Hirdetés

2024. június 29., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  WoW avagy World of Warcraft -=MMORPG=- (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:19:58

LOGOUT.hu

Ez a topik a World of Warcraft világát érintő kérdésekkel, történetekkel és beszámolókkal foglalkozik.
Hivatalos rendszerkövetelmények WoW-hoz
Blizzard által támogatott videokártyák listája
Prohardveres, Blizzard in game Community
WoW Token goldárfolyama

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#75651) Cathfaern válasza Plata (#75650) üzenetére


Cathfaern
nagyúr

Sokadik karira persze hogy unalmas az eleje :) De ha első karival se fogja meg, akkor nem biztos van értelme a dolognak, annyira azért nem lesz más.

(#75652) Healbacsi válasza kiezTe90 (#75647) üzenetére


Healbacsi
őstag

Ha 20 ora utan nem volt kedved tovabb jatszani, illetve a grafika se tetszett (jelentosen ugy sem fog valtozni), akkor szerintem a wow nem a te jatekod. Van ilyen, engem pl. a sport jatekok untatnak.

(#75653) Plata válasza Healbacsi (#75652) üzenetére


Plata
félisten

Engem az FPS játékok untatnak,igaz a sport játék sem érdekel,bár ha valaki tudna mondani egy jó baseball játékot azt kipróbálnám,de jót még nem láttam,igaz ne is sokat próbáltam. :D

(#75651) Cathfaern
Jah ebben van valami,rengeteg karit felhúztam már,régen is meg most is van 12 bronzebard-on. :DDD
De régen még cata idején mikor még utoljára játszottam Legion elött,sok karit felhúztam,ismertem az összes rohadt küldetést 80.as szintig.
Na jó az összeset ha azt mondom az hülyeség,mert úgy kéne mondani helyesen hogy az összes rohadt allys küldit tudtam fejből 80-as szintig. :DDD
Volt 1-2 hordás karim,meg iszonyat sok ally.
Most hogy Legion előtt újra kezdtem a játékot új accountal,így is felhúztam már sok karit,van 8 darab 110-es 1 50-es 1 62-es 1 71-es 1 79-es.De ezeket eventtel és random instával húztam.
Jah meg arathoron még 4 kari,de azok nem számítanak,aratortól a frász ki ver.Csak gyerek kedvéért csináltam poénból goblin huntit,meg blood elf dk-t gnome mage-et és gnome rugót.

[ Szerkesztve ]

(#75654) muszurkefal válasza kiezTe90 (#75647) üzenetére


muszurkefal
aktív tag

Szia!

Saját tapasztalat: anno jó régen, amikor először kipróbáltam a játékot, baromira unalmas volt és érthetetlen, követhetetlen. Felhúztam egy karaktert kb. lvl-10-ig, aztán letöröltem a francba a wow-ot :C
Nagyjából 1-másfél év után próbáltam ki ismét, akkor már Horda oldalon, és olyan mentalitással, hogy meg akartam érteni, hogy hogyan működik egyáltalán a játék, és mi miért van.
Mivel semmit nem ismertem belőle, minden újdonsággal hatott. Innentől kezdve szó szerint faltam a játékot. Egyedül az időhiány állított meg :U
Ez még WotLK idején volt, körülbelül lvl 68-tól mondtam azt, hogy kezdtem élvezni. Az megfelel az itt említett 98-nak kb.

Elég nehéz ráállni, de ha elkapod a fonalat, akkor élvezettel fogod csinálni. Ebben az első lépés egy olyan karakter kiválasztása, amit fanatizmussal és szenvedéllyel tudsz játszani :K A big and mad Pandaren Shadow Priest :DD
Aztán ami nagyon fontos, hogy már az elején utána kell nézni, hogy milyen lehetőségek és elérhető célok vannak a játékban. Ezek fognak motiválni. Kezdetben ez nekem az volt, hogy minél több allist gyakjak le ;]

Ha Ragnaros Horda oldalon esetleg újrakezdenéd, kezdő kérdések megválaszolásában én is állok rendelkezésedre.

