Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  WoW avagy World of Warcraft -=MMORPG=- (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:19:58

LOGOUT.hu

Ez a topik a World of Warcraft világát érintő kérdésekkel, történetekkel és beszámolókkal foglalkozik.
Hivatalos rendszerkövetelmények WoW-hoz
Blizzard által támogatott videokártyák listája
Prohardveres, Blizzard in game Community
WoW Token goldárfolyama

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#53451) BoneDragon válasza #57919488 (#53450) üzenetére


BoneDragon
veterán

Nem tudom de engem ez a wod nagyon mozgat. Olyan funkciók kerülnek be végre amikre évek óta várok. Ráadásul a sztori is jobb mint ez a pedomacis

(#53452) k.kristof válasza #57919488 (#53450) üzenetére


k.kristof
őstag

Csillagkapu vagy sem, szerintem iszonyat jó lesz a kiegészítő. A garrisonhoz építhetsz outpostokat az egyes zónákban, ezek kihatással vannak a sztorira is, bár többnyire csak egy-két küldetés más, Gorgrondban azonban a teljes sztorivonal más irányt vesz attól függően, mit választasz, ez nekem nagyon tetszik.

(#53453) Zedz


Zedz
addikt

Sziasztok,

Hamarosan megkapjuk a cinematic trailert is, addig is itt van egy kis emlékeztető. :)

Szerintetek ez hol van? Épp a démoni vér ivásának rituáléja?

(#53454) Fandango válasza Zedz (#53453) üzenetére


Fandango
veterán

Tippre Nagrand.

(#53455) k.kristof válasza Zedz (#53453) üzenetére


k.kristof
őstag

Ez Tanaan Jungle, Gimi benézett Eagle Eye-jal (529-es hozzászólás).

(#53456) zola09 válasza #57919488 (#53450) üzenetére


zola09
aktív tag

Nem értem mi a baja mindenkinek a MoP-pal, nálam bőven a legjobb kiegészítő cím tulajdonosa. :K

(#53457) Phobion válasza zola09 (#53456) üzenetére


Phobion
őstag

Baj nincs vele, csak egy csöppet már unalmas :DDD

Sci-fi, fantasy könyvek eladók: https://hardverapro.hu/apro/elado_sci-fi_fantasy_konyvek_4/hsz_1-50.html

(#53458) malacka87


malacka87
senior tag

Kicsit elszámolták magukat szerintem!:-)))

btag:Sveryn#2510 uplay:MoRu_PManiac87 Origin:partymaniac87 World of Warships:partymaniac87 E60 520I

(#53459) Phobion


Phobion
őstag

szerintetek mennyi az esély arra, hogy előbb lássuk az új trailert? emlékszem anno Cataclysm-nél (is?) volt leak ;]

Sci-fi, fantasy könyvek eladók: https://hardverapro.hu/apro/elado_sci-fi_fantasy_konyvek_4/hsz_1-50.html

(#53460) Zedz válasza Phobion (#53459) üzenetére


Zedz
addikt

Nem tudom, de nem vagyok kíváncsi egy AC Rouge minőségű leakre. :(
Ha majd kijön, akkor szépen 1080p-ben, rendes hanggal akarom élvezni. Remélem valami brutális energiával megáldott trailer lesz, és nem fog csalódást okozni mint az LK vagy Cata trailere. MoP-é vicces volt. :B

(#53461) Viktor77 válasza Zedz (#53460) üzenetére


Viktor77
titán

LK trailer csalódás volt???
A legepikusabb ami eddig volt.

Cata is jó volt, csak rövidke.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#53462) Phobion válasza Viktor77 (#53461) üzenetére


Phobion
őstag

egyetértek, LK trailer brutál volt, de számomra az is rövid :O ;] viszont az tény, hogy ilyenkor az 1080p a minimum! :K

Sci-fi, fantasy könyvek eladók: https://hardverapro.hu/apro/elado_sci-fi_fantasy_konyvek_4/hsz_1-50.html

(#53463) Zedz válasza Viktor77 (#53461) üzenetére


Zedz
addikt

A vanilla trailer és BC trailer igen, számomra az volt. :K Mondjuk sokakkal ellentétben nekem nagyon tetszett maga a kiegészítő. :P

(#53464) #57919488 válasza zola09 (#53456) üzenetére


#57919488
törölt tag

Nekem vizualisan tul sok mar ez a kinai agymosas, hogy barhova nez a jatekos total kina majmolas az egesz kieg. Hiaba havas resz vagy erdos szamomra mar nyomaszto es unalmas :(((
A masik meg a pandamacikak amik total nem kellettek volna ide.
Van 1-2 jo dolog is a kiegben de kozel sem erzem azt, hogy annyira a gep ele kotne mint a regebbi kiegek, sajnos.

