Hirdetés

2024. július 1., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  WoW avagy World of Warcraft -=MMORPG=- (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:19:58

LOGOUT.hu

Ez a topik a World of Warcraft világát érintő kérdésekkel, történetekkel és beszámolókkal foglalkozik.
Hivatalos rendszerkövetelmények WoW-hoz
Blizzard által támogatott videokártyák listája
Prohardveres, Blizzard in game Community
WoW Token goldárfolyama

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#74351) Fandango válasza #51920256 (#74350) üzenetére


Fandango
veterán

Kizártnak tartom, hogy a Legion lenne az utolsó kieg.
2 kieg is kifutott :F maximum 1, a Warlords, a Legion még féltávnál sem jár.

Az, hogy Pandarianál abbahagytad a játékot, miért jelenti, hogy lemaradtál bármiben is? :F

(#74352) Viktor77 válasza #51920256 (#74350) üzenetére


Viktor77
titán

A Legion (ami valóban az aktuális kiegészítő) augusztus 30-án rajtolt. Így a lemaradásod nem több éves, csak pár hónapos, lévén mindenki gyakorlatilag a 0-ról indult.

[ Szerkesztve ]

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#74353) regener válasza #51920256 (#74350) üzenetére


regener
veterán

10 kieget írtak anno, ez még csak a 6.

(#74354) BeZol válasza Renok (#74338) üzenetére


BeZol
őstag

Kezdj el mythic és mythic+-ozni, és keress egy guildet akivel mész raidelni. A dungeonfinder és a raidfinder is velősen csökkenti a legendarydropp esélyét!

Minél előbb döntsd el melyik lesz a végleges main karaktered (gondolom nem hiába húztál fel 5 karaktert 110re...), és azzal és csakis azzal told le minden nap a napi heroicot, a napi emissary questet, a napi arénát (bg sztem időbaszás, volt h 3-4 óra után sem volt még meg!), aztán pörgesd a heti 2 raidet egy guilddel, pörögjön a sima mythic ha még csak az megy (de ezt ugye csak heti 1xer lehet mindegyiket), és utána húzd fel jó magasra a mythic+ kulcsodat. A cél a +12-es insta letudása legyen, akkor 885 droppod lesz kövi héten, +10 esetén 880-as, de az insta letudása közben is biztos h esik majd érdekes drop! Ezt annyiszor pörgeted amennyiszer csak akarod, csak legyen valakinek kulcsa hozzá. Ez nagyon jó artifact power farm is egyben!
Karazhan-ba is érdemes lehet elmenni, mert ugyan csak 855-860+-os drop esik, de már láttam 890-es droppot is, viszont lesz 2-3 óra mire letolod.
Érdemes lehet crafted geart vásárolni, mert ott célirányosan a legjobb stattal rendelkezőket tudod megvenni, ezeket felhúzod szintenként 1 obliterum+2blood-dal 10-es szintre mindegyiket, és teli leszel 865-ös itemekkel így (nightold heroicon pedig 905-ös boe item esik, ezeket meg lehet venni AH-ban). Ez pedig olyan jó 865ös gear lesz a célirányos statok miatt, hogy egy 875-880-as nem igazán jó statú gear-nek is megfelel majd dps-ben. Ez azért is lenne fontos, mert szerintem most mindenki nightholdozni fog, oda pedig nem árt egy 865+-os gear, ha az nincs meg, szerintem el se visznek. Ott esik normalon 870-75-80+, aztán lehet menni heroicra, sőt, heroicon első pár boss is hozható lesz majd, ott meg már 885-90-95+ esik.
Tehát ha elérted a 880+-os geart, és a fegyód szintjét is kimaxoltad, akkor már csak raidelésre kell járnod, ami heti 2xer 3 óra. Lehet, hogy mythic+ droppot növelik majd a mostani 885-ről, akkor azt majd még érdemes lesz. Ezek után lehet altozni és újra ugyan ezeket a köröket futni, mert már csak heti 2x3 órát kell szórakozni a maineddel, és nem 20,5 órát.

