Hirdetés

2024. június 26., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  WoW avagy World of Warcraft -=MMORPG=- (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:19:58

LOGOUT.hu

Ez a topik a World of Warcraft világát érintő kérdésekkel, történetekkel és beszámolókkal foglalkozik.
Hivatalos rendszerkövetelmények WoW-hoz
Blizzard által támogatott videokártyák listája
Prohardveres, Blizzard in game Community
WoW Token goldárfolyama

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#96051) lakisoft válasza Csokishurka (#96050) üzenetére


lakisoft
veterán

Ha jól tudom így is több melee van a játékban mint ranged dps. A jó dps meg még mindig nagyon ritka. Tankból most rengeteg van. Healerből is van bőven, de jó healerből szintén nagyon kevés.

- Árad -

(#96052) Csokishurka válasza lakisoft (#96051) üzenetére


Csokishurka
őstag

Igen azert irtam, hogy amit en szeretnek meg ami a közösségnek lenne jo az nem ugyanaz. :DDD
Gondolkoztam mar rajta milyen uj classok jöhetnének be. De mar nem sok minden maradt….valami dual weaponos gunslinger vagy valami kes dobáló.
Casterből talan valami blood mage ami esetleg….
Meleebol nem is tudom mi jöhetne szoba, ott mar tenyleg minden megvan, max valami katanás szamuráj féleségre tudnék gondolni…tobbi mmoból merítve.
Rajtam kívül is gondolkozott mar valaki ezen? :DDD
Varom az ötleteket :C

Szerk
Talatam egy ilyet:
[link]

[ Szerkesztve ]

"Megtanulta (millió lélekváltó árán): akinek minden a vállán nyugszik, nem nyugszik senki vállán."

(#96053) OgreImre válasza Csokishurka (#96052) üzenetére


OgreImre
senior tag

Shadow Hunter
:)

"And you think you're so clever and classless and free, But you're still fucking peasants as far as I can see" / “Two possibilities exist: either we are alone in the Universe or we are not. Both are equally terrifying.” Arthur C. Clarke

(#96054) lakisoft válasza Csokishurka (#96052) üzenetére


lakisoft
veterán

Sokat LoL-ozol? Ott vannak ilyen érdekes dolgok :).

- Árad -

(#96055) Plata válasza Csokishurka (#96052) üzenetére


Plata
félisten

Tinker és Necromancer érdekelne.
Remélem Tinker-nek lesz saját atombunkerje ahova elbújhat. :D

(#96056) lakisoft válasza Plata (#96055) üzenetére


lakisoft
veterán

Na a Necro engem is érdekelne.

- Árad -

(#96057) Balcsix válasza Csokishurka (#96052) üzenetére


Balcsix
senior tag

Szerintem egy fantasy játékban azért nem a legnagyobb akadály egy új class létrehozása. Ilyen szempontból bőven van még potenciál a játékban.
Az más kérdés, hogy a fejlesztők hogyan is képzelik el a játék jövőjét. :)

(#96058) lakisoft válasza Balcsix (#96057) üzenetére


lakisoft
veterán

Úgy ahogy a community. Ja nem :).

- Árad -

(#96059) Csokishurka válasza lakisoft (#96054) üzenetére


Csokishurka
őstag

Nagyon regen toltam sokat, de megölt az a toxic játékos bázis.

"Megtanulta (millió lélekváltó árán): akinek minden a vállán nyugszik, nem nyugszik senki vállán."