(#53465) malacka87 válasza Phobion (#53459) üzenetére


malacka87
senior tag

Shockon már van egy kép az intróból!

btag:Sveryn#2510 uplay:MoRu_PManiac87 Origin:partymaniac87 World of Warships:partymaniac87 E60 520I

(#53466) k.kristof válasza malacka87 (#53465) üzenetére


k.kristof
őstag

Tizenkét hozzászólással korábban linkelték.

(#53467) laceszgamer válasza Zedz (#53453) üzenetére


laceszgamer
addikt

Hangulata megvan a képnek. :D
Ugyanígy kéne lkészíteni a WoW filmet is, nem kéne semmi élő szereplő.

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#53468) M3oH válasza laceszgamer (#53467) üzenetére


M3oH
addikt

Egyetértek. A WoW trailerjei brutál cumok. Kíváncsi vagyok mit hoznak ki előszereplőkkel.

(#53469) BoneDragon válasza laceszgamer (#53467) üzenetére


BoneDragon
veterán

Azért nem bánnám ha a játék is így nézne ki. :P

(#53470) laceszgamer válasza BoneDragon (#53469) üzenetére


laceszgamer
addikt

Senki se bánná, csak akkor nem tudom milyen PC kéne ami meg bírná mozdítani. :D
4 Titan Z SLI be?:D

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#53471) nonsen5e válasza laceszgamer (#53467) üzenetére


nonsen5e
addikt

Csak elvileg egy ilyet fél évig készítenek, pár évtized alatt el is készülne egy két órás mozi. :C

D4 klán: HunPH - invért privát rám

(#53472) laceszgamer válasza nonsen5e (#53471) üzenetére


laceszgamer
addikt

Hát azért azt, hogy fél évig készítik erős túlzásnak tartom. Van rengeteg szép animációs film, azok sem készülnek tovább 1-2 évnél legdurvább esetben. Ha itt is lenne rá egy megfelelő csapat, akkor azért menne hamar a dolog.

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#53473) nonsen5e válasza laceszgamer (#53472) üzenetére


nonsen5e
addikt

Simán elképzelhető, az egész csak az azon dolgozó emberek számától függ.

D4 klán: HunPH - invért privát rám

(#53474) Wolverine válasza laceszgamer (#53472) üzenetére


Wolverine
félisten

A Blizzard a trailereket ~1 évig csinálja.

#53464: előbb voltak pandarenek a Warcraft lore-ban, mint blood elfek, worgenek, a ma játszható draeneiok, vagy épp Dark Iron törpék :P

#53448: igen, találkozhatsz a játékban Sylvanasszal, Jainával és Maievvel is. Utóbbival mondjuk csak röviden, és a Wolfheart című könyv óta nem valószínű, hogy egyhamar előkerülne ismét.

[ Szerkesztve ]

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#53475) wjbhbdux


wjbhbdux
veterán

Üdv nektek Õs Druidák, én ifjú titán kérem segítségeteket. Kérdésem az lenne, hogy pontosan hogy is mûködik a medvévé ill. macskávál változás, és hogy a talentek elosztásánál mire kell ügyelni.
Türelmetlenül várom bölcs tanításotokat!

/s

(#53476) nonsen5e válasza Wolverine (#53474) üzenetére


nonsen5e
addikt

Mint olyan, akinek semmi baja nincs a pandákkal megjegyzem, hogy ez az érvelés szerintem azért nem olyan jó, mert ugyan előbb volt panda a warcraftban (1-2 random hős kipattanva Samwise tollából) poénból beletéve a játékba 5 sornyi 'lore' kiséretével) mint a felsorolt fajok, amik ugyebár később kerültek be, de akkor tényleges törődést is kaptak és bele lettek illesztve a történetbe normálisan, nem csak előhúzva mint tölteléktartalom.

Ja, meg ugye voltak már WC3-ban is pandaren mobok, de azoknak végképp semmi kötődésük nem volt a mai értelemben vett pandákhoz. Azok 'jeges' furbolgok voltak, mint amilyenek ma grizzly hills felé éldegélnek.

wjbhbdux: Nem tudom mire gondolsz, adott szinten megkapod (és megjelenik az action barod fölött) a medve és macskaform gombja, te meg szépen rákattintasz és pikkpakk az vagy.