Ha anno nem kerülök egy guildbe, akkor talán én is most 5db 110-es karakterrel fityegnék, bár sanszos hogy a 2. 110-es karakter után abbahagytam volna a játékot, mint ahogy marha sokan abbahagyták október végére.

Ne szórd szét a játékidődet 5 karakterre, fókuszálj 1-re és biztos jön majd a legendary. Nekem 3 és 9 nap játékidővel esett. Az első karakteremmel 5 nap a playtime-om, ott viszont semmi nem esett, pedig ugyan úgy pörgettem ott is mindent.

Mivel egyelőre csak LFR-ezel, érdemes lehet megnézni, hogy mit tudnak a karaktereid, hátha egy másik szimpatikusabb és erősebb is:
boss-fight statisztika boss-trashekkel együtt nightholdra
szimplán csak a bossokra nyomott single target dps

Szóval első körben keress egy guildet, aki nightholdozik, minél előbb pumpáld fel magad 865+-ra, aztán már visznek is magukkal normalra, és közben még a legendary is esni fog, ami már 940-es lesz, és nem 910es.
Sokat számít ám a gear, 840-45-ön 150-180k dps-em volt, mikor karazhanba mentem 853-on, akkor kb. 220ezer volt, mikor 863-on raideltem, akkor már 300ezerbe is bele-belenyestem itt-ott. Most 883-on pedig már 450ezer felett megy a dolog, kis odafigyeléssel 500ezret súrolom, skorpyronnál pedig 700ezer körkénye is kijön a trashek miatt, tehát 900-905-ön már 600-650ezer is meglesz, de tekintve h a fegyóm még csak 37-es, van itt még bőven tartalék, nem minden az ilvl.

Remélem segítettem és kedvet hoztam neked a guildezéshez, úgyhogy hajrá és kitartás!

(#74355) Mukucs


Mukucs
senior tag

Ha veszek egy Appereance Change-t, akkor azon kívűl, hogy fiúból lánnyá tudom tenni, a nevét is át tudom írni az adott karakternek? :B :U

(#74356) k.kristof válasza Mukucs (#74355) üzenetére


k.kristof
őstag

Nem, az külön van.

(#74357) wanted5


wanted5
őstag

ha lejár a game time, de van wow token az inventory-ban, akkor ha belépek fel fogja ajánlani a játék hogy azt aktiválja?
1 hét múlva jár le, de tudom hogy pár napig nem fogok játszani, így annyival később szeretném majd aktiválni

(#74358) Viktor77 válasza wanted5 (#74357) üzenetére


Viktor77
titán

Fel. Sőt, ha nincs tokened, de van elég goldod, akkor a vásárlást is felajánlja.

[ Szerkesztve ]

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#74359) Csapoati válasza BeZol (#74354) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Azért itt van pár dolog, mert bár lehet, hogy nem triviálisnak akartad leírni a nehezebb contenteket, de úgy lehet olvasni, hogy azok. Nekem sincs átlag 880-as gearem, pedig EN és ToV HC-t is toltunk, meg mythic +-okat. :D
A mythic+12 már nem az a szint, ahol elputtyogtat az ember és talán Karazhan sem (bár ez utóbbi nyilván könnyebb). Nem mindenkinek van kedve hosszasan szopkodni ezekkel, ahogy raidelni sem. Ha ezeket kivesszük, akkor marad a mythic (esetleg pár +-ig) meg a raid finder és az emissary ládák. Guildbe sem akar mindenki tartozni - bár akkor meg az van, hogy ha a befektetett energia kevés, ne is várjon az ember sokat. :)

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#74360) Demizson92


Demizson92
aktív tag

Sziasztok!

Ujabb kerdes: ha boltban veszem a Legiont jar hozza a 100as boost?

Kérlek tisztelj meg azzal, hogy, ha egy privát üzenetet kapsz, akkor válaszolsz is rá! Köszönöm szépen!

(#74361) wanted5 válasza Viktor77 (#74358) üzenetére


wanted5
őstag

Nice. Köszi :R

(#74362) Viktor77 válasza Demizson92 (#74360) üzenetére


Viktor77
titán

Jár.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#74363) Peti78


Peti78
őstag

A dungeonfinder és a raidfinder is velősen csökkenti a legendarydropp esélyét!
Ez az információ hol található meg hivatalosan?