[ Szerkesztve ]

(#75655) Dákesz


Dákesz
tag

Sziasztok
Rogue szakértők tol kerdeznem, hogy most melyik a jobb foleg pve tartalomra, assa vagy sub?

(#75656) Plata válasza Dákesz (#75655) üzenetére


Plata
félisten

Nem vagyok szakértő,utoljára BC idején rugóztam rendesen,de most húzok egy rugót,az outlaw nagyon bejön.
Hozzátenném hogy a pvp nem érdekel,nincs honorom,sem honor killem,12 kariból jó ha 2-nek van honor kill,mert véletlen megöltem hordást WQ közben. :DDD

(#75657) Dákesz válasza Plata (#75656) üzenetére


Dákesz
tag

Az outlaw nem tetszik, sokat szamit h eppen mit dob a rtb :D

(#75658) Plata válasza Dákesz (#75657) üzenetére


Plata
félisten

Az igaz hogy rtb tök random,de karihúzásra nekem az assa totál nem jött be,sub sem.
A karimat főleg random instával húzom,most 80-as szintű,assa talenttal nagyon nem éreztem a karit,olyan gondolatom is volt hogy inkább törlöm mert a rugó szar és kezdek helyette hordás karit. :DDD
De aztán kipróbáltam outlaw-ot és tök mókás.Random instákban nagyon jól lehet vele harcolni.PVP-re meg tényleg magasról tojok.Valamikor BC idején pvp-ztem. :DDD
Akkor volt sub rugóm akivel állandóan a hordás warlockokat meg egyéb cloth rucisokat zargattam shadowmoon valley-ben.Régen a rugó mókásabb volt azért,volt disarm trap skillje,meg húzni kellett neki poison és lock pick skillt,de ma már ezek eltűntek.

(#75659) Lokids


Lokids
addikt

Szintén egy saját tapasztalat. Draenor elején megvettem annó a wowot. Elkezdtem lvl1-ről szépen 100-ig. 2 havi gametimet vettem összesen. De azalatt az idő alatt semmi nem fogott meg a wowból. Hiába küldiztem, keveset értettem, mert rohanni kellett előre a szintekért. A játék eleje annyira üres már, hogy nem volt élvezet. Mire elértem lvl100-ig, meg is untam.
Majd rábeszéltek később, hogy vegyem meg a legiont. Az valahogy egyből magával ragadott. Egész májusig toltam. Aztán elfogyott a gametime. Van még 1 token, amit úgy volt, hogy a ToS-al aktiválom, de végül nem bírtam rávenni magam, hogy csak a raid miatt. Élveztem a játékot, de nincs kedvem napi questeket tolni, meg mellé a broken shoret is.

A tokent hozzá lehet ani valahogy a bnet accounthoz anélkül, hogy belépnék a játékba (amihez ugye aktiválni kéne a gametimet)?
Lehet bnet balanceról úgy vásárolni valamit, hogy azt a 13 eu-t onnan és bankkártyáról a többit?

If you chase two rabbits you will lose them both.

(#75660) Arnold2 válasza Lokids (#75659) üzenetére


Arnold2
őstag

Tokennel kapcsolatban, legjobb tudomásom szerint mindenképp be kell lépni. Játékon belül, miután használtad a tokent, ajánlja fel, hogy vagy +30 nap játékidő, vagy +13 euró a bnet accountodra.

Javaslom írj egy ticketet és írd le nekik, hogy léci léci, adjatok már egy nap játékidőt, hogy azt az egy tokent hozzá tudd adni a számlához.
Általában szoktak adni 1-3 napot jófejűségből (már ha nem rendszeresen játszod ezt el).

A megosztott fizetéssel kapcsolatban passz, de szerintem inkább nemleges lesz a válasz, de nincs vele tapasztalatom.

