Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  WoW avagy World of Warcraft -=MMORPG=- (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:19:58

LOGOUT.hu

Ez a topik a World of Warcraft világát érintő kérdésekkel, történetekkel és beszámolókkal foglalkozik.
Hivatalos rendszerkövetelmények WoW-hoz
Blizzard által támogatott videokártyák listája
Prohardveres, Blizzard in game Community
WoW Token goldárfolyama

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#52101) func93


func93
senior tag

Tudtok ajánlani valami értelmes reforge addont? Ez az Ask mr robot nagyon hülyeséget dobott ki.

"Nem lehet összekötni a pontokat a jövőt fürkészve, az összefüggések csak utólag visszanézve látszanak." - Steve Jobs

(#52102) Viktor77 válasza func93 (#52101) üzenetére


Viktor77
titán

Reforgelite?

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#52103) TheProb válasza func93 (#52101) üzenetére


TheProb
veterán

nem csak rosszul használod?

"Boba is Mickey, Mickey is Boba" - Finkle Einhorn | PC Rig: https://pcpartpicker.com/b/bBy48d

(#52104) func93 válasza TheProb (#52103) üzenetére


func93
senior tag

nem hinném, hogy rosszul használnám. rugóként assa talenton egyszerűen rosszul reforge-ol.

"Nem lehet összekötni a pontokat a jövőt fürkészve, az összefüggések csak utólag visszanézve látszanak." - Steve Jobs

(#52105) TheProb válasza func93 (#52104) üzenetére


TheProb
veterán

de ott vannak még különböző beállítások talenten bellül vagy az jó? mmint a stat prio

"Boba is Mickey, Mickey is Boba" - Finkle Einhorn | PC Rig: https://pcpartpicker.com/b/bBy48d

(#52106) lakisoft válasza func93 (#52104) üzenetére


lakisoft
veterán

Ha egyedi súlyozást állítasz be az ask mr roboton szerintm jó lesz. De amúgy reforgelite a te addonod.

(#52107) func93 válasza lakisoft (#52106) üzenetére


func93
senior tag

thank ya! ez mindjárt jobb volt.

"Nem lehet összekötni a pontokat a jövőt fürkészve, az összefüggések csak utólag visszanézve látszanak." - Steve Jobs

(#52108) Wolverine válasza hemaka (#52086) üzenetére


Wolverine
félisten

Ez csak egy ízelítő volt a nosztalgiára vágyóknak a vanilla/BC időkből ;]

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#52109) lakisoft válasza Wolverine (#52108) üzenetére


lakisoft
veterán

:) Miért ott voltak komoly problémák? 1-2 napos leállás? stb.

(#52110) vvega30 válasza lakisoft (#52109) üzenetére


vvega30
senior tag

alapesetben délután 4-5 körül volt szerver és úgy kezdődött, hogy 5000. vagy a sorban:)

NEE NED ZB 6TNN DEIBEDH SIEFI EBEEE SSIEI ESEE SEEE !!

(#52111) lakisoft válasza vvega30 (#52110) üzenetére


lakisoft
veterán

:DD

(#52112) Punisher15


Punisher15
tag

Reforgelite hogy mükszik?Tegnap este megcsináltam vele minden hepi.ma nézegettem és megint tudtam volna 4 vagy 5 cuccot reforgolni.Ez miért csinálja?

Origin/Psn ID.: HU_Bunyec ....Az élet egy szar játék. De a grafikája nagyon ott van!

