesz majd jöhetsz vissza saját pénzen nem megoldás.
A problémát megoldani triviálisan egyszerű lenne, ha a blizzard egyszer 3 másodperc erejéig nem csak és kizárólag 100%-ban arra tudna csak gondolni, hogy mivel tudják a bevételeiket maximalizálni.
Adjanak ingyen transzfert kis szerverekre ahogy most is, csak járjon hozzá egy szintén ingyenes vissza-transzfer amit X hét elteltével felhasználhat az ember amikor lecsengett a kezdeti hype.
Csak ha ezt megtennék nem tudnának újabb dollármilliókat leakasztani a kihalt szerverekről menekülő játékosokról.. :W

D4 klán: HunPH - invért privát rám

(#97682) ChromeX válasza nonsen5e (#97681) üzenetére


ChromeX
addikt

71es vagyok a Mirageon, már rengeteg 80as van. 3-4 napja jelent meg a kieg.
Low level dungeont alig látni, questelni nagyon sokan questelnek.

Szerintem iszonyatosan hiányzik a dungeon finder....

Nem tudom mikor leszek 80 de kb úgy érződik, hogy már levagyok maradva mert nem tudok órákat játszani per nap.

És igen itt nincs sor de azért elég nagy élet van, próbáltam olyan szervert választani ami nem teljesen full hogy játszható is legyen. Remélem később is így lesz. :U

Battleforge-> Skylords Reborn F2P https://forum.skylords.eu/

(#97683) Bencus88 válasza nonsen5e (#97681) üzenetére


Bencus88
nagyúr

Gondolom az a legnépszerűbb szerver azért, nálam 2 óra volt a legroszabb.

Szerintem egy picit túl reagálod, más ember is van hasonló cipőben mint te. Mindig lesz csapat dungeonbe és group questekre is. Meg kell hirdetni több chanelen és jönnek. Ha nem is találtam félre raktam és később meglett a csapat, ilyen miatt ne aggódj.

ebben egyet értek de a blizz nem fog ilyen ingyemes akciókat csinálni, minden pénzt le akarnak húzni a játékosokról.

(#97684) Bencus88 válasza ChromeX (#97682) üzenetére


Bencus88
nagyúr

Picit megkönnyíti az ember dolgát a finder ez oké, de soha nem volt ilyennel gondom, 2 hónapja vagyok aktív, mindig mindenhova találtam csapatot, vagy behívtak dpaként.

Semmiről nem vagy lemaradva ez a legnagyobb butaság :) Csináld a saját tempódban és élvezd

Én tegnap léptem meg a 72

(#97685) echterion válasza Gumikés (#97676) üzenetére


echterion
nagyúr

Persze, hogy LK classic. Amiatt tértem vissza ide.

**********

(#97686) Skyhunter válasza ChromeX (#97682) üzenetére


Skyhunter
senior tag

Én ugyanígy, level 71 vagyok (szintúgy Mirage-on), és tényleg sokat kell várni kis dungeonra- vagy elitre is. Tegnap este csak azért jutottam be Azjol-nerubra úgy 2 óra keresés után, mert egy magasabb szintű gtársam megsajnált. :D Sajnos nem maradt elég szabim, hogy pár napig éjjel-nappal együtt csapassam a guildes hardcore leveling réteggel. :(

Szerk : Bencusra reagálva. Nem értem, miért vette ki kedves Blizz bácsi ezt az opciót, nemcsak a keresés tart sokáig, de mire odamászunk megsummolni egymást, sokszor az is 20-30 perc.

[ Szerkesztve ]

(#97687) thomeef válasza Gumikés (#97676) üzenetére


thomeef
őstag

Milyen az a sima classic? :B Egy classic wow van, ami most Wotlk kiegnel tart.

"A férfi abban különbözik a fiútól, hogy egy nagyságrenddel drágábbak a játékai."