[ Szerkesztve ]

D4 klán: HunPH - invért privát rám

(#53477) Zedz válasza Wolverine (#53474) üzenetére


Zedz
addikt

A pandák mint easter eggek kerültek bele, 2 éve és most sem értem, hogyan lehetett erre felhúzni egy egész kiegészítőt. :U

(#53478) Cathfaern válasza nonsen5e (#53476) üzenetére


Cathfaern
nagyúr

"de akkor tényleges törődést is kaptak és bele lettek illesztve a történetbe normálisan, nem csak előhúzva mint tölteléktartalom."
Hát a worgenek töredék annyi törődést nem kaptak, mint a pandák. Worgen lore-ként van a worgen kezdőhely, meg a blasted lands... aztán ennyi volt :) (miután bekerültek, előtte volt ugye a scythe of elune quest sorozat meg a grizzly hills) Blood elfekkel BC-ben foglalkoztak, de azóta ők is el vannak felejtve. Szóval pandarenek legalább annyira, ha nem jobban be lettek illesztve, mint a többi faj. Ez alól talán a goblinok kivételek, ők jobban benne vannak a lore-ban. Bár azt tegyük hozzá, hogy a ténylegesen játszható részük totál semmi lore-t nem kapott a kezdőterületük óta. De a legjobban elhanyagolt faj egyértelműen a worgen. Gyakorlatilag bedobták őket, mert kell az ally frakciónak is egy "ronda" faj, aztán azóta igazán senki se foglalkozik velük, beleértve a "saját" kiegüket.

(#53479) #81999360


#81999360
törölt tag

Hurrá 5 év reg után első dolog amit nyertem :DDD

(#53480) vvega30 válasza #81999360 (#53479) üzenetére


vvega30
senior tag

hátbazze, nabazze... aztaq...

irigyellek GZ :)

NEE NED ZB 6TNN DEIBEDH SIEFI EBEEE SSIEI ESEE SEEE !!

(#53481) Phobion


Phobion
őstag

Hát nagyon remélem, hogy az új Bulwak nem valami quest reward lesz...

Sci-fi, fantasy könyvek eladók: https://hardverapro.hu/apro/elado_sci-fi_fantasy_konyvek_4/hsz_1-50.html

(#53482) nonsen5e válasza Cathfaern (#53478) üzenetére


nonsen5e
addikt

Ilye módon ez elfogadható érvelés, a Worgenes lore is így eléggé billeg, de pl. a Blood Elfeknek is már volt egy rövidebb kampány részük WC3-ban, a worgenek is már igaz túl sok szerep nélkül, a duskwoodi meg grizzly hillsi történetszálat leszámítva. A játszható worgenek témája kicsit más tészta, mivel hasonló (mondjuk kicsit lore barátibb) módon egyszerűen csak be lettek írva a történetbe, de SZERINTEM mint a BElfek, de talán még a worgenek is egy kicsivel megalapozottabbak voltak amikor bekerültek mint játszható faj a WoWba.
Mondjuk ennyi erővel a gnómok is (mondjuk azokat írják ki, nem kellenek a fenének sem).
Bevallom, a véleményem megformálásában biztos hatalmas szerephez jutott az idő mindent megszépít effektus, meg nem győzöm hangsúlyozni, hogy nekem az egész kiegészítő mind játékmenet mind lore ügyileg tetszett, de valahogy mégis MÁS.

PhobioNN7: Legyen horde only quest reward. ;]

[ Szerkesztve ]

D4 klán: HunPH - invért privát rám

(#53483) BoneDragon válasza Phobion (#53481) üzenetére


BoneDragon
veterán

Itt látszik, hogy azért fejlődik a grafika.

(#53484) Phobion válasza nonsen5e (#53482) üzenetére


Phobion
őstag

Megbeszéltük! ;]

(#53483) BoneDragon - Pontosan, nagyon tetszetős.

Sci-fi, fantasy könyvek eladók: https://hardverapro.hu/apro/elado_sci-fi_fantasy_konyvek_4/hsz_1-50.html

(#53485) M3oH válasza BoneDragon (#53483) üzenetére


M3oH
addikt

Hát már rá is fért, azért valljuk be :)

(#53486) #57919488 válasza Wolverine (#53474) üzenetére


#57919488
törölt tag

Az lehet, de attol meg egy teljes kieget csak ennek a fajnak szenteltek. Biztos sokan kedvelik ezt a kieget de en bizom benne, hogy a WoD szamomra jobb lesz :)
Nincs nagy gond a MoP-al de lehetett volna meg sokkal jobb is :P

(#53477) Zedz:
Teljesen mindegy. Majd a kovetkezo jobb lesz :D

[ Szerkesztve ]

(#53487) Zedz válasza #57919488 (#53486) üzenetére


Zedz
addikt

Nekem hangulatban eddig ez tetszik a legjobban, nagyon sokat várok ettől a kiegészítőtől. Másrészt ha nem durrantanak nagyot, akkor lehet még több játékost fognak elveszteni. :(

(#53488) zola09 válasza Zedz (#53487) üzenetére


zola09
aktív tag

Tök mindegy mit durrantanak, a kezdeti roham után megint csak veszteni fognak.