[ Szerkesztve ]

(#75661) Whysperer


Whysperer
addikt

Csak azért írom le,hogy hátha valakinek volt iylen problémája és segíthet.

Nem tudom másnak fog-e picit segíteni ,de megoldódott a probléma. Mondjuk nem értem az okát. Eddig nem votl aztá nmeg hirtelen lett,de így tudtam fixálni.

30mb/sex wirelsesel volt a gépem a neten és jó volt. patch után kezdte el a akadásokat.

Szóval:

- vettem egy 15 méteres kábelt és jó lett (leírom újra abiztonsá gkedvéért ,hog yeddig nem votl ilyen)
- Fogtam Vsyn on. min / max FPS 60 és triple bufferelés.

semmi minden megy mint a ksiangyal

ASUS b550 a gaming/ Ryzen 5800x3d/arctic liquid freezer ii 280/EVGA 550w GS/ SSD240+120Gb/g skill aegis 32 gb 3200 mhz / RX6800/Regnum RG6V TG

(#75662) Csapoati válasza Whysperer (#75661) üzenetére


Csapoati
nagyúr

30 mb/sex :DDD Bocs, de ez vicces elírás volt.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#75663) Whysperer válasza Csapoati (#75662) üzenetére


Whysperer
addikt

Annyi. 30mb-ot sexelek ;)

ASUS b550 a gaming/ Ryzen 5800x3d/arctic liquid freezer ii 280/EVGA 550w GS/ SSD240+120Gb/g skill aegis 32 gb 3200 mhz / RX6800/Regnum RG6V TG

(#75664) J o e válasza muszurkefal (#75654) üzenetére


J o e
tag

Nálam kb. ugyanígy volt, még Vanillában csináltam egy tehén warriort, 20as szintig fejlődtem, de aztán ráuntam és visszatértem az akkori mániához (honfoglaló)
Akkoriban nem értettem, lakótársamnak mi abban a pláne, hogy reggel 8tól éjjel 5ig csak ezzel játszik, nem megy nagyon sehova.Eltelt pár év, és az SC2 WoL-hez kaptam pár nap ingyen játékot WoWhoz, na mondom, kipróbálom újra...hát, úgy elkapott a játék, hogy a Kalimdor küldiket kb. 2-3 nap alatt csináltam meg, mindegyiket acsira :D És kisebb-nagyobb szünetekkel azóta is játszom :)
Azt szeretem nagyon a Wowban, hogy mindig tudsz valami célt kitűzni amit aztán napok, hetek, vagy hónapok alatt érsz el, ha pedig megvan az nagyon jó érzés tud lenni.

(#75665) Whysperer


Whysperer
addikt

Tudna nekem segíteni valaki Fury warriorral? 906-is gearem van vele ,de valahogy Tombba nem tudok 450-500k DPS fölé menni és nem értem mi a baj vele. Pedig ezer éve zúzom a WOW-t mondjuk nagyon régóta resto shamannal ,de már szószerint boss fighton belefájdult az ujjam úgy daráltam ezerrel és mégse tudom fentebb tolni a DPS.-t.

Én értem ezt a Bloodthirst - Raging Blow / Bloodthirst - Raging Blow / Rampage / Bloodthirst - Raging Blow / Bloodthirst - Raging Blow. ugyna úgy talentolok, gemelek meg rotalok mitn a tutorial videókban ,de egyszerűen nem.

[ Szerkesztve ]

ASUS b550 a gaming/ Ryzen 5800x3d/arctic liquid freezer ii 280/EVGA 550w GS/ SSD240+120Gb/g skill aegis 32 gb 3200 mhz / RX6800/Regnum RG6V TG

(#75666) Vikthor válasza Whysperer (#75665) üzenetére


Vikthor
nagyúr

ez rotációs probléma lesz, ismerős warrija, igaz 919-es gearban de 1 misi dps megvan neki. Tankként tolok 650-700k-t.