(#96060) Plata válasza Csokishurka (#96059) üzenetére


Plata
félisten

Én a kezdetektől fogva játszottam,aztán 4-5 éve már csak aram-ot megyek,no nem azért mert zavar a sok barom aki ugat mint állat,nem inkább csak túl hosszúak a meccsek.
A sok toxikus játékos sosem uzgatott,valahogy ez nem szokott zavarni.Inkább jót szoktam derülni a sok habzó szájú marhán. :D
Mikor WoT-ban kivették a közös csetet én sajnáltam,élveztem mikor egyik másik ökör azzal volt elfoglalva hogy a cseten anyázzon.Az olyan ellenség akit könynen fel lehet húzni túl könnyű célpont.
Sosem bántott ha valaki elkezdett anyázni,vagy hackerezni,inkább még jobban felhúztam azzal hogy poénkodtam vele. ;)

[ Szerkesztve ]

(#96061) #72688384 válasza Plata (#96060) üzenetére


#72688384
törölt tag

dettó. lolos karrierem utolsó 4 évében csak aramot játszottam már. egyrészt 40p hosszú egy SR-en főleg ha a csapat fele retardált. plusz aramon nem tudod elbaszni senkinek az eloját.
ettől függetlenül mind a 7 banomat ezen 4 év alatt szereztem. szóval ennyire kurvult el a lolos játékközösség.

(#96062) Plata válasza #72688384 (#96061) üzenetére


Plata
félisten

Én nem kaptam sosem.
Mert sosem mondtam senkinek semmi olyasmit.
Mindig is csak egy játéknak tartottam amivel szórakozni akarok.

(#96063) #72688384 válasza Plata (#96062) üzenetére


#72688384
törölt tag

teljesen mindegy mit mondasz vagy mit nem ha nyomorékokkal dob össze.

(#96064) Viktor77


Viktor77
titán

(#96065) szaszab válasza Viktor77 (#96064) üzenetére


szaszab
aktív tag

Végre!!!
Bár van ismerős, aki azt mondja, ezzel vége a WoW-nak. Szerintem ez butaság. Viszont kíváncsi leszek, mit hoz még a 9.2.5. :D
Amúgy várom már a 10.0-t... Oh wait....

Ahhoz mit szóltok, amit a boosterekkel tettek? :D
https://www.wowhead.com/news/boosting-communities-now-prohibited-in-world-of-warcraft-325819

(#96066) Phoen|x válasza Viktor77 (#96064) üzenetére


Phoen|x
őstag

Nekem ez nem tetszik.

Go Gunners!

(#96067) Plata válasza Viktor77 (#96064) üzenetére


Plata
félisten

Jézus úristen.
Ne mááááááár. :W
Ezt most miért kellett?
Hazavágják a random dungeonokat.
Tele lesz minden random agyhalott hordással aki azt sem tudja merre van a cipője.
Véletlenül nem április elsejei hír lett volna?

[ Szerkesztve ]

(#96068) BMS válasza szaszab (#96065) üzenetére


BMS
őstag

Akkor azért volt ilyen tiszta a chat :D

"You will be remembered as the King who sacrificed his life... for NOTHING"

(#96069) BMS válasza Plata (#96067) üzenetére


BMS
őstag

Mitől rosszabb mint ha random agyhalott allisokkal lenne tele ? :D Plusz hátha így kevesebbet kell várni egy random lfr-re,dungeon-re stb..

"You will be remembered as the King who sacrificed his life... for NOTHING"

(#96070) KTony válasza Plata (#96067) üzenetére


KTony
tag

A random dungeon nem lesz cross faction. De én se örülök se ennek se a boosting communitik betiltásának.

(#96071) Plata válasza BMS (#96069) üzenetére


Plata
félisten

Mindig randomot megyek,amíg allis karikkal hetekig el lehet lenni anélkül hogy elcsesződne egy random dungeon,addig hordában örülhetsz ha a heti küldetéshez szükséges 5 instát le tudod tolni.
Ha már TW insta,egy este két allis karival lazán meg van gubanc nélkül az 5-5 insta,hordában ha egy este sikerül anélkül hogy a fejed vernéd az asztalba akkor jó.
Többször is feladtam,legutóbb egy sikerült hordás druidával.Allis karikkal meg szinte mindeggyikkel meg lett.Na és még 60-ra is húztam új allis karit.
Hordában mindig ezért akadok el,az instázás ott katasztrofális.

#96070KTony
Az jó.
Szerintem is hülyeség,ki a fenét zavart a boost?

