Hirdetés

2024. június 29., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  WoW avagy World of Warcraft -=MMORPG=- (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:19:58

LOGOUT.hu

Ez a topik a World of Warcraft világát érintő kérdésekkel, történetekkel és beszámolókkal foglalkozik.
Hivatalos rendszerkövetelmények WoW-hoz
Blizzard által támogatott videokártyák listája
Prohardveres, Blizzard in game Community
WoW Token goldárfolyama

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#75151) Vikthor


Vikthor
nagyúr

egy jó ideig nem fogok leállni, ha gondoljátok odarakhatjátok a topic összefoglalóba:

Vikthor - Arathor: Sabatondin

Csak mythic+ runokat tankolok, ha gondoljátok írjatok rám vagy vegyetek fel: Viktor#21444

~ B & B & L & N | Suomi Finland Perkele ~

(#75152) lakisoft válasza Vikthor (#75151) üzenetére


lakisoft
veterán

Ally? Céges neten nem tudom megnézni az armory-t.

- Árad -

(#75153) Vikthor válasza lakisoft (#75152) üzenetére


Vikthor
nagyúr

igen, amióta megjelent a wow, voltaképpen csak human-paladinnal tolom, persze volt egy két kihágásom, draenei mage meg night elf hunter, de vhogy nem váltak be...

wowprogress link

[ Szerkesztve ]

~ B & B & L & N | Suomi Finland Perkele ~

(#75154) lakisoft válasza Vikthor (#75153) üzenetére


lakisoft
veterán

Barátom elég jól öltözött vagy :R . Ármániban tolod a mythic+-t? :DDD.

wowprogress szerencsére nincs letiltva :). Remélem ezt nem olvassa egyik networkös sem :D.

[ Szerkesztve ]

- Árad -

(#75155) Vikthor válasza lakisoft (#75154) üzenetére


Vikthor
nagyúr

ááá csak sima otthoni nájki tréning ez még... nem elég jó és van még mit finomítani a gearen és a tankolásomon, de alakul. Sajnos nincs meg az a megszokott csapatom, akik olyan 800-900k dps-t tolnak fejenként, healből nincs olyan gond szerencsére, de emiatt sokat kell pugoznom. Volt mikor zsinórban 3x lehagyták a csapatot mindenféle indoklás nélkül és depleted lett... Én nem lépek ki más játékából, ennél undorítóbb nincs szerintem.

~ B & B & L & N | Suomi Finland Perkele ~

(#75156) gabranek


gabranek
aktív tag

Sziasztok!

Most én kérnék egy kis segítséged hardware ügyben. Az adataimnál lévő gépem van és sajnos már nagyon eljárt felette az idő. Raidelni gyakorlatilag nem lehet vele, még minimum beállítások mellett sem.
Olyan 120k-ból szeretném kihozni az újat SSD-vel, új házzal, új táppal, úgy, hogy a videokari marad. (azért marad, mert így talán össze tudok rakni egy viszonylag életképesebb gépet és majd később ha lesz rá pénzem veszek egy erősebb kártyát).
Ja és csak wowozok rajta.

Ha esetleg konkrét modelleket tudnátok adni, hogy mit lenne érdemes megvennem, azt nagyon megköszönném :)

[ Szerkesztve ]

田中れいな

(#75157) parandroid válasza gabranek (#75156) üzenetére


parandroid
nagyúr

Te is játszol még néha? :R

Viktor 77 rakott nemrégiben össze egy költséghatékony konfigot wowhoz, szerintem az jó kiindulási pont.

Ha még egy kicsit ennél is kevesebbet költenél, akkor használt brand i5-ös gép, amibe elfér egy full-size vga, és akkor a vga-val is nagyobb a játéktér, hogy mi fér bele anyagilag, ami már teljesítményben is megfelel.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#75158) k.kristof válasza gabranek (#75156) üzenetére


k.kristof
őstag

A Milyen asztali gépet vegyek? topikban is kaphatsz ajánlatokat.

(#75159) gabranek válasza parandroid (#75157) üzenetére


gabranek
aktív tag

Csak lájtosan, de szeretem kipörgetni a kiegészítőket, meg a patcheket. Viszont a mostani vassal már inkább szenvedés.

Eddig i3-ban gondolkodtam, de valószínüleg követem Viktor példáját, mert sokkal barátibbak ezeknek a pentiumoknak az árai. A 120k nincs kőbe vésve, ha sikerül kihoznom 80-ból, örülni fogok :)

#k.kristof: úgy gondoltam, mivel csak és kizárólag wow-ra kell a gép, itt hasznosabb tanácsokat kaphatok, de ránézek arra a tapicra is, köszi.