~ B & B & L & N | Suomi Finland Perkele ~

(#75667) Whysperer válasza Vikthor (#75666) üzenetére


Whysperer
addikt

Ez az ,hogy a prot warriorom is ennyi tol. [link]

haverod ARMS. DPS (Arms) ,ha jól látom

[ Szerkesztve ]

ASUS b550 a gaming/ Ryzen 5800x3d/arctic liquid freezer ii 280/EVGA 550w GS/ SSD240+120Gb/g skill aegis 32 gb 3200 mhz / RX6800/Regnum RG6V TG

(#75668) Tsebacsi válasza Whysperer (#75667) üzenetére


Tsebacsi
nagyúr

A Fury jobb jelenleg levelingre vagy az Arms? (előbbire tippelnék a jobb aoe miatt)

[ Szerkesztve ]

Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

(#75669) muszurkefal válasza J o e (#75664) üzenetére


muszurkefal
aktív tag

Na igen. Most tűztem ki a legnagyobb célt: Vanillától Legionig minden achi, mount, transmog, proff recept összegyűjtése. Mire végzek már Legion +2-nél fogunk járni :Y
Most tartok BC-ben :DDD

[ Szerkesztve ]

(#75670) Whysperer válasza Tsebacsi (#75668) üzenetére


Whysperer
addikt

En prot/fury vagyok es lvlingre prot királyság. De az Arms az most szerintem nagyon durva.

Ilyet még sosem csináltak velem. Egyes debuffal zalo nálam spiritlink totemben(7-en álltunk). Mind a harom healing totemem lent. Absorb totem lent. Earshield rajtam. Riptide rajtam. Healing rain alattam. Tudom máshogy számol ,de 913-as resto shaman es az Arms warrior leburstult így BG-n. Annyi idő alatt,hogy a warstomp-ot nem tudtam elnyomni,sem az ugrást.

Olyan jót nevettem,hogy ez igen. Ez Dps volt a javából!! ;)

Kérdésedre jo a fury sz.tem,de most magyon sok warrior atment armsra. Nem izeles miatt ,de a prot warrior meg az egyik leggyengébb tank az összes közül. 10 eve warriorral játszó tankot idézek. "Warrior most dungenre jo csak tank ként szinte dps meg arms." költői tulzas benne van azért. de sz.tem ingame a warriorok nagy része osztja
.

[ Szerkesztve ]

ASUS b550 a gaming/ Ryzen 5800x3d/arctic liquid freezer ii 280/EVGA 550w GS/ SSD240+120Gb/g skill aegis 32 gb 3200 mhz / RX6800/Regnum RG6V TG

(#75671) Csapoati válasza Vikthor (#75666) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Tankként bossokon 650-700k-t?

Fejlődni nekem jobban bejött az arms, mitn a fury, utóbbin valahogy mindig könnyebben megettek a mobok, és a burst is jobb volt armson.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#75672) Whysperer válasza Csapoati (#75671) üzenetére


Whysperer
addikt

Most meg aztán tényleg ARMS a brutál. ,) Nyanvadt legendary nadrágom meg fury-s. Egyszer véletlenülk furyn voltam mikor kinyitottam a heti chestet é s Lám pont akkro dobja a 2. legendayt 8)

ASUS b550 a gaming/ Ryzen 5800x3d/arctic liquid freezer ii 280/EVGA 550w GS/ SSD240+120Gb/g skill aegis 32 gb 3200 mhz / RX6800/Regnum RG6V TG

(#75673) J o e válasza muszurkefal (#75669) üzenetére


J o e
tag

Az szép, sokáig lesz vele meló :) én most azt céloztam meg, hogy a Profession acsik közül minden meglegyen, 207/262-nél tartok :D meló után hihetetlen jól ki tud kapcsolni, most főleg Pandáriát túrom fel, és itt még a zenék is nagyon tetszenek :)