[ Szerkesztve ]

(#96072) kicsako válasza Plata (#96071) üzenetére


kicsako
őstag

RHC-n nem lesz cross-faction. Abba meg ne menjünk bele hogy alli vagy horda oldalon van a több idióta :)

Boosttal alapvetően az a gond, hogy ez az RMT melegágya. Kb. minden communityben a vezetőség keményen RMT-zik, amit viszont nem néz jó szemmel az MSABK? :C Klánok és egyének továbbra is boostolhatnak, csak közvetítőn keresztül nem működhet többé a boostolás.

Igazából ezzel az a probléma, hogy így shady scam oldalakon fogják az emberek venni a dolgokat, nem a megbízható communityktől, és rengeteg átverés lesz. Egyrészről helyesnek tartom a Blizz lépését(mondom ezt boosterként), másrészről viszont nem gondoltak bele milyen károkat fog ez okozni hosszútávon. :W

(#96073) Csokishurka válasza Plata (#96067) üzenetére


Csokishurka
őstag

Azért néha írsz olyanokat, hogy kinyílik a bicska ez ember zsebében. És komolyan senki mástól nem látom ezt a fajta feszültségkeltést, csak tőled.
Ennyire nehezedre esik gondolkodni mielőtt leírsz valamit?
Persze bármi észérv nélkül csak benyögöd, hogy ez azért rossz mert akkor tele lesz hülye hordásokkal, alli oldalon gondolom mindenki 2500 rio felett van és 10/10M. Nem hiszem.
Viszont fordítva én mint hordas nem örülnék, ha kifognék egy afk huszárt mint te.

"Megtanulta (millió lélekváltó árán): akinek minden a vállán nyugszik, nem nyugszik senki vállán."

(#96074) wintikek válasza Plata (#96071) üzenetére


wintikek
tag

Az a Te saját buborékod. Allival szenvedés rated PvP csapatot találni úgy ahogy van.
Arénát még csak-csak, viszont rated BG az.
Randomba pedig hordába pl heallel bejoinolsz, 15-20 perces queue-k vannak, átváltasz mercenaryba 1-5 perc alatt bedob.

A PvE oldalról ne beszéljünk, alig vannak allisok akik tudnak mythic raidelni, nagy mythic kulcsokat tolni.
És ez tény, az az átlag, hogy mindenki átment hordába, ezt szeretnék kiküszöbölni.
Abba pedig tényleg ne menjünk bele hol van a több "agyhalott".
Az 100% hogy nem megyek annyi timewalkingot mint Te, viszont csak horda oldalon mentem eddig, soha semmi problémám nem volt. Se heallel, se dps-el, se tankkal.

Végül és nem utolsó sorba, nem kell félned, számodra ez nem okoz változást, mert a random HC-k és timewalking, random BG mind marad ahogy eddig.
Ha szereti valaki ezt a játékot, ennek a hírnek pont hogy rohadtul kéne örülni.
Így talán visszatalálnak alliba jópáran, a hordások csinálnak allis altot + remélhetőleg ezzel sikerül visszacsábítani pár játékost.

(#96075) BMS válasza Plata (#96071) üzenetére


BMS
őstag

Én csak ali oldalon vagyok aktív(silvermoon),és altalában random group-al megyek saját m+kulcsot húzni. Próbálok többet menni egymás után(2 karin) de nincs 2 ugyan olyan. Egyiken ment a 10es kulcs(DoS) wipe nélkül,a másikon meg a 8-as plaguefall-bál volt vagy 25++ wipe:D Pedig ott kettő embernek is 1700 feletti pontja volt. Ilyen a random.

"You will be remembered as the King who sacrificed his life... for NOTHING"

(#96076) Plata válasza Csokishurka (#96073) üzenetére


Plata
félisten

Bics de én nem nézem a rio-t meg egyebet.De randommal járok mindenhova.
Horda oldalon ez igen is nehéz és mindig el megy tőle a kedvem.
Legtöbbször a hordában a játékosoknak túl nagy az arcuk és baromságokon hisztiznek.
Tw instában általában az a baj régi instákról gòzük nincs.Jelenlegi random heroicban inkább a hagy ne mondjam ki mi méregetéssel van bajuk.De TW instában is sokszor előfordul higy az insta nem megy le mert személyeskedésbe csap át és lelépnek.
A paladinommal nem sikerült még raiden végigmenni.