Blackberry Bold 9900, Blackberry Classic, Blackberry Key2 O1G

(#74364) Viktor77 válasza Peti78 (#74363) üzenetére


Viktor77
titán

Sehol. Nekem pl. az egyik egy sima napi hc-ból esett.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#74365) Lacee1986 válasza Renok (#74338) üzenetére


Lacee1986
senior tag

Nekem tegnap esett ki a 4. legendary pedig nem vagyok egy hc játékos. 2 darab esett pug normal EN-ből, 1 Wardenses ládából, 1 pedig World Bossból.

(#74366) BeZol válasza Peti78 (#74363) üzenetére


BeZol
őstag

Mikor megjelent a legion, akkor olvastam vagy mondták valahol twitchen. Tehát aki nagyon célirányos volt, az az elején nem dungeonfinderrel ment heroicra. Az a +15% statboost az oka mindennek, mert ha csak besétálsz simán heroic dungeonre, akkor az nincs, és emiatt csökkentett az esélyed a dungeonfinderes heroicon, mintha csak simán beslattyognál egy grouppal. Persze nem ér ez külön erőfeszítést, mert akkor már mythicezik az ember, de amíg nem voltak mythic verziók, addig tudtommal így farmoltak h jöjjön a legendary.

(#74367) Csapoati válasza BeZol (#74366) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Szerintem ez valami urban legend lehetett. De ha van róla valami leírás, annak elhiszem. :D

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#74368) powernap


powernap
tag

nekem szintén egy random 5 fős HC ba esett a legendary.. ládából pl soha nem jött semmi :)

(#74369) Demizson92 válasza Viktor77 (#74362) üzenetére


Demizson92
aktív tag

Koszi!

Digitalisan vagy inkabb dobozosan eri meg a vetel?

Kérlek tisztelj meg azzal, hogy, ha egy privát üzenetet kapsz, akkor válaszolsz is rá! Köszönöm szépen!

(#74370) Viktor77 válasza Demizson92 (#74369) üzenetére


Viktor77
titán

Te írtad a múltkor, hogy szeretnél dobozt, nem? Akkor vegyél egy dobozosat.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#74371) Demizson92 válasza Viktor77 (#74370) üzenetére


Demizson92
aktív tag

Az a BCre vonatkozott az mar megvan

Kérlek tisztelj meg azzal, hogy, ha egy privát üzenetet kapsz, akkor válaszolsz is rá! Köszönöm szépen!

(#74372) LuckyL válasza Demizson92 (#74371) üzenetére


LuckyL
őstag

8500ért tudok neked legiont

cryptot minden termékemért elfogadom

(#74373) Viktor77


Viktor77
titán

A második csapatunk az első hc nap 3/10. :) Alakulunk, a Trillax fight meg megtanít járni. :)

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#74374) demerion


demerion
tag

Hát, ez a Gul'dan nem egy egészséges fight. 6 óra wipe után legjobb try 7%. Na majd holnap... Van itt akinek már sikerült leütnie?

(#74375) Lokids válasza Viktor77 (#74373) üzenetére


Lokids
addikt

Mi 4/10-et tudtunk tolni. Alurielen wipoltunk 9x. És már pont enrage volt mikor lement. Maradt fél óránk a raid időből. Gondoltuk, akkor Krosus, az könnyű meg minden. Aha... Maga a mechanika nem nehéz, de nagyon brutál aoe dmg érkezik felőle. Ráadásul szinte lehetetlen az összes kis szarba beleállni, hogy ne jöjjenek addok. Rajta nem jutottunk át.

If you chase two rabbits you will lose them both.

(#74376) kuLi_ válasza demerion (#74374) üzenetére


kuLi_
tag

Tegnap lement HC-ban, valahogy kevésbé tetszett, mint a többi (különösen mint end boss), az extra action buttonos okosság viszont egy kellemes csavar az egészben. Sajnos a fighton elég 1 ember bénázása és kb. le is lehet wipeolni, 2 órán keresztül ugyanazon pár embernek sikerült elaludnia melee-ben a Flames of Sargerassal. :O

Ez itt a reklám helye.