田中れいな

(#75160) Viktor77 válasza gabranek (#75156) üzenetére


Viktor77
titán

Ja. Vidkari maradhat. Egy olcsó Kaby Lake lap 20 alatt meg van, egy Pentium G4560 18K körül. Ezt késöbb fejlesztheted, a határ a csillagos ég. 8GB ram, sajna ez most nem olcsó.

Gyönyörűen fut a játék FullHD-ban 8-10-es körül (mint írtam, ugye valamit elrontottak (Blizz fórumon is van róla bejegyzés), így nem 10-es). Raidelni 1-3-as körül raidelek (látni messze úgysem lehet, meg az fps mindenek felett), csak a fontos effektek vannak felvéve.

Tegnap jutott eszembe, hogy jó lenne valami legacy raid beállítás is a grafikához, mert ott is mindent levesz, pedig azok mehetnének fullon, meg ugye egyedül is vagyok jellemzően.

MOD: Ez a G4560 ugyanúgy 2 mag HT-s, mint az i3, csak pár technika nincs benne, teljesítményben ugyanaz, árban fele.

[ Szerkesztve ]

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#75161) k.kristof válasza gabranek (#75159) üzenetére


k.kristof
őstag

Nem elzavarni akartalak, jórészt én is WoW-ra használom a gépet, és az ottani tanácsok alapján raktam össze még tavaly. Igaz, én magasabbra tettem a lécet, de nekem is az volt a motivációm, hogy már nagyon elegem volt az alacsony beállításokból.

(#75162) LaMazZz


LaMazZz
tag

Sziasztok!

Karaktert lehet átvinni egyik account-ról a másikra? Ha igen akkor mi a módja ennek?

(#75163) Viktor77 válasza LaMazZz (#75162) üzenetére


Viktor77
titán

Ha a két accounthoz rendelt név vezetékneve megegyezik. Illetve, ha más módon tudjátok bizonyítani, hogy rokonok vagytok.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#75164) lakisoft válasza Viktor77 (#75163) üzenetére


lakisoft
veterán

Ez is transfernek minősül? tehát fizetős vagy nem?

- Árad -

(#75165) Viktor77 válasza lakisoft (#75164) üzenetére


Viktor77
titán

Tudtommal ez nem fizetős, viszont nem is alapszolgáltatás, minden esetben külön kell kérni.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#75166) gabranek válasza Viktor77 (#75160) üzenetére


gabranek
aktív tag

Mindenkinbek köszi szépen, ez a G4560-as proci lesz a befutó :)

田中れいな

(#75167) bashboyy válasza Viktor77 (#75165) üzenetére


bashboyy
kezdő

Pár éve én is használtam ezt a szolgáltatást(ingyen),viszont felhívta a figyelmem a blizzes tag, hogy évente egyszer lehet csak ezt a szolgáltatást igénybe venni. Azóta változott néhány dolog, sok euróért megcsinálnak bármit :D

(#75168) lakisoft válasza Viktor77 (#75165) üzenetére


lakisoft
veterán

Értem. Lehet én is élek ezzel :). :R

- Árad -

(#75169) Tsebacsi


Tsebacsi
nagyúr

Üdv!

Az elmúlt 1 évet kb. kihagytam Wow tekintetében, de újra elkapott a "láz", ezért elővettem a játékot, de akadt 1-2 addonos problémám.
Azt vettem észre, hogy gamecard nélkül is enged játszani, de csak a nagyon alacsony szintű karakterekkel (18 draenei pala pl.), levelet nem látok a postaládában (ez is GC függő ha jól sejtem), viszont a komolyabb bajom az, hogy se az Atlas loot, se a Titan panel, se az X-perl nem akar működni, belépésnél crash-el az addon. A bagnon pl működik.
Kipróbáltam mind a wowmatrix, mind a twitch app clientet, frissítenek, de ugyanaz marad a hiba.

Okozhatja-e ezt a GC hiánya, vagy valami drasztikusabb megoldáshoz kell folyamodnom? Ja, a Legion még nincs megvéve, a WoD a legutolsó meglévő kiegészítőm.

Előre is köszi a segítséget! :R

[ Szerkesztve ]

Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

(#75170) EVL2 válasza Tsebacsi (#75169) üzenetére


EVL2
aktív tag

Orc Warrit kell indítani! Meglátod minden rendbe lesz. ;]

(#75171) Viktor77 válasza Tsebacsi (#75169) üzenetére


Viktor77
titán

A játék 20-as szintig ingyenes, ezért tudsz játszani.

Az Atlasloot tuti működik, én is használom (bár a beépített Journal is használható már), a többit nem tudom.
Nem hiszem, hogy a kis szint lenne a problémájuk.

MOD: Ahogy olvasom, X-perl már nincs, Z-perl van helyette.