(#96077) BMS


BMS
őstag

[link]
:D :D

"You will be remembered as the King who sacrificed his life... for NOTHING"

(#96078) Csokishurka válasza BMS (#96077) üzenetére


Csokishurka
őstag

:DDD Elég komoly lépés volt ez. Őszintén engem nem zavart, egyszer vettem eddig boostot a több éves pályafutásom alatt, mivel raidelni már nem járok. De mákom volt, mert kiesett amiért mentem.
Viszont kulcsoknál elég zavaró mikor bejon 2k+ rioba, és világát nem tudja….ez akár lehet guilden belüli boost is mondjuk, nem feltétlenül fizetős.

"Megtanulta (millió lélekváltó árán): akinek minden a vállán nyugszik, nem nyugszik senki vállán."

(#96079) BMS válasza Csokishurka (#96078) üzenetére


BMS
őstag

Én vagy kilépten a trade cityből vagy tiltólistára tettem minden hirdetőt

"You will be remembered as the King who sacrificed his life... for NOTHING"

(#96080) Viktor77 válasza BMS (#96079) üzenetére


Viktor77
titán

Badboy-jal gyakorlatilag az összeset ki lehetett szűrni, nem láttam egyet sem.
Guildhirdetések dettó.

Na, de ami most megy... :)

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#96081) lakisoft


lakisoft
veterán

Én örülök a változásoknak. Azért tartunk ott ahol mert mindenki (sokan) boostoltatják magukat és utána fogalmuk sincs miért esik szét a random groupjuk a 15+-os kulcson pl. ,mert fogalmuk nincs arról hogy ott mit kell csinálni. Nekem van ally-s és hordás karakterem is így örülök neki hogy együtt is lehet menni, legalább tudunk egymásnak segíteni a barátaimmal. :R

- Árad -

(#96082) kicsako válasza lakisoft (#96081) üzenetére


kicsako
őstag

15ös kulcsokon nem a boost miatt nem tudja mit kell csinálni, hanem mert fél év után már az is 250ben rohangál aki csak heti 2x lép fel a játékba. 250es gearben pedig a dungeonok ismerete nélkül is vakon végigüthető bármi. Nem véletlen volt már olyan boost az utóbbi időben ahol 1 dps 1 tank 1 healer boostolt 2 embert... :U

(#96083) BMS válasza kicsako (#96082) üzenetére


BMS
őstag

Most,hogy feljebb kúszik a max ilvl gondolom azért a dungeonokat is buffolják valamennyire?

"You will be remembered as the King who sacrificed his life... for NOTHING"

(#96084) lakisoft válasza BMS (#96083) üzenetére


lakisoft
veterán

reméljük a legjobbat :).

- Árad -

(#96085) kicsako válasza BMS (#96083) üzenetére


kicsako
őstag

Persze, azt hiszem valami 3--4-5 kulcsnyit változik az erősség. Szóval kb. a mostani ~19-es lesz majd a 9.2-es 15ös kulcs.

(#96086) BMS válasza kicsako (#96085) üzenetére


BMS
őstag

[link]
Talán ez lesz a reward.

"You will be remembered as the King who sacrificed his life... for NOTHING"

(#96087) lakisoft válasza BMS (#96086) üzenetére


lakisoft
veterán

kiváló! :) Lehet megint grindelni :D.

- Árad -

(#96088) BMS válasza lakisoft (#96087) üzenetére


BMS
őstag

12-es volt a max ami randommal sikerült,most akkor talán meglesz a 9.

"You will be remembered as the King who sacrificed his life... for NOTHING"

(#96089) Viktor77


Viktor77
titán

Keresd a hibát.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#96090) lakisoft válasza BMS (#96088) üzenetére


lakisoft
veterán

én is zömmel puggal megyek, de ha van idő és türelem akkor össze lehet állítani egy ütőképes csapatot nagyobb kulcsra is. Mondjuk ez az első wipe-ig tart kb :).