(#74377) Lokids válasza kuLi_ (#74376) üzenetére


Lokids
addikt

Guldan még normalon is nehéz volt. Pedig simán gearból ütöttük.
HC-n sokkal nehezebb?

If you chase two rabbits you will lose them both.

(#74378) kuLi_ válasza Lokids (#74377) üzenetére


kuLi_
tag

Nem tudom mihez viszonyítani, mert normalban még nem jártam, azt majd ma intézzük (ilyen aki ráér alapon).

Ez itt a reklám helye.

(#74379) Lokids válasza kuLi_ (#74378) üzenetére


Lokids
addikt

Mi normállal kezdtünk, azért nem maradt több időnk heroicra. De így jobb vlt előre látni, hogy kb mivel nézünk szembe.

If you chase two rabbits you will lose them both.

(#74380) pckownz válasza kuLi_ (#74376) üzenetére


pckownz
senior tag

Sajnos a fighton elég 1 ember bénázása és kb. le is lehet wipeolni

Mythic Xavius is ugyan ez a szitu volt :)

(#74381) kuLi_ válasza pckownz (#74380) üzenetére


kuLi_
tag

Tulajdonképpen tök ugyanaz a helyzet, csak ott kiérni kellett a "zöldbe". Itt is van kereken három másodperced hogy kiszaladj a platform szélére és ne sz*rd szét tűzzel a terepet, a fight többi részénél meg igazából csak arra kell ügyelni, hogy ne stackelj túlzottan, fókusz dps menjen a szemre (mindig, végig), legyen szakítás és legyen középen soakolva az összes betett soul.

Ez itt a reklám helye.

(#74382) Csapoati


Csapoati
nagyúr

Hát, nálunk sok a tapasztalatlan ember, meg tolószékesek is vagyunk, 3 óra alatt 6 boss ment le normalon. Mondjuk Skorpyronon 3 elég rossz try után esett le, hogy heroicon voltunk véletlenül, meg Spellblade Aurielnél ki kellett tenni 2 alulgearelt komát. Utóbbinál utána elsőre meglett a kill. Egyébként az első 3 boss normalon faceroll, ennyire még talán EN sem volt könnyű. 874-es átlag gearben, hozzáteszem azért. Mondjuk az LFR-től előre is félek, még most is vannak olyan EN-ek, hogy csak pislogok a noobkodásokon. Viszont múltkor meg olyan LFR ToV-t mentem, hogy 400k-s dps-sel konstans 7. voltam Recounton. :D

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#74383) demerion válasza kuLi_ (#74376) üzenetére


demerion
tag

Nálunk pont a rangedek vadásztak healerre meg akit láttak. A fight tényleg nem nagy szám de legalább nehezebb mint EN volt. Mythicre nagyon kíváncsi leszek. Eddig Elisande és Trilliax a favorit.

(#74384) lakisoft


lakisoft
veterán

Nem tudjátok hogy a 7.2 mikor fog érkezni?

- Árad -

(#74385) kovsol válasza Csapoati (#74382) üzenetére


kovsol
titán

Nálunk a dps a gyenge keresztmetszet nagyon. Úgy érzem a legtöbb ember nem tud megfelelően játszani a karakterével. 9/10 normál a guild eddig. Én HC-ra bementem pug -al, és az első két boss az ott is nevetséges szint, a harmadikon meg pug -nak próbáltam elmagyarázni mit kellene csinálni, de a torta evést se bírták megcsinálni, na meg az, hogy a lézer irányt is tud váltani, na az se volt egyszerű dolog sokaknak.

HC skorpiót véletlen a 2/3/9 helyett behúztuk 2/3/7 -el, mert két dps kint maradt, de elsőre lement. Második boss is első húzásra halt.

May the Force be with you!

(#74386) k.kristof válasza lakisoft (#74384) üzenetére


k.kristof
őstag

Még csak most került fel PTR-re.

(#74387) lakisoft válasza k.kristof (#74386) üzenetére


lakisoft
veterán

akkor még reális hogy 3 - 4 hónap múlva jön ki?