[ Szerkesztve ]

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#75172) Arnold2 válasza Tsebacsi (#75169) üzenetére


Arnold2
őstag

Csatlakozom Viktorhoz. Én meg a Titan panelt használom és az is működik.
Én a Twitch (lánykori nevén Curse) appal frissítek mindent és eddig nem volt gondom.
Esetleg egy cache ürítés WoW-on belül, vagy az addonok újbóli letöltése talán sikerrel járhat.

(#75173) Tsebacsi


Tsebacsi
nagyúr

Köszönöm a válaszokat, a cache ürítés jó ötlet, a teljes addon törlés újraletöltés is felmerült, de meg akartam várni az ötleteket :) Szerintem ez utóbbi lesz egy cache ürítéssel egybekötve. A Z-perlnek is utánanézek, mert az az egyik legfontosabb.

Orc warri? Köszönöm nem :N , szégyenszemre de szinte mindig is Allis voltam, viszont valóban warrioros. A retry pala csak kíváncsiság.

:R

Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

(#75174) EVL2 válasza Tsebacsi (#75173) üzenetére


EVL2
aktív tag

:R

(#75175) Tsebacsi


Tsebacsi
nagyúr

Az újratöltés nagyrészt segített, illetve pár régi addon kukázása is. Az Atlas még mindig hibát dob, de már csak 1-et, majd megnézem mi az pontosan. A Z-perl bevált, azt még egyszer köszönöm :R
Hipphopp elértem a 20-as szintet és tényleg írta pár dologra, hogy nem lehet tovább menni starter accal, szóval vennem kell a hétvégén egy GC-t :))

[ Szerkesztve ]

Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

(#75176) EVL2 válasza Tsebacsi (#75173) üzenetére


EVL2
aktív tag

Te vagy az Bajheera? :DDD

(#75177) Arnold2 válasza Tsebacsi (#75173) üzenetére


Arnold2
őstag

szégyenszemre de szinte mindig is Allis voltam,

Ez nem szégyellni való dolog. Sőt légy büszke rá! :)

(#75176) EVL2: Nem kicsit lepődnék meg, ha kiderülne róla, hogy magyar :D

(#75178) powernap


powernap
tag

Blingtron legendary lolooooll

(#75179) Tsebacsi válasza Arnold2 (#75177) üzenetére


Tsebacsi
nagyúr

Köszönöm :R

A Bajheera-s poén nekem nem ül, de nem csoda, nem vagyok benne a témában :B

Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

(#75180) EVL2 válasza Tsebacsi (#75179) üzenetére


EVL2
aktív tag

Lehet hogy ma már nem tevékenykedik, de még kb. 5-6 évvel ezelőtt sokan ámulva néztük a videóit és próbáltunk tőle tanulni. Ugyan úgy mint Swifty nagymestertől. Bár én az utóbbit kicsit kevésbé kedveltem.

(#75181) Csapoati válasza powernap (#75178) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Ebben mi a poén? Nekem is esett már a robotból legendary.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#75182) Arnold2 válasza Tsebacsi (#75179) üzenetére


Arnold2
őstag

Bajheera egy híresebbnek mondható humán warrior. Főleg PvP-zet régen, de most készít PvE tartalmakat is a youtube csatornáján.
Bár rég néztem utána, de úgy tudom a mai napig aktív (2016-os BlizzCon-on ott volt mint streamer) és készíti a warrioros videókat.
Úgy tudom, de nem értek hozzá, jó tanácsokat szokott osztogatni warrior PvP fronton, így ha érdekel a dolog érdemes ránézni.

(Amellett amatőr testépítő és le a kalappal, hogy milyen eredményt ért el azon a területen is, így ha ráguglizol és félmeztelen pózolós képeket látsz, ne ijedj meg :) )

(#75181) Csapoati: maximum annyi, hogy bitang ritka jelenség :)
(#75180) EVL2: Swifty-t, legyen bármennyire nagy warriror mester, de bicskanyitogató nagyképűsége miatt sosem kedveltem. Akkor már inkább Bajheera.

[ Szerkesztve ]

(#75183) powernap válasza Csapoati (#75181) üzenetére


powernap
tag

jó hát nekem ez új volt :D

(#75184) EVL2 válasza Arnold2 (#75182) üzenetére


EVL2
aktív tag

Igen, én is emiatt nem kedveltem Swifty-t. :K

(#75185) Viktor77 válasza EVL2 (#75184) üzenetére


Viktor77
titán

Hogy legyen ellenvélemény, én "imádom". A mai napig nézem, ha este lefekvéskor streamel.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#75186) lakisoft válasza Arnold2 (#75182) üzenetére


lakisoft
veterán

És tényleg gyúrós :).