(#75674) Lirion válasza Dákesz (#75655) üzenetére


Lirion
addikt

PvE tartalom alatt mit értesz? Outdoor játékhoz a sub a legjobb magasan, raideléshez viszont nem egyértelmű a helyzet. Megfelelő legendarykkal a sub a legjobb, viszont az is a legnehezebb és egy-két hiba is drasztikus dps kiesést tud okozni. Az assa megfelelő legendaryk nélkül is életképes és sokkal megengedőbb. Az outlaw eléggé hektikus, viszont pofon egyszerű a patch óta. Cserébe ha szarokat rollolsz, akkor a dps lista végén leszel, ha jókat, akkor meg az elején. Ha nem hc progress guildben vagy, akkor igazából mindegy, mivel tolod, mindhárom spec jó és azt válaszd, amit jobban kedvelsz.

(#75675) Tsebacsi


Tsebacsi
nagyúr

Eléggé amatőr voltam megint, Odyn lábánál Legion elején lehet ugye választani fegyvert. Namármost én a Fury-ra ikszeltem, de lehet kár volt. Lehet valahogy kérni Arms-os fegyót is, vagy ez egy életre szól? :)) :U :F

[ Szerkesztve ]

Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

(#75676) Viktor77 válasza Tsebacsi (#75675) üzenetére


Viktor77
titán

OH-ban, 102-től felajánlják a többi fegyót. Narancs felkiáltójeles faszit keress.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#75677) Tsebacsi válasza Viktor77 (#75676) üzenetére


Tsebacsi
nagyúr

Köszönöm, de 104-es vagyok és sehol sem találom a helyet. Odyn adta ezt a More Weapons of Legend küldit kiválasztottam az arms-ot szerintem de semmi :(

Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

(#75678) Tsebacsi válasza Tsebacsi (#75677) üzenetére


Tsebacsi
nagyúr

Megvan, végig kellett menni a küldin, kicsit elbíztam magam, hogy azonnal minden az ember ölébe hullik :P

Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

(#75679) Viktor77 válasza Tsebacsi (#75675) üzenetére


Viktor77
titán

Amúgy a kérdéseden jót nevettem. Persze, aki pl. tank fegyót választ, az egész kiegben tankolni fog, slussz-passz. :D

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#75680) Plata


Plata
félisten

Valami gebasz van,nem lehet menni instába,dungeon finder lehalt,ha talál is csapatot nem dob be instába.
Ha rányomok a csatlakozásra akkor elfogadja majd nem történik semmi,nem dob be instába hanem szét esik a party.
Raid finder is halott,nem csak nekem,a szerveren világvége hangulat van. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#75681) muszurkefal


muszurkefal
aktív tag

Halihó!

Tudom, hogy nem szereti a WoW az AMD-t de van itt valaki, aki mondjuk bármilyen Ryzen-t használ WoW-hoz?
Leírná a tapasztalatait?

(#75682) Healbacsi válasza muszurkefal (#75681) üzenetére


Healbacsi
őstag

A foruminfok alapjan a nagyreszt egyszalas terheles miatt a ryzen sem hoz annyit, mint az intel procik.
De mivel egy atlag felhasznalo nem feltetlen wow-ra epit gepet, igy feltetlen rossz valasztas.

[ Szerkesztve ]

(#75683) Whysperer válasza muszurkefal (#75681) üzenetére


Whysperer
addikt

OItt van nézegesd azt hiszem lentebb van még link [link]

ryzen az nem AMD FX telejsen más a felépítése.. nem Intel verő ,de már máshogy van ez a egy szálas dolog. FX az nem a legjóbb választás WoW mint ami nekem is van az egyik gépemben ,de a Ryzen az má rnem rossz!

"Plays well after some tweaks, still about 7-8% behind Kabylake though." akkor ez kb skylake szint lehet WOW-ban, Kabylake 8-10%-kal jóbb mint a skylake!