(#52113) Viktor77 válasza Punisher15 (#52112) üzenetére


Viktor77
titán

Ha nyomogatod a gombot, próbálja elérni a megadott értékeket. Ezt több módon is el lehet érni, ezért látsz más számokat.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#52114) Wolverine válasza lakisoft (#52109) üzenetére


Wolverine
félisten

Úgy indultunk, hogy "szerdán patch, akkor kb. szombaton játszható lesz a játék, addig nem szívatom magam feleslegesen" :P És volt példa 24 órás leállásra is még a vanillában.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#52115) Viktor77 válasza Wolverine (#52114) üzenetére


Viktor77
titán

Ha jól emlékszem még BC elején is.
Akkoriban volt szokás ingyennapokat osztogatni.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#52116) func93 válasza Viktor77 (#52115) üzenetére


func93
senior tag

Azaz! :DDD

"Nem lehet összekötni a pontokat a jövőt fürkészve, az összefüggések csak utólag visszanézve látszanak." - Steve Jobs

(#52117) Punisher15 válasza Viktor77 (#52115) üzenetére


Punisher15
tag

Jól emlékszel még a bc alatt is volt hogy adtak napot.De ez mára megszünt vagyis nem rémlik hogy lett volna ilyen.

Origin/Psn ID.: HU_Bunyec ....Az élet egy szar játék. De a grafikája nagyon ott van!

(#52118) neato3loco válasza Punisher15 (#52117) üzenetére


neato3loco
senior tag

anno volt, hogy megadtam havernak az acc.-om, es mivel mas volt az ip bannoltak. nem tudtam visszaallitani csak 3 nap mulva supporton keresztul. aztan ahogy visszarakta a gyerek, megkerdeztem hogy mi lesz a 3 nappal.. erre annyit mondott.. huzzam meg a maradekot mert nem kapom vissza :) fuckyou

~ Asszed mivan közbe' te vagy a sztááá'? ~ Pepsi Béla

(#52119) Walter_White


Walter_White
senior tag

Sziasztok, nem tudjátok esetleg, hogy a SweetFX megengedett a játékban?

(#52120) killer095


killer095
őstag

Sziasztok lvl85 warriora kezdőszettet akarok venni (ARMS) , valaki letudja irni az itemek nevét?

ORIGIN/Battlelog: IDaVe_CQCI , PSN: DaVe095hun

(#52121) Punisher15 válasza killer095 (#52120) üzenetére


Punisher15
tag

Azt meg minek akarsz venni nincs rajta semmi??Menyél questelni a pandás q ugyis jobbat adnak.

Egymás után 2szer hal meg alattam a szerver 5 percen belül ki tudnja még hányszor fog.Töltőképernyőn áll vagy 5perce már Grat blizzard!! :W

[ Szerkesztve ]

Origin/Psn ID.: HU_Bunyec ....Az élet egy szar játék. De a grafikája nagyon ott van!

(#52122) kenwood válasza Punisher15 (#52121) üzenetére


kenwood
veterán

1: Vesszok nelkul eleg nehezen ertelmezhetoek a mondatok.
Ne sporold el oket, oriasi igenytelenseg.

2: Van a pandas kezdoteruleten egy vendor.
Zold cuccokat arul,amik ketszer olyan erosek,mint a catas questitemek,ezert jelentosen megkonnyitik az elso par jade forrestes questet
http://www.reddit.com/r/wow/comments/10hwqo/list_of_leveling_gear_vendors_in_pandaria/

[ Szerkesztve ]

Mi kell az alaplapba? Procibol egy, Rambo 2. <> Egyetlen vizmolekulaban tobb hidrogen atom van,mint ahany csillag az egesz naprendszerben

(#52123) pipo112


pipo112
senior tag

Sziasztok most kezdtem ujra a wow-ot kéne1 kis segítsèg

Azt tanácsolom mindenkinek, hogy ne fogadja el senki tanácsát. :P

(#52124) dilipok válasza pipo112 (#52123) üzenetére


dilipok
veterán

jo... esetleg talaljuk is ki, hogy miben segitsunk, vagy elarulod? :U

[ Szerkesztve ]