- Árad -

(#74388) k.kristof válasza lakisoft (#74387) üzenetére


k.kristof
őstag

Ezt csak a Blizzard tudhatja.

(#74389) lakisoft válasza k.kristof (#74388) üzenetére


lakisoft
veterán

okés. :)

- Árad -

(#74390) kuLi_ válasza demerion (#74383) üzenetére


kuLi_
tag

Uh, mythic Elisandre rendkívül finom lesz, illetve Botanistot várom még egy némileg komolyabb falnak.

Ez itt a reklám helye.

(#74391) Csapoati válasza kovsol (#74385) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Nálunk is van 1-2 alacsonyabb dps, de annyit még elbírunk normalban. Úgyis a hangulatért játszunk, nem a mythic full clear a cél. :) Csak mondjuk 849-es healert már ki kellett tenni, mert a harmadát hozta a top healerünknek. :D Nem mondom, hogy nem. idegesít néha a bénázás, de hát olykor én is hibázok.

[ Szerkesztve ]

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#74392) kovsol válasza Csapoati (#74391) üzenetére


kovsol
titán

én 878-as healer gearemmel általában hozom a 885-888-as guild társak szintjét, van amikor első vagyok. (pug csapatokban is jó helyen szoktam lenni) De megkaptam, hogy én Druid vagyok és az OP :DDD
Mondjuk nekem van mind a négy talentre gearem ami 875-880 -os, és a fegyverekből is már három 35 pontos, a negyedik(feral) csak 30. Tökre tetszik, hogy a druida ilyen sokszínű.

[ Szerkesztve ]

May the Force be with you!

(#74393) Viktor77 válasza kuLi_ (#74376) üzenetére


Viktor77
titán

Jaja, láttam Twitchen, grat! :)

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#74394) Crowent


Crowent
tag

46 óra múlva lejár az BC 30 napos ingyen játékidőm...

Úgy gondolom nem hosszabbítom meg, mert iszonyat magába szippant ez a szar...
Veszélyes, én a napi játékidőt maximum 3 órára állítanám, többet nem játszhatna senki.... :D

Need for Speed World Nickname: NORBI5528

(#74395) Viktor77 válasza Lokids (#74377) üzenetére


Viktor77
titán

Normálon dehogy nehéz. Ha segítenek kijönni a láncból, meg leütik a szemeket, akkor semmi extra. A mi "bénábbik" csapatunknak is megvolt 6 pullból, úgy, hogy nem nézünk videókat, nem vagyunk a legjobb talenten, ilyesmik.

Az LFR meg rémálom lesz jópár hétig. Vagy nem tudom hova butították le a fightokat, hogy ne legyen az.

[ Szerkesztve ]

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#74396) k.kristof válasza Crowent (#74394) üzenetére


k.kristof
őstag

Van Parental Control a játékidő korlátozására :P

(#74397) Csapoati válasza k.kristof (#74396) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Mekkora jó lenne, mythic Guldan 1%-nál kivágna, hogy lejárt az időd. :DDD

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#74398) k.kristof válasza Csapoati (#74397) üzenetére


k.kristof
őstag

"De drágám, csak még egy try!" :D

(#74399) Lokids válasza Viktor77 (#74395) üzenetére


Lokids
addikt

Normálnak nehéz volt. Nehezebb volt, mint HC Helya.

If you chase two rabbits you will lose them both.

(#74400) Viktor77 válasza Lokids (#74399) üzenetére


Viktor77
titán

HC Helya nálunk addig volt nehéz, amíg meg nem értettük, hogy ha P3-ban nem állunk bele a gömbökbe, akkor wipe :) Az sem nehéz.
Ha nagyon kéne választanom, talán Guldan könnyebb. Talán.

Nighthold normálban minden fight könnyű, ha csinálod a taktikát és nem akarsz dps első lenni. Viszonylag hosszúak a fightok, épp ezért. És ezért lesz wipefest LFR, mert ott nem szokták a taktikát csinálni.

[ Szerkesztve ]

Csinálni kell. Kész. Pont.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  WoW avagy World of Warcraft -=MMORPG=- (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.