[link]

[ Szerkesztve ]

ASUS b550 a gaming/ Ryzen 5800x3d/arctic liquid freezer ii 280/EVGA 550w GS/ SSD240+120Gb/g skill aegis 32 gb 3200 mhz / RX6800/Regnum RG6V TG

(#75684) Viktor77 válasza Whysperer (#75683) üzenetére


Viktor77
titán

Kis G4560-am annyit hoz minimumban mint a 4690K. :)

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#75685) Whysperer válasza Viktor77 (#75684) üzenetére


Whysperer
addikt

Mivel egy szálas. tök mindeg hány szálas. Nézz utánn amost pont ebből van a kis balhé ,hog ya G4560 oylan jól sikerült CPU ,hogy i3-at veri . [link] Pont mostani hírek. Szóval egy ilyen veterán motors játékban nem lehet kizárt, hogy megtudja hajtani ugyan azt a VGA-t hasonlóan.

[ Szerkesztve ]

ASUS b550 a gaming/ Ryzen 5800x3d/arctic liquid freezer ii 280/EVGA 550w GS/ SSD240+120Gb/g skill aegis 32 gb 3200 mhz / RX6800/Regnum RG6V TG

(#75686) muszurkefal válasza Whysperer (#75685) üzenetére


muszurkefal
aktív tag

(#75687) Whysperer válasza muszurkefal (#75686) üzenetére


Whysperer
addikt

Nem arra célozttam a cikkből ,hog yeltűnik-e vagy sem ,hanem arra,hogy jól telejsít . it is láthatod,hogy egy adott 1060-at telejsen megtud hajtani úg ymitn egy i7. attól mgé a VGA nem fog többet adni. Szóval elképzelhető ,hogy a tesztben szereplő azonos VGA-t megtud hajtani és nem GTX 1080Ti-re gondoltam ;)

[ Szerkesztve ]

ASUS b550 a gaming/ Ryzen 5800x3d/arctic liquid freezer ii 280/EVGA 550w GS/ SSD240+120Gb/g skill aegis 32 gb 3200 mhz / RX6800/Regnum RG6V TG

(#75688) muszurkefal válasza Whysperer (#75683) üzenetére


muszurkefal
aktív tag

Majd megnézem, hogy munkára tud-e annyival többet a Ryzen 1440p-ben, mint a 6700K, hogy a WoW-nál tökm1 legyen melyik van a gépben.
Mert ha munkában sokat hoz, akkor lehet megéri azt a +10k-t az 1700X.

(#75689) Whysperer válasza muszurkefal (#75688) üzenetére


Whysperer
addikt

Munkára tud . (OFF)Én msot fogom cserélni mert Nekem Autodesk Maya/Max-ben nagoyn jó a Ryzen. Nézd meg a teszteket. i7 6900k fölött is van néha.(/OFF) legalábbis programja válgoatja. Munak progik .. [link] belnder / may solidworks azért elég szépen telejsít. a régei 2013-sba nem ,de a 2015 már királyul viszi

[ Szerkesztve ]

ASUS b550 a gaming/ Ryzen 5800x3d/arctic liquid freezer ii 280/EVGA 550w GS/ SSD240+120Gb/g skill aegis 32 gb 3200 mhz / RX6800/Regnum RG6V TG

(#75690) Viktor77 válasza Whysperer (#75685) üzenetére


Viktor77
titán

Igen, itt a fórumon is írták már nagykerben dolgozók, hogy hiánycikk.

Túl jól sikerült proci, van ez így. :D

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#75691) Whysperer válasza Viktor77 (#75690) üzenetére


Whysperer
addikt

Gondolj bele és ,ha még K-s is lenne. OC-val. megvennéd 22 ért meg rá egy jó hűtést aztán pff.