PSN ID/BF3/4: dilipok, Xbox Live ID: csatamaj0m, Battletag: dilipok#1621

(#52125) pipo112 válasza dilipok (#52124) üzenetére


pipo112
senior tag

Ok a bloodscalp szron tolom van 1 80as rugom.
Segitség annyi kéne hogy egy magyar link ami leirja a vàltozàsokat . Tálentezést nem értem .
Elméletileg a cataclismot hozzà dobtàk az accomhoz
Hol bírok quesztezni és hogy jutok oda .
Köszi

Azt tanácsolom mindenkinek, hogy ne fogadja el senki tanácsát. :P

(#52126) Viktor77 válasza pipo112 (#52125) üzenetére


Viktor77
titán

Ha megvan a Cata, akkor az első belogolásnál kellett kapnod egy questet, ami az új területekre fog vinni.

[ Szerkesztve ]

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#52127) Punisher15 válasza pipo112 (#52125) üzenetére


Punisher15
tag

Elvileg itt tudod fölvenni Azt nem írtad le allis vagy hordás kari.De Nézd meg a hirdetőtáblánál.

Origin/Psn ID.: HU_Bunyec ....Az élet egy szar játék. De a grafikája nagyon ott van!

(#52128) pipo112 válasza Punisher15 (#52127) üzenetére


pipo112
senior tag

Hordàs vagyok questet nem kaptam mikor beloggoltam vagy nem tudok róla.
Az account info azt írja cataclism standard editon +az elötte lévők és upgradelhetek a myst of pandaria ra

Azt tanácsolom mindenkinek, hogy ne fogadja el senki tanácsát. :P

(#52129) BoneDragon válasza pipo112 (#52128) üzenetére


BoneDragon
veterán

Ahogy írta, nézd meg a quest táblát. 2 is van belőle orgrimmarba.

(#52130) killer095 válasza kenwood (#52122) üzenetére


killer095
őstag

nagyon kezdővagyok még, letudnád irni miket vegyek ?

ORIGIN/Battlelog: IDaVe_CQCI , PSN: DaVe095hun

(#52131) ígyvanferi válasza killer095 (#52130) üzenetére


ígyvanferi
addikt

Szerintem elég egyértelmű, mert az adott kasztodhoz ajánlja fel az itemeket. Tehát nem fogsz tudni válogatni a cloth vagy leather cuccok között, egyedül arra figyelj, hogy ne tanknak való itemet vegyél, tehát nem kell dodge meg parry. De kilistáztam őket. Gyűrűből kettőt vegyél, a fegyvert meg nem tudom, mi kell arms warriornak, de azt majd megtalálod.

(#52132) lakisoft válasza killer095 (#52130) üzenetére


lakisoft
veterán

Jade Forestben van egy vendor és ott tudsz 372-es itemeket venni. Ha gondolod elviszlek a vendorig. Privátban adok battletagot és felveszek, elviszlek. 25 / 50 g / item áron adja a vendor. Viszont ezzel elég jól el lehet questelni. Gyakorlatilag neked is jó az az itemset ami egy frost DK-nak jó. Épp most altozok Jade Forestben.

[ Szerkesztve ]

(#52133) killer095 válasza ígyvanferi (#52131) üzenetére


killer095
őstag

Köszi

ORIGIN/Battlelog: IDaVe_CQCI , PSN: DaVe095hun

(#52134) pipo112


pipo112
senior tag

Esetleg bloodscalpról van itt valaki aki hordàs?

Azt tanácsolom mindenkinek, hogy ne fogadja el senki tanácsát. :P

(#52135) wertzui123


wertzui123
csendes tag

Sziasztok! Lenne egy olyan problémám (lehet, hogy a videokártyával van a baj), hogy apró fekete pontok vannak játék közben a képernyőn, úgy sikerült megoldanom Wowban, hogy a video settings-ben kipipáltam a reduce input lag négyzetet, viszont más játékoknál is ugyan ez a baj.. idegesít már nagyon, pl fifa közben visszajátszásnál, meg fehér apró pontok jelennek meg. Segítsetek légyszi! :R

[ Szerkesztve ]