(#53489) vvega30 válasza zola09 (#53488) üzenetére


vvega30
senior tag

de az a kezdeti roham egy évig fog tartani, mint minden kiegnél:)

NEE NED ZB 6TNN DEIBEDH SIEFI EBEEE SSIEI ESEE SEEE !!

(#53490) #57919488 válasza vvega30 (#53489) üzenetére


#57919488
törölt tag

Mivel 1 ev utan 0 tartalom jon a kovetkezo kiegig majd megint, igy nincs ebben semmi meglepo :((

(#53491) zola09 válasza vvega30 (#53489) üzenetére


zola09
aktív tag

Nem hiszem hogy kell majd egy év ahoz hogy elkezdjenek csökkenni a népek, szerintem most sem tavaly szeptemberben kezdődött..

(#53492) Zedz válasza zola09 (#53491) üzenetére


Zedz
addikt

Akárki akármit mond, nekem a mostani kieg nem volt nagy durranás. Egyszerűen számomra nem hozta a warctaft feelinget, és sokakat elijeszthetett egy a nagyon keleties téma. A WoD-ban azért látok egy bizonyos szikrát, ami megindíthatja a régebbi játékosok fantáziáját is. Meg aki követi a lore-t, ki ne szeretne Draenoron tevékenykedni? :) :)

(#53493) laceszgamer válasza Zedz (#53492) üzenetére


laceszgamer
addikt

Hidd el, nem vagy egyedül... Ez a keleti téma valóban nem volt főnyeremény.

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#53494) #57919488 válasza laceszgamer (#53493) üzenetére


#57919488
törölt tag

Nem is ertem, hogy gondoltak BC, WotLK es Cata utan bedobnak egy ilyet. Fel nem tudom fogni :(
Egy keleti MMO-ban ez meg elment volna de ez kb. olyan mintha a D3-ban a ponis terkep kapott volna egy teljes kieget :DDD

(#53495) BoneDragon:
Miert? Tenyleg jott ponis kieg D3-hoz? :Y
:DDD

[ Szerkesztve ]

(#53495) BoneDragon válasza #57919488 (#53494) üzenetére


BoneDragon
veterán

Elszóltad magad...

(#53496) laceszgamer válasza #57919488 (#53494) üzenetére


laceszgamer
addikt

Na igen. Egy kis poén erejéig bőven elfértek volna a pandák is de amúgy... Oké, alapból is benn vannak a történetben egy minimálisan, de amúgy picit komolytalanná teszik a dolgokat. Összes többi karakter mind fantasy fajok a panda meg... egy panda!

A keleti feeling meg okés van akinek bejön, de lássuk be amerikában és az usa-ban azért a nagy többség a " megszokott " kultúrát részesíti előnyben, nem a semmiért van pl. Japánban kismillió olyan játék ami máshol meg sem jelenik, az Ő izlésüknek tökéletesen, mások viszont lehet frászt kapnának.

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#53497) zola09 válasza laceszgamer (#53496) üzenetére


zola09
aktív tag

Egy human, dwarf, gnome, tauren vagy worgen mennyivel sokkal fantasy-bb mint egy pandaren? :F (hogy a többit ne is említsem)

(#53498) laceszgamer válasza zola09 (#53497) üzenetére


laceszgamer
addikt

Hát csak annyira, hogy a fantasy történelemben minddel lehetett találkozni erre-arra, de egy olyan esetet sem hallottam mikor egy fantasy könyvben, filmben, játékban a pandák benn lettek volna.

Mondjuk belegondolva vicces lett volna a LotR ha orkok helyett pandák vannak. :D

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#53499) BoneDragon


BoneDragon
veterán

Megint black prince buff van. Szerintem most aktiválták az elmúlt 1 órában.

(#53500) zola09 válasza laceszgamer (#53498) üzenetére


zola09
aktív tag

Ja, szóval ha egy fantasy faj nincs agyonhasználva, akkor az már nem is fantasy faj. Meg is látogatom Cho-t kínában. (személy szerint amúgy a warcraft világának a felét nem igazán láttam máshol, meh)

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  WoW avagy World of Warcraft -=MMORPG=- (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.