(#97688) Bencus88 válasza Skyhunter (#97686) üzenetére


Bencus88
nagyúr

Meg a beépített questhelpert is kivették, ez a két dolog óriásit dobna a játékon szóval nem értem én sem

(#97689) Plata válasza thomeef (#97687) üzenetére


Plata
félisten

Nem.Több is van.
Vanilla és Lk is.szerintem.

[ Szerkesztve ]

(#97690) nonsen5e válasza Skyhunter (#97686) üzenetére


nonsen5e
addikt

Pontosan ez.

Már most nehezebb találni groupokat csúcsidőn kívül pre-80 contentre.

Nagyon úgy tűnik, hogy retailel ellentétben itt sokkal nagyobb többségben vannak a min-maxoló, kieget 3 nap alatt kipörgető, UK normalba is swp/fullbrutal gear alatt mindenkit kickelő játékosok, így a casualoknak nem terem túl sok babér.

Bencus88: Nem is értem miért szedték ki. LK-ban már volt is, és használható is volt. Ez a Questie legalább annyiszor nem mutat egy küldetést, mint ahányszor igen, elég béna...

[ Szerkesztve ]

D4 klán: HunPH - invért privát rám

(#97691) BoneDragon válasza TBT (#97667) üzenetére


BoneDragon
veterán

Kicsit korainak érzem a látottak alapján. Aztán lehet rám cáfolnak. Mondjuk tuti baromi unalmas egy kieg lesz.

(#97692) echterion válasza thomeef (#97687) üzenetére


echterion
nagyúr

Van a vanilla szerver meg a LK szerver.

nonsen5e: nekem bejött a questie, eddig mindent megtaláltam, meg mutatott. Nélküle, na az a kihívás, keresgélni meg kóvályogni. :DD

[ Szerkesztve ]

**********

(#97693) Plata válasza BoneDragon (#97691) üzenetére


Plata
félisten

Nekem erősen panda 2.0 kiegnek tűnik.A talent változások és egyebek még tetszenek is,de az új faj taszít.Azt hiszem kicsit kivárok és egyenlőre jegelem a játékot.
Wotlk classic rohadtul tetszene,de egyedül hát nem jó.
Az esély hogy régi wotlk ismerősökkel találkozzak nulla.

(#97694) Bencus88 válasza nonsen5e (#97690) üzenetére


Bencus88
nagyúr

Emlékszem imádtam anno a questelést, jah questie meg minden 5ik questet megnézek wowheaden :DDD

(#97695) Nite válasza thomeef (#97687) üzenetére


Nite
őstag

van a "classic era", ez ugye a vanilla wow es van a "wotlk classic" :K

a "bc classic" valtozott at "lk classicra", de a "classic era" mindig is volt, a "bc classic" indulasakor kulon valt

[ Szerkesztve ]

Paid my dues!

(#97696) thomeef válasza Nite (#97695) üzenetére


thomeef
őstag

Ééértem, köszi így már tiszta :B

"A férfi abban különbözik a fiútól, hogy egy nagyságrenddel drágábbak a játékai."

(#97697) Skyhunter válasza echterion (#97692) üzenetére


Skyhunter
senior tag

A questie valóban jó, én is azt használom. Meg lenne ez a "RestedXP" szerű addon, két "streamer" féle verzió is van, ami jó, Frostadamus meg Joana , de sajnos túl sokat kérnek a fizetős részért.

Én is ettől félek, hogy casualként nem lesz esélyem semmire. :((

[ Szerkesztve ]

(#97698) BoneDragon


BoneDragon
veterán

.

[ Szerkesztve ]

(#97699) pachito válasza Skyhunter (#97697) üzenetére


pachito
őstag

Én eddig Codexlite-ot használtam, kb 6x követhetőbb számomra mint a Questie mind pontosságban mind ikonkészlet téren. Csak hát nem updatelték LK-ra így marad a második legjobb quest helper.

(#97700) Bencus88


Bencus88
nagyúr

Valaki aki jobban ért hozzá tudna dobni egy gépigényt illetve egy összeget amin maxon menne a wotlk classic? Nekem olyan 250-300 lenne a tippem

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  WoW avagy World of Warcraft -=MMORPG=- (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.