(#52136) Viktor77 válasza wertzui123 (#52135) üzenetére


Viktor77
titán

VGA ram hiba lesz, az pöttyözik. Próbáld meg csökkenteni a memória órajelét, ez ideiglenes megoldásnak jó szokott lenni.
Esetleg nézd meg, rendesen hűtve van-e a kártya.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#52137) wertzui123 válasza Viktor77 (#52136) üzenetére


wertzui123
csendes tag

A hűtéssel szerintem nincs gond, SpeedFan nevű mérővel nézem folyamatosan a hardverek hőmérsékletét, 32fokos a kártya. Ha VGA Ram hiba lenne, akkor a Wowban miért tudtam megoldani a reduce input lag négyzet kipipálásával? Nem értem.. :F :O

(#52138) pipo112 válasza wertzui123 (#52135) üzenetére


pipo112
senior tag

Gariztasf a vgat tipikus jele hogy gebasz van vele , ha még garanciàs

Azt tanácsolom mindenkinek, hogy ne fogadja el senki tanácsát. :P

(#52139) wertzui123


wertzui123
csendes tag

Ezen pontos (Reduce input lag nincs kipipálva) Ha az utat nézitek, ott látjátok a kis fekete pontokat.

Itt már nem pontos (kipipálva) Nem hiszem, hogy VGA hiba lenne, ha egy kis beállításváltoztatás már meg is oldaná.. Vagy igen? :F

[ Szerkesztve ]

(#52140) wertzui123 válasza pipo112 (#52138) üzenetére


wertzui123
csendes tag

Driver hiba esetleg nem lehet? Nem rég húztam újra a windowst.. Gari szerintem már nincs. Amúgy a kártyám geforce gt640 2gb (tudom, ez még ddr3 as, de akkor ilyenre tudtam benevezni :U )

[ Szerkesztve ]

(#52141) vvega30 válasza wertzui123 (#52139) üzenetére


vvega30
senior tag

Nos én őszintén nem látok különbséget a két kép között, de az én szemem csak szép de nem túl jó:(
De, hogy egy régi barátomat idézzem: ".... meg a spectrál tigrised te lohadék!" :)

NEE NED ZB 6TNN DEIBEDH SIEFI EBEEE SSIEI ESEE SEEE !!

(#52142) dilipok válasza wertzui123 (#52140) üzenetére


dilipok
veterán

eleg sok helyen feljon a kerdes. Azokbol nem sikerult semmit kihamozni? Gyorsan rapillantva, nekem ugy tunik, hogy mivel nem eleg combos a geped, ezert ha bepipalod, akkor bar kevesebb fps-ed lesz, de cserebe par dolgot megold (ugymint: stuttering vagy esetleg artifactok)

PSN ID/BF3/4: dilipok, Xbox Live ID: csatamaj0m, Battletag: dilipok#1621

(#52148) kenwood válasza vvega30 (#52141) üzenetére


kenwood
veterán

en se latok kulonbseget.

ha retail lenne,osztanam,de ez private server,ott pedig kb. 5 dolcsiert megkapod a spectral tigert.:)

Mi kell az alaplapba? Procibol egy, Rambo 2. <> Egyetlen vizmolekulaban tobb hidrogen atom van,mint ahany csillag az egesz naprendszerben

(#52149) Wolverine


Wolverine
félisten

Shameless plug: nemrég a Szimbiózis napok című rendezvényen előadást tartottam, amely erősen a WoW-ra épített. Akit érdekelne, itt elolvashatja a szöveget. Vigyázat, 10k karakter.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#52150) pipo112


pipo112
senior tag

hi azt hogy lehet bekapcsolni hogy automatán repüljek a mountom-al elfelejtettem :S (ne kelljen folyamatosan nyomnom a w-t
köszi

Azt tanácsolom mindenkinek, hogy ne fogadja el senki tanácsát. :P

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  WoW avagy World of Warcraft -=MMORPG=- (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.