[ Szerkesztve ]

- Árad -

(#96091) BMS válasza lakisoft (#96090) üzenetére


BMS
őstag

8-9-es kulcsig :D :D

"You will be remembered as the King who sacrificed his life... for NOTHING"

(#96092) kicsako válasza BMS (#96091) üzenetére


kicsako
őstag

ömm, 22-23as kulcsokat pugolok... :U :C

(#96093) BMS válasza kicsako (#96092) üzenetére


BMS
őstag

Hát én annyit nem fogok az biztos :D

"You will be remembered as the King who sacrificed his life... for NOTHING"

(#96094) lakisoft válasza kicsako (#96092) üzenetére


lakisoft
veterán

ennyi :)

- Árad -

(#96095) Tigerclaw válasza BMS (#96093) üzenetére


Tigerclaw
nagyúr

Szamomra az M+ eroltetese a wow veget jelentette, mert egy teljesen mas borzalmas toxikus jatekosreteget vonzott be, termelt ki. Hozzajuk kepest egy oldschool corpsganker pozitiv feature.

Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel.

(#96096) novakalex


novakalex
aktív tag

Sziasztok, teljesen kezdőként mit javasoltok? Most kezdenék el játszani a játékkal, de semmi előismeretem nincs, látom elég bonyolult minden a játékban.. szakmák, kasztok, fejlődés :) Köszi a segítséget!

(#96097) Viktor77 válasza novakalex (#96096) üzenetére


Viktor77
titán

Mire gondolsz?
A retail gyakorlatilag mindent a szádba rág.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#96098) Plata válasza novakalex (#96096) üzenetére


Plata
félisten

Azt javaslom olyan szerveren kezdj ahol vannak magyarok,hogy legyen segítség,keres egy magyar klánt,akik segítenek is a kezdőkön,nem csak a némiszervüket méregetik.
De itt is biztos segít valaki,például Viktor.
Olyan karaktert csinálj ami tetszeni fog később is.Bár ha első kari akkor DH és DK gondolom ki zárva de a többi kaszt elérhető.

(#96099) Tigerclaw válasza novakalex (#96096) üzenetére


Tigerclaw
nagyúr

Ha nem jatszottal meg semmilyen MMORPG-vel, akkor szerintem csak random valassz valamilyen classt, ami szimpatikusnak tunik. Az aktualis kieget, meg az endgame-t engedd el, mert mar a veget jarja, szoval semmikepp se foglalkozz powerlevelinggel. Nem javaslom hogy sokat jarj instaba a szintezes soran, mert azzal tul gyorsan fogsz fejlodni es alig latsz majd valamit a jatek valodi szepsegebol.

Talan elsore erdemes hibrid class-t inditani, amivel kiprobalhatsz 3 szerepet is es Dungeonokba is konnyebben lejuthatsz. Sot talan a Druida class amivel erdemes kezdened, mert az egyedi 4 role-os, vagyis lehet healer, tank, melee es caster dd is. Felesleges azon stresszelni, hogy aktualisan mi a legjobb endgame-ben.

Szakma eseten meg talan csak gyujtogetes legyen, mert az tisztan el tudod adni, szoval herba/mining. Esetleg herba/skinning vagy herba/alchimia, ami nem csak eladhato, de neked is sokat megsporol. A klasszikus craft szakmak jellemzoen csak ideiglenesen adnak geart, a legendary craftingba meg mar keso beszallni. A legjobb stresszmentes dolog a fenti par kombo.

Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel.

(#96100) Tigerclaw


Tigerclaw
nagyúr

Jelenleg van XP lock a WoW-ban? Volt ilyen valaha? Azon gondolkozok, hogy ha lenne ilyen talan erdemes lenne visszamenni a Legionba uj karakterekkel.

Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  WoW avagy World of Warcraft -=MMORPG=- (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.