[ Szerkesztve ]

ASUS b550 a gaming/ Ryzen 5800x3d/arctic liquid freezer ii 280/EVGA 550w GS/ SSD240+120Gb/g skill aegis 32 gb 3200 mhz / RX6800/Regnum RG6V TG

(#75692) muszurkefal válasza Whysperer (#75689) üzenetére


muszurkefal
aktív tag

Basszus, azért ez elég durva :Y :C

Na befejezem az offolást ;]

[ Szerkesztve ]

(#75693) Plata


Plata
félisten

Nekem még instában sosem esett mount,másnak már láttam párszor hogy esett,de ma nekem is szerencsém volt.
Esett egy pofás sárkány.

(#75694) Tsebacsi válasza Plata (#75693) üzenetére


Tsebacsi
nagyúr

Én még Lichkingnél tettem szert kék és sárga sárkányra :))

Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

(#75695) Plata válasza Tsebacsi (#75694) üzenetére


Plata
félisten

Nem tudom ezen a mostani timewalking eventen hány mount eshet.
Nekem a főnix mount kéne még,régen meg volt,de az új accountomon nem volt még egyetlen instás mount sem,majd egy év alatt ez volt az első ami nekem esett.Sokszor láttam másnak esni mountot,de nekem sosem volt szerencsém hozzájuk.

(#75696) Plata


Plata
félisten

Kis karival is mentem pár timewalking instát,egész jól mentek,kivéve The shattered halls instát,néha a karim valami röhejesen kicsit sebzett 6 combo pontos képességével,az egyik vacak trash mobba 98-at sebzett vagy 359-et.Többi instába ilyet nem is pipáltam,mert még sima auto attack is több ezret sebez.Full heirloomban van és random instában esett cuccban.Sima küldizés közben vagy random instában eddig semmi problémám nem volt a sebzésével.De most timewalkingos shattered halls-ban csak lestem hogy milyen kicsiket sebzett néha,de érdekes a bossokba rendesen tudott sebezni.

(#75697) Whysperer válasza Plata (#75645) üzenetére


Whysperer
addikt

De j ól fest. oylan rég allaiztam,hogy mikro tiemwalkos dwarf warrim lett teljsen fura volt 8)

ASUS b550 a gaming/ Ryzen 5800x3d/arctic liquid freezer ii 280/EVGA 550w GS/ SSD240+120Gb/g skill aegis 32 gb 3200 mhz / RX6800/Regnum RG6V TG

(#75698) Plata válasza Whysperer (#75697) üzenetére


Plata
félisten

A Gnome tök poén,kár hogy csak egy gnome karit csináltam.
Timewalking instában meg jót röhögtem mikor azon sírtak ketten hogy miért pont törpék lettek. :DDD
Az én pandám meg human lett.

(#75699) Whysperer válasza Plata (#75698) üzenetére


Whysperer
addikt

Én szeretem a gnomeokat meg a törpéket. main targetek BG-n a warrival meg a shamannal is! ;) belehalok is warrival a gnome-t meg a dwarfot a graveyardba rakom ;) 90%-ba sikerült is eddig.

ASUS b550 a gaming/ Ryzen 5800x3d/arctic liquid freezer ii 280/EVGA 550w GS/ SSD240+120Gb/g skill aegis 32 gb 3200 mhz / RX6800/Regnum RG6V TG

(#75700) Plata válasza Whysperer (#75699) üzenetére


Plata
félisten

Engem biztos nem sikerülne megölnöd BG-n. :DDD
Mivel még sosem voltam. :C
Honorom is úgy van hogy a class hall-os 18 óránként ellőhető vacakkal csináltam meg pvp WQ-t. :D

Szerettem volna rugóval elmenni BT raidbe de esélytelen,110-es szint alatt nem hívnak be,110-es szint és 900 ilvl kell.Bár tegnap egy csóka felajánlotta hogy behív BT raidbe ha fizetek 50k aranyat. :(((

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  WoW avagy World of Warcraft -=MMORPG=- (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.