- Árad -

(#75187) Csapoati


Csapoati
nagyúr

Csak hogy ne legyen meglepetés:
A hotfix máris él a live szervereken, ami megakadályozza, hogy addonok automatikusan hozzanak létre groupokat. A World Quest Group Finder nevű népszerű addon így működésképtelenné vált. Az addon készítője Robou redditen nyilatkozott ezzel kapcsolatban, és azt mondta, hogy nincs lehetőség az addont működésre bírni. A WQGF a jelenlegi állás szerint meghalt.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#75188) Viktor77 válasza Csapoati (#75187) üzenetére


Viktor77
titán

Nem meglepetés. Elmehetnek a jó büdös k.... a......!

Azzal basznak foglalkozni, hogy patch óta kb 20 fps minuszom van (és sokaknak).

[ Szerkesztve ]

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#75189) lakisoft válasza Csapoati (#75187) üzenetére


lakisoft
veterán

És ez miért jó nekik?

A leghasznosabb addon volt a kiegben. :R

[ Szerkesztve ]

- Árad -

(#75190) Csapoati válasza lakisoft (#75189) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Állítólag lagot okoztak.
Nekem egyébként nem csökkent az fps-em 7.2-vel.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#75191) thomeef válasza Arnold2 (#75182) üzenetére


thomeef
őstag

Bajheera most is aktív pvp-s, sőt most először sikerült neki rank1 title-t is kihúznia (2850+ rate), ami nem kis teljesítmény, ha azt nézzük honnan indult pár éve. Swifty csak egy wow celeb, low ratingen bohóckodott mindig is. Össze sem lehet hasonlítani.

"A férfi abban különbözik a fiútól, hogy egy nagyságrenddel drágábbak a játékai."

(#75192) Viktor77


Viktor77
titán

Most akkor hogy keresek groupot?

Van, aki azt írja, a WQGF működik nála, de 2-vel több kattintás kell. Ez nem lenne gond, de nálam egyátalán nem működik.
Meg van, aki azt írja, a sima Objectives-nél jobb gomb a questen, és kiválasztasz a finderben groupot. Na, nálam ez sem működik.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#75193) Lirion válasza Viktor77 (#75192) üzenetére


Lirion
addikt

A quest objectives gomb az tudtommal csak a több embert kívánó elit meg raid wq-eknél van jelen, de azoknál nálam is gond nélkül működik. Viszont az addonok ennek betehetnek, én is használok a questekre addont és pont emiatt egy régebbi verziót, mert az újabb verziókban nem is látszik ez a gomb.

Én úgy látom, hogy ezen lehetőség megszűnése főleg a farmereket fogja érinteni, akik így vagy ehhez hasonló módon ugráltak a szerverek között. Aztán hála ennek majd megint mennek fel az AH-s árak...

(#75194) Csapoati válasza Viktor77 (#75192) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Hát úgy, ahogy az eddig addont nem használók (pl. én). :D Csak 50 milla fölötti hp-s "bossokhoz" keresek a groupot, a többi megy egyedül is gyorsan.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#75195) Viktor77 válasza Lirion (#75193) üzenetére


Viktor77
titán

Meg van közben, az addon működik továbbra is, csak 2-3 kattintással több kell.

Csapoati: Esetemben ez nem működik, Ragnán vagyok allis, muszáj hoppolnom ha questelni akarok.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#75196) laceszgamer


laceszgamer
addikt

Van valami jó addon arra, hogy a manapság tömegével spammel WTS ez meg az boost, meg ezt-azt vegyél itt-ott spammereket automatikus egy ignore-al és report spammel jutalmazza?

Régen tudom volt rá addon, de már véletlen sem ugrik be, hogy mi volt az.

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#75197) Viktor77 válasza laceszgamer (#75196) üzenetére


Viktor77
titán

Asszem Badboy. Bár én az Elvui beépítettjét használom.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#75198) Lirion válasza laceszgamer (#75196) üzenetére


Lirion
addikt

Hiába ignorálod és reportolod ezeket, mert csak triallal vagy vmi egyszer használatos accounttal (sokszor lopottal) mindig más néven tolják a spamet. Legalábbis azok, akik irl pénzért árulják a dolgaikat, bár sok in game goldos szolgáltatást is egyszeri karakterről hirdetnek.

(#75199) Viktor77 válasza Lirion (#75198) üzenetére


Viktor77
titán

ElvUI-val (meg gondolom más ilyen addonnal sem) egyetlen ilyet sem látok (pontosabban egyet, akik NH HC-t meg M+-t hirdetnek, de ők boostolnak goldért, asszem a Ravencrestről vannak, és mindig ugyanarról a kariról hirdetnek).

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#75200) Lirion válasza Viktor77 (#75199) üzenetére


Lirion
addikt

Nem lehet, hogy nem vagy fent a trade chaten?

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  WoW avagy World of Warcraft -=MMORPG=- (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.